Článek

Tak tohle dělají za naše peníze! Odsouzení vrazi si ve vězení užívají divoký večírek plný alkoholu!

 
Dashem Tesfamichael ubodal v roce 2008 mladého otce pomocí rozbité lahve šampaňského. Za svůj čin byl odsouzen ke třinácti letům odnětí svobody. Rozhodně to ale nevypadá tak, že by ho smutné dětství pozůstalého chlapce nějak trápilo.
08.04.2015 15:16 |

podobné články

Podobné články

Divoký mejdan na svatbě exVyVoleného Zvěřiny a missky Nikol: Žhavé polibky a divoký tanec

 
Pořádný mejdan po svatbě zažili Petr Zvěřina a jeho láska, finalistka Miss ČR Nikol Plzáková. A to i přesto, že jim svatba bohužel vyšla na první den po vyhlášené prohibici. "Málem jsem omdlela. Naplánovali jsme divoký večírek pro dvě stě lidí a najednou zjistili, že všichni můžou pít maximálně víno a pivo," řekla Super.cz Plzáková.
19.09.2012 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zvěřina (75 článků)

Dva vrazi plánují popravit ŽENU. Za 10 tisíc jim pomáhala před brutální vraždou

 
Tato žena se bojí, že až dva odsouzení vrazi vyjdou z vězení, popraví ji. Třiačtyřicetiletá Iveta Randuchová ze Sokolovska je přesvědčena, že ji z vězení vyhrožují bývalí kumpáni. S 12 let starou vraždou, kterou měli na svědomí Miroslav Král a Roman Čabrada, měla tato bývalá prostitutka hodně společného.Přečtěte si co.
13.05.2014 19:40 |

podobné články

Jak se holky připravují na večírek: 4 fáze příprav, které vám pomohou pochopit ženský svět!

 
Příprava na večírek je v životě ženy skoro stejně důležitá jako večírek samotný. Samozřejmě musíte být perfektní, ale nesmí to vypadat, že se o to moc snažíte. Nikdo nemusí vědět, že jste si ty vlasy žehlila hodinu a spálila se na třech různých částech těla. Důležitý je výsledek a váš osobní pocit satisfakce, který se dostaví, pokud přípravu nepodceníte. Přinášíme vám čtyři fáze přípravy na večírek.
09.12.2016 15:05 |

podobné články

Daniel Landa jako árijec v bizarní televizní show! Tohle VIDEO si musíte vychutnat až do konce! Jestli tohle uslyší vrazi z IS, rychle utečou!

 
Dan Landa a afghánský zpěvák Sediq Shabab spojili síly a vytvořili píseň, která prý zastaví teroristy z Islámského státu. Nesmějte se, jestli tohle vrazi z IS uslyší, utečou!
31.07.2016 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (447 článků)

Ve Švýcarsku odsouzení exmanažeři důlní společnosti se v ČR vězení bát nemusí

 
Bývalí manažeři Mostecké uhelné společnosti (MUS), kteří byli tento týden ve Švýcarsku odsouzeni za vytunelování společnosti k nepodmíněným trestům, se do vězení v nejbližších měsících, možná i letech, nedostanou. Tedy pokud zůstanou v Česku. Naše země totiž své občany nevydává. Informuje o tom server iDnes.cz.
12.10.2013 07:55 |

podobné články

Svoboda a přímá demokracie: Cenzurují nás! Za vaše peníze...

 
Česká televize a Český rozhlas doslova CENZURUJÍ mě a naše hnutí SPD. Přestože máme po třech měsících od založení skvělé volební preference téměř 5% a nadále stoupáme a podporuje nás statisíce občanů ČR, kteří televizi i rozhlas povinně platí, tak Česká televize i Český rozhlas ODMÍTAJÍ prezentovat naše názory, odmítají vysílat naše tiskové konference a odmítají mě pozvat do pořadů, stejně jako zástupce jiných parlamentních stran. Proto nás není vůbec v televizi vidět a v rozhlase slyšet. Důvod je jednoduchý - naše názory jsou nepohodlné a proto naše hnutí cenzurují. ZA VAŠE PENÍZE.
11.10.2015 14:06 |

podobné články

Schwarzenberg: Odsouzení Tymošenkové poškodí vztahy EU a Ukrajiny

 
Odsouzení bývalé ukrajinské premiérky Julije Tymošenkové poškodí vztahy Ukrajiny a Evropské unie. Připustil to dnes šéf české diplomacie Karel Schwarzenberg po jednání s kolegy z EU v Lucemburku. Společně s nimi také odsouzení expremiérky kvůli překročení pravomocí ostře kritizoval.
11.10.2011 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3584 článků)

Agáta s Jakubem Prachařem na svatební cestě: Takhle si užívají v Paříži

 
Modelka Agáta Prachařová  (28) a herec Jakub Prachař  (29) si užívají líbánky v romantické Paříži. I když má Agáta nohu v sádře, romantika je to, jak má být. Už viděli většinu památek a užívají si i horkých letních dnů, i když kvůli Agátině indispozici v pomalejším tempu.
20.06.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (774 článků) , Agáta Prachařová (2322 článků)

