Článek

Tento 15letý roztomilý klučík způsobil Haberovi i Jandové husí kůži. Poslechněte si, co předvedl

 
Říká se Co Čech, to muzikant, ale po výkonech účastníků SuperStar Adély Hrčové a Martina Zinka, z nichž se nakonec vyklubali adepti na generály hvězdné pěchoty, tomu Paľo Habera, Ondřej Soukup, Marta Jandová a Klára Vytisková ani zdaleka nevěřili. Naději na lepší pěvecké zítřky v nich však rozjitřili sourozenci Slepčíkovi z Ústí nad Labem, zvlášť ten mladší z nich, patnáctiletý Dalibor.
11.09.2015 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (275 článků) , Marta Jandová (807 článků) , Klára Vytisková (113 článků) , Klára Jandová (28 článků) , Martin Janda (76 článků) , Martin Čech (142 článků) , Dalibor Janda (161 článků) , Martina Jandová (72 článků) , Martin Čech (38 článků)
Podobné články

„Hujer“ v SuperStar: Ukázal vytetovanou Jandovou a Haberovi slíbil za postup rovněž kérku

 
Za postup cokoliv. Pětadvacetiletý Denis Kolek se rozhodl ohromit porotu tetováním na svém předloktí. Tetelící se Martě Jandové tvrdil, že je to ona, a Haberovi neváhal slíbit, že si vytetuje i jeho, pokud postoupí.
02.10.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Marta Jandová (807 článků)

Vřídlo o páté: Almodóvar, Malkovich a kůže tohoto světa

 
Kůže je krátké a poeticky zvučné slovo. Můžeme mít hroší nebo husí kůži, můžeme si něco vyzkoušet na vlastní kůži, nést kůži na trh, být kost a kůže, někdy si musíme zachránit kůži a jindy zase nejsme ve své kůži. A v podání slavného španělského režiséra Pedra Almodóvara se z kůže stane prokletí.
07.07.2011 17:50 |

podobné články

Z toho budete mít husí kůži: 7 nejpůsobivějších reklam zaměřených proti domácímu násilí

 
Možná že vás fotografie v galerii vyděsí, znechutí nebo vám naženou husí kůži. A teď si představte, že zatímco vás děsí fotografie, jiné ženy v takovém prostředí žijí a to, na co my se koukáme, ony vidí v zrcadle.
19.08.2013 17:50 |

podobné články

Na autobus v Plzni střílel 15letý kluk! Byl u toho jeho otec

 
Občanku má jen chvíli, ale už z něj mohl být vrah. Podle policie střílel na autobus plný lidí v úterý večer 15letý Plzeňan. Podezřelý, jehož kriminalisté dopadli za necelých 24 hodin po činu, je v policejní cele. Mladík střílel za přítomnosti otce, nikoho nezranil.
09.07.2015 16:05 |

podobné články

Možná je MILUJETE, možná NENÁVIDÍTE, ale z tohoto CHORÁLU nabíhá husí kůže

 
Fotbalisté Realu Madrid o víkendu podesáté ovládli Ligu mistrů a není divu, že tento úspěch se musel pořádně oslavit. Celý tým včetně trenéra dokonce nazpíval hymnu, ze které dost možná budete mít husí kůži.
27.05.2014 16:30 |

podobné články

Neuvěříte, jak vyrostl klučík z filmu Láska nebeská: Thomasovi je 26 let a pořád vypadá jako dítě!

 
Dospělý muž s rošťáckým obličejem je snem každé ženy. Přesně takhle teď vypadá klučík z romantické komedie Láska nebeská. Tenhle film se většinou vysílá před Vánocemi, tak se aspoň pojďme teď podívat, jak vypadá jeden z hlavních představitelů. Thomas Brodie-Sangster už dávno není malý kluk. Jak vypadá teď?
10.06.2016 08:06 |

podobné články

Osobnosti: Thomas Sangster (1 článek)

Mrkněte: Tento roztomilý klučík není vnouček Arnošta Goldflama, ale jeho syn

 
Zřídkakdy se stává, že herec, režisér, dramatik a spisovatel Arnošt Goldflam (65) vyvede do společnosti svou rodinu. Premiéra snímku Underworld v kině IMAX byla ale vyjímkou.
22.01.2012 18:25 |

podobné články

Tento klučík se stal filmovou legendou a s alkoholem se kamarádil víc, než bylo zdrávo

 
Roztomilý chlapeček na fotce se jednoho dne stane jedním z našich nejznámějších herců a především vynikajícím komikem. S talentem, který mu byl dán, to ale snad ani jinak dopadnout nemohlo.
16.07.2012 10:35 |

podobné články

Tento klučík se stal filmovou legendou a hodně se kamarádil s alkoholem

 
Roztomilý chlapeček na fotce se jednoho dne stane jedním z našich nejznámějších herců a především vynikajícím komikem. S talentem, který mu byl dán, to ale snad ani jinak dopadnout nemohlo.
16.07.2012 12:20 |

podobné články

Nejšerednější pes - boxer Pabsta!

