Článek

Tálibán hrozí dvěma televizním stanicím: Zaútočíme na vás!

 
Afghánské extremistické hnutí Tálibán prohlásilo, že dvě hlavní televizní stanice v zemi považuje za „vojenské cíle“ a může proti nim kdykoliv podniknout ozbrojený útok. Soukromé kanály Tolo a 1TV, které často Tálibán kritizují, označili radikálové za „satanské“ a obvinili je z šíření nepravdivých informací.
12.10.2015 23:20 |

podobné články

Podobné články

Kolínská (SZ): Je na čase, abychom stanicím metra věnovali odpovídající pozornost

 
Veřejný prostor jedenácti stanic pražského metra by měl projít změnou k lepšímu. Návrhy opatření pro vybrané stanice zpracoval Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy (IPR Praha) na pokyn pražské rady. Vedle generálního úklidu by z vestibulů měly postupně mizet mobilní stánky, příliš agresivní reklama či nevhodný mobiliář. Rozšířit by se naopak měla nabídka služeb a maloobchodu ve stálých provozovnách. Některým stanicím metra by se také mohl postupně navracet jejich původní, architektonicky hodnotný design.
21.09.2016 14:10 |

podobné články

Taliban zbičoval a zabil těhotnou Afghánku

 
Taliban tvrdě trestá provinění proti svému pojetí islámu. Minulý týden zabili přívrženci Talibanu tým deseti lidí, kteří šířili v Afghánistánu křesťanství. Nyní přišla zpráva, že další obětí byla těhotná žena. Taliban ji odsoudil k trestu smrti. Byla prý cizoložnice.
09.08.2010 17:20 |

podobné články

Taliban zahájí jarní ofenzívu proti Západu, k pomoci vyzval i civilisty

 
Afghánské hnutí Taliban dnes oznámilo, že v neděli zahájí jarní ofenzívu proti mezinárodní vojenské koalici. Její součástí prý budou útoky na zahraniční i domácí vojáky. V prohlášení Taliban vyzývá civilisty, aby se drželi stranou a nevyhledávali početnější shromáždění.
30.04.2011 12:00 |

podobné články

Taliban cílí na prince: Zabijeme Harryho!

 
Bojovníci afghánského islamistického hnutí Taliban udělají maximum pro to, aby zabili britského prince Harryho, který minulý týden zahájil svou druhou bojovou misi v Afghánistánu jako pilot bojového vrtulníku Apache. Oznámil to dnes mluvčí hnutí. Taliban již prý má připravený plán útoku, jehož cílem je zneškodnit 27letého vojáka, který je třetí v pořadí následníků britského trůnu.
10.09.2012 14:50 |

podobné články

Osobnosti: princ Harry (236 článků)

Tálibán zveřejnil záznam, který má vyvrátit zprávy o smrti vůdce

 
Radikální hnutí Tálibán dnes zveřejnilo zvukovou nahrávku, na které údajně hovoří jeho nový vůdce mulla Muhammad Mansúr. Tálibán se tak snaží vyvrátit zprávy o tom, že Mansúr byl tento týden těžce zraněn, či dokonce zabit při přestřelce v Pákistánu. Informovala o tom agentura Reuters.
06.12.2015 09:55 |

podobné články

Libanon zakázal vysílat íránský televizní seriál Mesiáš o Ježíši Kristu

 
Libanonské úřady zakázaly místním televizním stanicím vysílat íránský televizní seriál o životě Ježíše Krista.
13.08.2010 18:25 |

podobné články

Berlusconi zakázal vysílání reklamy s lesbickou tematikou

 
Italský premiér Silvio Berlusconi, který je známý svými milostnými eskapádami, zakázal televizním stanicím vysílat novou reklamu na Renault Twingo. Důvody si nechal pro sebe, ale zřejmě mu nebyla úplně po chuti lesbická tematika, která se v reklamě objevila.
24.12.2010 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Silvio Berlusconi (198 článků)

BIZARNÍ PROJEV: Kaddáfí s deštníkem v autě. Chtějí ho ZABÍT!

