Článek

Terorismus? Nebo hádka kvůli ženě? Účetní Lenka má po dovolené v Hurghadě několik bodnořezných ran

 
Šestatřicetiletá česká účetní Lenka byla napadena na dovolené v egyptské Hurghadě. Utrpěla několik bodnořezných ran. Spekuluje se, proč útočník v Hurghadě útočil zejména na ženy.
16.07.2017 12:50 |

podobné články

Podobné články

Pobodaná Češka v Hurghadě je účetní Lenka. V nemocnici si poleží týden

 
Češka, kterou pobodal útočník při dovolené v egyptské Hurghadě, je šestatřicetiletá účetní Lenka z Rakovnicka. Redakce Blesk.cz zná její plnou identitu, kterou jí potvrdilo několik zdrojů. Lékaři u ní potvrdili několik bodnořezných ran. Zranění jsou podle české velvyslankyně v Egyptě Veroniky Kuchyňové Šmigolové středně těžká. Podle vyjádření bratra zraněné to byl pro rodinu šok.
15.07.2017 19:35 |

podobné články

Ubodal ho pár dní před Vánoci: Policie zatkla účetního oběti z Trutnova

 
Z vraždy muže na Trutnovsku, která se stala 22. prosince, policisté obvinili šestačtyřicetiletého účetního. Motivem činu bylo zřejmě to, že účetní od firmy oběti podvodně získal několik milionů korun. Obviněnému muži, který podle policie oběti zasadil 30 bodnořezných ran, hrozí 15 až 20 let vězení, případně výjimečný trest. Dnes dopoledne soudce Okresního soudu v Trutnově rozhodl o vzetí obviněného do vazby. ČTK o tom informovala mluvčí královéhradecké policie Ivana Ježková.
28.12.2015 13:35 |

podobné články

K iÚčtu nově i účetní služby

 
Účetní společnost Direct Accounting, která vyvíjí cloudové účetnictví iÚčto, nově nabízí i komplexní účetní služby. Klienti mohou vedení a zpracování svého účetnictví svěřit účetním profesionálům kompletně či jen jeho část podle svých individuálních potřeb a některé úkony sami provádět v účetní aplikaci iÚčto.
20.11.2014 17:51 |

podobné články

Lenku pobodanou v Hurghadě operovali. Útočník zabíjel ženy kvůli plavkám

 
Češka Lenka (36) pobodaná v egyptské Hurghadě má za sebou plánovanou operaci, zjistil Blesk.cz. Účetní z Rakovnicka při útoku utrpěla řezné a bodné rány na noze a zádech. Útočník, který nožem zabil dvě Němky a čtyři turistky zranil, se při výslechu odvolával na islámské právo šaría. Podle něho ženy nesmějí vycházet ven bez doprovodu mužského příbuzného a musejí chodit zahalené. Napsal to německý web NDR s odvoláním na egyptský deník Al-Šurúk.
17.07.2017 13:40 |

podobné články

Žádné odškodnění za smrt Lenky v Egyptě? Exministr: „Museli by platit všem“

 
Bývalý ministr zahraničí České republiky Cyril Svoboda dává rodině zemřelé účetní Lenky malou naději na vyplacení odškodného ze strany Egypta. Lenka zemřela poté, co jí útočník zasadil v Hurghadě několik ran nožem do nohu, zád a podle jejího bratra i do krku. Odškodnění není nárokované, ministr Lubomír Zaorálek (ČSSD) ho dal ale Egyptu ke zvážení, chce i pitevní zprávu a informace z vyšetřování celého útoku.
04.08.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2402 článků) , Cyril Svoboda (351 článků)

Pobodaná Lenka má vážnou infekci! Do Egypta míří čeští lékaři

 
Šestařicetiletá účetní Lenka byla zraněna v egyptské Hurghadě 14. července. Útočník ji pobodal nožem na noze a na zádech. Od té doby Lenka leží v káhirské nemocnici. Ještě v pondělí ráno se plánoval převoz do Čech. Během dne se však její stav rapidně zhoršil. Schvátila ji infekce.
25.07.2017 14:35 |

podobné články

Místo maséra vrah: Lenka byla po útoku v Egyptě schopná převozu, proč neletěla domů?

