TdF: V závěru útočili Bárta i Štybar, potřetí triumfoval Greipel

Hodně vidět byli v závěru patnácté etapy Tour de France Jan Bárta a Zdeněk Štybar. Jejich úniky však peloton zlikvidoval a pro vítězství si ve spurtu dojel německý cyklista André Greipel. Je to jeho třetí triumf na letošní Tour.
19.07.2015 18:16 |

Osobnosti: Jan Bárta (158 článků) , Zdeněk Štybar (104 článků)

Greipel vyhrál na Tour druhou etapu za sebou

Německý spurter André Greipel si v závěrečném dojezdu páté etapy letošního ročníku cyklistické Tour de France dojel pro své druhé vítězství ve dvou dnech. Tentokrát triumfoval před druhým Australanem Gossem a třetím Haedem z Argentiny, ve žlutém trikotu zůstal Fabian Cancellara.
05.07.2012 19:55 |

Cyklista Greipel vyhrál podruhé Tour Down Under, Armstrong 25.

Německý jezdec André Greipel stáje HTC-Columbia zopakoval svůj triumf z roku 2008.
24.01.2010 12:00 |

Německý spurtér Greipel vyhrál 18. etapu cyklistického Gira

Německý cyklista André Greipel vyhrál v hromadném spurtu 18. etapu Giro d'Italia. Růžový trikot lídra průběžného pořadí udržel španělský jezdec David Arroyo.
27.05.2010 19:00 |

Greipel pokořil Cavendishe, poprvé vyhrál na Tour

Prvního vítězství nad Tour de France v kariéře se dočkal v desáté etapě německý cyklista André Greipel, který dnes vyhrál spurt před favorizovaným Britem Markem Cavendishem. Celkově dál vede Francouz Thomas Voeckler, který dojel v hlavním poli.
12.07.2011 18:45 |

Osobnosti: Mark Thomas (6 článků) , André Thomas (1 článek)

Po krvavých etapách se na Tour zase závodilo. Ve spurtu dal Greipel na frak Cavendishovi

Německý cyklista Greipel vyhrál 10. etapu Tour de France z Aurillaku do Carmaux před Britem Cavendishem a Španělem Rojasem. Žlutý trikot pro vedoucího muže závodu udržel Thomas Voeckler z Francie.
12.07.2011 18:50 |

Greipel vytěžil na Tour z hromadného pádu a urval vítězství

Německý cyklista André Greipel ze stáje Lotto Belisol si dojel pro vítězství ve čtvrté etapě letošního ročníku Tour de France. Do cíle vinou pádu přijela na předních pozicích pouze úzká skupinka jezdců, v níž skončil za Greipelem druhý Alessandro Petacchi a třetí Tom Veelers.
04.07.2012 18:55 |

Štybar vyhrál závod seriálu Superprestige v Hamme-Zogge

Český cyklokrosař Zdeněk Štybar letos poprvé triumfoval v závodu prestižního seriálu Superprestige.

Štybar vyhrál SP v Roubaix a vede celkové hodnocení

Cyklokrosař Zdeněk Štybar vyhrál v neděli ve francouzském Roubaix potřetí v sezoně závod Světového poháru a dostal se do čela průběžného pořadí seriálu, který vyvrcholí za týden v nizozemském Hoogerheide.
20.01.2010 16:31 |

Štybar sestřelil diváka u trati, jinak mohl bojovat o velké vítězství

Cyklista Zdeněk Štybar se mohl porvat o vítězství ve slavném cyklistickém závodu Paříž-Roubaix. Po kolizi s divákem 14 kilometrů před cílem ale ztratil kontakt s špicí a nakonec dojel na šestém místě. Prestižní klasiku s dojezdem na velodromu vyhrál potřetí v kariéře favorizovaný Švýcar Fabian Cancellara.
07.04.2013 18:50 |

Stará láska nerezaví. Štybar je znovu mistrem světa v cyklokrosu!

