Tenisový turnaj snů: Česko má v Riu v boji o medaile hned dvě želízka!

Velkou radost nám zatím dělají české tenistky. Na olympiádě v Riu se jim totiž daří na jedničku a medaile jsou skutečně velmi blízko. Postup mezi nejlepší čtyřku vydřely Šafářová se Strýcovou a po suverénním výkonu je v semifinále i Petra Kvitová.
11.08.2016 19:40 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1458 článků)

Národ je na nohou: České tenistky drtí v Riu zbytek světa!

Velkou radost nám zatím dělají české tenistky. V Riu naprosto demolují ostatní země. Hned dva deblové páry si zahrají o medaile. Skvěle se navíc ve čtvrtfinále ukázala Petra Kvitová, který zdemolovala Ukrajinku Svitolinovou a i ona je blízko medaile!
11.08.2016 19:55 |

Poznáte ho? Tenisový šampion začínal jako podavač míčků!

Kdo by to tušil! Když v roce 1993 vyhrál Michael Stich tenisový turnaj v Basileji, jednou z jeho milých povinností bylo předat pamětní medaile organizátorům a podavačům míčků. A vida, byl mezi nimi i malý Roger!
20.09.2014 10:10 |

Osobnosti: Michael Stich (1 článek) , Michael Stich (2 články)

Tenisový turnaj v New Havenu přerušilo ZEMĚTŘESENÍ

Silné zemětřesení, které ochromilo část Východního pobřeží USA, se nevyhlo ani státu Connecticut, kde se hraje tenisový turnaj. Diváci museli být evakuováni z tribun.
23.08.2011 23:25 |

Debutantka Kvitová míří k vrcholu, vyhrála tenisový Turnaj mistryň

Petra Kvitová vyhrála při své premiéře tenisový Turnaj mistryň. Ve finále v Istanbulu wimbledonská vítězka porazila Bělorusku Viktorii Azarenkovou po velké třísetové bitvě 7:5, 4:6 a 6:3. Ve světovém žebříčku se v pondělí poprvé v kariéře posune na druhé místo.
30.10.2011 20:00 |

Domácí favorit Kohlschreiber vyhrál tenisový turnaj v Düsseldorfu

Tenisový turnaj na antuce v Düsseldorfu vyhrál domácí favorit Philipp Kohlschreiber. Nejvýše nasazený hráč porazil v dnešním finále 6:2, 7:6 Chorvata Iva Karloviče, semifinálového přemožitele Jiřího Veselého.
24.05.2014 14:25 |

Osobnosti: Jiří Veselý (139 článků) , Philipp Kohlschreiber (22 článků) , Jiří Veselý (139 článků) , Jiří Veselý (139 článků)

Nejslavnější tenisový turnaj světa Wimbledon na NOVA Sport a na FANDOVI

Už 23. června startuje nejstarší tenisový turnaj planety nejen v All England klubu v Londýně, ale také na kanálech FANDA a NOVA Sport. Fanoušci bílého sportu se mohou těšit na 163 hodin živých přenosů ze zápasů nejlepších tenistů světa, mezi které patří i úspěšní čeští reprezentanti.
18.06.2014 15:15 |

Pelham šokovala tenisová babička. Američanka porazila o 47 let mladší soupeřku

V rámci kvalifikace na tenisový turnaj v americkém Pelhamu se na kurtu představila i 69letá Američanka Gail Falkenbergová. Ačkoliv vypadla už ve druhém kole kvalifikace, svou účastí se natrvalo zapsala do historie bílého sportu. Stala se totiž nejstarší tenistkou, která si kdy zahrála oficiální tenisový turnaj pod záštitou organizace ITF.
13.04.2016 12:00 |

Tři medaile v jednom dnu! Čeští paralympionici zářili v Riu

Ke třem bronzům přibyly do české sbírky na paralympijských hrách v Riu de Janeiro další tři medaile včetně té nejcennější. Zlatou medaili získal v předposlední soutěžní den plavec Arnošt Petráček na trati 50 m znak. Ve stejné disciplíně skončila druhá Běla Třebínová. Stříbro má i lukostřelec David Drahonínský.
17.09.2016 10:40 |

Fakulta architektury ČVUT ocenila osobnosti architektury

Při příležitosti oslav 40. výročí obnovení samostatné existence Fakulty architektury ČVUT v Praze (FA) byly uděleny osobnostem české a zahraniční architektury medaile za pedagogickou a vědeckou činnost spojenou s ČVUT. Ocenění v podobě Felberovy medaile, Medaile ČVUT a Medaile FA ČVUT získalo 24 významných osobností a 3 instituce.
02.12.2016 09:30 |

Kvitová vyhrála tenisový Wimbledon: Petro, už jsi... Nesmrtelná!

