Lucie Šafářová (29) po vztahu s tenistou Tomášem Berdychem (30) randila s tenisovým trenérem Troyem Hahnem. Ani s ním jí ale to ale nevyšlo. Sama ovšem nezůstala. Ve videochatu pro iDNES.cz přiznala, že má přítele.
26.04.2016 09:25 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1371 článků) , Lucie Šafářová (472 článků)

Tenistka Šafářová postoupila potřetí v sezoně do semifinále

Česká tenistka Lucie Šafářová si na turnaji v Linci zahraje semifinále. Ve čtvrtfinále porazila Rumunku Soranu Cirsteaovou 7:5, 6:2 a její další soupeřkou bude Slovenka Dominika Cibulková. S ní dosud ve dvou vzájemných duelech neuhrála Šafářová ani set.
14.10.2011 18:20 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Dominika Cibulková (77 článků)

Šafářová sbalila náhradníka za Berdycha: Mám novou lásku!

Když ty máš novou lásku, tak já taky! Poté, co se Tomáš Berdych (26) před pár týdny pochlubil mladinkou modelkou Ester, s novým vážným vztahem vyšla na světlo i jeho letitá partnerka Lucie Šafářová (24).
05.11.2011 12:20 |

Bílou překvapil partner svatbou, ve středověké krčmě si řekli ano

Zpěvačka Lucie Bílá prožila po křtu svého alba Modi se svým přítelem Petrem Makovičkou romantický večer, který byl korunován svatbou. Ve středověké krčmě je oddal kněz v historickém kostýmu a pár tak symbolicky stvrdil svou lásku. Další články k tématu: Už nechci křičet, tvrdí o svém šansonovém albu Lucie Bílá Lucie Bílá vydává nové album. Zpívá na něm šansony i Michaela Jacksona Bílá obhajuje pornominulost Slávika: Hoď kamenem, kdo jsi bez viny Pro lásku obětuju všechno, loučila se s Carmen Lucie Bílá O tomhle se mi zdálo, říká Lucie Bílá, která Troškovi hraje cikánku Michal Horáček má mladou manželku, k oltáři ho vedla Lucie Bílá Lucie Bílá se umí zabavit i v autě, tenhle svetr si upletla sama
01.11.2012 11:35 |

Osobnosti: Michael Jackson (1592 článků) , Lucie Bílá (2079 článků) , Michal Horáček (493 článků) , Michael Petr (65 článků)

Šafářová válí! Zahraje si semifinále turnaje WTA

Tenistka Lucie Šafářová si zahraje po týdnu opět semifinále turnaje WTA. Poté, co postoupila mezi nejlepší čtyři v Linci, bude čtyřiadvacetiletá Češka usilovat o finále na turnaji v Moskvě. V hale, v níž bude za dva týdny bojovat ve finále Fed Cupu proti Rusku, porazila Šafářová v dnešním čtvrtfinále 6:4, 6:4 domácí hráčku Věru Duševinovou.
21.10.2011 19:45 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků)

Šafářová si v Norimberku zahraje o semifinále. Ostatní Češky vypadly

Česká tenistka Lucie Šafářová porazila ve druhém kole v Norimberku Španělku Maríi Teresu Torróvou 6:4, 6:2 a postoupila do čtvrtfinále. V něm se turnajová pětka utká se Slovinkou Polonou Hercogovou, jež v úvodním kole vyřadila druhou nasazenou Kláru Zakopalovou. Když hrála Šafářová s Hercogovou naposledy, nadělila jí loni v dubnu v semifinále v Charlestonu dva "kanáry".
12.06.2013 13:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Klára Zakopalová (148 článků)

Šafářová si s americkou spoluhráčkou grandslamový hattrick nezapíše

Česká tenistka Lucie Šafářová s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou třetí grandslamový titul ve čtyřhře za sebou nezískají. Vítězky Australian Open a French Open ve čtvrtfinále Wimbledonu podlehly dvojici z USA Raquel Kopsová-Jonesová, Abigail Spearsová hladce 3:6, 2:6. Šafářová už v pondělí vypadla v Londýně v osmifinále dvouhry.
08.07.2015 14:41 |

Tenistka Šafářová v Římě deklasovala favorizovanou Pennettaovou

Tenistka Lucie Šafářová nečekaně deklasovala ve druhém kole turnaje v Římě 6:1, 6:2 domácí Flavii Pennettaovou, jež právě v areálu Foro Italico předminulý víkend pomohla dvěma body k výhře Italek nad Češkami v semifinále Fed Cupu.Na římské antuce dnes naopak neuspěla Petra Kvitová, která podlehla 3:6 a 4:6 Němce Andree Petkovicové.
04.05.2010 19:45 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Petra Kvitová (1450 článků)

