Těsně pod vrcholem: Plíšková ve finále Elite Trophy nestačila na Williamsovou

Podobně jako Petra Kvitová na Turnaji Mistryň byla i Karolína Plíšková v konkurenci Elite Trophy blízko vytouženému titulu, leč ani této české tenistce se ve finále nepoštěstilo. Po dramatické bitvě se nakonec musela sklonit před Američankou Venus Williamsovou, která v čínském Ču-chaj zvítězila po setech 7:5 a 7:6.
08.11.2015 12:05 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků) , Karolína Plíšková (307 článků)

Plíšková potvrdila skvělou formu. Na Elite Trophy si zahraje o titul

Do výborné formy se v závěru sezóny dostala česká tenistka Karolína Plíšková. Na turnaji Elite Trophy v čínském Ču-cha zdolala v semifinále Ukrajinku Elinu Svitolinovou 6:3 a 6:1. Ve finále se utká s turnajovou jedničkou Venus Williamsovou.
07.11.2015 13:50 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (307 článků)

Hudlera ocenili za čistou hru cenou Lady Byng Trophy

Útočník Jiří Hudler získal v NHL jako první český hokejista v historii Lady Byng Trophy za gentlemanské chování v kombinaci s hokejovým uměním. Jednatřicetiletý ofenzivní lídr Calgary převzal ocenění na slavnostním vyhlášení v Las Vegas. Králem večera se stal Kanaďan Carey Price, který dosáhl na Hart Trophy pro nejužitečnějšího hráče sezony, Ted Lindsay Award pro nejlepšího hokejistu podle Hráčské asociace NHLPA i Vezina Trophy pro nejlepšího brankáře.
25.06.2015 08:51 |

Osobnosti: Carey Price (7 článků) , Jiří Hudler (258 článků) , Carey Hart (41 článků) , Lindsay Price (1 článek) , Jiří Král (48 článků) , Jiří Král (48 článků)

Kvitová je zpět! Ovládla Elite Trophy a slaví druhý titul v sezoně

Petra Kvitová dokázala obehrát v čínském Ču-chaji ve finále Elite Trophy Ukrajinku Elinu Svitolinovou 6:4, 6:2 a připisuje si tak druhý titul v sezoně. Oba turnaje vyhrála v Číně, před měsícem zvítězila ve  Wu-chanu.
06.11.2016 15:20 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků)

Strhující české drama s happy endem. Plíšková porazila Williamsovou

Češka Karolína Plíšková zažívá v New Yorku životní zlom. Poprvé v kariéře se dostala do grandslamového čtvrtfinále. Poslal jí tam dramatický zápas s Venus Williamsovou, přes kterou se jí nakonec zuby nehty podařilo probojovat. Newyorskou šampionku z let 2000 a 2001 nakonec zdolala 4:6, 6:4, 7:6 (7:3).
05.09.2016 22:40 |

Šafářová podala heroický výkon, na Williamsovou ale nestačila

Srdnatě se Lucie Šafářová rvala ve finále French open, ale na světovou jedničku Serenu Williamsovou to bohužel nestačilo. Williamsová, která běhěm finále často kašlala a nebyla evidentně ve své kůži, ale ukázala proč je světovou jedničkou právě ona a zvítězila po setech 3:6, 7:6 a 2:6. Američanka tak zaokrouhlila počet grandslamových titulů na dvacet.
06.06.2015 17:51 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků)

'Druhá' Plíšková dál ničí soupeřky. K titulu jí chybí poslední krok

Kristýna Plíšková si poprvé v kariéře zahraje finále WTA. Doposud méně úspěšná sestra Karolíny porazila v semifinále turnaje v Taškentu Ukrajinku Katerynu Kozlovovou 7:6, 6:0. Ve finále ji čeká Japonka Nao Hibinová, která si poradila s českou tenistkou Denisou Allertovou ve dvou setech. Plíšková se může na finále těšit, svoji soupeřku vždy porazila.
30.09.2016 13:00 |

Osobnosti: Kristýna Plíšková (45 článků) , Denisa Allertová (18 článků) , Karolína Plíšková (307 článků)

Zase jen finále. Berdych zůstal pod vrcholem, musel tleskat Federerovi

Tenista Tomáš Berdych zůstal stejně jako loni na turnaji v Dubaji těsně pod vrcholem. Po sérii jedenácti vítězných zápasů podlehl ve finále bývalé světové jedničce Rogeru Federerovi ze Švýcarska 6:3, 4:6 a 3:6.
01.03.2014 18:30 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1382 článků) , Roger Federer (476 článků)

Plíšková první finále přetavila v zisk titulu!

