Článek

Téhle dámě že je 72 let? Slovenská zpěvačka, jejíž hit proslavil Zuzanu Norisovou, stárne s grácií

 
Další slovenskou zpěvačkou, která úspěšně vzdoruje času, je Helena Blehárová, která stejně jako Yvetta Blanarovičová  (52) , Sisa Sklovska  (50) či Marcela Molnárová (50), nechyběla na galavečeru Slovenské divy , který se nedávno konal v pražské Lucerně.
04.02.2016 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Norisová (84 článků) , Yvetta Blanarovičová (281 článků) , Helena Blehárová (1 článek)
Podobné články

Kráska z Terminátora kašle na plastiky: Linda Hamilton stárne přirozeně s grácií!

 
V dobách prvních dvou filmových Terminátorů by se jen horko těžko hledal muž, který by po ní neprahl. Od té doby ale uplynulo více než 20 let a na Lindě Hamilton se podepsal viditelně čas. Herečka však stárne s grácií a plastickým operacím se vyhýbá.
25.09.2014 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Linda Hamilton (2 články)

Jaromír Hanzlík stárne s grácií jako Sean Connery: Víme, proč jsou s přítelkyní stále tak opálení

 
Herec Jaromír Hanzlík stárne s obdobnou grácií jako hvězdný Skot Sean Connery. Šedé vlasy a vousy mu přidaly na charismatu a ještě v jeho letech by se za ním leckterá mnohem mladší žena otočila. Mají ale smůlu.
11.06.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Sean Connery (68 článků) , Jaromír Hanzlík (115 článků)

Vytížený Blažek: Skočil do postele s Norisovou i Schneiderovou!

 
Herec Filip Blažek (38) měl to štěstí, že mohl v posteli vyzkoušet hned dvě známé české herečky – Jitku Schneiderovou (38) a Zuzanu Norisovou (32). Ani jedna z nich přitom na první pohled nevypadá, že jsou schopné před kamerou spáchat takovou „divočinu“!
19.08.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (93 článků) , Jitka Schneiderová (278 článků) , Zuzana Norisová (84 článků)

Tahle dáma umí stárnout s grácií: Lenka Filipová odmítla plastické chirurgy a vrásky jí neuvěřitelně sluší

 
Zatímco mnoho jejích kolegyň vypadá ve stejném věku takříkajíc napnutě, proto se často ani nemohou usmát, zpěvačka Lenka Filipová se rozhodla zůstat přirozenou a plastickým operacím se vyhnout. Mnozí by sice mohli namítnout, že třeba oční víčka by si mohla nechat odoperovat, ale většina je z ní nadšená: takhle se stárne s grácií!
05.05.2015 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Filipová (123 článků)

Krásná slovenská herečka, která zářila v Rebelech, je opět v kurzu: Po pohádce má další roli

 
Zuzanu Norisovou si každý asi nejprve spojí s rolí Terezky v retro filmu Rebelové (2001). S blonďatými loknami byla kouzelná. Třináct let poté a jako maminka půlroční dcery Júlie už pravděpodobně nefiguruje ve snech dospívajících rebelů, půvabů však nepozbyla. Jen jsou jiné a otevírají nové dveře.
02.09.2014 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Norisová (84 článků)

Zakoutí svého klína neukázala poprvé: Takhle Zuzanu Norisovou změnilo osm let a mateřství

 
Před patnácti lety zazářila na filmovém plátně poprvé, ale i dnes jako maminka tříleté dcery Julie může nejednoho příslušníka silnějšího pohlaví omámit svými ženskými zbraněmi. Slovenská herečka Zuzana Norisová to dokázala nedávno na prezentaci francouzské kosmetiky.
28.03.2016 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Norisová (84 článků)

