Článek

Termín svatby oznámili snoubenci ve velkolepém stylu

 
Co se týče žádostí o ruku, je internet zahlcen nepřeberným množstvím více či méně zdařilých videí. Proto je až s podivem, když se někomu s podobnou tématikou povede zaujmout. Snoubencům Tylerovi a Kelly se to ale podařilo. Ti oznámili termín své svatby vskutku velkolepě, natočili k němu totiž téměř hollywoodský snímek, informoval server listu The Huffington Post.
08.04.2015 17:31 |

podobné články

Podobné články

Příprava svatby nemusí být stresující maratón

 
Váš milý se konečně vyslovil a vy záříte štěstím? Pak nezbývá než gratulovat. Ovšem ve většině případů radost vystřídá panika. Představa toho, že vás čeká maratón příprav, může doslova zmrazit váš úsměv na tváři. Nebojte se. My vám v dnešním článku poradíme, jak si poradit s přípravami a naplánovat netradiční svatbu, která se stane nezapomenutelnou i pro ostatní svatebčany. V prvé řadě mějte na mysli, že i zde jako všude platí, že připravenému štěstí přeje aneb co je psáno – to je dáno. Budete potřebovat blok či diář a propisku. Snem každé nevěsty je, aby svatba byla tím nejkrásnějším dnem v životě. Proto je velmi důležité ji správně zorganizovat a naplánovat. Pište si vše, co vás napadne. Jak naplánovat svatbu Plánování svatby se dá zvládnout i během několika týdnů, ale ideální je věnovat se přípravě několik měsíců předem. Budete-li plánovat svatbu na jaře, máte ještě spoustu času a mnoho příležitostí, které sebou přináší přívětivé počasí. Záleží také na tom, jak velkou svatbu plánujete a zajímáte-li se o novinky z této oblasti. Nápomocný vám může být svatební veletrh, různé časopisy a svatební móda. Hlavně se neupínejte příliš na detaily. V případě, že něco neklapne jak má, můžete cítit frustraci. Klidně si naplánujte i plán B a C pro všechny případy. Termín svatby Jako první si naplánujte termín svatby, mohlo by se stát, že později nenajdete vhodný termín. Sepište si do vašeho notýsku všechny hosty včetně zábavného programu. Přemýšlejte o vhodném místě. Party stany se vším všudy Jestliže se budete brát na jaře, jsou ideální volbou party stany, které přinášejí neomezené možnosti. Mimo party stanu lze zapůjčit také veškeré vybavení, jako je osvětlení, dekorace, nábytek či topení, pokud by nebylo venku ještě takové teplo. Jakmile budete mít termín, představu o počtu osob, vybrané svědky a místo konání svatby, nezapomeňte na finanční rozpočet. Svatební květinová výzdoba a dekorace Díky... Čtěte více Příspěvek Příprava svatby nemusí být stresující maratón pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
30.11.2016 06:35 |

podobné články

Obrazy do každé domácnosti

 
Hezké a útulné bydlení, kde se cítíme pohodově, patří k základním prioritám většiny z nás. Důležité je i prostředí, kde se nemovitost nachází. Pokud je to jen trochu možné snažíme se zúhlednit již přístupovou cestu k domu, bytu. Stejně důležité je i celkové vybavení interiéru. Vše se odvíjí od podlahy, která hraje při zařizování nemalou roli, až po nábytek a další interiérové dekorace. Než začneme vybavovat domácnost, je důležité si promyslet, jaký styl zvolíme. Jelikož od toho se dále odvíjí i nákup dalších doplňků. Doplňky do domácnosti Jednou z oblíbených dekorací, jsou obrazy. Ty se dnes nabízí v nepřeberném množství různých stylů. Navíc jsou ve srovnání s policemi a vitrínami mnohem praktičtější. U obrazů bohatě stačí otřít rám, kdežto při utírání prachu na policích musíme sundat všechen obsah, který čistíme také. Nákup obrazů podle stylu Výběr obrazů se dnes dá doladit do jakéhokoliv stylu. Dnešní nabídka přeje jak historickým tak moderním stylům včetně možnosti originálního rámování. Obrazy lidská obydlí zdobí již od nepaměti a rozhodně se jedná o součást vybavení, která by neměla chybět v žádné domácnosti. Na světlé stěně vynikne obraz s tmavým podkladem a opačně na tmavé zdi obraz světlý. Pozor si dejte na přímé denní světlo, které by obraz mohlo poškodit. Jeho krásu naopak můžete podpořit šikovně umístěnou zářivkou, která jej ozáří. Správné osvětlení Lustr mnoho lidí při začátku zařizování neřeší, což se může ukázat, jako fatální chyba. Tento nepostradatelný interiérový doplněk neslouží pouze k osvětlení, ale může být dominantou místností. Jestliže předem víme, že budeme interiér zařizovat v duchu retro nakoupíme v tomto stylu i lustry. Avšak mnohdy se i více stylů hezky doplňuje. Ke stylu retro může skvěle ladit i moderní či vintage lustr a další doplňky. Ideální je sepsat si předem seznam věcí, které chceme nakoupit a zkusit si je vedle sebe představit. V jiném případě by vybavení mohlo působit chaoticky.     Příspěvek Obrazy do každé domácnosti pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
26.09.2015 09:35 |

