Článek

Táně Pauhofové ani maskérky nepomohly: Zdecimovaná po filmových kopačkách vypadá otřesně!

 
Herečka Táňa Pauhofová  (32) má velké osobní kouzlo, kvůli roli je ale schopná objevit se na plátně i v ne zrovna lichotivé podobě. V novém filmu Lída Baarová  (✝86) to ukázala ve chvíli, když skončila za mřížemi , kde prvorepublikové divě dokonce hrozila smrt, ale i dávno předtím, když se její postava utápěla v luxusu!
29.01.2016 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Táňa Pauhofová (74 článků) , Lída Baarová (422 článků)
Podobné články

Šlendrián, rozložená a zdecimovaná armáda. Veleba se rozjel kvůli bouchajícímu muničáku

 
Senátor a předseda strany SPO Jan Veleba poukazuje v tiskové zprávě na šlendrián, který se údajně plně ukázal na případu výbuchů v muničním skladu ve Vrběticích na Zlínsku. Podle něj se vyjevilo, že Armáda ČR je dlouhodobě naprosto zdecimovaná a rozložená. „Smutný stav AČR je především výsledkem dlouholetého nekompetentního politického, ale často i odborného řízení,“ uvádí Veleba a žádá odpovědi na své otázky.
10.12.2014 16:45 |

podobné články

Je jí třicet a vypadá na osmnáct: Krásné Slovence Táně Pauhofové to ale vadí. Proč proboha?

 
Pamatujeme si ji jako krásnou princeznu Aničku z pohádky Čert ví proč, ale tentokrát už dostala roli maminky. Přitom ve třiceti pořád vypadá na osmnáct. "Je to moje nevýhoda, snažila jsem se maminku ve filmu Něžné vlny ztvárnit aspoň herecky tak, abych tak působila," svěřila Super.cz slovenská herečka.
21.12.2013 06:02 |

podobné články

Zkažený úsměv „Lídy Baarové“ Pauhofové: Žluté a chybějící zuby!

 
Na Slovensku platí za jednu z nejkrásnějších současných zpěvaček, ale i ona má své nedostatky. Hvězdě nové komedie Všechno nebo nic Taťáně Pauhofové (33) kazí krásu její zkažený úsměv.
12.01.2017 21:20 |

podobné články

David Beckham má dceru na krku, na prsou a také na kopačkách

 
Měsíční dcera Davida a Victorie Beckhamových bude patrně jedním z nejvíce fotografovaných miminek na světě. Rodiče se s ní rádi chlubí na sociálních sítích. Fotbalista také konečně předvedl své zatím poslední tetování. Po zápase se svlékl a ukázal jméno své dcery nad klíční kostí. Harper Seven nechybí ani na jeho kopačkách.
08.08.2011 13:50 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1013 článků)

Po dvou gólech mazal v kopačkách do porodnice: Slavný fotbalista ukázal druhého syna!

 
Nejšťastnější den v životě Ryana Colclougha (22) z anglického Wiganu dojímá snad každého. V zápase stihl dát dva góly a pak se dozvěděl, že se mu narodil druhý syn. Proto na nic nečekal, na hřišti se nechal vystřídat a upaloval do porodnice. Nestihl se ani převléct, a tak potomka poprvé spatřil v kopačkách a dresu!
22.11.2017 18:30 |

podobné články

Trapas v televizi. Maskérky líčily moderátora během zprávy o exhumaci

 
O malé faux-pas se postaraly maskérky České televize. V úterý odpoledne během uvedení zprávy o rozebírání hrobky Jásira Arafata začaly v přímém přenosu přepudrovávat moderátora Davida Borka. Ten naštěstí celou věc ustál v klidu a začátek zprávy přečetl. Pak už následovala reportáž. Další články k tématu: Srbské fandy fascinoval mikrofon ČT, v živém vstupu potrápili moderátorku Moderátorku rozesmál autobus, který se převrátil v živém vstupu Reportér Hruška v živém vstupu: Holky můžete vyšu*at, nebo vyšupat
13.12.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Diana Kobzanová (545 článků) , David Hruška (10 článků)

Na moderátora ČT se vrhly maskérky ve chvíli, kdy řešil exhumaci

 
Nečekané zpestření nabídly divákům České televize v úterý odpoledne maskérky, které se uprostřed zpráv rozhodly "vylepšit" moderátora Davida Borka. Skočily do záběru a v živém vysílání začaly pracovat. Další články k tématu: Srbské fandy fascinoval mikrofon ČT, v živém vstupu potrápili moderátorku VIDEO: Ty krávo, vole, uřekl se Panenka v živém přenosu VIDEO: Moderátora odrovnalo jméno německé lyžařky, plakal smíchy Reportér Hruška v živém vstupu: Holky můžete vyšu*at, nebo vyšupat
13.11.2012 20:55 |

podobné články

Osobnosti: David Hruška (10 článků)

Tajemství Táni Pauhofové odhaleno: Víme, kdo je její nový objev!

