Článek

Tělíčko miminka bylo zabalené v igelitce: Mrtvé dítě hodili do kontejneru! Byla to vražda?

 
Tělíčko novorozence vyhozené jako kus odpadu! Miminko našli policisté v noci na včerejšek v kontejneru v Mníšku pod Brdy. Šli najisto, měli matku, která porodila, ale dítě neměla.
26.06.2015 05:05 |

podobné články

Podobné články

Po porodu volala záchranku: Našla jsem miminko, zabalené ve svetru a igelitce!

 
Případ odloženého miminka ve Slaném nabral nečekané obrátky. Záchranka přijala volání o nalezeném a podchlazeném novorozeněti, které bylo zabalené jen ve svetru a igelitce, v pondělí večer. Vyšlo však najevo, že holčičku nenechala její maminka (22) tak úplně na pospas.
02.10.2012 08:15 |

podobné články

V Brně objevili mrtvolku novorozeněte v igelitce

 
V Brně vyjížděla v neděli večer kriminálka k igelitce, ve které bylo zabalené mrtvé dítě.
08.06.2009 08:10 |

podobné články

Otřesný nález v pražských Stodůlkách: V igelitce leželo mrtvé tělo dítěte!

 
Děsivý nález otřásl sídlištěm Velká Ohrada v pražských Stodůlkách. V jednom z paneláků leželo mrtvé tělo miminka, které bylo zabalené v igelitové tašce. Novorozenci už bohužel nebylo možné pomoct. Na místě jsou kriminalisté, nařízená je i soudní pitva.
07.03.2018 17:05 |

podobné články

Mrtvé miminko zabalené v igelitce bylo pohozené v potoce

 
Hrůzný pohled se naskytl seniorovi, který z potoka v Novém Malíně na Šumpersku vytáhl igelitovou tašku. Bylo v ní tělíčko mrtvého novorozence!
20.05.2013 11:35 |

podobné články

V pražské třídírně plastů našli zavražděné novorozeně. Bylo zabalené do igelitu

 
Pracovníci třídírny plastů v Praze 10 našli v noci z pátku na sobotu mrtvé novorozeně. To podle prvních informací policie někdo zavraždil a zabalené do igelitu hodil do kontejneru na plasty v Praze nebo středních Čechách.
24.07.2016 17:20 |

podobné články

Z vraždy novorozence ve Stodůlkách obvinili 34letou ženu. Tělíčko našli svědci zabalené v igelitce

 
Novorozeného chlapečka, jehož tělíčko včera našli svědci v jednom z domů v pražských Stodůlkách, zavraždila čtyřiatřicetiletá žena, oznámili kriminalisté. Tu také zadrželi a obvinili z trestného činu vraždy. Zda se jedná o matku dítěte ani to, proč a jakým způsobem miminko zavraždila, zatím není jasné.
08.03.2018 13:30 |

podobné články

Policie o smrti miminka, které našli v igelitce: Zabila ho matka (19)!

 
Nebohé miminko našli v dubnu na Havlíčkobrodsku mrtvé v igelitce poblíž rybníku Drátovec. Přitom ho mohl čekat krásný život, protože se narodilo zdravé. Bylo zavražděno, podle policie za ohavným činem stojí zrůdná matka (19)!
11.11.2013 17:36 |

podobné články

Pitva miminka z kontejneru ve Vršovicích odhalila šílené okolnosti! Umlátila ho matka hlavou o zem?!

 
"Nález teprve měsíčního mrtvého miminka v kontejneru v pražských Vršovicích":http://www.extra.cz/kdo-to-mohl-udelat-v-prazskych-vrsovicich-nasli-v-kontejneru-teprve-jednodenni-miminko nebyl to nejhorší.
05.08.2014 14:25 |

podobné články

Vražedkyně miminek stále uniká. Děti házela do popelnice a příkopu

 
Případ mrtvých novorozenců už několik let zůstává neobjasněn, přestože na něm pracuje policie dvou států. V roce 2011 bylo v Německu nalezeno mrtvé dítě zabalené v dece. Před dvěma lety pak někdo pohodil v Čechách blízko Rotavy na Sokolovsku další mrtvé novorozeně. Testy DNA pak potvrdily, že miminka byla sourozenci.
01.06.2014 22:55 |

podobné články

Mrtvé novorozeně našli zabalené v igelitce: Zemřelo jen pár minut od babyboxu!

