Článek

Takhle se v České republice slaví hody! Do krojů oblečený soubor křepčí "v zájmu tradice" kolem týraného zvířete!

 
Jak se ve 21. století slaví v České republice hody? Naše civilizovaná země je určitě jedinou, kde se lidé navléknou do krojů a ve jménu tradice tančí se šavlemi kolem k smrti vyděšeného beránka, který bez možnosti pohybu leží ve vlastních exkrementech.
14.07.2015 19:51 |

podobné články

Podobné články

Velká krojovaná rodina místopředsedy sněmovny. Gazdík slavil hody

 
V duchu tradic strávil předposlední srpnový víkend místopředseda Poslanecké sněmovny Petr Gazdík (STAN). Alespoň to naznačuje fotografie, kterou uveřejnil na Facebooku. Šestičlenná rodina Gazdíkových se oblékla do krojů a vyrazila na tradiční slovácké hody.
23.08.2015 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (877 článků) , Petr Gazdík (866 článků)

Těhotná Klára Vytisková: V devátém měsíci ještě křepčí za mikrofonem!

 
Extravagantní zpěvačka Klára Vytisková (29) už by měla mít dávno nohy na stole a užívat si poslední chvíle klidu před narozením svého prvního dítěte. Místo toho ale ještě stále koncertuje a i s obřím pupkem křepčí za mikrofonem.
01.09.2014 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Klára Vytisková (126 článků)

Zabijačkové hody na Letné: Pražané si pochutnávali na prejtu, tlačence i prdelačce

 
Jak vypadá taková zabíjačka v pražském stylu? Už pojedenácté mohli Pražané na vlastní kůži v sobotu 27. ledna zažít zabíjačkové hody na Letné před Národním zemědělským muzeem. Zatímco na vesnicích začíná zabíjačka porážkou, tady odstartovala zavěšením už zabitého zvířete.
27.01.2018 14:25 |

podobné články

Nova dostala pokuty za záběry týraného hocha z kuřimské kauzy

 
Nejvyšší správní soud v úterý definitivně potvrdil šest pokut ve výši 600 tisíc korun, které Rada pro rozhlasové a televizní vysílání uložila televizi Nova za opakované odvysílání záběrů týraného chlapce z kauzy Kuřim.
13.04.2010 18:10 |

podobné články

Případem týraného hocha z Brna se bude zabývat tým z ministerstva

 
Ministerstvo práce a sociálních věci vytvoří expertní tým, který se bude zabývat postupem orgánů sociálně-právní ochrany dětí v kauze osmiletého týraného chlapce z Brna.
04.02.2011 12:45 |

podobné články

Kauza týraného Dominika (7): Mohli ho zachránit před 20 měsíci

 
Konečně! Brněnské krajské státní zastupitelství začalo prověřovat, zda policie a státní zástupci, kteří se v minulosti zabývali kauzou týraného Dominika (7), neselhali.
17.02.2011 12:10 |

podobné články

Rodiče týraného chlapce skončili za mřížemi na 6 let

 
Brněnský městský soud poslal v pondělí rodiče týraného osmiletého Dominika z Brna do vězení. Matce dítěte udělil šest let a otci šest a půl roku vězení. Podle obžaloby osmiletého hocha dlouhodobě brutálně týrali bitím a hladověním.
28.02.2011 14:35 |

podobné články

Případ týraného Dominika. O možné vině státních úředníků se stále mlčí

 
Tyranští rodiče jsou potrestáni, o vině sociálních pracovníků brněnského magistrátu se decentně mlčí. To je jeden z posledních závěrů v případě neuvěřitelně týraného chlapce Dominika, který pobouřil před časem hladinu veřejného mínění.
15.07.2011 14:55 |

podobné články

V kauze týraného Dominika potrestána i druhá sociální pracovnice

 
AKTUALIZOVÁNO. Brněnský městský soud potrestal v uplynulých dnech trestním příkazem Evu Babičkovou - druhou bývalou sociální pracovnici z kauzy týraného Dominika z Brna. Dnes to řekla mluvčí soudu Gabriela Stočková. Jaký trest dostala za to, že proti týrání nezakročila a hocha tak před jeho rodiči neochránila, mluvčí neuvedla. Obdobným způsobem byla nedávno odsouzena i její někdejší kolegyně Lea Petříčková.
04.01.2012 17:40 |

podobné články

Kauza týraného Dominika: Sociální pracovnice dostala podmínku! Trčely mu kosti, nevšimla si toho!