Metanoloví vrazi zabíjeli pro peníze. Úmyslně otrávili 15 tisíc litrů alkoholu

 
Tady ho vedou. Muže-dealera, která metanolem úmyslně otrávil 15 tisíc litrů alkoholu. To je nejméně 50 tisíc otrávených lahví v Česku. Metanolový vrah a jeho kumpán tak mohli otrávit jedno středně velké město jako Jihlava. Pro peníze.
24.09.2012 15:10 |

podobné články

VIDEO: Opilý meloun: Skvělý tip na každý večírek

 
Plánujete večírek a chcete pro přátele připravit něco neobyčejného? Máme pro vás tip na meloun plný alkoholu. Všechny opilým melounem určitě překvapíte a zaručeně vám bude chutnat.
07.05.2016 11:35 |

podobné články

Noční jízda Nory Mojsejové: Večírek do rána, pak rovnou k soudu!

 
Třikrát se podnikatelka Nora Mojsejová (56) vyhnula soudu kvůli zdravotním potížím, tentokrát už neunikla. Příkaz zněl jasně: Buď přijde, nebo ji soud nechá předvést policií. Nora tedy k soudu ráno dorazila, ale za sebou měla divoký večírek. Ještě ve tři ráno pařila se svými přáteli.
10.02.2015 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Nora Mojsejová (231 článků)

Divoký večírek Juda Lawa: Musela ho ukončit policie!

 
Jude Law umí žít. A umí si velkolepě užívat. Jenže někdy je to až k nesnesení. Když jste sousedy slavné britské hvězdy. Ti na ni zavolali nad ránem policii, protože narozeninová party v jejím domě se poněkud zvrhla v příliš hlučnou a divokou jízdu. Jude uspořádal narozeninový večírek pro svou přítelkyni doktorku Philippu Coan.
29.02.2016 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Jude Law (189 článků)

Nebezpeční vrazi se prokopali z vězení: Strážím nechali přátelský vzkaz

 
Z americké věznice s nejvyšším stupněm ostrahy ve vesnici Dannemora poblíž kanadské hranice unikli dva usvědčení vrazi. Nechtěli ale prchnout jen tak bez rozloučení. Strážím nechali škodolibý vzkaz.
07.06.2015 10:50 |

podobné články

13 odporných věcí, které dělají muži, když se ženy nedívají!

 
Jelikož už víme, "co dělají ženy, když se muži nedívají":http://www.extra.cz/10-nechutnych-veci-ktere-delaji-zeny-kdyz-se-muzi-nedivaji, jsme povinováni informovat vás také o tom, co dělají naši drazí testosteronci, když je necháme chvíli o samotě.
10.11.2014 11:55 |

podobné články

Práce za trest: Odsouzení jdou raději do vězení, říká Pospíšilův náměstek

 
Lidé odsouzení k trestu veřejně prospěšných prací se stále častěji raději nechají zavřít. Alternativní tresty se využívají málo, vězení jsou přeplněná. Problém je hlavně s lidmi, kteří nemají základní pracovní návyky.
04.08.2011 08:55 |

podobné články

Demonstrovali proti zvolení Putina. Zbili je a odsoudili k vězení

 
Moskevský soud podle očekávání uznal vinnými osm účastníků předloňské demonstrace proti znovuzvolení Vladimira Putina ruským prezidentem. Protest tehdy vyústil v tvrdý střet s policií. Odsouzení byli obžalováni z účasti na masových nepokojích a z napadení pořádkových sil. Trest soudce sdělí v pondělí 24. února. Prokuratura žádá pět až šest let vězení. Odsouzení trvají na své nevině.
21.02.2014 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2651 článků)

Z vězení ve Středoafrické republice utekli všichni odsouzení

 
Náboženských nepokojů, které od víkendu zmítají Středoafrickou republiku, využilo i zhruba 500 vězňů. Z vězení ve ve městě Ngaraba v pondělí večer uprchli všichni odsouzení. Kvůli napjaté situaci v zemi, kde krvavé střety mají už 42 obětí, prezidentka Catherine Sambová-Panzanová předčasně opustila jednání Valného shromáždění OSN.
29.09.2015 08:35 |

podobné články

Britská ministryně spravedlnosti už ví, co udělá s odsouzenými islámskými extremisty

 
Elizabeth Trussová, britská ministryně spravedlnosti ve vládě Theresy Mayové, se chystá oznámit, jak naloží se zločinci, kteří byli odsouzeni za propagaci teroru a násilí. Zrodí se jakési izolované vězení uvnitř vězení, které má zajistit to, aby odsouzení extremisté nemohli dále šířit svou nenávistnou ideologii.
21.08.2016 10:55 |

podobné články

Ekonomka šokuje Česko: Prostě prohrajeme. Jsme odsouzeni k prohře

 
Ekonomka Markéta Šichtařová na svém blogu na serveru iDnes.cz prohlásila, že jsme odsouzeni k prohře. Všímá si především toho, že když dva dělají totéž, není to totéž.
28.12.2015 11:36 |

podobné články