podobné články

Lázeňská sezóna začala ve Fryštátu v retro stylu

 
Závan prvorepublikových časů zažilo v sobotu náměstí v Karviné – Fryštátě. Důvodem byl začátek lázeňské sezony, který se teprve podruhé v novodobé historii nesl ve velkolepém stylu. Letos měl navodit atmosféru 20. let minulého století a tehdejšího lázeňského promenádního života.
17.05.2009 16:50 |

podobné články

Čeští snoubenci objevili svatební koordinátory. Využije je každý třetí pár

 
Čeští snoubenci při přípravách jejich velkého dne stále častěji využívají pomoci svatebních koordinátorů. Podle oslovených svatebních agentur profesionální pomocí nepohrdne až třetina budoucích novomanželů. V kurzu jsou romantické "vintage" svatby a honosné vdavky na zámcích.
21.01.2012 21:25 |

podobné články

Topolánek: Listopadový termín voleb je schůdnější

 
Předseda ODS Mirek Topolánek ve čtvrtek připustil, že listopadový termín voleb je zřejmě schůdnější než termín říjnový. V každém případě proti němu nemohou být žádné námitky. Nejschůdnější východisko ze současné politické krize je podle šéfa ODS Mirka Topolánka v trvalé změně Ústavy a schválení příslušného zákona. Topolánek ale stále doufá, že Ústavní soud rozhodne včas, do 15. září, a uskuteční se termín říjnový.
03.09.2009 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2138 článků)

Monacký kníže a Wittstocková pozměnili termín svatby

 
Monacký kníže Albert II. si vezme za manželku bývalou jihoafrickou plavkyni Charlene Wittstockovou již 2. a 3. července 2011. Původně plánovaný termín svatby byl 8. a 9. července příštího roku. S odvoláním na knížecí palác to uvedla agentura AFP.
03.08.2010 05:45 |

podobné články

Na Facebooku Bartošové se objevil termín svatby: Vezme si Iveta konečně Rychtáře?

 
Termín svatby Ivety Bartošové (46) je na světě! Přesně 6. dubna má zpěvačka říct »Ano« Josefu Rychtářovi (54). Tahle informace se ale nikdy nikde neměla objevit...
13.02.2013 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků)

Princ Harry a Meghan Markle už mají termín i místo svatby!

 
Britský princ Harry a jeho snoubenka Meghan Markle zveřejnili další detaily své svatby. Svět už tak zná přesný termín jejich veselky, který připadá na sobotu 19. května. Sňatek uzavřou během církevního obřadu v kapli svatého Jiří ve Windsoru. Přitom sobotní veselka znamená porušení dosavadní královské tradice. Členové britské královské rodiny se totiž zásadně žení a vdávají ve všední dny.
19.12.2017 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (233 článků)

Pomeje se snažil detaily svatby do poslední chvíle tajit, ale na eXtra.cz si nepřijde! Čtěte, na jakém místě veselka proběhne a kdo z VIPek tam bude

 
Termín svatby "Jiřího Pomejeho":http://www.extra.cz/tema/jiri-pomeje (48) už je za dveřmi. eXtra.cz pro vás zjistilo "další detaily veselky":http://www.extra.cz/pomeje-se-rozhodl-detem-ukrast-jejich-den-svatba-probehne-opravdu-1-cervna, na které byl uvalen statut "Přísně tajné". Herec a producent se domluvil s jedním vydavatelstvím na exkluzivitě (pomáhají Jirkovi zpropagovat téměř všechny sponzory svatby), a proto si ostatní záležitosti komunikuje s médii sám.
30.05.2013 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1421 článků)

Svatby podle Lucie: Bílá se chce potřetí vdát!

