Článek

Tanečnice u tyče si změřily své síly v mezinárodní soutěži

 
Do Prahy se sjely tanečnice ze všech koutů světa, které se věnují moderní taneční disciplíně zvané pole dance, a to v rámci 6. ročníku mezinárodní soutěže Battle of the pole. Historicky poprvé se tato unikátní soutěž konala v České republice v pražském klubu Roxy. Na jednom pódiu se tak v poměrně novodobém tanečním stylu představila světová špička.
05.03.2015 07:16 |

podobné články

Podobné články

VIDEO: Mezinárodní šampionát v tanci u tyče vyhrála jednoruká tanečnice

 
Australanka Deborah Roachová se narodila bez levé ruky. To jí ale nezabránilo v tom, aby se stala sportovkyní a tanečnicí. Na letošním mistrovství v tanci u tyče porazila všechny zkušenější a zdravé konkurentky. Další články k tématu: Po letech se zase cítím sexy, říká obézní tanečnice u tyče Genzer tančil v Celetné jen v tangách u tyče, prohrál totiž sázku Christina Applegate měsíc před porodem vtipkuje: tančí těhotná u tyče VIDEO: V Argentině volili královnu tanečnic u tyče NÁZOR MUŽE: Tančí u tyče. Je mistryně světa, nebo prostitutka? Tanec u tyče je elegantní i smyslný, říká mistryně světa Každá čtvrtá britská tanečnice u tyče má univerzitní diplom
21.03.2012 00:50 |

podobné články

Osobnosti: Christina Applegate (42 článků)

Eva Čerešňáková tančí u tyče, tvaruje si tím postavu

 
Česká vicemiss 2007 Eva Čerešňáková se začala svíjet u tyče a z fleku by mohla vystupovat v nějakém erotickém klubu. Kvůli tomu to ale nedělá. Je to podle ní nejlepší způsob, jak vytvarovat postavu. Žádný ze sportů, které zkoušela, jí tolik nepomohl. Další články k tématu: VIDEO: Šedesátiletá babička si zamilovala tanec u tyče VIDEO: Mezinárodní šampionát v tanci u tyče vyhrála jednoruká tanečnice Po letech se zase cítím sexy, říká obézní tanečnice u tyče Díky tanci u tyče zhubla studentka Jenn o tři konfekční velikosti Genzer tančil v Celetné jen v tangách u tyče, prohrál totiž sázku
21.07.2010 15:59 |

podobné články

Osobnosti: Eva Čerešňáková (149 článků)

Sexy tanečnice u tyče změřily své síly na mistrovství v Praze

 
Do Prahy se sjely desítky tanečnic v rámci třetího Mistrovství České republiky v pole sportu. Sobotní přehlídka v divadle Palace na Václavském náměstí byla plná krásných a talentovaných žen, které předváděly u tyče akrobatické kousky. Kategorií bylo hned několik. Nechyběla klasická kategorie amatérů, profesionálů a elity žen, dvojic, mužů a juniorek.
15.06.2014 18:25 |

podobné články

PEVNÉ ZADEČKY A VYMAKANÁ TĚLA: Nejkrásnější tanečnice v tanci u tyče si změřily své síly a byl to vzrušující pohled

 
Dokonalé akrobatické kousky vysoko nad zemí, souhra ladnosti a síly, napínavé momenty, adrenalin a skvělá atmosféra. Finále pátého mistrovství ČR v pole sport podle očekávání potvrdilo, že je u nás tato sportovní disciplína na vzestupu. A to jak z hlediska kvalit zúčastněných soutěžících, tak i díky zájmu diváků. Dějištěm mistrovství se stalo Divadlo Hybernia.
05.07.2016 14:05 |

podobné články

Brutální tanec u tyče, který nedokážete pochopit a vstřebat. Tanečnice popírá gravitaci i fyzikální zákony

