Tenistka Plíšková si v Dubaji zahraje o svůj čtvrtý titul!

Tenistka Karolína Plíšková si na turnaji v Dubaji poradila v semifinále po tříhodinovém boji se Španělkou Garbiňe Muguruzaovou 6:4, 5:7, 7:5 a na podniku  s dotací 2,5 milionu dolarů  bude usilovat o svůj čtvrtý titul na okruhu WTA.
20.02.2015 18:01 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (269 článků)

Tom Cruise natočí Mission Impossible 4

Třikrát a dost herci Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Mission Impossible . Sám se počtvrté zhostí role neohroženého Ethana Hunta. Do kin by měl snímek vstoupit v květnu 2011 a na produkci se bude podílet také J. J. Abrams .
12.02.2010 18:30 |

Osobnosti: Tom Cruise (858 článků)

Tenistka Plíšková má titul na okruhu WTA

Dvaadvacetiletá česká tenistka Karolína Plíšková získala na turnaji v Soulu druhý titul v kariéře na okruhu WTA.
21.09.2014 09:56 |

Plíšková první finále přetavila v zisk titulu!

Tenistka Karolína Plíšková získala první titul na okruhu WTA. Dvacetiletá česká hráčka dnes otočila ve finále v Kuala Lumpuru duel s Bethanií Mattekovou-Sandsovou a Američanku porazila 1:6, 7:5 a 6:3. V pondělním žebříčku se Plíšková posune ze 127. místa poprvé do první stovky.
03.03.2013 17:30 |

Kvitová zdolala v Dubaji Wozniackou a letos poprvé si zahraje o titul

Česká tenistka Petra Kvitová si v semifinále turnaje v Dubaji poradila s někdejší světovou jedničkou Caroline Wozniackou z Dánska a po výsledku 6:3, 6:4 postoupila do svého prvního letošního finále. O titul se utká s Italkou Sarou Erraniovou, která v semifinále vyřadila krajanku Robertu Vinciovou.
22.02.2013 18:50 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1456 článků)

První letošní finále! Kvitová si v Dubaji zahraje o titul

Petra Kvitová si poprvé letos zahraje o titul! V Dubaji si poradila s bývalou světovou jedničkou Caroline Wozniackou z Dánska 6:3 a 6:4.
22.02.2013 18:05 |

SKVĚLÉ! Berdych uštval Federera a v Dubaji si zahraje o titul

Český tenista Tomáš Berdych si na turnaji v Dubaji zahraje o titul. V seminále ve velké bitvě porazil Rogera Federera 3:6, 7:6 a 6:4.
01.03.2013 19:15 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1373 článků) , Roger Federer (474 článků) , Novak Djokovič (532 článků)

Bravo, Tomáši! Berdych si v Dubaji zahraje o TITUL, čeká ho Federer

Tomáš Berdych si zahraje na okruhu ATP finále na druhém turnaji po sobě. Do boje o titul v Dubaji prošel český tenista po dnešní výhře nad Němcem Philippem Kohlschreiberem 7:5, 7:5. Před dvěma týdny hrál Berdych finále v Rotterdamu a získal devátý turnajový triumf v kariéře.
28.02.2014 15:55 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1373 článků) , Philipp Kohlschreiber (22 článků)

ŠOK VE VARECH: Tenistka Plíšková vymazala opilého, močícího a nevěrného Hrdličku ze života! Tak to byl fofr!

Tenistka Karolína Plíšková si vymazala společné fotky, které měla s moderátorem Michalem Hrdličkou. Tenistka tak reaguje na to, co Michal předváděl v Karlových Varech.
06.07.2016 15:40 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (269 článků) , Michal Hrdlička (609 článků)

Tenistka Plíšková postoupila v Bad Gasteinu do čtvrtfinále

Česká tenistka Karolína Plíšková zdolala na antukovém turnaji v rakouském Bad Gasteinu Rumunku Anu Bogdanovou 6:2 a 7:5. Své páté čtvrtfinále na okruhu WTA v této sezoně si osmá nasazená zahraje s Američankou Grace Minovou.
09.07.2014 13:05 |

Kristýna Plíšková si zahraje Wimbledon, první grandslam kariéry

Devatenáctiletá talentovaná česká tenistka Kristýna Plíšková postoupila poprvé v kariéře do hlavní soutěže grandslamu. Zahraje si ve Wimbledonu, kde loni vyhrála juniorku.
17.06.2011 12:25 |