Zdeněk Štybar je potřetí v kariéře mistrem světa v cyklokrosu. V nizozemském Hoogerheide vyhrál před Belgičany Svenem Nijsem a Kevinem Pauwelsem.
02.02.2014 16:20 |

Štybar si odskočil k cyklokrosu a vybojoval titul mistra světa

Zdeněk Štybar se stal potřetí v kariéře mistrem světa v cyklokrosu. V nizozemském Hoogerheide dnes porazil obhájce titulu Belgičana Svena Nyse a navázal na triumfy z let 2010 a 2011. V posledních sezonách jsou přitom pro osmadvacetiletého českého jezdce prioritou již závody na silnici.
02.02.2014 17:25 |

Králem cyklistiky je poprvé v kariéře Zdeněk Štybar

Vítězem jubilejního 50. ročníku ankety Král cyklistiky se stal silniční profesionál Zdeněk Štybar. Letos se ale 28letý jezdec krátce vrátil do terénu a v elitní kategorii získal potřetí titul mistra světa v cyklokrosu. Druhý favorit Leopold König byl díky sedmému místu v konečném pořadí Tour de France vyhlášen nejlepším silničářem.
26.11.2014 21:27 |

CHVÍLE HRŮZY! Štybar měl šílený pád, přišel i o zuby

To kolo ve vzduchu, které dvakrát udělalo přemet, na tom jel Zdeněk Štybar! Český cyklista měl v závěru 4. etapy cyklistického závodu Eneco Tour v Belgii těžký pád a s vyraženými zuby ho čeká operace.
15.08.2014 03:35 |

Štybar přepsal historii! Po 14 letech vyhrál etapu na Tour de France český jezdec

Šestou etapu na Tour de France vyhrál  Zdeněk  Štybar ze stáje  Etixx-Quick Step. Zaútočil v závěru a po úniku v ulicích Le Havru se stal vůbec prvním českým vítězem etapy na Tour za posledních 14 let. Štybara může jeho triumf těšit tím spíš, že je to jeho premiéra na slavném závodě.
09.07.2015 18:41 |

Bárta zářil v úniku a připsal si sprinterskou prémii, pak ale ztratil

Druhou etapu Tour de France vyhrál ve spurtu Němec André Greipel z týmu Lotto, který na cílové pásce těsně porazil slovenského jezdce Tinkoff-Saxo Petera Sagana a připsal si sedmý triumf na Tour. Třetí místo vybojoval švýcarský lídr stáje Trek Fabian Cancellara, jenž se díky tomu ujal vedení v průběžném pořadí. Z českých zástupců byl nejvíce vidět excelentní časovkář a také novopečený mistr republiky Jan Bárta, který si připsal spiteskou prémii.
05.07.2015 18:16 |

Osobnosti: Jan Bárta (158 článků)

Noid Bárta potvrdil rozchod s Bučkovou. Nikdo třetí v tom není, říká

Týden po oznámení plánů na svatbu se Václav Noid Bárta a Eliška Bučková rozešli. Zpěvák iDNES.cz potvrdil, že za rozpad jejich dvouletého vztahu nemůže nikdo třetí. Další články k tématu: Bučková a Noid Bárta jsou stále spolu a ponorka jim prý nehrozí Noid Bárta v roli bodyguarda: hlídal Elišku, aby ji neosahávali Václav Noid Bárta: Zatím mi stačí děti půjčené od bráchy Láska, vášeň a dokonalá těla. Bučková a Noid se poprvé odhalili
30.03.2010 17:15 |

Osobnosti: Dara Rolins (2116 článků) , Eliška Bučková (959 článků) , Václav Bárta (1105 článků)

Štybar skončil v domácím závodě Světového poháru třetí

Český cyklokrosař Zdeněk Štybar obsadil třetí místo v závodu Světového poháru v Plzni. Pro suverénní vítězství si dnes dojel belgický mistr světa Niels Albert.
18.10.2009 16:15 |

Štybar konečně přemohl belgickou přesilu a vyhrál

Cyklokrosař Zdeněk Štybar poprvé v sezoně uspěl v souboji s neporazitelným Nielsem Albertem z Belgie a ovládl závod v Hasseltu.
21.11.2009 20:40 |