 
Nahánějí vám psi husí kůži? Pokud ano, tak tohle bude něco pro vás. Tenhle roztomilý "krasavec" vyhrál soutěž o nejškaredšího psa. Tak co, chtěli byste ho potkat?
28.06.2009 12:45 |

podobné články

Tento klučík se sladkým hláskem vás odrovná: Poslechněte si, jak hrozivě se nestrefoval do rytmu a nevšiml si toho

 
Na prvních castinzích soutěže SuperStar sice porotci Ewa Farna  (19) , Pavol Habera  (50) a Ondřej Soukup  (61) slyšeli, kdo umí a neumí zpívat, ovšem jelikož se zpívalo bez doprovodu, nemohli tušit, u koho čistý hlas a cit pro rytmus nepůjdou ruku v ruce.
03.03.2013 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (275 článků) , Pavol Habera (169 článků) , Ewa Farna (883 článků)

Poslechněte si „souboj“ originálu a soutěžícího Hlasu. Jak se vám líbí?

 
Z některých výkonů zpěváků v show Hlas ČeskoSlovenska naskakuje husí kůže. Koučové nešetří chválou a někdy to vypadá, jako by soutěžící byli dokonce lepší než originál. Ještě před samotným Soubojem mezi členy týmů si můžete poslechnout, jak soutěžící zvládli "souboj" s originálem. Další články k tématu: V Hlasu postoupila další „matka s laktační psychózou“ z Yellow Sisters Leoš Mareš o Hlasu: Když se křeslo otočí, je to pro mě jako gól Markéta Poulíčková zkouší už třetí pěveckou soutěž u nás Rytmusova rozcvička v Hlasu: předvedl excelentní beatbox Michal David zavzpomínal na své začátky a na pódiu jamoval s kapelou
14.03.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1147 článků) , Leoš Mareš (2721 článků) , Markéta Poulíčková (56 článků)

To vás dostane: Tenhle překrásný dvouletý syn Evy Decastelo terorizuje celou rodinu

 
Dvouletý syn Michael moderátorky Evy Decastelo  (32) je sice roztomilý klučík, který by dojal a odzbrojil snad i ledovou královnu, za nevinným zevnějškem se ale skrývá malý diktátor. „Už takhle malý nám diktuje, co kdy můžeme a nemůžeme dělat,“ svěřila se Super.cz Eva. Podívejte se do velké fotografie plné krásných fotek jejího synka i čtyřměsíční dcery.
14.08.2011 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (659 článků)

Roztomilý klučík Čeněk Jirsák ze seriálu Bylo nás pět se ztratil z očí. Jak teď vypadá a co vlastně dělá?

 
Jaroslava Pauera si diváci pamatují jako Čeňka Jirsáka z oblíbeného seriálu Karla Smyczka Bylo nás pět. Jenže po skončení natáčení se ztratil z očí. Co se s tím roztomilým rošťákem stalo?
27.01.2012 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Smyczek (20 článků)

Poznáte ho? Tenhle kluk měl v posteli Madonnu a zabil se i se svou ženou v letadle, které sám pilotoval

 
Roztomilý klučík na fotografii dostal od života do vínku mnoho darů. Zažil si nejen úspěchy, ale taky hodně bolesti a tíhu popularity. Narodil se do významné americké rodiny, která je dodnes opředená záhadami a řadou nevysvětlených úmrtí. Krátce po jeho narození byl jeho tatínek zvolen americkým prezidentem. V den jeho třetích narozenin celý svět se slzami v očích jeho otce po úspěšném atentátu v Dallasu pohřbíval. Už víte?
23.02.2012 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Jan Révai poprvé ukázal syna. Mrkněte se, jak je roztomilý

 
Tak jsme se konečně dočkali. Herec Jan Révai se po šestnácti měsících odhodlal a poprvé na veřejnosti ukázal svého syna Jakuba. Toho mu loni v lednu porodila slovenská herečka Zuzana Šulajová. Komu je klučík více podobný? Tentokrát bychom řekli, že je to tak půl na půl.
03.06.2012 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Šulajová (30 článků) , Jan Révai (69 článků)

Sám doma a bez drog? Macaulay Culkin vypadá po letech, že žije

 
Herec Macaulay Culkin (33) se neproslavil jen díky své roli ve filmu Sám doma, ale také svým nespoutaným dospíváním. Roztomilý klučík se změnil v trosku závislou na drogách. Jak to ale nyní vypadá, vše se obrací k lepšímu!
15.05.2014 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Macaulay Culkin (71 článků)

Ornella versus Quentin: Najdete pět rozdílů?

 
Podobu svého otce Josefa Kokty (57) malý Quentin (19 měs.) nezapře. Jeho matka Ornella Štiková (21) teď ale dokázala, že roztomilý klučík přeci jen podědil něco i po ní. Kulatou hlavu, lehce odstáté uši, tmavé oči, ale hlavně rošťácký úsměv. Mezi Ornellou před dvaceti lety a Quentinem v současnosti není téměř žádný rozdíl.
28.10.2014 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (800 článků) , Ornella Štiková (968 článků)

Poznáte roztomilého svalovce na fotce? Jeho tátu tělo proslavilo!

 
Máme pro vás malou hádanku - jestlipak víte, kdo je malý, roztomilý klučík na fotce, který se už jako malý evidentně rozhodl jít ve stopách svého slavného tatínka?
15.12.2015 22:05 |

podobné články