 
Pole dance neboli tanec u tyče je disciplína, která je poslední dobou hodně na vzestupu. "Původně se jednalo jen o činnost pro striptérky":www.extra.cz/jak-vlastne-ziji-stripterky-podivejte-se-do-domovu-techto-holek-od-tyce, ale lidé posedlí fitness, sportem "nebo prostě vůbec jen dokonalým tělem":http://www.extra.cz/je-to-vubec-mozne-nejobeznejsi-tanecnice-u-tyce-sviha-nozkama-jakoby-nic začali obdivovat neuvěřitelné možnosti a výhody, které pole dance nabízí.
21.11.2014 16:22 |

podobné články

Konečně se cítím sexy, říká 120kilová tanečnice u tyče

 
VIDEO: U tyče se sebevědomě svíjí v sexy pózách. A to i přes to, že váží dvakrát tolik, co jiné tanečnice. Tahle boubelka si s kily navíc hlavu nedělá. Problém jí nepůsobí ani krkolomné pozice hlavou dolů či rozštěp. LuAyne Barber (26) je zkrátka u tyče ve svém živlu. Pole dance jí změnil život.
08.12.2011 06:40 |

podobné články

Vyměnil armádu za tanec u tyče

 
Kung I-fej není typický příslušník čínské armády. Kariéru v ozbrojených silách totiž vyměnil za tanec u tyče, v němž se cvičí s aspirantkami na tanečnice. A přeje si, aby byl tanec u tyče uznávaný jako umění. Pokud berete tanec u tyče vážně, pak dva malé sálky na nejvyšším poschodí pekingského nákupního střediska jsou místem, kde budete trénovat.
03.02.2012 10:00 |

podobné články

Studenti se utkali ve stavbě mostů ze špejlí. Realizace byla pro některé oříšek

 
Jen se špejlemi, provázkem a lepidlem si dnes muselo vystačit dvacet tříčlenných středoškolských týmů, které v Ostravě změřily své síly v soutěži Bridge Builder Contest. Při stavbě funkčních maket bylo potřeba postavit most, který překlene vzdálenost 75 centimetrů a zvládne unést co největší zátěž.
03.11.2015 23:20 |

podobné články

Glamour Orient v Brně

 
Tuto show pořádá 28.11. v Brně Sheyla & Al Fayyum Dancers, které budete moci vidět na této akci i vystupovat, a to především v autentických folklórních tancích Orientu. Hlavní hosté jsou Shereen, Eglal a Katka Krejčová. Tanečnice, které jsou mezinárodně uznávané jako lektorky a oceňovány na prestižních soutěžích jako tanečnice a choreografky. Tato show má jako jeden z cílů dát možnost a prostor vystoupit novým talentům, kteří se na české scéně každoročně objevují a snaží se prosadit. Tyto nové tanečnice se snažíme podpořit právě možností vlastní prezentace na této akci. Na letošní show se proto objeví tyto tanečnice: Badriyah, Warda, Pavlína Skalská a Jannah. Program ještě doplní brněnská taneční skupina Rahat Lukum, která se specializuje na Tribal a Perský styl Show moderuje Eva Chludová BAZAR Od 18:00 bude v místě konání bazar s orientálním zbožím! Vystavují: Khalida, Saffanah, Orient Life, a Veronika Kopecká! Vstupenky V ceně 230,- nebo 190,- jsou v prodeji od 1.října 2009!!!!! Lístky zakoupíte na těchto místech: G- Studio – Kounicova 22, Brno ISIS – Lidická 38, Brno Orient Express magazín – online prodej! Napište Vaši objednávku na email reklama@orientmagazin.net (uveďte Vaši adresu pro zaslání lístků), následně obdržíte var. symbol a číslo účtu, po přijetí částky pošleme lístky na Vaši adresu. Za platbu online a zaslání lístků účtujeme 15Kč navíc! Sheyla – online prodej! Napište Vaši objednávku na email sheyla@sheylaorient.com (uveďte Vaši adresu pro zaslání lístků), následně obdržíte var. symbol a číslo účtu, po přijetí částky pošleme lístky na Vaši adresu. Za platbu online a zaslání lístků účtujeme 15Kč navíc! Více informací na www.sheylaorient.com
10.11.2009 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Shereen (1 článek)

PROSTŘENO: Zatančí go-go tanečnice Markéta u tyče?

 
V úterý vaří go-go tanečnice Markéta Kolíčková (30), která se svého povolání musela po autonehodě vzdát. Zavzpomíná na tanec u tyče alespoň kvůli svým hostům?
21.06.2011 05:15 |

podobné články

PROSTŘENO: Zatančí go-go tanečnice Markéta u tyče?

 
V úterý vaří go-go tanečnice Markéta Kolíčková (30), která se svého povolání musela po autonehodě vzdát. Zavzpomíná na tanec u tyče alespoň kvůli svým hostům?
21.06.2011 05:15 |

podobné články

VIDEO I špeky mohou být sexy: 115 kilová tanečnice u tyče!