Tenistka Šafářová prošla v Římě do čtvrtfinále přes Radwaňskou

Tenistka Lucie Šafářová se nezastavila na antukovém turnaji v Římě ani ve třetím kole, v němž dnes porazila 1:6, 6:3 a 7:6 osmou nasazenou Polku Agnieszku Radwaňskou.
06.05.2010 11:40 |

Tenistka Šafářová v Madridu vyřadila bývalou jedničku Šarapovovou

Česká tenistka Lucie Šafářová na úvod turnaje v Madridu vyřadila bývalou světovou jedničku Mariu Šarapovovou. Jedenáctou nasazenou Rusku porazila 6:4, 6:3 a postoupila do druhého kola.
09.05.2010 16:35 |

Česká tenistka Lucie Šafářová na úvod turnaje v Madridu vyřadila bývalou světovou jedničku Mariu Šarapovovou.
09.05.2010 16:45 |

Tenistka Šafářová postoupila v Madridu do třetího kola, Berdych nenastoupil

Česká tenistka Lucie Šafářová postoupila na turnaji v Madridu do třetího kola. Na španělské antuce si dnes po téměř tříhodinovém boji poradila s Běloruskou Olgou Govorcovovou po setech 4:6, 6:2 a 7:5. Pondělní výkon nezopakovala Klára Zakopalová a po prohře s Francouzkou Arvane Rezaiovou 3:6 a 5:7 na turnaji skončila.
12.05.2010 12:00 |

Tenistka Šafářová je v Madridu v semifinále

Česká tenistka Lucie Šafářová postoupila na turnaji v Madridu do semifinále. Ve čtvrtfinále porazila poprvé v kariéře Naďu Petrovovou z Ruska. Přemožitelku světové jedničky Američanky Sereny Williamsové z předchozího kola dnes zdolala po boji 6:1, 1:6 a 6:4.
14.05.2010 16:15 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Serena Williams (273 článků)

Tenistka Šafářová semifinále turnaje v Madridu skrečovala

Česká tenistka Lucie Šafářová do finále turnaje v Madridu nepostoupila. V dnešním semifinále skrečovala kvůli zranění zadního stehenního svalu po prvním prohraném setu v poměru 1:6 zápas s Francouzkou Aravane Rezaiovou.Ta se ve finále střetne s Američankou Venus Williamsovou, která dnes porazila Šahar Peerovou z Izraele hladce 6:3 a 6:0.
16.05.2010 15:30 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Venus Williams (57 článků)

Tenistka Šafářová na úvod v Eastbourne vyhrála

Česká tenistka Lucie Šafářová si poradila v prvním kole v anglickém Eastbourne s Ruslkou Pavljučenkovovou ve třech setech.
14.06.2010 18:45 |

Tenistka Šafářová prohrála v Cincinnati s Dulkovou

Česká tenistka Lucie Šafářová proměnila své učinkování na turnaji v Cincinnati v jednodenní epizodu.
10.08.2010 23:05 |

Tenistka Šafářová na finále turnaje v Linci nedosáhla

Česká tenistka Lucie Šafářová se do třetího finále v sezoně neprobojovala. V semifinále turnaje v Linci podlehla Slovence Dominice Cibulkové 1:6 a 4:6. Její přemožitelka se utká ve finále s vítězkou duelu mezi nejvýše nasazenou Petrou Kvitovou a Jelenou Jankovičovou ze Srbska.
15.10.2011 18:35 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Dominika Cibulková (77 článků) , Petra Kvitová (1450 článků)

Pánové, pozor: Nádherná česká tenistka s mírami modelky je nezadaná. A vydělala již přes 80 miliónů!

27. tenistka světového žebříčku Lucie Šafářová, která byla dlouhou dobu přítelkyní tenisty Tomáše Berdycha, je nezadaná. Od rozchodu se svým kondičním trenérem Kristiánem Bajzou nového partnera nemá. "Zatím jsem nezadaná. Není snadné s takovým cestovním vytížením najít přítele. V Česku jsem strašně málo. Tenis je náročný na cestování, skoro každý týden jsem někde po turnajích," řekla Super.cz Šafářová, která má dokonalou postavu. Měří 177 centimetrů a váží 62 kilogramů.
16.05.2013 12:05 |

Tenistka Šafářová obhájila v Praze vítězství na turnaji Sparta Prague Open

Tenistka Lucie Šafářová obhájila vítězství na turnaji kategorie ITF Sparta Prague Open. Druhá nasazená dnes ve finále s Rumunkou Alexandrou Cadantuovou prohrála první set 3:6, ale další dva získala shodně 6:1.
19.05.2013 15:35 |

Šafářová blízko titulu. V Melbourne si zahraje finále čtyřhry

Tenistka Lucie Šafářová si může po vyřazení z prvního kola dvouhry náladu na Australian Open zlepšit ve čtyřhře. S Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou postoupily do finále a česká tenistka je tak blízko svému prvnímu grandslamovému titulu v deblu.
28.01.2015 10:33 |