Talentovaný Popov mistrovství světa v kategorii Moto3 nepojede

Motocyklový závodník Miroslav Popov bohužel definitivně nenastoupí do letošní sezony mistrovství světa v nejnižší kategorii Moto3.
24.02.2012 10:50 |

Osobnosti: Miroslav Popov (19 článků)

Velkou cenu České republiky v kategorii Moto3 vyhrál němec Jonas Folger. Výborně si počínali i Češi Jakub Kornfeil a Miroslav Popov.
26.08.2012 15:40 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků) , Miroslav Popov (19 článků)

Talentovaný motocyklista POPOV upadl, ale bojoval dál a je TŘETÍ

Na pobřeží Jadranu přijel motocyklista Miroslav „Míra“ Popov v pozici lídra průběžného hodnocení 125GP kubatury italského mistrovství CIV a navíc po úspěšné premiéře v závodu španělského šampionátu, kde minulý týden obsadil v Barceloně skvělé druhé místo.
27.06.2011 11:00 |

Kornfeil vyjede do nové sezony Moto3 ze čtvrtého místa

Jakub Kornfeil na úvod mistrovství světa vyrovnal své maximum v kvalifikaci a do zahajovací Velké ceny Kataru odstartuje ze čtvrtého místa. Další český zástupce v kategorii Moto3 Karel Hanika zajel při debutu v elitním seriálu devatenáctý čas.
22.03.2014 17:35 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků)

Motocyklista Kornfeil pojede i v příští sezoně ve třídě Moto3

Motocyklový jezdec Jakub Kornfeil bude i v příští sezoně startovat v mistrovství světa v nejslabší kategorii Moto3.
29.09.2014 11:15 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků)

Moc se těším, říká motocyklista Popov před prvním startem ve VC České republiky

Čtyři čeští jezdci se zúčastní víkendové Velké ceny České republiky silničních motocyklů, která je zařazena do seriálu mistrovství světa. Nejmladší z nich je teprve šestnáctiletý talent Miroslav Popov, který si na brněnském Masarykově okruhu odbude premiéru.
11.08.2011 14:40 |

Kornfeilovi to jde! Na úvod tréninků v Austinu zajel čtvrtý čas v Moto3

Český motocyklový závodník Jakub Kornfeil zajel v úvodním dnu volných tréninků na nedělní Velkou cenu Ameriky ve třídě Moto3 čtvrtý čas. Na okruhu v Austinu byl v přípravě před druhým závodem nového ročníku mistrovství světa silničních motocyklů nejrychlejší Španěl Efrén Vázquez, třetí z premiérového závodu sezony v Kataru.
11.04.2014 22:50 |

Kornfeil byl ve třídě Moto3 jedenáctý, Abraham nestartoval

Velkou cenu Velké Británie silničních motocyklů ve třídě MotoGP vyhrál na okruhu Silverstone Španěl Jorge Lorenzo. Český jezdec Jakub Kornfeil obsadil v kategorii Moto3 jedenáctou příčku.
17.06.2012 18:50 |

Osobnosti: Jorge Lorenzo (51 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků)

Nejen v MotoGP to jiskří. I v kategorii Moto3 můžete vidět boje na ostří nože. Španěl Adrian Martin a Fin Niklas Ajo si v Indianapolis vyříkali vzájemný pád ihned poté, co vstali ze země. Pokračování souboje můžete vidět o víkendu v Brně.
23.08.2012 14:30 |

Kornfeil v Argentině září! Do závodu Moto3 vyjede ze druhé řady

Jakub Kornfeil obsadil v třídě Moto3 čtvrté místo v kvalifikaci při obnovené premiéře Velké ceny Argentiny a vyrovnal svůj nejlepší výsledek v kariéře. Druhý Čech v nejslabší kategorii Karel Hanika byl šestnáctý, Karel Abraham v královské MotoGP o jednu příčku lepší, patnáctý.
26.04.2014 20:35 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků)

Motocyklový supertalent Hanika má našlápnuto. Může být i mistrem světa

Talentovaný motocyklový jezdec Karel Hanika bude v příští sezoně startovat v mistrovství světa Moto3 a k dispozici bude mít ty nejlepší podmínky.
24.09.2013 14:45 |

Osobnosti: Karel Hanika (48 článků)

Němec Cortese vyhrál v Malajsii a získal první titul mistra světa Moto3

Němec Sandro Cortese na motocyklu KTM vyhrál Velkou cenu Malajsie ve třídě Moto3 a zajistil si první titul mistra světa. Jakub Kornfeil skončil šestnáctý a bez bodů.
21.10.2012 10:00 |

Kornfeil skončil v MS jedenáctý, mistrem světa kategorie Moto3 je Viňales

Novým mistrem světa Moto3 je Španěl Maverick Viňales, který vyhrál dramatickou závěrečnou Velkou cenu Valencie.
10.11.2013 12:41 |

Mladý motocyklista POPOV jde TVRDĚ za ÚSPĚCHCEM. "Trénuji i thajský box," říká

Je ve špičce italského mistrovství motocyklů, překvapil skvělým druhým místem ve španělském šampionátu. A to samozřejmě nezůstalo bez povšimnutí. Čerstvě šestnáctiletý motocyklový závodník Miroslav Popov dostal divokou kartu mezi ty nejlepší, na Velkou Cenu Itálie.
29.06.2011 11:30 |

Talentovaný německý motocyklista dostal padáka. Kvůli výšce!

Německý motocyklový závodník Florian Alt přišel o angažmá v mistrovství světa kvůli své výšce. Loňský vítěz Rookies Cupu, který letos ovládl český jezdec Karel Hanika, vyrostl za rok o 12 centimetrů a na malé stroje třídy Moto3 se prostě "neposkládá".
11.10.2013 12:20 |

Osobnosti: Florian (25 článků) , Karel Hanika (48 článků)

Kornfeil zazářil, v tréninku zajel druhý čas

Jakub Korfeil nadále přesvědčuje o svých kvalitách. Páteční druhý trénink Velké ceny České republiky vyšel českému motocyklistovi perfektně, talentovaný mladík zajel v kategorii Moto3 druhý čas!
24.08.2012 15:35 |

Osobnosti: Jakub Korfeil (1 článek)

Kapitán hokejistů Rolinek nepojede na MS

Kapitán hokejové reprezentace Tomáš Rolinek nepojede na mistrovství světa. Na šampionát jej nepustí potíže s kyčlí. Novinářům to před tréninkem národního týmu v Českých Budějovicích řekl reprezentační trenér Alois Hadamczik.
10.04.2012 19:00 |

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků) , Tomáš Rolinek (49 článků)

ÚSPĚŠNÁ MISE! Mladý český motocyklista Popov ZÁŘIL v Barceloně

Český motocyklista Miroslav „ Míra“ Popov zazářil druhým místem ve třetím kole španělského šampionátu silničních motocyklů CEV Buckler.
21.06.2011 13:40 |

Motocyklista POPOV se mezi světovou elitou neztratil

Český motocyklový závodník Miroslav Popov předvedl v závodu italské Grand Prix svůj velký potenciál a po startu ze sedmadvacáté pozice obsadil konečné devatenácté místo.
04.07.2011 08:15 |

VC San Marina: Abrahamovi se v trénincích moc nedařilo, překvapil mladíček Popov

Český motocyklista Karel Abraham obsadil v pátečních trénincích na VC San Marina desáté a čtrnácté místo. Ve třídě do 125 ccm zaujal jedenáctou příčkou talent Miroslav Popov.
02.09.2011 17:50 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Miroslav Popov (19 článků)