Článek

Tenkrát v holičství

 
Vážení, dovolte mi, abych se s vámi podělil o jeden z krásných zážitků letošního jara. K narozeninám jsem dostal dárkový poukaz do pánského holičství Thomas's Barbershop. Takový dárek mi přišel svojí nápaditostí oproti standardním dárkům typu láhev milý. Po zkušenostech s dárkovými poukazy, které většinou provozovatelé služeb chápou jako obratný promoční trik pro získání klientely, jsem ani nepředpokládal, že tento dárek využiji. To také kvůli procedurám, které byly na dárkovém poukazu zmíněny a jevily se mi spíše jako zelinářská terminologie.
25.06.2015 16:12 |

podobné články

Podobné články

Masakr ve Detroitu: Šílenec střílel do zákazníků holičství, tři jsou mrtví

 
Devět lidí ve středu večer postřelil neznámý útočník v americkém Detroitu, když začal pálit do zákazníků místního holičství. Tři muži byli na místě mrtví, šest dalších bylo zraněno, z nichž jeden je v kritickém stavu. Motiv útoku policie zatím nezná. Střelba byla ve středu hlášena i z hlavního města Washingtonu.
07.11.2013 07:35 |

podobné články

DUCH bývalého trestance řádí v kadeřnictví. Schovává nůžky

 
Holičství Harryho Brownse terorizuje duch. Kadeřnicím schovává nástroje a straší zákazníky.
14.04.2009 16:33 |

podobné články

Hledá se vesnický doktor. Značka: maso a květiny zdarma

 
Ke snaze přilákat lékaře se přidalo i místní kadeřnictví a holičství, pekař, který slíbil chleba a rohlíky zdarma.
15.11.2010 08:50 |

podobné články

Smrt matky batolete. Střílelo se u holiče a na parkovišti

 
Matka dvouletého dítěte zemřela a pět lidí utrpělo zranění při přestřelce v kalifornském Sacramentu. Souboj čtyř ozbrojených mužů začal v holičství a pokračoval na parkovišti, kde matka právě ukládala své dítě do automobilu, uvedla ve středu televize Sky News.
15.12.2010 03:35 |

podobné články

Mladší sestra půvabné Kim Kardashian Khloe měla vážnou autonehodu

 
Sestra krásné Kim Kardashian  (30) Khloe (27) měla s manželem Lamarem Odomem vážnou autonehodu. Při cestě do holičství ve čtvrti Queens srazili patnáctiletého motorkáře.
18.07.2011 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1207 článků) , Khloé Kardashian (16 článků)

Matěj Ruppert se zbláznil: Nechává si narůst knír

 
Matěj Ruppert, frontman skupiny Monkey Business, se zbaví svého typického strniště a nechá si narůst knír! Jedná se o zásadní změnu zpěvákovy image a pro tuto příležitost si Ruppert nevybral jen tak nějaké holičství, ale rovnou specializovaný salon Thomas Barber shop. Aby toho nebylo málo, v salonu se holí břitvou, což Rupperta nejprve trochu vyděsilo. "Abych se přiznal, jsem poprvé v takovém salonu a nemohu si ho vynachválit. Měl jsem trochu strach, když jsem viděl tu břitvu, ale věděl jsem, že se o mě stará profík. Určitě bych doporučil návštěvu tohoto typu salonu všem chlapům."
26.10.2011 12:05 |

podobné články

Byli jsme u toho! Yvetta Blanarovičová měla v rukou život nejoblíbenějšího prince

 
To jsou věci! Nejznámější pohádkový princ Honza Čenský měl v pátek třináctého pěkně namále. Zúčastnil se totiž otvíračky nového pražského holičství pro pány na Praze 1 a bez předchozího varování se dostal pod ruku Yvetty Blanarovičové, která jej v rámci programu před zraky všech přítomných oholila pěkně ostrou břitvou.
20.07.2012 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čenský (118 článků) , Yvetta Blanarovičová (281 článků)

Masakr u holiče: Šílenec postřelil devět lidí, tři nepřežili

 
Devět lidí ve středu večer postřelil neznámý útočník v americkém Detroitu (stát Michigan), když začal pálit do zákazníků místního holičství. Tři muži byli na místě mrtví, šest dalších bylo zraněno, z nichž jeden je v kritickém stavu.
07.11.2013 07:10 |

podobné články

Prostorově výrazná herečka zavítala s novou přítelkyní na Korsiku

 
Pod jejím původním jménem Dana Elaine Owens ji nezná téměř nikdo, ale když se řekne Queen Latifah, nejspíš už budete vědět... Mohutná herečka a zpěvačka s komediálním talentem proslula převážně rolemi ve snímcích Taxi, Holičství 2, Horší už to nebude, Životní poslání či Hairspray. Čtyřiačtyřicetiletá umělkyně se momentálně nachází na jachtě u pobřeží Korsiky, kde tráví konec prázdnin s neznámou dámou, která má být údajně její novou přítelkyní.
28.08.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Queen Latifah (7 článků)

Pražský unikát: Holičství, které se dostalo do průvodců pro turisty!

 
Klubová atmosféra s vůní doutníků, whisky a kolínské, kde mistři holiči umí vytvořit účes dle poslední módy i přání každého zákazníka. V salonu Thomas’s Barbershop začali nabízet službu, na kterou byli zvyklí naši otcové a dědové, tedy holení břitvou s napařením horkého ručníku (hot towel).
09.03.2015 19:21 |

podobné články

Revoluci v Myslíkově ulici mají na svědomí Gentlemen Brothers. Začali nabízet pánskou manikúru, pedikúru i kosmetiku!