 
Zpěvačka Lucie Bílá (44) má za sebou už dva rozvody, ale myšlenky znovu se vdávat se nezbavila. Klidně by do třetice do chomouta opět šla. Ze svých rozvodů a svateb si dělá dokonce legraci. "Měla jsem dvě nádherné svatby, a tak si tak říkám, že jako byly Svatby podle Mary, tak by mohly být svatby podle Lucie," prozradila Lucie Bílá serveru prozeny.cz
19.03.2011 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2243 článků) , Mary Mara (320 článků)

Půjčují ženichy na přání. Ale kvůli zelené kartě to není

 
Rodinná čest a konzervativní tradice nutí mladé lidi mít i v dnešní době před svými rodinami a nejbližšími tajemství, aby je společnost nestigmatizovala. Těhotné svobodné ženy tak ve Vietnamu fingují svatby, snoubenci ze znepřátelených rodin se pro změnu žení tajně s figuranty jako příbuznými. Stačí říct a firma zajišťující falešné svatby vše zařídí.
18.03.2018 17:10 |

podobné články

13 fotek, které otřásly Čapím hnízdem: Monika ukázala NEJ momentky ze svatby

 
O svatbě jako z pohádky sní snad každá nevěsta. Monika Babišová (43) si v tomto ohledu rozhodně nemůže stěžovat. Samotný obřad i následné oslavy probíhaly ve velkolepém duchu. Sama novomanželka ostatně svůj velký den zdokumentovala na sociální síti. Jaké byly podle ní nejzajímavější chvíle?
01.08.2017 12:15 |

podobné články

Tanečník Yemi se zasnoubil, svatba ve velkém stylu bude v létě

 
Choreograf, tanečník a producent Yemi A.D. se o Vánocích zasnoubil se svým přítelem Jaromírem. Svatba bude v červenci a snoubenci ji chtějí mít ve velkém stylu. Bude totiž i jistým poselstvím pro homosexuální páry, které se za svou orientaci stále ještě stydí.
03.02.2010 16:30 |

podobné články

Miranda Kerr: Šla na ples s upíry a ukázala ňadra!

 
Modelka a manželka herce Orlanda Blooma Miranda Kerr se objevila v Paříži na velkolepém večírku ve vyhlášeném podniku zařízeném v ruském stylu. A prominentním hostům spadla čelist při pohledu na Mirandinu róbu...
09.10.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Miranda Kerr (335 článků)

FOTO, VIDEO Poručíme větru, dešti? Rozbitý květináč, ulétlá čepice, zmuchlaný koberec. A fotili to Číňani

 
REPORTÁŽ Slavnostního přijetí ve velkolepém stylu se dostalo čínskému prezidentu Si Ťin-pchingovi v úterý na Pražském hradě. Význačnost návštěvy chtěl Hrad prokázat i samotným ceremoniálem s čestnými dělostřeleckými salvami. Něčeho podobného se dosud žádnému zahraničnímu státníkovi v naší novodobé historii nedostalo. ParlamentníListy.cz byly pochopitelně na místě a nyní se můžete dozvědět i to, co nemusely kamery zachytit.
29.03.2016 17:35 |

podobné články

Prezidentův kancléř Mynář slavil jako král na Hradě Padesátka za 300 tisíc!

 
Návštěvníci Pražského hradu, kteří ve včerejším parnu hledali stín v Jižních zahradách, měli smůlu. Ve velkolepém stylu tu totiž slavil padesátku prezidentův kancléř Vratislav Mynář.
23.06.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (923 článků)

Katy Perry koupila snoubenci k Valentýnovi fialový vůz Bentley

 
Zpěvačka Katy Perry letos kvůli Valentýnovi utrácela. Svému snoubenci Russellu Brandovi totiž pořídila nový vůz Bentley Brooklands v šeříkové barvě. S britským komikem se zasnoubila letos na Nový rok. Svatbu prý chtějí mít na jaře a dost možná se při ní budou svlékat.
05.02.2010 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Russell Brand (97 článků) , Katy Perry (543 článků)

Snoubenci zaplatí svatbu 400.000 plechovkami

 
Snoubenci  z amerického státu Washington za více než půl roku nasbírali přibližně 400.000 hliníkových plechovek. Z peněz získaných jejich odevzdáním ve sběrném dvoře chtějí zaplatit svatební obřad a následné oslavy.
26.06.2010 10:25 |

podobné články

Princ William a Kate Middleton mají vlastní mince

 
Svatba prince Williama a Kate Middleton, která se uskuteční v příštím roce, vyvolala doslova šílenství. Nyní mají snoubenci i mince s vlastní podobiznou… Svatba prince Williama a Kate Middleton doslova zasáhla celý svět. Ženy touží míst stejné šaty jako Kate a snoubenci se stali jedním z nejsledovanějších párů současnosti. Britská královská mincovna se dokonce rozhodla [...]
21.12.2010 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (898 článků)