 
Účetní Lenka, která zemřela po útoku Egypťana v Hurghadě, byla hned po jeho běsnění schopná převozu do České republiky. V obsáhlém rozhovoru pro Blesk.cz to řekla česká velvyslankyně v Káhiře Veronika Kuchyňová – Šmigolová. Prozradila také, jak muž na pláži šílel s nožem v ruce, a hájí i to, proč nezrušila v době, kdy byla Lenka v nemocnici, svou dovolenou, kterou trávila v Česku.
31.08.2017 05:20 |

podobné články

Záhadné úmrtí Moniky a Klárky v Hurghadě: Jde o vraždu, tvrdí egyptská policie!

 
Stále více indicií vede k tomu, že "smrt rodiny na dovolené v egyptské Hurghadě":http://www.extra.cz/v-egyptske-hurghade-nasli-na-hotelu-mrtvou-ceskou-rodinu-nikdo-zatim-nevi-co-se-stalo nebyla zapříčiněna nešťastnou náhodou. "Na 60 procent je za tím vražda, z níž je podezřelý právě manžel," sdělila Lidovým novinám egyptská policie.
03.08.2013 12:30 |

podobné články

Hotel v Hurghádě na videu: Elektrické kabely se válí ve vodě

 
VIDEO: Štáb TV Nova pořídil v hotelu v Hurghádě šokující video, které ukazuje, jak je zajištěna rozvodná elektrická síť. Je to tedy síla. Na dovolené v Hurghádě zemřela Monika Kramná a její dcera Klárka.
11.07.2014 10:45 |

podobné články

S českou otevřeností jsem narazila! Orální sex, svazování a bití obuškem! Češi zažili na dovolené v Hurghadě strach o holý život

 
Určitě si pamatujete na čerstvý případ účetní Lenky, kterou v Egyptě pobodal terorista. Lenka se z dovolené živá nevrátila. Smrtelné nebezpeční nyní hrozilo dalším českým turistům. Egypťané chtěli po Sabině orální sex. Jejího přítele zmlátili a svázali. Šlo mu o život.
09.08.2017 13:30 |

podobné články

Začal proces s muži, kteří ubodali taxikáře. Pro 4000 korun

 
Za přísných bezpečnostních opatření začalo dnes u Krajského soudu v Liberci hlavní líčení se dvěma muži, kteří jsou obžalovaní z loňské brutální vraždy taxikáře na pomezí Liberce a Jablonce nad Nisou. Zasadili mu 28 bodnořezných ran kvůli 4000 korunám. Hrozí jim od 15 do 20 let, případně výjimečný trest, který je od 20 do 30 let nebo doživotí. 
05.02.2013 11:55 |

podobné články

Přítel Lenky napadené v Hurghadě: Křičela a on ji bodal. Všechno jsem to viděl

 
Nejdřív si myslel, že je to masér nebo prodavač. Pak si ale všiml nože a slyšel svoji lásku křičet. Přítel Lenky (36) pobodané v Hurghadě vůbec poprvé popsal, jak vypadal útok na účetní z Rakovnicka v luxusním hotelu v Egyptě. Detaily řekl v neděli České televizi, tvář na kameru ale ukázat nechtěl. Na záběru z něj byla jen ruka, kterou si při útoku poranil.
16.07.2017 19:50 |

podobné články

Tragická smrt české rodiny v egyptské Hurghadě: Promluvil svědek z hotelu!