 
Na předávání Českých lvů se herečka Táňa Pauhofová (30) objevila s panem neznámým a hned se vyrojily spekulace, kdo by to mohl být. A netrvalo dlouho a vyšlo najevo, kdo je oním elegánem, který Táně dělal doprovod.
26.02.2014 19:20 |

podobné články

Kde ty sexy zrzky naši východní sousedé berou? Další krásná Slovenka expanduje do českého filmu

 
Další sexy zrzka překročila hranici a hledá uplatnění v českém filmu. Po Táně Pauhofové nebo Vice Kerekes se, zatím jen na televizní obrazovce, začne objevovat Slovenka občanstvím a Maďarka národností Ági Gubíková. Pro hlavní roli v dvojdílném televizním filmu Poslední cyklista si ji vybral režisér Jiří Svoboda.
18.04.2014 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Svoboda (307 článků) , Jiří Svoboda (307 článků)

Krásná Pauhofová: Pomluvy a nenávist od nepřejících kolegyň!

 
Není žádnou novinkou, že slovenské herečky jsou u nás velmi populární. Teď je ale pozornost věnována hlavně zrzavé krásce Táňě Pauhofové (31) a některé její herecké kolegyně se s tím jenom těžce smiřují.
16.03.2015 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Táňa Pauhofová (74 článků)

Krásná Pauhofová: Pomluvy a nenávist od nepřejících kolegyň!

 
Není žádnou novinkou, že slovenské herečky jsou u nás velmi populární. Teď je ale pozornost věnována hlavně zrzavé krásce Táňě Pauhofové (31) a některé její herecké kolegyně se s tím jenom těžce smiřují.
17.03.2015 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Táňa Pauhofová (74 článků)

Zrzavá Táňa »nakopala zadek« vychrtlým modelkám: Byla za hvězdu!

 
Herečce Táně Pauhofové se podařilo to, co se splní málokteré ženě. Během pařížského fashion weeku zazářila přímo u Diora.
09.04.2015 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Táňa Pauhofová (74 článků)

Kvůli filmu o Baarové se Stašová změnila k nepoznání. Tohle provedli s její pověstnou rudou hřívou

 
Slovenské herečce Táně Pauhofové kvůli natáčení filmu o Lídě Baarové se stejnojmenným názvem vlásenkáři vytvořili na míru tmavou paruku. Toho samého se dočkala i Simona Stašová  (60) , která hraje ve filmu matku legendární prvorepublikové herecké legendy. Stašová si prý nemohla dovolit razantně experimentovat s vlasy.
16.04.2015 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Simona Stašová (334 článků) , Lída Baarová (422 článků)

Bude svatba? Ohnivá Táňa Pauhofová se pochlubila prstenem!

 
Krásné herečce Táně Pauhofové se na prstě třpytí nepřehlédnutelný prsten. Že by proběhly zásnuby a Táňa řekla "ano" svému příteli?
20.01.2016 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Táňa Pauhofová (74 článků)

Dyk poprvé o Vilhelmové: Miluju ten její oheň. Jsem čím dál šťastnější

 
Herec a zpěvák Vojta Dyk  (26) vždy zarytě mlčel o svém soukromí. Teď konečně poodhalil roušku, která přikrývala jeho intimní svět, a poprvé promluvil o svém vztahu s Tatianou Vilhelmovou  (33) . Samotářský idol pootevřel svou duši v rozhovoru pro Magazín Dnes. Otázky na tělo mu ale nedělaly příliš dobře. Na otázku, co na Táně nejvíce miluje, odpověděl velmi vyhýbavě: „Odpovím tak, abych z toho vyvázl. Každý si o mé odpovědi může myslet, co chce. Na Táně je výjimečný její oheň.“
23.09.2011 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (444 článků) , Vojtěch Dyk (701 článků)

Vítězství ve StarDance Táně Kuchařové uniklo o fous. Zkouší snad teď své štěstí v Národním divadle?

 
Když favoritce minulého ročníku StarDance Táně Kuchařové první místo uniklo jen o vlásek, tak ještě netušila, že ji brzo čekají prkna, co znamenají svět. Nedávno stanula v ne ledajakém divadle, ale rovnou v Národním divadle. Copak chce své štěstí zkusit i v našem nejslavnějším kulturním svatostánku?
28.01.2016 22:05 |

podobné články

Tady airbagy nepomohly: Takhle si namlely sexbomby Perkausová, Erbová i Bočanová

 
Záchranné airbagy v podobě přírodních čtyřek nepomohly Evě Perkausové (21) od toho, aby si nenabila nos. Nic nezmohly ani silikony Vlaďky Erbové (34). Pořádnému držkopádu v zábavním parku neunikla ani ona, ani vnadná Mahulena Bočanová (48).
23.02.2016 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (739 článků) , Eva Perkausová (396 článků)

Brigitte Nielsenová bojuje s věkem, nepomohly ale ani plastiky

 
Herečka Brigitte Nielsenová přiznala, že se v mládí nechala několikrát vylepšit. Silikonové blondýně však nepomohly ani operace a sedmačtyřicetiletá bývalá manželka Sylvestera Stalloneho má vrásčitý obličej.
11.07.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (251 článků) , Brigitte Nielsen (21 článků)

Melanie Griffithová bojuje s věkem, ale nepomohly jí ani plastiky

 
Čtyřiapadesátiletá Melanie Griffithová nedávno šokovala vyhublou postavou a teď překvapila zase. Na jejím vyhlazeném obličeji byly i přes vylepšení poznat hluboké vrásky kolem očí. V boji se stářím herečce totiž nepomohly ani plastické operace.
11.10.2011 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Melanie Griffith (102 článků)