Teplé počasí trápí i biatlonisty. Místo Oberhofu budou závodit v Ruhpoldingu

Kvůli teplému počasí se čtvrtý díl Světového poháru biatlonistů přesouvá z Oberhofu do jiného německého střediska Ruhpoldingu. O pouhé tři dny později se tamtéž uskuteční i pátá zastávka elitního seriálu. O přeložení závodů dnes informovala mezinárodní unie IBU po inspekci v Ruhpoldingu.
27.12.2015 16:40 |

Skvělý úspěch biatlonisty Soukupa. Na MS vybojoval bronz

Jaroslav Soukup vybojoval na mistrovství světa biatlonistů v německém Ruhpoldingu bronzovou medaili ve vytrvalostním závodě na 20 kilometrů, v němž zvítězil Slovinec Jakov Fak a stříbro vybojoval Simon Fourcade z Francie. Michal Šlesingr skončil šestý.
06.03.2012 17:25 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (68 článků) , Michal Šlesingr (61 článků) , Jaroslav Soukup (68 článků) , Simon Fourcade (3 články)

Soukalová znovu na pódiu! V Ruhpoldingu dojela třetí a navýšila svůj náskok v čele SP

Vytrvalostní závod biatlonistek v německém Ruhpoldingu ovládla Italka  Dorothea Wiererová. Gabriela Soukalová si i přes jedno zaváhání na střelnici dojela pro třetí místo a navýšila svůj náskok v čele hodnocení Světového poháru na pětačtyřicet bodů.
14.01.2016 16:40 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (220 článků)

Koukalová dál září. V Ruhpoldingu nestačila jen na Mäkäräinenovou

Bezchybná střelba vynesla biatlonistce Gabriele Soukalové druhé místo ve sprintu Světového poháru v Ruhpoldingu a díky tomu si udržela vedení v průběžném pořadí seriálu. S náskokem 22 sekund vyhrála Finka Kaisa Mäkäräinenová, která rovněž rovněž na střelnici nezaváhala. Třetí dorazila Němka Laura Dahlmeierová.
14.01.2017 17:05 |

Češi ve vyrovnané štafetě na medaili nedosáhli, dojeli šestí

Na stupně vítězů sice jako kolegyně ze ženské štafety nevystoupali, ale nejlepším výsledkem sezony dali zapomenout na pokažený závod v Oberhofu. Biatlonové kvarteto ve složení Michal Krčmář, Michal Šlesingr, Jaroslav Soukup a Ondřej Moravec si v Ruhpoldingu dojelo pro šesté místo.
15.01.2015 18:32 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (68 článků) , Michal Šlesingr (61 článků) , Ondřej Moravec (72 článků) , Jaroslav Soukup (68 článků) , Michal Krčmář (18 článků)

Zemědělce trápí teplé počasí. Plíseň na polích ZDRAŽÍ POTRAVINY

Neobvykle teplé lednové počasí trápí nejenom vlekaře a lyžaře, ale také zemědělce. Na osetých polích se totiž objevuje velké množství myší a dalších škůdců. Mimo jiné ničí ozimé řepky a jeteloviny. Největším problémem je ale plíseň.
03.01.2014 18:50 |

BRAVO! Čeští biatlonisté doběhli druzí ve štafetě SP v Oberhofu

Štafeta českých biatlonistů ve složení Zdeněk Vítek, Jaroslav Soukup, Ondřej Moravec a Michal Šlesingr dosáhla v závodě Světového poháru v Oberhofu na druhé místo.
05.01.2011 19:55 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (68 článků) , Michal Šlesingr (61 článků) , Zdeněk Vítek (7 článků) , Ondřej Moravec (72 článků) , Jaroslav Soukup (68 článků) , Zdeněk Ondřej (24 článků)

Moravec se v Oberhofu blýskl pátým místem, Soukalová zase vévodí SP

Biatlonista Ondřej Moravec skončil na Světovém poháru v Oberhofu v závodu s hromadným startem pátý. Gabriela Soukalová obsadila 13. místo, což jí stačilo k okamžitému návratu do čela průběžného pořadí seriálu.
05.01.2014 14:10 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (72 článků) , Gabriela Koukalová (220 článků)