 
"Záhadné úmrtí dvou Češek":http://www.extra.cz/v-egyptske-hurghade-nasli-na-hotelu-mrtvou-ceskou-rodinu-nikdo-zatim-nevi-co-se-stalo, matky (†36) a dcery (†8), v egyptské Hurghadě je zatím stále opředeno tajemstvím. Mezi prvními informacemi se objevilo podezření z možné otravy jídlem. Podle portálu tn.cz měla rodina zdravotní problémy, a tak si vzala léky.
30.07.2013 17:10 |

podobné články

Brutální vrazi (26) taxikáře u soudu: Prý si vzpomněl na znásilněnou babičku, tak ho ubodal

 
AKTUALIZUJEME: Za přísných bezpečnostních podmínek začalo v liberecké soudní síni hlavní líčení se dvěma mladíky (26), kteří loni brutálně zavraždili taxikáře na pomezí Liberce a Jablonce. Kvůli tržbě v celkové výši čtyři tisíce korun mu zasadili přes 28 bodnořezných ran! A u soudu prozrazují, co je k činu vedlo.
05.02.2013 11:25 |

podobné články

Nepřetržité účetní období podnikového systému PREMIER usnadňuje strategické finanční plánování

 
Tradiční český výrobce podnikových informačních systémů PREMIER system, a. s. usnadňuje díky funkci „Kontinuální účetní období“ práci účetním i finančním oddělením firem napříč obory podnikání. Firemní účtárně umožňuje bezproblémový přechod na nový účetní rok a společnost nijak nelimituje při tvorbě přehledů z již uzavřených období, jejich porovnávání nebo při zpětné editaci údajů pověřenými zaměstnanci.
26.06.2013 15:40 |

podobné články

KCÚ: Mnoho podnikatelů si neuvědomuje riziko nekvalitních účetních služeb

 
Podnikatelé v ČR velmi často podceňují důležitost správně a odborně vedeného účetnictví. Jejich požadavky na kvalifikaci firemního účetního nebo externí účetní firmy nejsou dostatečně vysoké a tím dochází k mnoha problémům. Řada podnikatelů také své účetní žádá o vylepšování účetní uzávěrky. Zaznělo to na konferenci u příležitosti 15. výročí založení Komory certifikovaných účetních.
11.06.2014 12:55 |

podobné články

Panika v Hurghadě, kde pobodali Češku Lenku: Brity museli evakuovat z letadla

 
Na letišti v egyptském rudomořském letovisku Hurghada vypukla panika, když se těsně před odletem letadla s britskými turisty objevil v kabině kouř. Evakuováno bylo 251 Britů a letiště rozhodlo start stroje pozdržet o čtyři hodiny. Právě v Hurghadě minulý pátek sympatizant ISIS zabil dvě Němky a mezi čtyřmi zraněnými pobodal Češku Lenku (36). Účetní z Rakovnicka se teď zotavuje před návratem domů v káhirské nemocnici.
19.07.2017 14:05 |

podobné články

NAŠLI KLÍČOVOU STOPU! Proč krásná Magda (†27) zemřela na dovolené v egyptské Hurghadě?

 
Magda Žuk se z dovolené v Egyptě už nikdy nevrátí. Zemřela za velmi podivných okolností v Hurghadě. Vyšetřovatelé nyní tvrdí, že našli klíčovou stopu.
18.05.2017 15:20 |

podobné články

Muž na Vysočině pobodal svou bývalou manželku, policisté ho zadrželi bezprostředně po činu

 
Kriminalisté odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina vyšetřují závažný násilný trestný čin, ke kterému došlo minulý týden v obci na Havlíčkobrodsku. Muž zaútočil v domě nožem na svoji bývalou manželku, která při útoku utrpěla více bodnořezných ran, nakonec se jí podařilo utéct. Podezřelého muže policisté zadrželi hned po spáchání činu. Napadená těžce zraněná žena byla letecky transportována do brněnské nemocnice. Vrchní komisař zahájil trestní stíhání sedmačtyřicetiletého muže, který byl obviněn z pokusu vraždy. Obviněný muž byl vzat do vazby.
22.07.2014 01:15 |

podobné články