Český statistický úřad: Česká společnost stárne

 
Česká společnost stárne. Medián věku u nás v roce 2014 dosáhl 40,8 let. V roce 1995 to přitom bylo jen 36,2 roku. V rámci EU má nejstarší obyvatelstvo Německo, kde v roce 2014 dosáhl medián věku 45,6 let. Německá společnost navíc stárne rychleji než česká.
19.02.2016 14:15 |

podobné články

Potvrzeno: David, Vojtek, Rolins a Rytmus budou hledat nejkrásnější Hlas

 
Televize Nova a slovenská Markíza budou na jaře hledat nejkrásnější Hlas Česko Slovenska. Po spekulacích, kdo se zhostí rolí koučů, je definitivně rozhodnuto. Zpěvákům se zlatem v hrdle budou pomáhat Michal David, Josef Vojtek, Dara Rolins a rapper Rytmus. Další články k tématu: Michal David bude jedním z koučů pěvecké soutěže Hlas Česko Slovenska Do poroty Hlasu Česko Slovenska může zasednout Dyk, Žbirka i Vondráčková Revue iDNES.cz udělilo divoké karty do soutěže Hlas Česko Slovenska Nejkrásnější hlasy si střihly hvězdné duety s Duffy, Adele i Levinem Mexiko nadchla nevidomá zpěvačka, uspěla v soutěži o nejkrásnější hlas Poslechněte si nejkrásnější hlasy ze zahraničí, u nás to můžete být vy Hledáme nejkrásnější hlas Česka a Slovenska, posílejte své nahrávky Nova a Markíza hledají nejkrásnější hlas Česka a Slovenska Pády a vzestupy roku: Rolins zažila obojí, Pomeje oproti Bartošové slavil Televize vsadily na osvědčené duo, Hlas budou moderovat Mareš a Tina RECENZE: Rytmusovy schody nevedou do nebe, ale do slepé ulice
28.12.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2196 článků) , Michal David (1290 článků) , Josef Vojtek (573 článků)

Norisová umřela v primáckých Přešlapech - Tragická smrt kvůli Nově?

 
Stejně jako Nova porotkyním Česko Slovensko hledá SuperStar Martě Jandové (36) a Daře Rolins (37) neodpustila přechod ke konkurenci, i Prima »přeběhlíky« krutě trestá. Hvězdu seriálu Přešlapy Zuzanu Norisovou (31) alias Radku Bendovou nechali scenáristé tragicky zahynout. Svoji roli v tomto případě dost možná sehrál fakt, že slovenská herečka září v konkurenčním seriálu Dokonalý svět.
03.11.2010 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2196 článků) , Zuzana Norisová (84 článků) , Marta Jandová (885 článků) , Zuzana Jandová (201 článků)

Zuzana Norisová podstoupila operaci

 
Zuzanu Norisovou známe většinou s brýlemi různých barev a tvarů a i když byly součástí její image, rozhodla se podstoupit laserovou operaci očí na pražské klinice DuoVize, která vyřešila její problémy se zrakem.
19.09.2011 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Norisová (84 článků)

Módní katovna: Norisová je přestřelená Marfuša, Mátlová se hodí na candrbál v Bavorsku

 
Jeden z nejlepších českých stylistů, módní guru Filip Vaněk  (33) si ve své pravidelné rubrice Módní katovna tentokrát posvítil na Elišku Bučkovou, Zuzanu Norisovou, Terezu Mátlovou  (36) , Michaelu Dolinovou  (47) a Gábinu Partyšovou  (33) . Všechny krásky navštívily premiéru muzikálu Vražda za Oponou v Hudebním divadle v Karlíně.
03.10.2011 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Norisová (84 článků) , Michaela Dolinová (149 článků) , Eliška Bučková (996 článků)

Hlavní roli v novém českém filmu mají krávy, sekunduje jim Norisová

 
V Roprachticích na Semilsku nedaleko Vysokého nad Jizerou dnes končí natáčení filmu Bella Mia. Režisér Martin Duba do hlavních rolí obsadil Petra Formana, Igora Orozoviče, Zuzanu Norisovou a Petra Rajcherta, hrdiny filmu jsou ale krávy.
24.08.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Norisová (84 článků) , Petr Forman (12 článků) , Martin Duba (9 článků) , Petr Rajchert (19 článků) , Igor Orozovič (11 článků) , Martin Bell (3 články)

Takový dekolt nikdy neměla: Zuzana Norisová už rok a půl kojí a ňadra má nalitá mlékem

 
Herečku Zuzanu Norisovou jsme v Praze už hodně dlouho neviděli. Odstěhovala se za partnerem do Bratislavy a vychovává tam svoji rok a půl starou dcerku. "Uvidíme, jak to bude dál, ale mám tam rodinu, která mi může pomáhat, což by v Praze nebylo. Ale zase mi chybí kamarádky," svěřila.
14.08.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Norisová (84 článků)