Tenistka Karolína Plíšková získala první titul na okruhu WTA. Dvacetiletá česká hráčka dnes otočila ve finále v Kuala Lumpuru duel s Bethanií Mattekovou-Sandsovou a Američanku porazila 1:6, 7:5 a 6:3. V pondělním žebříčku se Plíšková posune ze 127. místa poprvé do první stovky.
03.03.2013 17:30 |

Bravo, Petro! Kvitová zdolala Venus Williamsovou a v Tokiu je ve finále

Petra Kvitová postoupila poprvé kariéře do finále turnaje v Tokiu a má na dosah druhý titul v sezoně. Sedmá nasazená česká hráčka otočila zápas s bývalou světovou jedničkou Venus Williamsovou a Američanku porazila po boji 3:6, 6:3, 7:6 za dvě hodiny a 24 minut.
27.09.2013 11:40 |

Osobnosti: Venus Williams (59 článků) , Petra Kvitová (1470 článků)

Kvitová porazila světovou jedničku Williamsovou a je ve finále!

Poprvé v kariéře se Petře Kvitové podařilo porazit světovou jedničku Serenu Williamsovou a v Madridu si zahraje finále. Kvitová doslova smetla americkou soupeřku na antuce 6:2 a 6:3. Pro světovou jedničku to byla vůbec první porážka v sezoně. Ve hře o titul se Kvitová utká s Ruskou Světlanou Kuzněcovovou.
08.05.2015 15:45 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků) , Světlana Kuzněcovová (36 článků)

Šafářová se utká s Williamsovou, zahraje si ale i finále čtyřhry!

Lucie Šafářová má v sobotu jedinečnou možnost porazit světovou jedničku Serenu Williamsovou a navíc vyhrát prestižní grandslamový turnaj French Open. Williamsová je právem pasována do role favoritky turnaje, ale unese obrovský tlak? Šafářová si navíc zahraje vedle dvouhry také o titul ve čtyřhře. Účast v deblovém finále si dnes zajistila spolu s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou, když porazily pařížské šampionky z roku 2011 Andreu Hlaváčkovou a Lucii Hradeckou 6:2, 5:7 a 6:4.
05.06.2015 14:16 |

Kometa nestačila v European Trophy na Salcburk

Kometa Brno prohrála v rámci European Trophy v rakouském Salcburku 2:3.
21.08.2011 21:15 |

Češka Klímková vyhrála světové finále Elite Model Look v Číne

Další úspěch české krásy ve světě. Vítězkou nejprestižnější soutěže modelek Elite Model Look se v čínském Šen-čenu stala Eva Klímková. Šestnáctiletá brunetka porazila dívky z více než 60 zemí světa. Další články k tématu: OBRAZEM: Mladičké krásky bojovaly o titul. Topmodelky obsadily Hrad Výška, míry, tvárná tvář rozhodly o vítězkách soutěže Elite Model Look Nejžádanější modelky současnosti, po kterých svět šílí, jsou Češky
25.01.2012 16:40 |

Osobnosti: Jim Carrey (191 článků)

Jak dopadly róby na prestižní Elite Model Look? Nad modelem Bagárové se každému zatajil dech!

Včera večer Pražský hrad zaplál krásnými ženami a slavnostními róbami. "Finále prestižní módní akce Elite Look Model 2014":http://www.extra.cz/elite-model-look-vyhrala-tato-patnactileta-lolitka-bude-z-ni-svetova-topmodelka žádná celebrita nepodcenila.
03.09.2014 18:51 |

Plíšková na Australian Open končí, o deblový titul si to rozdají Šafářová s Hlaváčkovou

Ani Karolína Plíšková nedosáhne v Melbourne na grandslamový titul, ve čtvrtfinále Australian Open nestačila na Chorvatku Mirjanu Lučičovou-Baroniovou a prohrála 4:6, 6:3 a 4:6. Zato finále čtyřhry bude v českém podání, nastoupí proti sobě Lucie Šafářová a Andrea Hlaváčková se svými parťačkami.
25.01.2017 09:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Karolína Plíšková (307 článků)

Modelka Lenka Hanáková: Je druhá ve finále Elite Model Look!

Česko slaví úspěch! Vítězka českého finále úspěšné soutěže Elite Model Look Lenka Hanáková (18) se probojovala mezi elitu světového modelingu. Studentka střední školy podnikání a obchodu v Prostějově se na světovém finále v Šanghaji umístila na úžasném druhém místě.
08.12.2011 17:10 |

Jankovičová vyřadila v Římě i druhou Williamsovou

Srbská tenistka si po Venus poradila i se Serenou Williamsovou a v Římě si zahraje finále.
07.05.2010 20:05 |

Osobnosti: Serena Williams (291 článků) , Venus (51 článků)

Jankovičová vyřadila i druhou Williamsovou a je v Římě ve finále

Tenistka Jelena Jankovičová si zahraje na antukovém turnaji v Římě o svůj třetí titul. Pětadvacetiletá Srbka vyřadila v dnešním semifinále světovou jedničku Američanku Serenu Williamsovou poté, co ve čtvrtek zdolala její starší sestru Venus.
07.05.2010 22:40 |

Stosurová porazila Serenu Williamsovou a slaví titul na US Open

Australská tenistka Samantha Stosurová ve finále dvouhry na US Open porazila ve dvou setech 6:2, 6:3 třináctinásobnou grandslamovou šampionku Serenu Williamsovou z USA a získala svůj premiérový triumf na jednom ze čtyř největších světových turnajů.
12.09.2011 08:45 |

Osobnosti: Serena Williams (291 článků) , Samantha Stosurová (46 článků)