Článek

Takhle vypadá Pepan z Kameňáku dnes: Z brýlatého chytrolína vyrostl krasavec!

 
Fanoušci komedií Kameňák si zajisté pamatují klučíka Pepíčka z rodiny hlavních hrdinů Novákových. Vždy měl k celému dění u nich v městečku co říct, nerad se učil a rodiče ho poučovali o slušném chování. Ale z brýlatého hocha vyrostl dívčí idol, který se změnil k nepoznání a z fleku by mohl dělat modela.
14.10.2016 22:05 |

podobné články

Podobné články

Pamatujete si na Pepana z Kameňáku? Z malého uličníka vyrostl nejen nadějný filmař, ale i lamač dívčích srdcí

 
Fanoušci komedií Kameňák si zajisté pamatují klučíka Pepíčka z rodiny hlavních hrdinů Novákových. Vždy měl k celému dění u nich v městečku co říct, nerad se učil a rodiče ho poučovali o slušném chování. Ale z brýlatého hocha vyrostl dívčí idol, který se změnil k nepoznání a z fleku by mohl dělat modela.
30.12.2015 10:21 |

podobné články

Mrkejte: Z brýlatého kluka z filmu Myšák Stuart Little se vyklubal tenhle sexy svalovec

 
Pamatujete si malého brýlatého chlapce z rodinného filmu Myšák Stuart Little? Pokud ano, jistě vás velmi překvapí, jak dnes jedenadvacetiletý Johnathan Lipnicki vypadá. Podívejte se do naší fotogalerie a posuďte sami, jestli byste ho poznali.
11.11.2011 18:15 |

podobné články

Sympaťák Pepan Novák z Kameňáku přiznává zdevastovanou tělesnou schránku: Jsem hrozně zničený

 
Herec Václav Vydra  (57) má tolik pracovních i volnočasových povinností, že by potřeboval, aby den měl dvojnásobný počet hodin. Když jsme ho v březnu potkali na křtu vín, vypadal, že je na pokraji kolapsu . O sedm měsíců později, na premiéře Kameňáku 4 , kde opět hraje Pepana Nováka, vypadal zdravěji a odpočatěji. Sám to ale rázně odmítá. „Jsem daleko zničenější než tenkrát,“ překvapil nás.
16.10.2013 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Vydra (215 článků) , Václav Vydra (215 článků) , Václav Vydra (215 článků)

Poloslepá Morávková, hanbatí zajíčci a Dejdar s afro účesem: První video z Vánočního Kameňáku je tady

 
Fanoušci potrhlých komedií se mají na co těšit! Super.cz získal záběry z Vánočního Kameňáku, v němž opět nechybí Pepan Novák Václava Vydry  (59) nebo poloslepá učitelka Vlasta Dany Morávkové  (44) , která na něj pořádá nálety, ale také šéf policie Martin Dejdar  (50) měnící účesy, prostředníček ukazující důchodkyně, hanbatí zajíčkové a hlavně vánoční atmosférou nabitý Kameňákov. Mrkněte na video!
17.10.2015 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Vydra (215 článků) , Martin Dejdar (430 článků) , Dana Morávková (563 článků) , Václav Vydra (215 článků) , Václav Vydra (215 článků)

Vzpomínáte na Pepíčka z Kameňáku? Víme, co dnes dělá!

 
Jako sprosťák Pepíček přidělával v Kameňáku vrásky na čele svým filmovým rodičům Janě Paulové (60) a Václavu Vydrovi (60). Dnes Tomáš Lipský (25), prasynovec Lubomíra Lipského (†92), spíš zvyšuje tep mladým dívkám. Vyrostl z něj pohledný mladý muž, který si přivydělává modelingem!
08.01.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Vydra (215 článků) , Tomáš Lipský (3 články) , Lubomír Lipský (155 článků) , Jana Paulová (120 článků) , Václav Vydra (215 článků) , Václav Vydra (215 článků)

Pomeje skončil málem v kriminálu a v Kameňáku to státu vrací: Bere drogy a vysmívá se justici, podívejte se!

 
Natáčení čtvrtého "Kameňáku je v plném proudu":http://www.extra.cz/prvni-klapka-kamenaku-4-prozradila-skoro-vse-kdo-si-na-nem-namasti-kapsu-a-ktere-postavy-znovu-oziji a tiskové materiály, které se dostávají ven, umějí překvapit.
31.05.2013 07:30 |

podobné články

Víme první: Hvězda Kameňáku skončila v nemocnici. Vážné zdravotní potíže!

 
Hvězda prvních tří dílů Kameňáku i v současnosti natáčeného Kameňáku 4 Václav Glazar je opět ve špitále. Herce, který si v první části zahrál mafiána převlečeného za matku představenou, do nemocnice podle informací Super.cz dohnaly opakující se potíže s růží na noze. „Navíc mu v těle něco zase prasklo,“ dozvěděli jsme se od informátora.
17.06.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Glazar (30 článků)

Poznali byste ji? Rozmarná Kohnová deset let po Kameňáku: Narostly jí přírodní čtyřky

 
Hvězda prvních tří dílů Kameňáku Hana Čížková (59) se po dlouhé době objevila na veřejnosti a mnozí valili oči! Na dotočné Kameňáku 4 , v němž také získala roli, se objevila dáma, která se rozhodně proces stárnutí nesnaží zastavit plastickými operacemi. Jaké však bylo překvapení, když přísahala na život svých dětí, že mnohem větší ňadra nejsou výsledkem práce chirurgů, ale kilíčků navíc. Podívejte se na video!
26.06.2013 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Hana Čížková (23 článků)

Skandál na premiéře Kameňáku 4: Krampol kouřil veřejně marihuanu, přidali se i další slavní!

