Tenisové nebe! Murray ve finále udolal Del Potra a napsal olympijskou historii

Britský tenista Andy Murray se po čtyřech letech znovu raduje z olympijského zlata. Svěřenec trenéra Ivana Lendla dokázal po čtyřech hodinách urputné bitvy udolat Argentince Juana Martína del Potra a po setech 7:5, 4:6, 6:2 a 7:5 se stal prvním tenistou v olympijské historii, který obhájil titul a získal dvě zlata ve dvouhře.
15.08.2016 03:45 |

Osobnosti: Andy Murray (181 článků) , Ivan Lendl (107 článků) , Andy Murray (25 článků)

Federer v dramatu zdolal Verdaska, Murray porazil Del Potra

Úvodní den turnaje mistrů přinesl dvě třísetové bitvy. Domácí Andy Murray porazil Argentince Del Potra, Roger Federer otočil zápas s Fernandem Verdaskem.
23.11.2009 00:35 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků) , Andy Murray (181 článků)

Murray udolal Raonice a ve finále Australian Open ho čeká Djokovič

Soupeřem Novaka Djokoviče v letošním finále Australian Open bude Brit Andy Murray. Osmadvacetiletý tenista v dnešním zápase udolal Kanaďana Milose Raonice po setech 4:6, 7:5, 6:7, 6:4 a 6:2. Murray si zahraje finále v Melbourne již popáté v kariéře, v předchozích čtyřech případech se však pokaždé radoval z triumfu jeho soupeř. Z toho třikrát šlo právě o Djokoviče.
29.01.2016 15:25 |

Osobnosti: Andy Murray (181 článků) , Novak Djokovič (532 článků) , Andy Murray (25 článků) , Milos Raonic (6 článků)

Ve finále Wimbledonu se utkají Djokovič a Murray

Ve finále tenisového Wimbledonu se utkají první a druhý hráč světového žebříčku Novak Djokovič a Andy Murray. Srbský čtvrtfinálový přemožitel Tomáše Berdycha dnes zdolal Argentince Juana Martína del Potra po pětisetové bitvě 7:5, 4:6, 7:6, 6:7 a 6:3 a může turnaj vyhrát podruhé. Domácí miláček Murray porazil 6:7, 6:4, 6:4 a 6:3 Poláka Jerzyho Janowicze a bude usilovat o premiérový titul.
05.07.2013 20:30 |

Osobnosti: Andy Murray (181 článků) , Novak Djokovič (532 článků) , Tomáš Polák (10 článků) , Tomáš Polák (10 článků) , Tomáš Polák (8 článků)

Berdych porazil del Potra, v Madridu si zahraje o titul

Český tenista Tomáš Berdych si v Madridu po dvou letech zahraje o titul z turnaje série Masters. Sedmý hráč světového žebříčku v semifinále porazil Argentince Juana Martína del Potra dvakrát 7:6. Jeho soupeřem v nedělním finále bude vítěz zápasu mezi Švýcarem Rogerem Federerem a Srbem Jankem Tipsarevičem.
13.05.2012 00:50 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1374 článků) , Roger Federer (474 článků)

Murray potěšil celou Británii! Ve finále Wimbledonu vyzve Djokoviče

Wimbledon si oddechl! Uvidí vysněné finále, které bude rozhodně vrcholem čtrnáctidenního klání. I přes velké úsilí Juana Martina Del Potra a Jerzyho Janowicze se o nejslavnější grandslomovou trofej utkají Novak Djokovič a domácí naděje Andy Murray.
05.07.2013 23:00 |

Osobnosti: Andy Murray (181 článků) , Novak Djokovič (532 článků)

DC: Ferrer udolal v obrovské bitvě Del Potra a Španělé vedou 2:0

Španělští tenisté vedou ve finále letošního ročníku Davisova poháru v Seville už 2:0 na zápasy, když ve druhé páteční dvouhře zvládl David Ferrer pětisetové drama proti Argentinci Juanu Martínu del Potrovi a vyhrál 6:2, 6:7(2), 3:6, 6:4, 6:3.
02.12.2011 17:20 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , David Ferrer (103 článků)

Murray si vyšlápl na Djokoviče, v Dubaji si finále zahraje s Federerem

Britský tenista Andy Murray, kterého trénuje Ivan Lendl, vyhrál v semifinále nad Srbem Novakem Djokovičem po setech 6:2, 7:5. Druhým finalistou je Roger Federer, který porazil Argentince Del Potra.
02.03.2012 16:40 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků) , Andy Murray (181 článků) , Novak Djokovič (532 článků) , Ivan Lendl (107 článků)

