Článek

Terorista z Bostonu nelituje: Vulgární gesta do kamery!

 
Džochar Carnajev (21) s bratrem Tamerlanem (†26) odpálili před dvěma lety na Bostonském maratonu podomácku vyrobené bomby, a zabili tak 3 lidi, dalších 264 lidí zranili!
24.04.2015 10:00 |

podobné články

Podobné články

Terorista z bostonského maratonu je při vědomí: Vypovídá písemně

 
Má na svědomí tři životy a desítky zmrzačených lidí. Terorista Džochar Carnajev zadržený pro podezření ze spáchání atentátu v cíli maratonu v Bostonu je údajně při vědomí a na lůžku na jednotce intenzivní péče odpovídá na otázky vyšetřovatelů písemně.
22.04.2013 07:35 |

podobné články

Záhadná postava na střeše v Bostonu: Je to terorista?

 
Celý svět si klade jedinou otázku: Kdo stojí za teroristickým útokem v Bostonu? Policie a FBI už dopadla jednoho podezřelého a po dalším muži pátrá. Divákům se ale podařilo zachytit na snímku muže v černém, jak stojí na střeše domu. Může to být právě hledaný atentátník?
16.04.2013 13:45 |

podobné články

Terorista z Bostonu je mrtev, druhého atentátníka pronásleduje policie!

 
Přestřelka na předměstí Bostonu! Jeden z nejhledanějších teroristů je mrtev, druhý je na útěku. Muži jsou podezřelí z útoku při bostonském maratonu a jejich fotografie zveřejnila FBI.
19.04.2013 09:30 |

podobné články

Varování bostonské policie: Zůstaňte doma! Terorista je na útěku a má zbraň

 
Jeden z mužů podezřelých z pondělních krvavých útoků při maratonu v Bostonu je mrtev, druhý je na útěku. Oznámila to dnes v Bostonu americká policie. Kvůli rozsáhlé policejní operaci byla časně ráno místního času ve města přerušena autobusová a železniční doprava.
19.04.2013 19:00 |

podobné články

Vdova po atentátníkovi z Bostonu: Terorista jí vymyl mozek a donutil konvertovat k Islámu!

 
Její bývalí přátelé o ní říkají, že byla normální americká holka. Pak ale potkala muže, který jí změnil život v peklo. Katherine Russell (24) poznala atentátníka z Bostonu a zamilovala se do něj. Donutil ji konvertovat k Islámu, přerušit studia a porodit mu dítě. Teď už bude po celý zbytek života pro celý svět vdova po teroristovi.
22.04.2013 10:30 |

podobné články

Terorista z Bostonu je nevinný: Alespoň tak to na Facebooku hlásá 12 tisíc jeho fanoušků!

 
Milovníci konspirací opět mají žně. Stejně jako po útoku 11. září se i teď vynořili lidé, kteří tvrdí, že "teroristický útok v Bostonu":http://www.extra.cz/tema/boston byla operace provedená zevnitř, tedy americkou vládou a soukromými zájmovými skupinami, a Džochar Carnajev (19), jeden z bratrů podezřelých z útoku, je nevinný.
24.04.2013 07:30 |

podobné články

Terorista z Bostonu je nevinný: Alespoň to tedy na Facebooku hlásá 12 tisíc jeho fanoušků!

 
Milovníci konspirací opět mají žně. Stejně jako po útoku 11. září se i teď vynořili lidé, kteří tvrdí, že "teroristický útok v Bostonu":http://www.extra.cz/tema/boston byla operace provedená zevnitř, tedy americkou vládou a soukromými zájmovými skupinami, a Džochar Carnajev (19), jeden z bratrů podezřelých z útoku, je nevinný.
24.04.2013 09:35 |

podobné články

Terorista, který "vybombardoval" maraton, půjde k soudu až příští rok

 
Obhájci Džochara Carnajeva, Čečence obviněného z loňského teroristického útoku v Bostonu, trvají na odkladu soudního procesu do září 2015. Vyplývá to ze sdělení, které dnes předali soudu v Bostonu.
11.02.2014 08:35 |

podobné články

Basketbalisté Los Angeles vyhráli v Bostonu a vedou ve finále 2:1

 
Basketbalisté Los Angeles Lakers vyhráli ve třetím finále NBA v Bostonu 91:84 a v sérii vedou 2:1. Největší podíl na výhře hostí měl Kobe Bryant, který zaznamenal 29 bodů. Čtvrtý zápas se bude hrát v noci na pátek znovu v Bostonu.
09.06.2010 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Kobe Bryant (42 článků)

Gólman Bostonu nechtěl za Obamou. Nesouhlasí s politikou

 
Hokejisté Bostonu Bruins, kteří loni vyhráli Stanley Cup, byli na návštěvě v Bílém domě u prezidenta USA Baracka Obamy. S nejmocnějším mužem světa se pozdravil i český útočník David Krejčí. Podat ruku Obamovi odmítl gólman Bostonu Tim Thomas.
24.01.2012 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2408 článků) , David Krejčí (200 článků)

