Článek

„Techtle mechtle“ mezi přistěhovalci ve Švédsku dopadlo tragicky. Pět doživotních trestů

 
Vraždy ze cti jsou výhradně spjaté pouze s muslimskou komunitou a v západoevropských zemích k tomuto druhu trestné činnosti dochází poměrně často. Jeden takový případ ke konci minulého týdne řešily také švédské soudy.
17.07.2017 08:50 |

podobné články

Podobné články

„Techle metchle“ mezi přistěhovalci ve Švésku dopadlo tragicky. Pět doživotních trestů

 
Vraždy ze cti jsou výhradně spjaté pouze s muslimskou komunitou a v západoevropských zemích k tomuto druhu trestné činnosti dochází poměrně často. Jeden takový případ ke konci minulého týdne řešily také švédské soudy.
17.07.2017 07:40 |

podobné články

První techtle mechtle v MasterChefovi: Mezi hezounem Markem a zadanou Zuzkou to pořádně jiskří

 
Týdny odloučení od partnerů dělají se soutěžícími kuchařské show MasterChef divy! Sexuální abstinence nikomu nesvědčí a něžnosti se stávají hlavním tématem většiny dní. Někteří se dokonce netají tím, že zřejmě vznikl i první pár – Marek Pavala a Zuzana Podkonická.
24.09.2012 17:00 |

podobné články

Petra Černocká versus Pavel Roth: Je zpěvačka "blbka" a co je pravdy na řečech o nevraživosti muzikanta?

 
Hudební i herecká scéna je jedna velká drbárna, mnoho známých tváří spolu mělo techtle mechtle, jiní naopak zase konflikty. O některých lapáliích se všeobecně ví, jiné ovšem zůstávají běžnému člověku skryté, a když vyplují napovrch, dokáží i značně překvapit. Kdo by kupříkladu tušil, že je mezi Petrou Černockou (62) a Pavlem Rothem (59) nějaká zlá krev?
16.03.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petra Černocká (260 článků) , Pavel Roth (7 článků) , Petr Pavel (433 článků)

Děti a dívky jsou muslimskými přistěhovalci napadány i znásilňovány a policie to tají. Není tu bezpečno a nedá se zde žít. Lidé emigrují. Čech žijící ve Švédsku podává otřesné svědectví

 
ROZHOVOR Tlumočník, překladatel, někdejší evangelikální misionář a bývalý exportní manažer Patrik Miloš Popp, který žil po mnoho let ve Švédsku, říká, že někteří Švédi na internetu píší, že radši ze Švédska emigrují kvůli bezpečnosti. „Obzvláště ti, co mají děti, stojí před hrozbou, že jejich děti budou ve školách, na ulicích a ve volnoaktivitních střediscích imigranty napadány, mláceny a dívky i děti muslimskými přistěhovalci osahávány a znásilňovány,“ říká.
09.01.2017 12:40 |

podobné články

Morávková a Šťastný: Techtle mechtle v Ordinaci?!

 
Herečka Dana Morávková (38) do seriálu Ordinace v růžové zahradě naskočila za jízdy. Její postava doktorky Tiché by klidně mohla zamíchat kartami a zacloumat životem Jana Šťastného coby doktorem Daliborem Fryntou!
12.08.2009 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (563 článků)

Konvičková a Šmajda: Techtle mechtle v šatně! Co spolu mají?

 
Superstáristé Miro Šmajda (22) a Markéta Konvičková (16) se objevili na večírku jedné televize, kde společně vystoupili a zazpívali. Co tomu ale předcházelo? Lidé ze zákulisí tvrdí, že spolu byli zamčení v šatně celou hodinu! Že by byla na obzoru nová láska?
11.10.2010 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (272 článků)

Hanychová: Nejdřív techtle s travestitou, poté mechtle s milencem

 
Modelka Agáta Hanychová (25) opět nevynechala možnost se vyprsit. Na filmové párty ke snímku Kajínek se vyfikla do odvážných modrých minišatů s proklatě hlubokým výstřihem. Tentokrát Hanychová nechala své podprsenkové "airbagy" doma. Koho ale doma nenechala, byl její nový milenec - ragbista. Než se spolu odebrali do intimního zákoutí u baru, užila si Agáta na parketu i s přítomným travestitou.
19.11.2010 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2555 článků)

Sandra Bullock sbalila manžela Scarlett Johansson?

 
Ryan Reynolds (34) byl přistižen, jak brzy ráno na motorce odjíždí od domu Sandry Bullock (47). Že by nové techtle mechtle?
03.09.2011 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (266 článků) , Scarlett Johansson (292 článků) , Ryan Reynolds (164 článků)

Rok 2012: Konec kin na vesnicích! Zahubí je digitalizace!