 
Libyjský vůdce poprvé od začátku protestů promluvil v televizi. Ohlášený projev trval dvacet vteřin, Kaddáfí v něm jen ujistil, že neutekl do Venezuely. Lidi pak vyzval, ať nevěří televizním stanicím.
22.02.2011 07:25 |

podobné články

V USA zakázali reklamu na spodní prádlo s obézní modelkou Grahamovou

 
Dvě americké televizní stanice v USA zakázaly vysílání reklamy s obézními modelkami. Jednou z nich je i Ashley Grahamová (26). Modelky ve spodním prádle oslavují v reklamě plné ženské tvary. To se ale televizním stanicím pravděpodobně nelíbí. Nechtějí podporovat obezitu.
11.03.2016 00:55 |

podobné články

Pořád to řve, nadávají prý na televizní reklamy diváci

 
Navzdory tomu, že od 1. června platí nařízení, které televizním stanicím ukládá ztišit reklamy na přijatelnou úroveň, jsou stále hlučnější než běžný program. Televize, které reklamy živí, je sice ztišily, ale souběžně s tím utlumily i další pořady, takže divák si televizi zesílí sám a brzy se dočká hlučné propagace nejrůznějšího zboží přímo ve svém obýváku. Informuje o tom server Novinky.cz.
14.08.2013 17:05 |

podobné články

V prvním pololetí byly nejvíce sledované televize skupiny Nova. Polepšila si ČT i Barrandov

 
Sledovanost už delší dobu klesá televizním stanicím skupiny Prima, naopak v prvním pololetí letošního roku vzrostla sledovanost kanálů České televize. Informoval o tom server iHNed.cz s tím, že vůbec nejsledovanější jsou televizní stanice skupiny Nova.
02.07.2014 12:10 |

podobné články

Mohla si za to sama, říká sexuální násilník a vrah! Televize pořad zakázala

 
Indické úřady zakázaly televizním stanicím odvysílat pořad, ve kterém vypovídá jeden z mužů odsouzených k smrti za skupinové znásilnění mladé ženy v autobuse v indické metropoli Dillí. Dívka na následky zranění po útoku z konce roku 2012 zemřela. Muž ve filmovém dokumentu tvrdí, že si oběť za svůj osud mohla sama.
04.03.2015 07:15 |

podobné články

Boj o diváka mezi StarDance, SuperStar a Talentem: Rozdíl mezi vítězem a poraženým byl propastný!

 
Televizní stanice se o víkendu předhání, která přiláká k televizním obrazovkám v hlavním vysílacím čase více diváků. V sobotu večer se totiž o sledovanost poprala Česká televize a její StarDance s Primou, která vysílá Česko Slovensko má talent. Naopak v neděli ostatním stanicím čelila Nova se svou SuperStar.
19.10.2015 13:10 |

podobné články

Navzdory finančním problémům přezbrojíme, tvrdí ruský premiér

 
Rusko navzdory nepříznivé finanční situaci splní své plány na sedmdesátiprocentní přezbrojení armády. V rozhovoru poskytnutém ruským televizním stanicím to prohlásil předseda vlády Dmitrij Medveděv.
09.12.2015 11:51 |

podobné články

Osobnosti: Dmitrij Medveděv (304 článků)

Kondom v TV ani náhodou! Pákistán zakázal reklamy na antikoncepci

 
Pákistánské úřady zakázaly místním televizním stanicím vysílat jakékoli reklamy na antikoncepční prostředky. Kondom v televizi Pákistánci tak už neuvidí.
30.05.2016 07:15 |

podobné články

Strach Němců. Zaútočíme v neděli, hrozí teroristé

 
Německá policie důkladně zkoumá video, v němž teroristé vyhrožují, že terčem násilí se stane země našich sousedů.
04.10.2009 19:10 |

podobné články

Zaútočíme na vaše domovy, hrozí Kaddáfí přenesením bitvy do Evropy

 
Libyjský vůdce Muammar Kaddáfí dnes řekl, že přenese "bitvu do Evropy", pokud Severoatlantická aliance (NATO) nezastaví své libyjské tažení, a Africká unie se rozhodla ignorovat zatykač, který na Kaddáfího vydal Mezinárodní trestní soud.
01.07.2011 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Muammar Kaddáfí (141 článků)

Severní Korea hrozí USA: Zaútočíme jadernými zbraněmi!

 
Severní Korea pohrozila jaderným útokem proti USA. Pchjongjang reaguje na návrh dosud zřejmě nejpřísnějších sankcí, které proti němu v Radě bezpečnosti OSN chtějí uplatnit USA společně s Čínou.
07.03.2013 11:20 |

podobné články

KLDR hrozí: Zaútočíme kvůli americkým bombardérům nad Jižní Koreou!

 
Komunistům v Severní Koreji již docházejí nervy. Země dnes odsoudila cvičné přelety amerických bombardérů B-52 schopných nést jadernou nálož nad Korejským poloostrovem. Podle KLDR jde o neomluvitelné provokace, na něž bude Pchjongjang reagovat vojenskou akcí, pokud budou pokračovat.
20.03.2013 08:15 |

podobné články