Článek

Tento herec nepatří k největším hollywoodským fešákům, přesto jde z role do role a randí s krásnou kolegyní

 
Plakáty s tváří Paula Dana (31) si nejspíš fanynky v pokojíčcích na stěnu nevylepují, ale tento herec má za sebou úspěch, jaký by mu mohli závidět i ti největší filmoví hezounci. Ve své generaci patří k nejobsazovanějším umělcům a navíc už osm let tvoří pár s krásnou Zoe Kazan (32).
05.10.2015 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Paul Dano (2 články) , Zoe Kazan (2 články)
Podobné články

Tento slavný pupkatý děda (61) má doma o 25 let mladší manželku, tříletou dcerku a ročního syna

 
Americký herec Kelsey Grammer už nepatří k nejatraktivnějším hollywoodským fešákům, ale přesto okouzlil o čtvrt století mladší letušku, která s ním navzdory výraznému věkovému rozdílu založila rodinu.
11.04.2016 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Kelsey Grammer (10 článků)

Týdenní plán pro krásnou pleť

 
Chcete mít krásnou pleť? Samozřejmě! Která žena by ji nechtěla, co je to za hloupou otázku?! Jenže krásná pleť není zadarmo, až na pár šťastných výjimek, kterým byla bezchybná tvář nadělena do vínku. Jestliže jste ani vy neměli štěstí a toužíte po dokonalé tvářičce, která se stane vaší předností a tou nejlepší vizitkou, pak věřte, že jste na správném místě! Už jste na své cestě za krásnou a bezchybnou pletí vyzkoušela nespočet přípravků, utratila nekřesťanské peníze za produkty, které v reklamě slibovaly okamžité výsledky, ale ani přes všechnu vynaloženou snahu se vám nepodařilo dosáhnout vysněného cíle? Pak zapomeňte na předražené rádoby účinné produkty, které jsou jen marketingovým trikem prodejců a zkuste to po našem! My totiž máme plán, který vám po jediném týdnu zajistí krásnou pleť! Týdenní plán pro krásnou pleť V následujících řádcích pro vás máme týdenní plán, který když dodržíte, vám přinese kýžené ovoce – tedy krásnou pleť, po níž už dlouhou dobu toužíte. Náš plán má podobu sedmi jednoduchých úkolů, jenž můžete, ale nemusíte splnit. To už záleží na vás. Jste připraveni vydat se na cestu za krásnou pletí? Tak jdeme na to! Úkol č. 1: řekněte si, že jste krásná! Ať už se ve svém životě budete snažit o cokoli, musíte si být jisté tím, že uspějete. Platí to i v tomto případě, kdy je potřeba, abyste věřili sami sobě a především se sami sobě líbili. Proto se postavte před zrcadlo a upřímně si řekněte: „JSEM KRÁSNÁ“ a opakujte to tak dlouho, dokud neuvěříte tomu, že je to pravda. Úkol č. 2: naučte se dodržovat pitný režim Že je naše tělo tvořeno z velké části z vody vám jistě nemusíme říkat. Dovolíme si ale apelovat na to, abyste svému tělu vodu dopřávali v dostatečném množství – minimálně v takovém, které je doporučováno odborníky. Pitný režim má... Čtěte více Příspěvek Týdenní plán pro krásnou pleť pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.07.2017 19:35 |

podobné články

Mr. Mokré tričko: Filmový frajer, který má o 13 let starší manželku, předvedl muskulaturu i bez svlékání

 
Herec, který se i s blížící se padesátkou může pochlubit svalnatou postavou, je ve světovém šoubyznysu velkým unikátem. Přestože patří k největším hollywoodským fešákům, už dvacet let žije s podstatně starší manželkou.
14.04.2016 12:40 |

podobné články

Orlando Bloom se oklepal z rozchodu: Randí s krásnou Liv Tyler

 
Herec Orlando Bloom už má náhradu za manželku Mirandu Kerr, s níž se rozvádí. Několik týdnů randí s kolegyní Liv Tyler, s níž si zahrál v trilogii Pána prstenů.
11.12.2013 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Liv Tyler (69 článků) , Orlando Bloom (280 článků) , Miranda Kerr (336 článků)

