Článek

Tenhle štěněcí slaďouš vidí spící miminko a rád by si taky hodil šlofíka. Jenže...

 
Na světě jsou dvě věci, které jsou roztomilé natolik, že nad nimi zjihne snad naprosto každý. A to jsou miminka a štěňátka, taky samozřejmě koťátka a veškerá ta zvířecí drobotina. Teď si představte, že máte na jednom videu jak štěně, tak mimčo a oba jsou k sežrání. Jo! To je pecka!
20.06.2015 18:52 |

podobné články

Podobné články

Soutěžte s Bleskem Křížovkami o balíček dvou knih od Fragmentu!

 
Erebos Hra, která zabíjí. Na knižním veletrhu ve Frankfurtu Erebos získal prestižní cenu za literaturu na základě rozhodnutí poroty složené z mladých čtenářů. Thriller, při kterém vám v žilách tuhne krev. Erebos je počítačová hra s přísnými pravidly. Toho, kdo je poruší, čeká krutý trest nebo smrt. Erebos ale dokáže splnit i ta nejtajnější přání. Spící město Vydejte se na dobrodružnou cestu do světa, kde všichni rodiče spí a kde začíná nemilosrdný boj o přežití dětí ve světě ostatních dospělých. Samotného autora příběh bavil, dokonce se občas o své hrdiny bál. A už teď píše pokračování s názvem Spící spravedlnost. Erebos - hra, která zabíjí. Na knižním veletrhu ve Frankfurtu Erebos získal prestižní cenu za literaturu na základě rozhodnutí poroty složené z mladých čtenářů. Thriller, při kterém vám v žilách tuhne krev. Erebos je počítačová hra s přísnými pravidly. Toho, kdo je poruší, čeká krutý trest nebo smrt. Erebos ale dokáže splnit i ta nejtajnější přání. Spící město - vydejte se na dobrodružnou cestu do světa, kde všichni rodiče spí a kde začíná nemilosrdný boj o přežití dětí ve světě ostatních dospělých. Samotného autora příběh bavil, dokonce se občas o své hrdiny bál. A už teď píše pokračování s názvem Spící spravedlnost.
07.12.2011 00:05 |

podobné články

Věčně unavený Bob Klepl: Bez šlofíka ani ránu!

 
Potřeboval by den, který trvá 48 hodin! Aby herec Bohumil Klepl (56) vůbec fungoval, musí si prý dát každé odpoledne šlofíka. Trpí snad únavovým syndromem?
12.03.2015 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Bohumil Klepl (32 článků)

Věčně unavený Bob Klepl: Bez šlofíka ani ránu!

 
Potřeboval by den, který trvá 48 hodin! Aby herec Bohumil Klepl (56) vůbec fungoval, musí si prý dát každé odpoledne šlofíka. Trpí snad únavovým syndromem?
12.03.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Bohumil Klepl (32 článků)

7 věcí, kterými potěšíte každé miminko

 
Každé miminko je krásné a v očích jeho rodičů tím nejkrásnějším miminkem ze všech. Malý uzlíček štěstí se najednou stává vaším středobodem vesmíru, kolem kterého se začne točit celý váš svět. Najednou se soustředíte jen na toho drobečka a chcete mu při každé možné příležitosti udělat radost. No jo, jenže čím?! Pokud se ptáte, jak a čím potěšit miminko, pak jste tu správně. Na tohle krásné téma jsme se zaměřili v dnešním článku, takže pokud hledáte inspiraci, čím udělat radost vašemu drobečkovi, určitě čtěte dál! Čím potěšit miminko? Miminko můžete potěšit mnoha způsoby
29.07.2017 07:45 |

podobné články

Strážníci v Praze: Za šlofíka v autě půjdou šlapat!

 
Nedostanou prémie a půjdou šlapat chodník. Tak potrestal náměstek primátora Rudolf Blažek dva spící strážníky, na které včera Blesk upozornil. Zpět na ulici jde i velitel jejich směny. Běsnící ruce náměstka, který má městskou policii na starosti, neunikli ani dispečer a také šéf strážníků v Praze 12. Oba přišli o roční prémie a osobní ohodnocení.
02.09.2010 05:06 |

podobné články

DOBROU NOC! Morgan Freeman si dal šlofíka před kamerou! Vyberte nejlepšího spáče

 
Hollywoodská hvězda Morgan Freeman si uřízla pořádnou ostudu. V televizním pořadu usnul přímo před kamerou. Na jeho obranu musíme říct, že ve svém věku 75 let má na podobné chování právo. Není však jediným, komu se podobné faux pas podařilo. A někteří jeho spící kolegové by se rozhodně měli za spánek v pracovní době stydět.
25.05.2013 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Morgan Freeman (79 článků) , Morgan Freeman (47 článků)

Ležící spící: Celebrity, na které padla nepřemožitelná únava

 
Každého z nás někdy přepadne únava, kterou zažehná jen pořádný spánek. Celebrity také kvůli koloběhu, kde se střídá natáčení, večírky a sport, někdy neudrží oči otevřené. Podívejte se, jak si dávají šlofíka.
24.07.2013 06:20 |

podobné články

Babčo, vstávej! Zloděj pětkrát vykradl dům v přítomnosti spící důchodkyně.

