Tenista Veselý je ve finále turnaje v Bukurešti

Český tenista Jiří Veselý postoupil podruhé v letošní sezoně do finále tenisového turnaje. Po lednovém triumfu z Aucklandu může Veselý přidat další trofej, tentokrát na antuce v Bukurešti.
25.04.2015 19:01 |

Osobnosti: Jiří Veselý (137 článků) , Jiří Veselý (137 článků) , Jiří Veselý (137 článků)

Tenista Veselý postoupil na antuce v Bukurešti přes Chardyho

Tenista Jiří Veselý vstoupil vítězně do antukového turnaje v Bukurešti. Devětasedmdesátý hráč světa porazil v prvním kole 7:6, 6:0 Francouze Jérémyho Chardyho, jenž je v žebříčku o 31 míst výš.
21.04.2014 16:40 |

Osobnosti: Jiří Veselý (137 článků) , Jérémy Chardy (3 články) , Jiří Veselý (137 článků) , Jiří Veselý (137 článků)

Veselý vyřídil v Bukurešti Chardyho, dal mu i kanára a je ve 2. kole

21.04.2014 17:25 |

Rosol v Bukurešti vyřadil i Simona a je dvě výhry od obhajoby titulu

Tenista Lukáš Rosol vyřadil na antuce v Bukurešti i třetího soupeře a dvě vítězství ho dělí od úspěšné obhajoby jediného turnajového titulu v kariéře. Osmadvacetiletý český hráč dnes ve čtvrtfinále porazil trojnásobného šampiona z Bukurešti Francouze Gillese Simona 7:6 a 6:2.
25.04.2014 16:00 |

Osobnosti: Gilles Simon (22 článků) , Lukáš Rosol (557 článků)

Veselý další titul nepřidal. Ve finále nestačil na Garcíu

Český tenista Jiří Veselý prohrál finálový zápas na antukovém turnaji v Bukurešti se Španělem Guillermem Garcíou. Daviscupový reprezentant tak mohl přidat zisk dalšího titulu, ale nedělní finále prohrál v tie-brejku 6:7 a 6:7.
26.04.2015 18:45 |

Tenista Rosol postoupil v Bukurešti do prvního finále v kariéře

Český tenista Lukáš Rosol si na antuce v Bukurešti zahraje poprvé v kariéře o titul na okruhu ATP. Daviscupový reprezentant porazil v dnešním semifinále druhého nasazeného Gillese Simona z Francie 6:2, 6:3 a v neděli se utká s vítězem duelu mezi Španělem Guillermem Garcíou-Lópezem a Němcem Florianem Mayerem.
27.04.2013 13:00 |

Osobnosti: Gilles Simon (22 článků) , Florian (25 článků) , Lukáš Rosol (557 článků)

Tenista Rosol získal na antuce v Bukurešti první titul v kariéře!

Český tenista Lukáš Rosol získal na antuce v Bukurešti první titul na okruhu ATP. Sedmadvacetiletý daviscupový reprezentant porazil v dnešním finále Španěla Guillerma Garcíu-Lópeze 6:3, 6:2 a ve světovém žebříčku se poprvé posune do čtvrté desítky.
28.04.2013 15:45 |

Osobnosti: Lukáš Rosol (557 článků)

Rosol titul v Bukurešti neobhájil, ve finále prohrál s turnajovou jedničkou Dimitrovem

Tenista Lukáš Rosol loňský titul na antukovém turnaji v Bukurešti neobhájil. V dnešním finále český daviscupový reprezentant podlehl 6:7, 1:6 nasazené jedničce Grigoru Dimitrovovi z Bulharska.
27.04.2014 16:20 |

Inferno v klubu: V Bukurešti uhořelo a bylo ušlapáno nejméně 27 lidí. 162 jich bylo zraněno

Exploze, plameny, nářek, panika a boj o holý život. Klub v Bukurešti se proměnil v ohnivé peklo. Nejméně 27 lidí přišlo v pátek večer o život při požáru v hudebním klubu v rumunské metropoli Bukurešti. Dalších 162 osob utrpělo zranění a bylo rozvezeno do nejbližších nemocnic. Většinu obětí tvoří podle zprávy ministerstva vnitra mladí lidé a dospívající mládež. Počet mrtvých může být ještě vyšší, protože stav 25 zraněných je vážný.
31.10.2015 00:40 |

Tenista Veselý na antuce v Kitzbühelu přerušil sérii porážek

Jednadvacetiletý tenista Jiří Veselý přerušil na antuce v Kitzbühelu sérii porážek a po měsíci slavil postup. Po Wimbledonu na třech turnajích v řadě vypadl hned v 1. kole, dnes v rakouském horském středisku však porazil Němce Jana-Lennarda Struffa dvakrát 6:4. Zápas ukončil Veselý čistou hrou a celkem si k vítězství pomohl devíti esy.
28.07.2014 19:25 |