Pamatujete na čiperného mrňouse? Podívejte se na první roli našeho největšího hereckého fešáka

 
K našim největším hereckým fešákům bezesporu patří sympaťák Saša Rašilov. Populární a úspěšný herec si nikdy nemohl stěžovat na nedostatek fanynek a rozkošným klučinou byl už odmalička.
11.02.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Saša Rašilov nejml. (62 článků) , Saša Rašilov (188 článků)

Boj s vráskami prohrál, ale tělo má luxusní: Exmanžel Madonny patří i po padesátce k největším fešákům Hollywoodu

 
Ač se to podle jeho těla nezdá, herec Sean Penn spatřil světlo světa už před 53 lety. Při surfování ovšem vypadal stejně atraktivně jako o několik desítek let mladší muži.
06.01.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Sean Penn (206 článků)

Kdo je nejpřeplácenější herec Hollywoodu?!

 
Zatímco Adama Sandlera tahle informace mohla potěšit, zvlášť v době kolem Vánoc, hollywoodským producentům možná bude sloužit jako podnět k novému předsevzetí. Že budou tomuto herci v novém roce platit méně. Je totiž nejpřeplácenějším hollywoodským hercem současnosti. Adam dostává totiž obří honoráře, jeho filmy ale vydělávají dost málo.
30.12.2014 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Adam Sandler (59 článků)

Svalovec Liam Hemsworth je dalším hollywoodským veganem

 
Herec Liam Hemsworth se vzdal všech živočišných produktů a zařadil se k mnoha hollywoodským veganům. K rostlinné stravě ho prý inspiroval jeho kolega Woody Harrelson, který zavrhl živočišné produkty už před mnoha lety. Australský hezoun je veganem stejně jako jeho bývalá snoubenka Miley Cyrus.
02.11.2015 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Woody Harrelson (24 článků) , Miley Cyrus (853 článků) , Liam Hemsworth (119 článků)

Krušné dětství slavného fešáka: Do 11 let musel nosit dívčí šaty a v 10 letech přišel o panictví s vychovatelkou

 
Patřil ke zlatým dětem filmového studia MGM a největším fešákům Hollywoodu. Řeč je o Peteru Lawfordovi, blízkém kamarádovi božské Marilyn i bratrů Kennedyových. Mezi zbožňované hollywoodské idoly se nejen svým sličným zjevem propracoval už ke konci války.
21.04.2014 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Peter Lawford (2 články)

Holky po něm pořád šílí: Z dívčího idolu Lunetiků je dnes sexy tatínek

 
Zpěvák chlapecké kapely Lunetic vždy patřil k největším fešákům tohoto oblíbeného boybandu. V dobách největší slávy ale fanynky nejvíc šílely po dnes již bývalém zpěvákovi kapely Martinu Kociánovi, který coby roztomilý blonďáček přiváděl holky v prvních řadách do stavu extáze.
01.08.2014 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (45 článků)

Další dívčí idol z Lunetiků zfotrovatěl: Aleš Lehký šediví, plešatí a vypadá jako roztomilý koblížek

 
K největším fešákům nejslavnější české chlapecké kapely Lunetic sice patřili Vašek Jelínek a Martin Kocián, ale nejvíc je dodnes slyšet o Aleši Lehkém, který se uměl prosadit jako moderátor a momentálně už několik let vstává ještě před svítáním, aby potěšil ranní ptáčata v pořadu Snídaně s Novou.
05.09.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (45 článků) , Vašek Jelínek (40 článků) , Aleš Lehký (25 článků)

Manžel Zlaty Adamovské už není zdatným pohádkovým jinochem: Do divadla chodí o berlích

 
Petr Štěpánek (66) se jako princ Jiřík ze Zlatovlásky zařadil k největším fešákům celé pohádkové historie. Zatímco v 70. letech předváděl fyzicky náročné kousky, dnes už mu dělá problém i chůze.
20.10.2014 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Adamovská (454 článků) , Petr Štěpánek (609 článků) , Petr Štěpánek (609 článků)

Dámy, máte smůlu: Fešný fotbalista Sparty je až po uši zamilovaný do této vnadné a chytré sexy blondýnky

 
K největším fešákům české fotbalové reprezentace a pražské Sparty bezesporu patří defenzivní záložník Lukáš Vácha (25), kterému nikdo neřekne jinak než "Vašoň".
11.12.2014 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Vácha (45 článků)

Jiří Pomeje (50)! Takový život si asi nepředstavoval! Z někdejšího lamače ženských srdcí je chůva a podržtaška...