 
V kauze týraného Dominika (9) z Brna padl další trest. Sociální pracovnici Leu Petříčkovou, která chlapcovo týrání včas neodhalila, potrestal včera brněnský městský soud čtyřmi měsíci vězení s roční podmínkou.
10.02.2012 12:05 |

podobné články

Soud se bude zabývat kauzou týraného chlapce, který vážil jen 13,5 kg

 
Brněnský krajský soud se dnes bude v odvolacím řízení zabývat případem bývalé sociální pracovnice Ley Petříčkové z kauzy týraného chlapce Dominika z Brna. Brněnský městský soud ji před časem potrestal čtyřmi měsíci vězení s podmíněným odkladem na rok za to, že na dění v rodině dítěte dohlížela "povrchně a zcela nedostatečně", kvůli čemuž neodhalila týrání. Petříčková se proti tomu odvolala.
24.04.2012 07:55 |

podobné články

Sociální pracovnice z kauzy týraného Dominika s odvoláním neuspěla. Soud jí potvrdil podmínku

 
Krajský soud v Brně zamítl v úterý odvolání sociální pracovnice Ley Petříčkové z kauzy týraného Dominika. Ženě tak zůstal trest čtyřměsíčního vězení s ročním podmíněným odkladem.
24.04.2012 11:40 |

podobné články

V kauze týraného Dominika vyvázla sociální pracovnice s podmínkou

 
Městský soud v Brně potrestal v pondělí podmínkou sociální pracovnici Evu Babičkovou, která dohlížela na rodinu týraného Dominika. Ženě uložil šestiměsíční vězení odložené na 18 měsíců.
30.04.2012 10:35 |

podobné články

Sociální pracovnici v kauze týraného Dominika soud opět potvrdil podmínku

 
Sociální pracovnice Eva Babičková, odsouzená v kauze týraného Dominika, dnes slyšela stejný rozsudek. Dostala půl roku vězení s podmínečným odkladem.
28.06.2012 13:15 |

podobné články

Případ týraného štěněte už má v rukou soud: Marley nemá následky, Jakubovi hrozí maximálně 2 roky

 
Případ týraného štěněte z Prachatic si už převzal soud. Do tří týdnů bude rozhodovat o trestu pro tyrana Jakuba L. (24), který psa kopal a škrtil. Vše zachytil jeho kamarád na video, které šokovalo celé Česko. Štěně se ze zranění léčí v útulku Animal Rescue, podle všeho nebude mít trvalé následky, a tak Jakubovi L. hrozí jen dva roky ve vězení.
05.04.2018 18:35 |

podobné články

Hody, hody, doprovody aneb Velikonoce ve světě

 
I když jsou Velikonoce nejvýznamnějším svátkem pro křesťany, slaví je i nevěřící. Znáte ale opravdu tradice, které jsou s tímto svátkem spjaty? Naše české možná, ale co ty ve světě?
08.04.2012 07:10 |

podobné články

Astrolog prezidentů: Na Béma si ještě vzpomenete. Bral Prahu za rodinu

 
REVUE Astrolog Petr Messany ve svém životě často radil různým politikům, jak v době před rokem 1989, tak i později těm současným. Na místo rozhovoru přišel oblečený tak, že své povolání nezapřel - oblečený do černého, s amulety kolem krku. Jeden má prý z Indie pro duchovní, fyzickou i psychickou ochranu osobnosti. Jak pak z jeho vyprávění a povídání vyšlo najevo, zřejmě má v jeho životě dost zásadní roli. S ParlamentnímiListy.cz si však povídal i o řadě dalších věcí.
24.12.2011 18:20 |

podobné články

Borůvkové hody v Jeseníkách: Maso, pivo, knedlíky...

 
Mlsouni si přišli na své! Užívali si víkendové Borůvkové hody v Jeseníkách. Akci pojali tamní restauratéři velkolepě – nabízejí nejen knedlíky a omáčky, ale dokonce i pivo. Takhle nějak vypadá modré nebe.
21.08.2016 05:15 |

podobné články

Hody, hody doprovody...Oteplí se! Už doopravdy!

 
Zní to až neuvěřitelně, ale po mrazivých ránech, která trvají s krátkou přestávkou kolem prvního jarního dne od 11. března, se oteplí! Na Velikonoce se dočkáme až 12 °Celsia!
26.03.2013 12:10 |

podobné články