 
Včerejší slavnostní start dlouho očekávaného "Kameňáku 4":http://www.extra.cz/polosilena-produkce-kamenaku-4-priznala-tyden-pred-premierou-barvu-film-vznikl-pri-nataceni-klipu-jsou-pomeje-a-spol-jeste-normalni posunul hranice toho, co se dosud na filmových premiérách odehrávalo. Když byli totiž všichni hlavní herci tohoto snímku na pódiu, objevila se mezi nimi cigareta marihuany (tzv. joint), která pak mezi slavnými osobnostmi kolovala. A některým z nich vůbec nevadilo, že na ně míří blesky fotoaparátů. Třeba "Jiří Krampol":http://www.extra.cz/tema/jiri-krampol (76) si natáhl, co mu plíce stačily, a se slastným výrazem v obličeji nechal zakázané poveselení kolovat.
11.10.2013 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (619 článků)

Je to tady! První ukázky nejoblíbenější české komedie - Vánočního Kameňáku!

 
Série lidových komedií má své páté pokračování. Přinášíme vám první ukázky z Vánočního Kameňáku, který má být podle tvůrců jiný než ostatní. František A. Brabec, režisér a kameraman Vánočního Kameňáku, přiznává, že ve filmu výrazně ubylo vulgarit a naopak přibylo adventní, potažmo vánoční atmosféry.
13.10.2015 10:11 |

podobné články

Jak se změnil Pepíček z Kameňáku? Je z něj krasavec a živí ho tělo!

 
Proslavil se jako malý a drzý Pepíček v komedii Kameňák, který svým rošťáctvím trápil filmové rodiče Janu Paulovou a Václava Vydru. U filmu prasynovec Lubomíra Lipského (†92) Tomáš Lipský (25) zůstal, ale herec není. Vyrostl z něj fešák a živí se modelingem.
08.01.2016 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Vydra (215 článků) , Tomáš Lipský (3 články) , Lubomír Lipský (155 článků) , Jana Paulová (120 článků) , Václav Vydra (215 článků) , Václav Vydra (215 článků)

Budete v šoku: Takhle vypadal známý český profesionální gay Jan Zelenka v dětství! Z malého historika se stal držitel obřího černého dilda!

 
Asi byste nevěřili, co vyrostlo z malého, do historie zabraného chytrolína, který se před deseti lety zapsal jako dětská hvězdička pořadu Nehasit! Hořím!. Česká televize tehdy narazila na pražského klučinu Honzíka, který toho věděl hodně o historii, uměl si dávat kontexty z minulosti do souvislostí a byl představen jako nadprůměrně inteligentní dítě.
22.03.2014 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zelenka (9 článků) , Jan Zelenka (9 článků) , Jan Zelenka (9 článků)

Odporná zrada: Slavného herce neprávem obvinili z finančního úniku při natáčení Kameňáku

 
Herec Jiří Pomeje  (48) zuří! Nedávno byl obviněn z toho, že zkazil natáčení Kameňáku 4 , pokračování slavné filmové trilogie, a že kvůli němu vznikla škoda za 350 tisíc korun. Scény, v nichž byl, prý nefungovaly tak, jak si štáb představoval. Jenže jak se nám podařilo zjistit, „Pomíka“ tentokrát obvinili naprosto neprávem. A vypadá to na strašnou zradu!
19.07.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1421 článků)

Poznáte ho vůbec? Láďa Hruška ve Vánočním Kameňáku s brýlemi a v kvádru vypadá jako suchar

 
V době, kdy se Ladislav Hruška  (37) v ne zrovna dobrém rozcházel s televizí Nova , z které pak přestoupil po čase na Primu , se objevil i na place natáčení pátého a posledního dílu Kameňáku . Ve filmu, který má vánoční tematiku, si zahrál mluvčího prezidenta. A je mu docela podobný!
20.11.2015 14:55 |

podobné články

Co dnes uvidíte v Ulici?

 
Když Simona zjistí, jak se věci mají a že Pepan by rád začal nový život někde jinde, povolí jí nervy. Ona nic takového nehodlá připustit a už vůbec ne na svůj vlastní účet.
08.05.2009 10:05 |

podobné články

Co dnes uvidíte v Ulici?

 
Simona nejprve nebude moci Sochorovi přijít na jméno. Vyčte mu, že věděl o tom, že se ji Pepan chystá opustit.
10.06.2009 09:05 |

podobné články

Moravcová si hraje na intošku. Chce sbalit inženýra?

 
Modelka, herečka a moderátorka Nikol Moravcová (25) je bez přítele, a tak obráží večírky sama. Na křest kalendáře Andrey Verešové (31) přišla obrýlená jako intelektuálka. Chce snad sbalit nějakého chytrolína?
12.01.2012 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1170 článků) , Nikol Moravcová (240 článků)

Libor Bouček. Konečně nevypadám jako jelito!

 
Libor Bouček (32) konečně odhalil i svou druhou tvář. Z nudného chytrolína se doslova přes noc stal ulítlý frajírek. Během focení pro Blesk Magazím se několikrát proměnil.
22.03.2013 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (406 článků)

Neuvěřitelný trapas ve Farmáři: Podívejte se, jak se Josef znemožnil, když si hrál na chytrolína

 
Ani aktuální řada reality show Farmář hledá ženu se neobejde bez podivínů, kteří se běžně na televizní obrazovce neobjevují. Josef je ukázkovým příkladem muže, který dokáže nápadnicím plést hlavu, aniž by pobral příliš rozumu.
07.02.2014 13:00 |

podobné články