 
Dům Margaret Woodward (68) byl za poslední dobu pětkrát vykraden. Britská důchodkyně už uvažovala nad sebevraždou, byla zoufalá. Svůj dům totiž zřídkakdy opouštěla. Policie proto do něj nainstalovala skryté kamery, které lupiče zachytily! Kradl totiž v době, kdy si babča dávala šlofíka!
10.12.2013 06:30 |

podobné články

VIDEO Trapas! Ransdorf usnul v Evropském parlamentu. Schwarzenberg má zřejmě konkurenci…

 
Tak to se zase povedlo. Pořad Nory Fridrichové 168 hodin si posvítil na pracovní zápřah Miloslava Ransdorfa. Ten si hodil v europarlamentu »šlofíka« hned vedle kolegy, který zrovna přednášel svůj příspěvek. Randsdorfova hlava spadlá na lavici tak nemohla uniknout nikomu, kdo se na hovořícího europoslance díval.
05.12.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Nora Fridrichová (189 článků) , Miloslav Ransdorf (585 článků)

»Vinař« století má zřejmě nervy ze železa: Rath spal při šťáře!

 
Vidět rozklepaného Davida Rath (47) je asi stejně pravděpodobné, jako přistihnout papeže, jak polyká antikoncepci. Z korupce obviněný poslanec má totiž nervy jako špagáty! U soudu včera vyšlo najevo, že si během domovní prohlídky klidně hodil »šlofíka«.  A to u něj seděli dva policisté!
03.09.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4393 článků)

Sssssladké sssssny! 4 jedovaté kobry chrání spící miminko

 
Jako by si spokojeně hovělo v měkké postýlce ve vlastním pokoji. Tak působí klidně spící nemluvně, které leží na proutěném lehátku a kolem něj jsou na stráži čtyři jedovaté kobry!
22.07.2014 15:30 |

podobné články

Vypalcovaný Castello si vybral soupeře do duelu. A do vily nastupuje nový soutěžící, tenhle slaďouš

 
Dnešní díl VyVolených, v němž si v úterý vypalcovaný Thomas vybral soupeře do duelu, byl speciální v tom, že mezi soutěžící přibyl nový člen. O pět miliónů ode dneška soutěží také barman Honza.
26.09.2013 21:35 |

podobné články

Nova má nového moderátora: Jak to má tenhle slaďouš s holkama?

 
Už zítra bude mít ve Snídani s Novou Zorka Hejdová nové parťáka. Jmenuje se Petr Ticháček a pochází z Vrchlabí. Zorka už je pod čepcem a tak jsme zapátrali, jak je na tom její nový kolega…
13.01.2014 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Ticháček (2 články)

Arnold Schwarzenegger už je »důchodce«: Odpoledne si rád zdřímnu!

 
Herec Arnold Schwarzenegger se v novém filmu Sabotage objevuje s bílou hlavou. Šedivý přeliv mu vytvořili maskéři, šestašedesátiletý akční hrdina ale přiznává, že už se jako senior cítí. Každý den si kupříkladu rád dopřeje šlofíka, aby mohl zase fungovat naplno. Také po natáčení akčních scén se už nezotaví tak rychle jako před lety.
17.04.2014 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (553 článků)

Tahle ženská se úplně zbláznila: Touží oněmět a podstupuje výplachy mozku, aby byla hloupá jako Barbie!

 
Je nezaměstnaná, hloupne, "má obří prsa":http://www.extra.cz/tema/silikony a ráda by oněměla. Peníze na živobytí si vydělává tím, že se převléká do růžových šatiček a fotky pak posílá mužům zvaným "sugar daddies", tedy něco jako táta slaďouš, což je politicky korektní výraz pro starého majetného obšousta, který si rád sáhne a párkrát si ho zkusí přeleštit, ale na nic jiného se nevzmůže.
19.02.2014 21:35 |

podobné články

Zákulisí seriálu Třetí patro: Režisér dohazoval herci vlastní dceru! Slaďouš Vaculík byl podivně zavodněný…

 
Na natáčení stále rád vzpomíná režisér Karel Smyczek (65), jednomu z herců dokonce nabízel svou dceru, a to má pouze jedinou!
05.04.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Smyczek (28 článků)

Robotický vysavač málem skalpoval spící majitelku

 
Dvaapadesátiletá Korejka z Čangwongu si pomoc robotického vysavače nemohla vynachválit. Šmejdil po podlaze a nasával nečistoty a prach, zatímco ona mohla odpočívat. Jednou ale takhle odpočívala na podlaze a robot se mezitím vydal na svou mechanizovanou uklízecí směnu. Narazil na chomáč chlupů a začal ho do sebe nasávat. Jenže těmi chlupy byly vlasy spící majitelky. Probudila ji až ostrá bolest trhajícího se skalpu.
10.02.2015 08:46 |

podobné články

Nejsme homosexuálové, tvrdí muži spící s muži

 
Mezi sexuální orientací a sexuálním chováním existují podle psychologů rozdíly. Sexuální orientace je definována především tím, k jakému pohlaví člověk dokáže chovat city. Pokud k opačnému, je heterosexuál, pokud ke stejnému, pak je homosexuál. Jenže mnozí lidé souloží i s pohlavími, která neodpovídají jejich orientaci. Známe ženaté homosexuály a heterosexuály spící s muži. Druhá skupina přitom velmi odmítá to, že když mají sex s příslušníky stejného pohlaví, jsou homo či bisexuální.
16.07.2015 19:00 |

podobné články

Na ostrově Kadovar u Papui – Nové Guineje explodoval trvale spící vulkán

 
Na ostrově Kadovar explodovala stejnojmenná sopka vysoká 365 metrů. Spící sopka v moderních dějinách lidstva nikdy nechrlila a její činnost tak vědce překvapila. Měli za to, že je vulkanicky nečinná. Jenže teď musejí evakuovat stovky obyvatel ostrova a hrozí sesuvy půdy i tsunami v okolí.
11.01.2018 10:30 |

podobné články