Proboha, ona to vážně dokázala! Petra Kvitová (21) vyhrála nejslavnější tenisový turnaj světa, magický Wimbledon! Ve finále umlčela »sibiřskou sirénu« Šarapovovou a vyhrála 6:3, 6:4. Česko má po 13 letech znovu šampiona z londýnské trávy!
03.07.2011 12:05 |

Další cíl? Dvě zlaté medaile v Riu, sní mistr světa Dostál

Už jako junior Josef Dostál zkoumal historické výsledky tuzemských kajakářů, takže jako čerstvý mistr světa na olympijském kilometru ze šampionátu v Moskvě ví, že se dnes zapsal do dějin české rychlostní kanoistiky. A v pouhých jednadvaceti letech se ještě může zapisovat dlouho. Dostál potvrdil, že i nadále bude kombinovat dvě disciplíny a v obou chce vyhrát olympijské hry v Riu.
09.08.2014 14:50 |

Osobnosti: Josef Dostál (29 článků)

Bronzové hody pokračují! Suchánek a Berná přidali další dvě medaile

Českým sportovcům se na letních paralympijských hrách v Riu daří! Další dvě bronzové medaile vybojovali po úterním soutěžním dni koulařka Eva Berná a stolní tenista Jiří Suchánek.
14.09.2016 09:50 |

Česká reprezentace má na ME v Curychu dvě medaile, Svoboda skončil pátý

Překážkář Petr Svoboda skončil na Mistrovství světa v Curychu na pátém místě. Přestože nedosáhl na medaili, s výsledkem je spokojen a považuje jej za osobní úspěch. Česká reprezentace má na ME ve Švýcarsku už dvě medaile - o zlatou se postarala oštěpařka Barbora Špotáková, pro bronzovou si došla chodkyně Drahotová . O další medaile budou čeští reprezentanti bojovat o víkendu.
15.08.2014 15:26 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (327 článků) , Petr Svoboda (477 článků) , Petr Svoboda (468 článků) , Petr Svoboda (477 článků)

Kvitová vyráží na Turnaj mistryň: Má šestery nové šaty!

Nemá se čeho bát! Petra Kvitová (22) dnes odlétá na tenisový Turnaj mistryň do Istanbulu zdravá, nabuzená a s kufrem plným šatů. Veze hned šestery! „A všechny jsou fakt krásné,“ libovala si česká hvězda.
19.10.2012 12:05 |

Championfie! S Berdychem se křenili i Djokovič nebo Federer

Tomáš Berdych není žádný suchar! Ba naopak, baví tenisový svět a jeho bezprostřední fotografie z galavečera, který oficiálně zahájil tenisový Turnaj mistrů, obletěly svět. Aby ne, vždyť to selfie je dokonalé!
08.11.2014 10:55 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1374 článků)

Djokovič vs. Nadal aneb tenisový svět se těší na finále snů

Velké finále prvních dvou nasazených hráčů a posledních dvou jedniček žebříčku ATP slibuje nedělní souboj Srba Novaka Djokoviče se Španělem Rafaelem Nadalem ve finále Australian Open 2012. Od chvíle, kdy tihle dva uzmuli tenisový trůn Rogeru Federerovi, sbírají nejcennější tenisové vavříny.
28.01.2012 21:45 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků) , Rafael Nadal (549 článků) , Novak Djokovič (532 článků)

Dům snů = propadák snů! Stavební reality show u diváků vyhořela

05:00 – Televize Nova stahuje ze svého hlavního vysílacího času ve středu od osmi večer stavební reality show Honzy Musila Dům snů! Místo ní nasazuje reprízy populárního sitcomu Comeback s Martinem Dejdarem a Tomášem Matonohou v hlavních rolích! Důvod? Dům snů je propadák!
22.09.2009 02:00 |

Osobnosti: Martin Dejdar (396 článků) , Tomáš Matonoha (131 článků) , Honza Musil (114 článků)

10 nejčastějších snů: Zdálo se vám o smrti? Máte sny o sexu? Padáte ve snu nebo létáte? Víme, co to znamená, čtěte!

Sny mohou prozradit o našem životě mnohé, dokážou odhalit naše touhy, ale poukazují i na to, z čeho máme strach. Psali jsme, u "jakých snů":http://www.extra.cz/prorocke-sny-podle-znameni-zverokruhu-vnimejte-co-se-vam-snazi-rict-vase-podvedomi byste měli zpozornět – dle toho, ve kterém "slunečním znamení":www.extra.cz/horoskop jste se narodili. Víte už také, že noční můry vám pomůže odehnat "lapač snů":http://www.extra.cz/strasi-vas-hororove-sny-a-nocni-mury-a-vite-co-znamenaji-zazente-je-indianskym-amuletem. Dnes se podíváme na to, o čem se nám zdá nejčastěji a co na "vzkazy z podvědomí":www.extra.cz/poradna říká snář.
23.09.2013 07:35 |

Hokejisté rozehrají olympijský turnaj zápasem proti Švédsku

Na olympijských hrách dnes začne turnaj hokejistů a čeští reprezentanti narazí hned v úvodu na nejtěžšího soupeře ve skupině A Švédy. Kvůli nemoci nejspíš zahajovací zápas vynechá obránce Radko Gudas a otazník visí nad jménem brankáře. Trenér Alois Hadamczik z taktických důvodů odmítl říct, kdo bude chytat, ale nejspíš se do branky postaví Jakub Kovář. Očekávaná jednička českého výběru Ondřej Pavelec zahájí turnaj v roli diváka na tribuně. Utkání začne v 18:00.
12.02.2014 08:10 |

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků) , Jakub Kovář (38 článků) , Ondřej Pavelec (238 článků)