 
Už šestý den marně pátrají kriminalisté po neznámé ženě, která minulý pátek podle všeho odhodila na břehu rybníka Drátovec na Havlíčkobrodsku své čerstvě narozené dítě. Stalo se to přitom jen dvacet minut chůze o havlíčkobrodské nemocnice, kde je pro tyto případy nainstalován babybox...
17.04.2013 16:15 |

podobné články

Matka vyhodila novorozeně v igelitce do kontejneru. Dostala 16,5 roku

 
Na 16,5 roku půjde do vězení třicetiletá žena z Chebska za to, že vyhodila vlastní novorozeně do kontejneru. Soud se snažila obměkčit slzami, plakala až do vyhlášení rozsudku a tvrdila, že dítě zabít nechtěla. Holčička to v odpadkovém boxu přežila a nyní se o ni starají pěstouni. Matka se proti rozsudku odvolala. 
04.04.2014 11:15 |

podobné články

Lidská monstra: Tihle tři kamarádi brutálně umučili Petru (†15)

 
Krásná patnáctiletá bruneta Petra měla před sebou celý život. Několika děsivými rozhodnutími jej ale ukončili tři kamarádi. Petru vyhodili z okna a poté ji brutálně mučili. Její tělo, zabalené v prostěradle, poté hodili do kontejneru. Co jsou tyhle zrůdy zač?
29.03.2013 19:15 |

podobné články

Miminko z Teplic někdo zavraždil: Hodil ho do kontejneru kousek od babyboxu!

 
Další hrůzná smrt miminka! Policie vyšetřuje od čtvrtečního večera v Teplicích smrt novorozence. Tělíčko leželo v kontejneru několik desítek metrů od zdejší nemocnice, která přitom disponuje babyboxem. Případ kriminalisté šetří jako vraždu, pátrají po matce.
20.04.2018 09:40 |

podobné články

Novorozenec, kterého umlátili hlavou o zem: Stopa vede k příbuzným matky!

 
Loni pražskou kriminálkou otřásl případ brutální vraždy novorozence, kterého někdo zabil údery hlavičkou o zem. Jeho tělíčko pak bylo nalezeno zabalené v igelitové tašce v kontejneru. Vyšetřování ukázalo, že stopy vedou k ženě, která je příbuzná s matkou dítěte. O vraždě tak musel vědět někdo další.
11.02.2015 13:20 |

podobné články

Ve Stodůlkách našli mrtvé dítě v igelitce: Na místo dorazil i šéf mordparty Josef Mareš

 
Hrůzný pohled se naskytl nálezcům, kteří v jednom z domů v pražských Stodůlkách objevili igelitovou tašku. Uvnitř bylo zabaleno tělíčko novorozence.
07.03.2018 15:45 |

podobné články

Po porodu holčičku zabalila do igelitu a hodila do kontejneru: Odsedí si deset let!

 
Loni v červnu zavraždila v Mníšku pod Brdy svou novorozenou dceru. Krkavčí matku poslal Krajský soud v Praze na deset let do vězení. Matka děvčátko podle spisu po porodu zabalila do igelitu a odložila do kontejneru, dítě se udusilo. Mladá žena si podle svého tvrzení myslela, že bylo dítě mrtvé. Podle znalců však byla holčička zdravá a schopná života.
31.10.2016 15:35 |

podobné články

Hyenismus. 10 koťat někdo zavázal do pytle a vhodil kontejneru: Zachránil je kolemjdoucí

 
Lidská krutost nemá vůči zvířatům hranice. Přesvědčil se o tom i pozorný řidič, který chtěl pouze vyhodit plastovou lahev a místo toho v kontejneru na plast objevil nečekaný nález, a to deset koťat v zauzlované igelitce.
24.06.2016 12:15 |

podobné články

Dceru hodila do kontejneru ... u soudu s parukou!

 
„Velmi mě to mrzí, ale čas nevrátím,“ kála se včera u soudu Andrea S. (22). V roce 2015 vyhodila svou novorozenou holčičku v igelitce do kontejneru. Soud jí včera zmírnil trest na šest let.
19.01.2017 12:05 |

podobné články

Chlapeček v igelitce: Pomsta manželovi?

 
Podle psychologa Rostislava Nesnídala existuje celá řada faktorů, které mohly jednání rodičky ovlivnit, která pohodila dítě v igelitce. „Mohla být pod silným tlakem a jednat zkratově, mohlo jít i o pomstu manželovi," řekl.
20.05.2010 05:05 |

podobné články