České biatlonistky ovládly závody v Oberhofu, zářila hlavně Vítková

České biatlonistky za sebou mají vynikající podnik Světového poháru. V Oberhofu nejdříve vyhrály štafetu a Vítková pak ve sprintu vybojovala své první individuální vítězství. V neděli pak v závodě s hromadným startem obsadila druhé místo, když ji porazila jen Běloruska Darja Domračevová.
11.01.2015 19:27 |

Nor Berger vyhrál sprint SP biatlonistů v Ruhpoldingu, Holubec skončil desátý

Nor Lars Berger vyhrál v pátek v německém Ruhpoldingu sprint Světového poháru biatlonistů na 10 kilometrů před Francouzem Martinem Fourcadem a Ivanem Čerezovem z Ruska.
14.01.2011 16:35 |

Osobnosti: Martin Fourcade (25 článků)

Švéd Ferry vyhrál stíhací závod biatlonistů v Ruhpoldingu

Švéd Björn Ferry vyhrál v neděli v německém Ruhpoldingu stíhací závod Světového poháru biatlonistů na 12,5 kilometrů před Francouzem Martinem Fourcadem a Michaelem Greisem z Německa.
16.01.2011 15:20 |

Neunerová si na MS biatlonistek v Ruhpoldingu dojela pro zlato ve sprintu

Němka Magdalena Neunerová vyhrála v sobotu na domácí půdě v Ruhpoldingu sprint na 7,5 kilometru a získala titul mistryně světa. Stříbro vybojovala Darja Domračevová z Běloruska, bronz patří Vitě Semerenkové z Ukrajiny.
03.03.2012 17:40 |

Osobnosti: Magdalena Neuner (18 článků)

Konkurence rozdrcena! Biatlonistky vyhrály druhou štafetu v řadě

České biatlonistky mají v úvodu nového roku famózní formu. Po triumfu v Oberhofu štafeta ve složení Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková  suverénně ovládla i další závod Světového poháru v Ruhpoldingu. Finišmanka Vítková dojela do cíle s náskokem jedné minuty a 13 sekund před Běloruskem.
14.01.2015 17:17 |

Podruhé za sebou ukázaly české biatlonistky záda světové konkurenci. Po Oberhofu ovládla štafeta ve složení Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková také závod v Ruhpoldingu. Není tedy překvapením, že v týmu panuje výborná nálada. To se ukázalo také na tiskové konferenci.
15.01.2015 15:02 |

Henkelová vyhrála v Oberhofu stíhací závod SP biatlonistek na 12,5 km

Domácí biatlonistka Andrea Henkelová vyhrála v neděli v německém Oberhofu stíhací závod Světového poháru na 12,5 kilometru, druhá dojela Švédka Helena Jonssonová, třetí skončila Tora Bergerová z Norska.
10.01.2010 12:15 |

Biatlonista Šlesingr doběhl v Oberhofu osmý

Český biatlonista Michal Šlesingr ztratil v německém Oberhofu na patnáctikilometrové trati na prvního Nora Böa téměř 27 sekund.
09.01.2011 17:15 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků)

Ruské biatlonistky vyhrály štafetu v Oberhofu. Češky skončily jedenácté

Ruská štafeta žen v německém Oberhofu závod Světového poháru biatlonistek na 4x6 kilometrů. Druhé doběhly Norky a třetí Francouzky, česká štafeta skončila na jedenáctém místě.
04.01.2012 20:25 |

Biatlonistka Neunerová zničila v Oberhofu konkurenci. Z Češek bodovala Vítková

Německá biatlonistka Magdalena Neunerová suverénně ovládla sprint SP v německém Oberhofu. Do bodované čtyřicítky se vešla také sedmadvacátá Veronika Vítková.
06.01.2012 20:45 |

Fantazie! Biatlonistky si podmanily štafetu v Oberhofu

Český biatlon si připsal další velký úspěch. Kvarteto ve složení Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková triumfovalo ve štafetě Světového poháru v německém Oberhofu. Na vítězství v tomto závodě čekaly české biatlonistky přes 17 let.
07.01.2015 20:29 |

Štafeta po Krčmářově pádu a bídné střelbě v Oberhofu nedojela

Štafeta biatlonistů nedokázala v německém Oberhofu navázat na středeční famózní vítězství ženského kvarteta. V obtížných podmínkách odstoupila ze závodu Světového poháru už během prvního úseku. Michal Krčmář na zledovatělé trati spadl, nedařilo se mu ani při střelbě a trenéři ho nakonec stáhli.
08.01.2015 17:23 |

Osobnosti: Michal Krčmář (18 článků)