Osobnosti: Kristýna Plíšková (44 článků)

Češkám se v Nottinghamu dařilo: Plíšková slaví první letošní titul, ve čtyřhře zvítězila Hlaváčková

Česká tenistka Karolína Plíšková vybojovala na trávě v Nottinghamu svůj první letošní titul, když ve finále porazila Američanku Alison Riskeovou ve dvou setech 7:6 a 7:5. Z titulu se radovala i Andrea Hlaváčková, která po boku své čínské spoluhráčky Pcheng Šuaj ovládla čtyřhru.
12.06.2016 19:50 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (269 článků) , Andrea Hlaváčková (131 článků) , Alison Alison (12 článků)

Tenistka Karolína Plíšková vyhrála turnaj v Linci

Tenistka Karolína Plíšková vyhrála halový turnaj v Linci a získala třetí titul v kariéře. Sedmá nasazená česká hráčka odvrátila ve finále s Italkou Camilou Giorgiovou mečbol a navzdory zranění zvítězila 6:7, 6:3 a 7:6.
12.10.2014 16:45 |

Plíšková se v Linci probojovala do pátého finále v sezoně

Tenistka Karolína Plíšková si zahraje popáté v letošní sezoně o turnajový titul. V Linci porazila v semifinále Němku Annu-Lenu Friedsamovou 2:6, 6:3, 6:3.
11.10.2014 18:11 |

Tenisová kometa září! Plíšková si brousí zuby na Kvitovou!

Tenistka Karolína Plíšková si zahraje finále turnaje v Sydney. V dnešním semifinále porazila za pětapadesát minut Němku Angelique Kerberovou 6:3 a 6:2. V duelu o titul vyzve svou krajanku Petru Kvitovou.
15.01.2015 09:31 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1456 článků) , Karolína Plíšková (269 článků)

Plíšková si v Birminghamu zahraje své první finále na trávě

Tenistka Karolína Plíšková se na turnaji v Birminghamu probojovala počtvrté v sezoně do finále. Šestá nasazená česká hráčka dnes porazila Francouzku Kristinu Mladenovicovou 6:2, 7:6 a na trávě bude bojovat o titul poprvé v kariéře. O finálové soupeřce Plíškové se rozhodne v německém souboji mezi Angelique Kerberovou a Sabine Lisickou.
20.06.2015 17:26 |

Plíšková potvrdila skvělou formu. Na Elite Trophy si zahraje o titul

Do výborné formy se v závěru sezóny dostala česká tenistka Karolína Plíšková. Na turnaji Elite Trophy v čínském Ču-cha zdolala v semifinále Ukrajinku Elinu Svitolinovou 6:3 a 6:1. Ve finále se utká s turnajovou jedničkou Venus Williamsovou.
07.11.2015 13:50 |

Plíšková obstála v generálce na Wimbledon. V Eastbourne si zahraje finále

Karolína Plíšková v páteční dohrávce v Eastbourne porazila britskou soupeřku Johannu Kontaovou 6:7, 6:3 a 6:3. V sobotu si zahraje finále. Dostane tak možnost navázat na triumf z Nottinghamu, kde před dvěma týdny získala pátý titul na okruhu WTA.
24.06.2016 21:35 |

'Druhá' Plíšková dál ničí soupeřky. K titulu jí chybí poslední krok

Kristýna Plíšková si poprvé v kariéře zahraje finále WTA. Doposud méně úspěšná sestra Karolíny porazila v semifinále turnaje v Taškentu Ukrajinku Katerynu Kozlovovou 7:6, 6:0. Ve finále ji čeká Japonka Nao Hibinová, která si poradila s českou tenistkou Denisou Allertovou ve dvou setech. Plíšková se může na finále těšit, svoji soupeřku vždy porazila.
30.09.2016 13:00 |

Osobnosti: Kristýna Plíšková (44 článků) , Denisa Allertová (18 článků) , Karolína Plíšková (269 článků)

Karolína Plíšková titul v Pattaye nezískala, podlehla Makarovové

Karolína Plíšková na turnaji v thajské Pattaye na druhý titul v kariéře nedosáhla. Ve finále podlehla jednadvacetiletá česká tenistka 3:6 a 6:7 Rusce Jekatěrině Makarovové, jež už v semifinále vyřadila Andreu Hlaváčkovou.
02.02.2014 12:20 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (269 článků) , Andrea Hlaváčková (131 článků)