 
Kdysi patřil k největším hereckým fešákům se zástupy fanynek, dnes je z něho pouhé manželčino garde.
07.08.2015 12:11 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1451 článků)

Tenhle parádní fešák patří mezi naše nejlepší zápasníky MMA: A pozor, život mu řídí Bůh

 
Patří mezi nejtalentovanější zápasníky MMA a rozhodně se v tomto bojovém sportu řadí jednoznačně k největším fešákům. Řeč je o Miroslavu "Inkvizitoru" Brožovi, který se může pochlubit zajímavou bilancí ve smíšených bojových uměních. A nikdo by to nejspíš do něj neřekl, ale potetovaný bojovník je věřící...
11.10.2017 21:30 |

podobné články

Tajná láska prezidenta: Hollande prý randí s touto krásnou herečkou!

 
Hlava Francii se prý již několik měsíců randí s krásnou herečkou! Magazín Closer dnes vyrukoval se zvláštním vydáním, ve kterém se na sedmi stranách věnuje údajnému vztahu mezi prezidentem Françoisem Hollandem a Julií Gayet. Elysejský palác článek zatím nekomentoval.
10.01.2014 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Julie Gayet (14 článků) , François Hollande (207 článků)

Omluva paní Heleně Vondráčkové

 
Omlouváme se paní Heleně Vondráčkové za uveřejnění nepravdivých tvrzení o skutečnostech stran jejího účinkování v muzikálu spolu a o sporech z toho vzniklých s kolegyní, jejíž jméno obsahuje název námi uveřejněného článku „Zagorku mají všichni rádi, jen s jednou kolegyní se nemusí…“, který jsme v této rubrice uveřejnili dne 27.09.2014, když k takovým sporům nikdy nedošlo. Současně se omlouváme za uveřejnění tvrzení v témže článku, že se paní Helena Vondráčková prostřednictvím svého manžela soudila s kolegyní Martou Kubišovou. Nebylo tomu tak, tento spor byl veden Agenturou MM Praha, s.r.o. a jednalo se o spor obchodní, nikoli osobní.CZECH NEWS CENTER a.s.
30.09.2014 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (933 článků) , Marta Kubišová (399 článků)

Jake Gyllenhaal: Herectví není žádná náročná práce

 
Jake Gyllenhaal rozhodně nepatří k těm hollywoodským hvězdám, které mají tendenci v každém rozhovoru vypadat jako největší dříči na světě. Čtyřiatřicetiletý herec si myslí, že jeho práce náročná není a nebojí se to přiznat. Jeho poslední role byla přitom nesmírně fyzicky náročná, musel proniknout do světa profesionálního boxu a věnovat se mu několik hodin denně.
23.07.2015 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Jake Gyllenhaal (75 článků)

Schwarzenegger už není sám, s mladší fyzioterapeutkou randí měsíce

 
Šestašedesátiletý herec Arnold Schwarzenegger se čím dál častěji objevuje na veřejnosti s osmatřicetiletou fyziterapeutkou Heather Milliganovou. Ačkoli vztah ani jeden dosud nepřiznal, randí spolu prý už několik měsíců. Další články k tématu: Schwarzenegger zahnul i těsně před svatbou, s kolegyní Nielsenovou Schwarzenegger poprvé o nemanželském synovi: Manželce jsem nejdřív lhal VIDEO: Schwarzenegger slaví narozeniny se Stallonem v akční novince Od ledna budu točit Terminátora, potvrdil Arnold Schwarzenegger Arnold Schwarzenegger bude šéfovat časopisu pro kulturisty RECENZE: Schwarzenegger se dostal na Konečnou. Jeho návrat uspává
25.09.2013 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (555 článků)