Článek

Teenager (15) znásilnil holčičku (3), matka se musela dívat klíčovou dírkou!

 
Tohle musela být opravdu děsivá podívaná. Matka se přes klíčovou dírku musela dívat, jak její tříletou dceru znásilňuje patnáctiletý chlapec.
20.07.2015 11:16 |

podobné články

Podobné články

Mezi »talenty« zazářil muž prolézající klíčovou dírkou: Byl v base a uprchl

 
Díra velikosti zednické cihly a v ní Miroslav Pokorný alias muž prolézající klíčovou dírkou. Muž, který byl v minulostí vězněn a právě útěk z vězení ho inspiroval k tomu, že svůj život zasvětil »dírám«, včera šokoval diváky Talentmanie. Ani Prima však neponechala nic náhodě a své fanoušky dojala, když se na pódiu objevil dvanáctiletý František Šimčík z dětského domova z Lipové u Šluknova.
18.10.2010 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Pokorný (18 článků) , Miroslav Pokorný (18 článků) , František Šimčík (17 článků)

To je skandál: Tuhle krásnou sportovní reportérku natočili úplně nahou klíčovou dírkou

 
Americká sportovní reportérka Erin Andrews (33) podala žalobu proti několika lidem zapojených do incidentu, který se odehrál v roce 2008. Tehdy byla natočena nahá ve svém hotelovém pokoji v Nashville klíčovou dírkou.
19.12.2011 21:25 |

podobné články

Teenager (14) znásilnil britskou důchodkyni (70)!

 
Školák zaklepal na dveře seniorky a řekl jí, že by si s ní chtěl promluvit o 2. světové válce. Důvěřivá paní ho pustila dovnitř, teenager ji srazil k zemi a brutálně ji znásilnil!
15.11.2011 12:30 |

podobné články

Inspirujte se: Teenager si hraním počítačové hry přijde ročně skoro na milion korun! Jak to dělá?

 
17letý "teenager":http://www.extra.cz/tema/teenager, student Fred Pye je opravdu mistrem ve vydělávání "peněz":http://www.extra.cz/tema/penize. Ročně si vydělá až v přepočtu 720 tisíc korun, a to nahráváním svých videí na "YouTube":http://www.extra.cz/tema/youtube, které zaznamenávají jeho postup při hraní počítačové hry "GTA":http://www.extra.cz/tema/gta.
04.04.2014 07:30 |

podobné články

Matka se musela dívat, jak její syn umírá: Samík (†11) zemřel při vážné dopravní nehodě

 
Teprve jedenáctiletý chlapec přišel o život při nehodě, která se stala ve čtvrtek kolem tři čtvrtě na sedm večer v Nitře na Slovensku. Matka se musela dívat, jak její syn umírá! Příčiny vážné dopravní nehody se stále vyšetřují. Řidič luxusního mercedesu srazil školáka na kole. Příčinu bude muset určit až soudní znalec, zatím se zdá, že nehodě mohli zabránit všichni zúčastnění, kdyby provozu věnovali více pozornosti.
25.06.2017 16:20 |

podobné články

Bestie! Matka držela čtyřletého syna za ruce, její uvězněný přítel ho během toho znásilňoval

 
Co se to dnes děje ve světě, opravdu už nezná mezí. Poté, co jsme vás informovali o případech, kdy "teenager znásilnil příborem":http://www.extra.cz/dospivajici-pedofil-malem-zabil-desetimesicniho-chlapecka-zneuzil-ho-priborem malé miminko a matka nechala "znásilnit své dítě jejím přítelem":http://www.extra.cz/tuhle-zrudnost-nepochopite-matka-dovolila-svemu-priteli-znasilnit-jeji-ctyrmesicni-dceru-ktera-nasledne-zemrela, světlo světa spatřil další případ, kterému se nechce ani věřit.
27.09.2013 19:30 |

podobné články

Čím překvapí muž prolézající klíčovou dírkou? Sledujte TALENTMANII!!!

 
Další z neuvěřitelných kousků "hadího muže“ z Brna uvidíme již o tomto víkendu během přímého přenosu druhého finálového večera nejzábavnější show letošního podzimu na Nově Talentmania.
05.11.2010 12:10 |

podobné články

Talentmania: Soutěžící prolezl klíčovou dírkou do finále

 
Další z neuvěřitelných kousků „hadího muže“ z Brna uvidíme již o tomto víkendu během přímého přenosu druhého finálového večera Talentmanie. A nejen jeho! O postup do Superfinále a pohádkovou výhru téměř čtyři miliony korun bude bojovat celkem osm finalistů.
05.11.2010 14:20 |

podobné články

Ženu šmírovali, teď chce STOVKY MILIONŮ!