 
Techtle mechtle záletného zootechnika Václava Kašpara (Jan Hartl) s milenkou Janou Turkovou (Libuše Šafránková) v komedii Vesničko má středisková se již nikdy nebudou opakovat nejen ve filmu! Inspirovat se jejich příběhem a poslat »nějakého Otíka« do biografu a pak si užívat v jeho ložnici půjde už stěží... Vesnická kina totiž nebudou mít co promítat a budou se rušit!
24.11.2011 12:05 |

podobné články

Nevěrný manžel Partyšové: Nevěřím, že to dítě je moje

 
Josef Kokta (55) se ke svému úletu s mladičkou Ornellou (19) postavil čelem jako férový chlap. Nepopírá, že měl s dívkou techtle mechtle, nemyslí si ovšem, že jí udělal dítě.
11.08.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (855 článků)

Paměti bolševika Štěpána: Jak to bylo s poměrem Vondráčkové a Štrougala?

 
Historku o techtle mechtle radovánkách komunistického předsedy vlády s naší oblíbenou zpěvankou Helenkou Vondráčkovou (93) zná snad každý pamětník. O nekalých orgiích dvojice vzniklo přehršle fórů, které se udržely v paměti národa silněji, než Palackého dílo.
01.10.2013 12:06 |

podobné články

Techtle mechtle: Zeman se sešel s Rusnokem, ale oba mlčí!

 
A už je to tu zase! Miloš Zeman (69) pořádá na svém zámečku v Lánech pro vyvolené jednu tajnou schůzku za druhou. Prezident se zřejmě inspiroval pohádkou Šíleně smutná princezna a dnes odpoledne kul pikle pro změnu s premiérem v demisi Jiřím Rusnokem (53).
15.11.2013 23:01 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20461 článků) , Jiří Rusnok (1841 článků)

Pavla Lišku nachytali se slavnou milenkou: Noční techtle mechtle, to ano, ale na veřejnosti se za ni stydí!

 
Dlouho truchlit po rozvodu nevydržel. Podivná postavička českého filmu Pavel Liška (42) se rozhodl vyhledat utěšitelku, která porozumí jeho svérázným myšlenkovým pochodům. A nemusel hledat dlouho, protože nejen svou náruč mu rozevřela stoupající hvězdička béčkových seriálů Bára Poláková (30).
28.03.2014 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (234 článků) , Barbora Poláková (218 článků)

Pražané už k volbám nemusejí: Kdo bude primátor, je dávno jasné! Za vším jsou Hudečkovy techtle mechtle s komunistickou špionkou!

 
Zatímco voliči v řadě velkých měst nemají ani po volbách často jasno, kdo s kým a proti komu reálně stojí v boji o primátorský řetěz, Pražané podle všeho letos ani nemusejí k volbám.
29.09.2014 15:55 |

podobné články

Tajemství herce Hlinomaze: Svedla ho Růžičková!

 
Herec Josef Hlinomaz (†63) by se dnes dožil svých 100. narozenin. V jeho životě se však skrývá řada tajemství. Jedno takové vyplavalo napovrch až nyní, byly to tzv. techtle mechtle se známou herečkou.
09.10.2014 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Josef Hlinomaz (17 článků)

Aleš Háma šokuje: Techtle mechtle se starší paní!

 
Aleš Háma (41), nejoblíbenější taxikář Česka, promluvil o svém soukromí. Přiznal, že scházelo málo a v českém showbyznysu by ho neznal vůbec nikdo. Ano, mohla za to žena…
29.04.2015 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Háma (142 článků)

Módní policie: Techtle mechtle s módou? Občas jsou pěkně natvrdo!

 
Spousta party, komerčních prezentací, tiskovek. Také filmové a divadelní premiéry. Občas velkého gala hodný večer… Tak nějak vypadá nikdy nekončící, více či méně slavnými celebritami všeho druhu prošpikovaný, módní policií sledovaný společenský rej, jenž dává prostor předvést se v plné parádě. Zaujmout osobitostí, citem pro věc, kreativním stylingem. Někteří to dají na jedničku, většina prezentuje nudný standard a jiní dost vyděsí.
02.11.2015 05:45 |

podobné články

První oběti bylo šedesát tři, druhá šla s malými dětmi. Slova Donalda Trumpa o kriminalitě ve Švédsku vypustila znovu do oběhu tato odporná VIDEA

 
45. prezident USA Donald Trump v sobotu na Floridě sděloval svým příznivcům, co strašlivého se teď děje ve Švédsku. Mnohá média se následně Trumpovi vysmála, protože v posledních pár hodinách se ve Švédsku nestalo vlastně nic. Takže Trump prý „zase šířil fake news“. Jen o pár dnů později se však velké americké deníky podívaly na to, jak to ve Švédsku opravdu vypadá. A jedním z odkazů bylo také video, které se v posledních hodinách opakovaně objevuje na Twitteru.
26.02.2017 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3650 článků)

K nám nejezděte, přesvědčíme vás o tom. Bojíme se, hází kamení, ovládli celé čtvrti. Špatné zprávy pro uprchlíky, pokud jde o sever Evropy

 
Problémy s přistěhovalci v posledních týdnech neřeší jen v Calais či v Maďarsku. Také v Dánsku a Švédsku se začíná soužití zejména s muslimskými přistěhovalci vyostřovat. Dánská vláda je chce odrazovat od vstupu do země pomocí inzerátů. Ve švédském Stockholmu zase místní policista přiznává, že některé okrajové čtvrti města jsou plně ovládány muslimskými gangy.
11.08.2015 11:16 |

podobné články