 
Svůdně si pohrává se svou zrzavou hřívou, pak se chopí kovové tyče a udělá pár vyzývavých pohybů. Obecenstvo reaguje nadšeným aplausem. Tahle tanečnice totiž není žádné tuctové tintítko, ale pořádný kus ženské!
08.12.2011 09:05 |

podobné články

Neskutečné: Toto je nejlepší tanečnice u tyče na světě!

 
Pokud máte tancování u tyče spojené jen s lacinými slečnami, které se vlní před opilými chlapy v baru. Tak vás toto video asi hodně překvapí. Tanečnice Jenyne Butterfly dokáže úplně neskutečné kousky, přesvědčte se sami stejně jako milion dalších lidí na YouTube.
12.12.2011 11:30 |

podobné články

Přítelkyně muže, který vyzradil, že USA špehují celý svět: Je to tanečnice u tyče!

 
Během práce pro americké tajné služby NSA a CIA neodolal celému světu vyzradit, že NÁS Spojené státy prostřednictvím internetu sledují. Stejně tak Edward Snowden (29) neodolal ladným křivkám Lindsay Mills (28), svůdné tanečnice u tyče, která se ráda vydává za umělkyni.
01.07.2013 13:00 |

podobné články

VIDEO: Tanci u tyče nadváha nepřekáží, jak ukazuje obézní Britka

 
Emma Haslamová (27) nevypadá jako typické tanečnice u tyče. Ale svých 95 kilogramů kolem ní dokáže vlnit stejně jako štíhlé tanečnice a předvedla to i před Simonem Cowellem.
09.05.2014 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Simon Cowell (115 článků)

Sexy tělíčka pod vodou! Podívejte se, jak krásně vypadají tanečnice, když je neovládá gravitace

 
Pole dance je v poslední době "velmi oblíbená taneční disciplína.":http://www.extra.cz/jeste-si-porad-myslite-ze-tyc-neni-pro-male-holky-trinactileta-slecna-vam-ukaze-jak-vali-pole-dance Vůbec už neplatí to, že jde o lascivní tanec u tyče, který provozují lehké děvy. Naopak, pole dance je dnes plnohodnotným uměním, ve kterém se "snoubí krása, síla a ohebnost v jednom.":http://www.extra.cz/brutalni-tanec-u-tyce-ktery-nedokazete-pochopit-a-vstrebat-tanecnice-popira-gravitaci-i-fyzikalni-zakony
22.01.2015 22:42 |

podobné články

Tanečnice u tyče a hospodská pípa. Noviny píší, díky čemu se dostal z vězení exODSák Alexandr Novák

 
Podle serveru lidovky.cz motorkáři osvobodili z vězení odsouzeného bývalého senátora, kmotra a severočeského stínového vládce Alexandra Nováka. Měli to dokázat tím, že půjčili pípu obci Želenice, která poté mohla na pálení čarodějnic poskytnout dětem limonádu zadarmo. Akce podobného charakteru však nejsou podle serveru dohledatelné, jen akce, kde vystupují tanečnice u tyče.
12.05.2015 08:46 |

podobné články

Československé Miss po letech: Lakatošová a Christová v jedné kuchyni

 
Obě se pyšnily tituly královen krásy a ani po letech neztratily nic na svém půvabu. První novodobá československá Miss Ivana Christová a poslední federální Miss Silvia Lakatošová si změřily své síly a sešly se při natáčení kulinářského pořadu. Další články k tématu: VIDEO: Musíte tonizovat, radí Miss Christová Krausovi, jak omládnout Miss Christová se cítí být Českoslovenkou Ivana Christová vystřídala u Diora Monicu Bellucci Ivaně Christové kila navíc nevadí Poslední federální Miss Lakatošová: Na botox jezdím do Milána
16.02.2012 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Monica Bellucci (86 článků) , Ivana Christová (149 článků) , Silvia Lakatošová (22 článků) , Ivan Kraus (83 článků)

Na vlastní kůži: FITNESS TRAPAS U TYČE

 
Zahřát svaly, protáhnout a vrhnout se na triky u oblíbeného nástroje barových tanečnic… Svět se vyvíjí závratným tempem a s ním i cvičební metody. Jednou z neokoukaných novinek na trhu je pole fitness, česky řečeno cvičení u tyče. Jestli se vám ale vybaví go go tanečnice a pohoda v nočním baru, pak jste stejně vedle, jako jsme byli my. Tančení u tyče je totiž pořádná fuška!
10.08.2012 12:00 |

podobné články