 
Návrat ke starým tradicím jde poslední dobou cítit na každém kroku. Ať jsou to lidé, které potkáváme na retro kolech, nebo muži odkládající "umělohmotné" tenisky a vracející se zpět ke kvalitní kožené pánské obuvi. Není proto divu, že se postupně stává návštěva tradičního pánského holičství běžnou součástí dne gentlemana. Doba gentlemanů je zpět a s ní i tradiční pánské salóny. Špičkou na trhu je lazebnictví Gentlemen Brothers, které naleznete dvakrát v Praze a jednou v Liberci.
09.03.2016 14:21 |

podobné články

Spory mezi státními zástupci a policií? Jen očuchávání slepých uliček, říká advokát Tomáš Sokol

 
Státní zástupce nemůže dělit policisty na své oblíbené a ty ostatní. To může praktikovat, když chodí do holičství a má tam svého bradýře, říká k praxi, kdy si státní zástupci k vyšetřování trestné činnosti vybírají policejní útvary podle svého, president Unie obhájců Tomáš Sokol. Přesto takovou praxi považuje za výjimečnou. Řadu sporů o příslušnost už podle advokáta vyřešil dubnový nález Ústavního soudu, který státním zástupcům stanovil mantinely pro přípravné řízení.
04.08.2016 17:40 |

podobné články

Dámy, pokud nevíte, jak uspokojit moderního muže, je tu řešení! Darujte mu dokonalý zážitek v luxusním holičství! Vouchery jsou ideální cestou

 
Někteří lidé poskytují služby. Někteří lidé poskytují nadstandardní služby. Někteří lidé umí poskytnout nadstandardní luxusní službu. A pak je tu kvalita, která dává nahlédnout do zcela jiné dimenze služeb. Tak to umí třeba v Gentlemen Brothers v Praze. A protože mají v adventním čase velkou nabídku voucherů, tak už vánoční dar pro přítele máte vyřešený.
13.12.2016 12:05 |

podobné články

Dámy, pokud nevíte, jak uspokojit moderního muže, je tu řešení! Darujte mu dokonalý zážitek v luxusním holičství! Vouchery jsou ideální cestou

 
Někteří lidé poskytují služby. Někteří lidé poskytují nadstandardní služby. Někteří lidé umí poskytnout nadstandardní luxusní službu. A pak je tu kvalita, která dává nahlédnout do zcela jiné dimenze služeb. Tak to umí třeba v Gentlemen Brothers v Praze. A protože mají v adventním čase velkou nabídku voucherů, tak už vánoční dar pro přítele máte vyřešený.
13.12.2016 12:10 |

podobné články

Muž naháněl ženu s dlažební kostkou v ruce. Nakonec vysklil výlohu a zranil se sám

 
Hrozil ublížením ženě, a nakonec ublížil sám sobě. Pražští policisté museli ve středu v poledne řešit případ mladého muže, který na Vinohradech vyhrožoval ženě s dlažební kostkou v ruce. S ní pak vysklil výlohu holičství, a záchranka jej poraněného musela odvézt.
28.03.2018 15:35 |

podobné články

Radní Langmajer: Zabil autem ženu (†32), zase řídí!

 
Necelé tři roky po tragické nehodě, kterou způsobil radní Martin Langmajer (46), je vše zapomenuto a život běží, jako by se nic nestalo… Tedy alespoň pro radního. Právě on tenkrát smetl svým vozem mladou maminku (†32), právě on tenkrát telefonoval a předjížděl zprava při rychlosti 122 km/h. Teď je vše jinak!
02.07.2010 09:40 |

podobné články

Sparta změří síly s týmem Rangers. Pomůže i Tenkrát, který soupeře dobře zná

 
Útočník Petr Tenkrát má jako jediný z kádru Sparty bohatší zkušenosti z NHL a dokonce má krásnou vzpomínku na první duel se čtvrtečním soupeřem New Yorkem Rangers.
28.09.2011 17:50 |

podobné články

Mrkejte: Šedesátnice Zelenková vypadá famózně a energie má na rozdávání

 
To je k nevíře! Legendární pražská diskotéka Pouštěčina už funguje rovných čtyřicet let. Čtyřicáté výročí svého působení oslavili protagonisté a pamětníci Miloš Skalka s Jakubem Jakoubkem se svými věrnými kamarády v pátek ve smíchovské restauraci Na Verandách. „Začínali jsme na Pankráci. Pak se hodně dlouho hrálo v legendárním Déčku na Vinohradské. Tenkrát v začátcích diskoték se nesmělo dokonce používat označení dýdžej. Z pouštěčů populární hudby jsme nakonec odvodili název legendárního pořadu, na který chodila trsat tenkrát snad celá Praha,“ zavzpomínal Skalka.
01.04.2012 10:10 |

podobné články

Tenkrát rozhodl o výhře hokejistů nad Slovenskem 3:1

 
Čeští hokejisté vyhráli i svůj pátý zápas v Euro Hockey Challenge, když v pražské O2 areně zdolali Slovensko 3:1. Rozhodl v 56. minutě útočník Petr Tenkrát a při power play zpečetil výsledek nový kapitán Tomáš Plekanec. V pátek čeká svěřence trenéra Aloise Hadamczika závěrečné vystoupení v EHCh opět proti Slovensku v Bratislavě.
18.04.2012 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků) , Tomáš Plekanec (275 článků)