Je sice starší, ale hezčí než její známější sestra: Nádherná Slovenka se objeví v hlavní roli seriálu

 
Dříve než ji jsme v Česku znali její mladší sestru, zpěvačku a herečku Zuzanu Norisovou. Starší sestra Soňa Norisová se před pěti lety objevila jako jedna z hrdinek oblíbeného seriálu Přešlapy, hrála ve filmech Václav a Ve stínu a nyní dostala hlavní roli v seriálu Kriminálka Modrava, který o víkendu začne vysílat TV Nova.
28.02.2015 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Norisová (84 článků) , Soňa Norisová (67 článků)

Které to v babičkovském věku sluší víc? Podívejte se, jak s grácií stárnou sexsymboly 60. let, sestry Vášáryovy

 
Slovenské herečky Emília (73) a Magda (66) Vášáryovy stárnou obě s grácií sobě vlastní. Obě dvě dámy patřily ve své době k nejkrásnějším a nejcharizmatičtějším herečkám. Ač je mezi slavnými sestrami sedmiletý věkový rozdíl, vůbec to na nich není poznat.
13.07.2015 11:00 |

podobné články

Rajčatový koláč

 
Formu vyložíme papírem na pečení, těsto podle formy vyválíme a dáme do formy. Dno několikrát propícháme vidličkou, položíme na něj další papír na pečení, zatížíme a dáme asi na 30 minut do chladu odležet. Troubu předehřejeme na 180C a těsto dáme asi na 20 minut předpéci. Rajčata nakrájíme na plátky, položíme na ubrousek, osolíme a počkáme, až sůl nasaje vodu. Pak ubrouskem osušíme. Sýr nastrouháme na hrubo. Vejce rozšleháme s tvarohem, smetanou a bylinkami. Promícháme se sýrem a podle chuti osolíme a opepříme. Dno koláče obložíme nakrájenými rajčaty a zalijeme tvarohovou směsí, vložíme zbylá rajčata. Máslo rozpustíme a pokapeme jím povrch koláče. Koláč pečeme ještě asi 30 minut.
12.01.2012 13:25 |

podobné články

Televize vsadily na osvědčené duo, Hlas budou moderovat Mareš a Tina

 
Novou pěveckou soutěž Hlas Česko Slovenska budou moderovat Leoš Mareš a zpěvačka Tina. Televizím Nova a Markíza se dvojice osvědčila už při moderování SuperStar. Mareš se zatím k novému projektu nevyjádřil, účast Tiny iDNES.cz potvrdila její manažerka. Další články k tématu: Potvrzeno: David, Vojtek, Rolins a Rytmus budou hledat nejkrásnější Hlas Michal David bude jedním z koučů pěvecké soutěže Hlas Česko Slovenska Do poroty Hlasu Česko Slovenska může zasednout Dyk, Žbirka i Vondráčková Revue iDNES.cz udělilo divoké karty do soutěže Hlas Česko Slovenska Nejkrásnější hlasy si střihly hvězdné duety s Duffy, Adele i Levinem Mexiko nadchla nevidomá zpěvačka, uspěla v soutěži o nejkrásnější hlas Poslechněte si nejkrásnější hlasy ze zahraničí, u nás to můžete být vy Nova a Markíza hledají nejkrásnější hlas Česka a Slovenska
02.01.2012 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1290 článků) , Leoš Mareš (2949 článků)

Copak vyrostlo z téhle nádherné holčičky? Česká zpěvačka, která má potíže s alkoholem a sociálkou

 
Když bylo téhle dívence deset let, cítila se nejistá a nepřijatá rodinou. Coby jedna z dvojčat má dodnes pocit, že byla nechtěná a neměla se nikdy narodit. Podívejte, jakápak slavná česká osobnost vyrostla z téhle roztomilé slečny, jíž jeden čas celá republika ležela u nohou.
03.12.2011 08:05 |

podobné články

Bez make-upu jsou z nich nevýrazné šedé myšky: Mrkněte na Lenku Filipovou (61) a její dceru Lenny (20)

 
Oblíbená zpěvačka Lenka Filipová nedávno oslavila už jednašedesáté narozeniny. Sympatická dáma s kytarou je známá tím, že stárne s grácií, a na rozdíl od jiných zpěvaček nemá potřebu vzdorovat času pomocí plastických operací.
10.04.2015 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Filipová (123 článků) , Lenny Filipová (66 článků)