Nadal udolal del Potra, Španělsko získalo Davis Cup

Nadal - del Potro 1:6, 6:4, 6:1, 7:6
04.12.2011 17:30 |

Federer ovládl turnaj v Rotterdamu. Ve finále smetl Del Potra

Švýcarský tenista Roger Federer vyhrál ve finále dvouhry v Rotterdamu nad Argentincem Juanem Martinem Del Potrem ve dvou setech 6:1 a 6:4.
19.02.2012 16:20 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků)

P3tra a Del Petra! PTÁTE SE, CO TO JE? Nové přezdívky Petry Kvitové

Dvě nové přezdívky má po sezoně tenistka Petra Kvitová. Protože letos vytvořila nový rekord v počtu odehraných třísetových zápasů, občas se píše jako P3tra; a někteří ji zase nazývají Del Petra, to díky razantnímu forhendu po vzoru Argentince Juana Martína del Potra.

Lendlův žák Murray to dokázal! Přemohl Djokoviče a vyhrál US Open

Tenista Andy Murray vyhrál jako první Brit po 76 letech grandslamový turnaj, když ve finále US Open udolal v ohromné bitvě 3:2 na sety Srba Novaka Djokoviče.
11.09.2012 03:40 |

Murray: Děkuji Ivanu Lendlovi. Na vítězství má velkou zásluhu

Britský tenista Andy Murray zvítězil na pátý pokus v grandslamovém finále. Na US Open udolal 3:2 na sety Srba Novaka Djokoviče. Podle Murrayho se na Skotově premiérovém triumfu podepsal výraznou měrou jeho kouč a rádce Ivan Lendl.
11.09.2012 10:35 |

Osobnosti: Andy Murray (181 článků) , Novak Djokovič (532 článků) , Ivan Lendl (107 článků) , Ivana Novak (8 článků)

Djokovič nedal Del Potrovi šanci. Postoupil do semifinále US Open

Obhájce titulu Srb Novak Djokovič postoupil do semifinále US Open. Druhý nasazený porazil ve čtvrtfinále Argentince Juana Martína del Potra ve třech setech 6:2, 7:6 a 6:4. O postup do finále se střetne se Španělem Davidem Ferrerem, který v pěti setech vyřadil jiného Srba Janka Tipsareviče.
07.09.2012 09:50 |

Osobnosti: Novak Djokovič (532 článků) , David Ferrer (103 článků)

Tenisové krásky Šafářová

Řezaly se na kurtu ostošest a svými pohledy v jednom kuse hledaly na tribuně své nové lásky. Ano, české tenisové krásky Lucie Šafářová (24) a Iveta Benešová (28) jsou čerstvě zamilované! Jejich milenci jim drželi palce i při včerejším finále tenisové extraligy.
21.12.2011 12:15 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (473 článků) , Iveta Benešová (167 článků) , Lucie Benešová (170 článků)

Murray se dočkal. Lendlův svěřenec ovládl tenisové US Open

Tenista Andy Murray se dočkal prvního grandslamového titulu v kariéře. Svěřenec Ivana Lendla ovládl US Open po vítězství ve finále nad obhájcem titulu Novakem Djokovičem ze Srbska 7:6, 7:5, 2:6, 3:6 a 6:2.
11.09.2012 09:15 |

O titul v Miami se poperou Ferrer a Murray

Andy Murray  nastoupí proti  Davidu Ferrerovi  v nedělním finále tenisového turnaje Masters v Miami. Třetí hráč světového žebříčku  Murray  vyřadil v pátečním semifinále ve třech setech  Richarda Gasqueta  z Francie, který v předchozím kole zdolal  Tomáše Berdycha .
30.03.2013 13:20 |

Osobnosti: Andy Murray (181 článků) , Richard Gasquet (35 článků) , David Ferrer (103 článků)

Davyděnko jako první ruský tenista vyhrál Turnaj mistrů

Nikolaj Davyděnko jako první ruský tenista v historii vyhrál Turnaj mistrů. Ve finále závěrečného podniku sezony v Londýně porazil Argentince Juana Martína Del Potra 6:3 a 6:4.
29.11.2009 18:05 |

Nadal a spol vyhráli Davisův pohár!

Španělští tenisté získali popáté v historii Davisův pohár. V domácím finále s Argentinou na antuce v Seville vydřel rozhodující třetí bod druhý hráč světa Rafael Nadal, který porazil Juana Martína Del Potra po čtyřhodinové bitvě 1:6, 6:4, 6:1 a 7:6 (7:0). Španělé vyhráli soutěž už potřetí za poslední čtyři roky.
04.12.2011 18:20 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Rafael Martín (5 článků)