Výbuchy v Bostonu zabily tři lidi, pachatele úřady zatím neznají

 
Pondělní pumový útok na mezinárodní maraton v Bostonu připravil o život tři lidi a dalších nejméně 140 podle zdravotníků zranil. Prezident Barack Obama na tiskové konferenci po nejhorším bombovém útoku na území USA od 11. září 2001 oznámil, že jeho původce ani motiv zatím vyšetřovatelé neznají. Média spekulují o akci islamistů nebo amerických pravicových radikálů. Podle dosud neověřených zpráv policisté v Bostonu našli dalších pět nevybuchlých náloží. 
15.04.2013 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2408 článků)

Dosud neznámý útočník zastřelil policistu v areálu univerzity u Bostonu

 
Dosud neznámý muž zastřelil policistu v areálu Massachusettského technického institutu (MIT) ve městě Cambridge nedaleko Bostonu. S odvoláním na místní úřady to dnes uvedla stanice BBC. Jenom několik kilometrů odtud na severozápad, ve Watertownu, policie zatkla jednoho muže. Jak hlásí stanice CNN, zatím není jasné, zda tyto incidenty, které se odehrály velmi blízko Bostonu, nějak souvisí s pondělními pumovými útoky spáchanými v cíli bostonského maratonu.
19.04.2013 09:10 |

podobné články

Konečně: Druhý z bratrů podezřelých z teroristického útoku v Bostonu byl zadržen. Čtěte, kde se skrýval!

 
Devatenáctiletý Džochar Carnajev, který stojí za pondělním "pumovým útokem na maraton v Bostonu":http://www.extra.cz/teroristicky-utok-v-bostonu-je-nejspis-opet-dilem-islamskych-radikalu-amerika-se-obava-dalsi-tragedie, se prý schovával v lodi na dvoře jednoho z domů na bostonském předměstí Watertown. Po zadržení policistou musel být okamžitě převezen ve vážném stavu do nemocnice. Byl slabý a silně krvácel.
20.04.2013 09:15 |

podobné články

PŘÍSAHEJ NA JÁGRA: Fanoušci pasovali do klubu novice z Bostonu

 
Nefandíš Bostonu, nefandíš ani Philadelphii, fandíš Jágrovi. My všichni fandíme Jágrovi. Věříme v Jágra! „Travelling Jagrs“, skupina osmi fanoušků právě přijala nového člena - medvěda z Bostonu!
24.04.2013 11:20 |

podobné články

Hokejisté Bostonu vyrovnali stav finále po výhře 2:1

 
Hokejisté Bostonu porazili ve druhém finále play off NHL Chicago 2:1 v prodloužení a srovnali stav série na 1:1. O první výhře Bostonu v rozhodující sérii Stanleyova poháru rozhodl v 74. minutě útočník Daniel Paille, který se asistencí podílel i na úvodní brance hostů a byl tak vyhlášený hlavní hvězdou duelu. 
16.06.2013 10:00 |

podobné články

Opilci v Bostonu čekali v noci na hamburger a mezitím srovnali poničený stojan na kola

 
Skupina "opilých":http://www.extra.cz/tema/opily-muz mladíků v "Bostonu":http://www.extra.cz/tema/atentat-v-bostonu stála ve frontě u místního fast foodu. Bylo kolem třetí ráno a lidé se v takových situacích obvykle poperou, pozvrací, pomočí a ulehnou na nejbližší "lavičku":http://www.extra.cz/tema/vojta-lavicka. Mladíci se ale v opilosti rozhodli konat dobro.
22.09.2013 14:40 |

podobné články

Při demonstraci proti rasismu v Bostonu zatkli 27 lidí: Vzduchem létaly kameny a láhve

 
Při sobotních demonstracích v americkém Bostonu zadržela policie 27 lidí. Na sobotu ohlásili v Bostonu pochod konzervativní aktivisté, kteří akci označili za shromáždění na podporu svobody projevu. Jejich počet ale mnohonásobně překonali účastníci protiakce, odpůrci rasismu a neonacismu, jichž vyšlo do bostonských ulic podle místní policie až 40 000.
20.08.2017 09:00 |

podobné články

Fotky z židovského obchodu smrti: Tady postřílel terorista čtyři lidi!

 
Obrázky z místa hrůzy! Na internetu se objevily první záběry z kamery v židovském košer obchodě ze dne, kdy tam terorista Coulibaly popravil čtyři rukojmí. Jsou na nich vidět vyděšení zákazníci a těla ležící na podlaze.
14.01.2015 19:11 |

podobné články

Keramička Jindra Viková vystavuje gesta a doteky

 
Výstava Jindry Vikové Doteky a Gesta v pražské galerii Peron je průřezem její keramické figurální tvorby za posledních 15 let. Hravá dimenze a jistá míra koketérie, tolik typická pro její předchozí dílo, tu začínají ustupovat naléhavosti. To je spíše ale spodní, hluboko položený tón některých představených děl.
20.07.2009 12:05 |

podobné články