Osobnosti: Jiří Veselý (137 článků) , Jiří Veselý (137 článků) , Jiří Veselý (137 článků) , Jan Veselý (148 článků) , Jan Veselý (148 článků)

Osmnáctiletý tenista Veselý prohrál ve finále juniorky US Open

Osmnáctiletý tenista Jiří Veselý nedosáhl po triumfu na lednovém Australian Open na další juniorský grandslamový titul. Nejvýše nasazený hráč US Open dnes prohrál ve finále s Britem Oliverem Goldingem 7:5, 3:6 a 4:6.
12.09.2011 07:50 |

Senzace v Monte Carlu: Veselý vyřadil Djokoviče, skončil i Berdych

Český tenista Jiří Veselý se dnes postaral o největší senzaci tenisového turnaje v Monte Carlu, když ve třech setech porazil světovou jedničku Novaka Djokoviče. Poprvé v kariéře tak postoupil do třetího kola turnaje kategorie Masters, v němž se utká s vítězem utkání mezi Paolem Lorenzim a  Gaëlem Monfilsem.
13.04.2016 18:25 |

Osobnosti: Jiří Veselý (137 článků) , Novak Djokovič (532 článků) , Gaël Monfils (21 článků) , Jiří Veselý (137 článků) , Jiří Veselý (137 článků)

Překvapení před Australian Open: Veselý získal první titul na ATP!

Start v hlavní části turnaje si musel vybojovat v kvalifikaci. Poté tenista Jiří Veselý na kurtu v novozélandském Aucklandu prošel hladce nečekaně až do finále, ve kterém jeho spanilou jízdu nezastavil ani Francouz Adrian Mannarino. Po výhře 6:3 a 6:2 slaví český hráč zisk prvního titulu na okruhu ATP.
17.01.2015 09:12 |

Vyšla další česká hvězda! Veselý vyhrál turnaj v Aucklandu

Tenista Jiří Veselý získal první titul na okruhu ATP. Český hráč, který se do hlavní soutěže dostal z kvalifikace, porazil ve finále turnaje v Aucklandu Adriana Mannarina z Francie po setech 6:3 a 6:2.
17.01.2015 09:16 |

Český tenista Veselý si zahraje v Melbourne finále juniorky

Český tenista Jiří Veselý bude hrát na grandslamovém Australian Open o juniorský titul. Nejvýše nasazený hráč v pátek porazil v semifinále Brita George Morgana 6:3, 6:4 a ještě neztratil v turnaji set.
28.01.2011 10:05 |

Osobnosti: Jiří Veselý (137 článků) , George Morgan (1 článek) , Jiří Veselý (137 článků) , Jiří Veselý (137 článků)

Suverénní tenista Jiří Veselý vyhrál Australian Open bez ztráty setu

Jiří Veselý vyhrál jako první český tenista juniorku grandslamového Australian Open. Sedmnáctiletý hráč prošel turnajem jako nejvýše nasazený bez ztráty setu a ve finále smetl Australana Luka Savilleho 6:0 a 6:3.
29.01.2011 13:35 |

Tenista Veselý slaví! V Turecku ovládl svůj první challenger

Devatenáctiletý český tenista Jiří Veselý vyhrál v tureckém Mersinu poprvé challenger ATP. Vítěz tří letošních turnajů kategorie Futures ve finále nedal šanci výše postavenému Němci Simonu Greulovi a úspěch slavil po vítězství dvakrát 6:1.
14.04.2013 14:30 |

Rosol postoupil v Bukurešti přes favorizovaného Seppiho do čtvrtfinále

Český tenista Lukáš Rosol postoupil na turnaji v Bukurešti podruhé v této sezoně na okruhu ATP do čtvrtfinále. Dnes v druhém kole zdolal třetího nasazeného Itala Andrease Seppiho 6:1, 3:6, 6:3 a jeho příštím soupeřem bude turnajová osmičkou Viktor Troicki ze Srbska.
24.04.2013 17:50 |

Osobnosti: Viktor Troicki (9 článků) , Lukáš Rosol (557 článků)

Dovolená podle Borise Beckera: děti, manželka i ex, všichni najednou

Čtyřiačtyřicetiletý tenista Boris Becker si to umí zařídit. Na dovolenou do Španělska vzal celou svou rodinu. Kromě manželky a jejich syna jim dělala společnost také jeho bývalá žena s dětmi. Další články k tématu: Borise Beckera žaluje pastor, bývalý tenista mu nezaplatil za svatbu Bývalý tenista Boris Becker podstoupil plastiku obličeje Bývalý tenista Boris Becker má čtvrté dítě Dárek oslavenci Beckerovi: Gott mu na plese tenistů zazpíval Máju Bývalý tenista Boris Becker se podruhé oženil Becker se stěhuje do Švýcarska
22.08.2012 14:35 |

Osobnosti: Boris Becker (45 článků)