 
Astronomických 10 milionů dolarů, tedy téměř 200 milionů korun, žádá slavná televizní reportérka za to, že ji zvrhlík Michael Barrett natočil klíčovou dírkou nahou za dveřmi hotelového pokoje. Muž si za čin odpykává 2,5 roku a žena žaluje jeho i hotel.
09.12.2011 16:45 |

podobné články

Výstava pro šmíráky!

 
V Národní galerii v Londýně byla právě zahájena výstava pro šmíráky! Nahé ženy se nebudou producírovat přímo před vámi, ale za klíčovou dírkou! Můžete je tak pozorovat při koupání či ve sprše. V expozici se po dvou hodinách střídá šest různých dobrovolnic.
11.07.2012 12:15 |

podobné články

Co přinese rok 2014

 
Začal rok 2014. Máme k němu vzhlížet s nadějemi, nebo s obavami? Novinky.cz přinášejí pohled klíčovou dírkou na významné události, které můžeme v letošním roce očekávat.
01.01.2014 00:00 |

podobné články

Verešová je jako lunt: Brzy se snad protáhne i klíčovou dírkou

 
Andrea Verešová  (33) nikdy nějak výrazně nešokovala výkyvy váhy, nyní se ale zdá, že modelka podezřele zhubla.
17.06.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1170 článků)

Církev promluvila o tajemném obřadu: Posedlý ďáblem musí s vymítáním souhlasit!

 
Rituál plný tajemna otřásl Českem. Záznam vymítání ďábla v kostele ve Vranově nad Dyjí, který kdosi natočil klíčovou dírkou a zveřejnil, vyvolal řadu otázek a vyděsil až nelidským řevem ženy, která byla údajně posedlá démony. Co o exorcismu řekla mluvčí církve?
19.11.2014 05:10 |

podobné články

Svědectví z Vranova nad Dyjí, kde provádějí exorcismus: Ďábla tu z lidí vymítají už roky!

 
Celé Česko je na nohou z videa, které bylo natočeno klíčovou dírkou ve dveřích kostela Nanebevzetí Panny Marie ve Vranově nad Dyjí. Zachyceno je na něm vymítání ďábla z posedlé ženy. Ve městě panuje po zveřejnění záznamu ponurá atmosféra, ale jak místní přiznávají, o tom, že zde dochází k vymítání, moc dobře vědí již několik let.
25.11.2014 05:15 |

podobné články

Macy Gray přiznala: Lesbický sex jsem zažila mockrát

 
Americká zpěvačka Macy Gray přijala pozvání do britského pořadu Klíčovou dírkou (Through the Keyhole). A devětačtyřicetiletá Natalie McIntyre, jak zní její občanské jméno, nechala tvůrce nahlédnout do svého bytu, kde odhalili, že má skříň plnou pánských kalhot. Nepatří však jejímu partnerovi, ale nosí je ona sama. Hvězda pak při natáčení ve studiu přiznala, že je to zřejmě tím, že byla několikrát v životě lesbičkou.
03.02.2017 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Macy Gray (26 článků) , Natalie Gray (1 článek)

Britská královna pojídá i banány vidličkou a nožem

 
Poddaní britské královny Alžběty II. zaplavují internetové diskuze pochybnostmi nad tím, že jejich panovnice konzumuje i banán příborem. Vyzradil to bývalý komorník z Buckinghamského paláce Paul Burrell. A v pořadu Klíčovou dírkou divákům předvedl, jak se žlutá podlouhlá bobule příborem konzumuje.
17.02.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Paul Burrell (2 články)

V poli znásilnil holčičku, odseděl si trest a teď útočil znovu – na 14letou

 
Odpykal si trest v detenčním ústavu, kam ho soud poslal poté, co v Jiříkově znásilnil 7letou dívku, kterou zatáhl do pole. Nyní je na svobodě a zaútočil opět. V pondělí tamtéž znásilnil 14letou dívku. Policie muže už obvinila.
26.02.2015 15:20 |

podobné články

Nové detaily masakru ve Frýdku-Místku: Matka se musela dívat, jak její dcera umírá

 
Není nic horšího, než když rodič přijde o své dítě. Maminka Denisy (†17), kterou v pondělí spolu s dědečkem v Raškovicích zavraždil šílený střelec, se na popravu své holčičky navíc musela dívat.
06.11.2013 05:10 |

podobné články

Krásnou Marii (†19) znásilnil a zabil uprchlík (17): Zavraždil i další ženu (†27)?

 
V polovině října byla pouze devatenáctiletá Marie z jihoněmeckého Freiburgu znásilněna a zavražděna. Policie na základě důkazů z místa činu a stop DNA zatkla 17letého afghánského uprchlíka. Necelých 30 kilometrů od Freiburgu ale na počátku listopadu došlo k další velmi podobné vraždě. Znásilnil a zavraždil afghánský teenager i Carolin G. (†27)?
05.12.2016 05:10 |

podobné články