Článek

Tak to se nepovedlo... Prokremelská reportérka vyrazila v USA mezi "utiskované černochy" a sama přišla k úhoně

 
Mediální expert a publicista Humberto Fontova kritizuje ruský prokremelský zpravodajský kanál RT za šíření propagandy. Rusko se prý v tomto ohledu podobá Sovětskému svazu a současný prezident země Vladimir Putin je podle Fontovy „věrným následovníkem“ svých sovětských předchůdců.
02.05.2015 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2856 článků)
Podobné články

Reportérka dostala během přímého přenosu v televizi několik pokut

 
Reportérka americké televize dostala pokuty za špatné parkování přímo během přímého přenosu. V něm spolu s odborníkem hodnotila kvality vystavených aut. Jenže někdo ze štábu zřejmě zapomněl zaplatit parkovné, a tak reportérka dostala od policistky bloky přímo ve vysílání, i když se jí reportérka snažila přemluvit, aby s tím pár minut počkala.
31.05.2010 15:00 |

podobné články

Reportérka se prý nebojí špíny ani potu. Ryba ji ale vyděsila k smrti

 
Reportérka Carley Gordonová o sobě uvádí, že se nebojí špíny, potu a tvrdé práce. Hlavně, že z toho je dobrá reportáž. Tato slova nechtěně potvrdila při vstupu o škodlivosti asijských kaprů. Jednoho z nich držela v ruce, když v tom se ryba zatřásla. Reportérka se lekla, pustila rybu a povalila rybáře, přičemž její růžové šaty odhalily víc, než chtěla. Poté ještě před skákající rybou málem vyskočila z lodi.
26.10.2012 18:00 |

podobné články

Nešťastná náhoda, nebo podvod? Reportérka se zřítila z lodi do vody, kameraman zachytil celý pád!

 
Mladá "reportérka":http://www.extra.cz/tema/reporterka dělala "rozhovor":http://www.extra.cz/tema/rozhovor s primátorem holandského města Kampen, jenže si vybrala dost špatnou natáčecí lokaci. Na lodi to totiž rozhodně nebylo bezpečné.
11.04.2014 16:00 |

podobné články

Pedofilní migranti, děti s panenkami Hitlera, nacismus na Ukrajině. Antipropagandisté EU vydali závažný dokument

 
Nedávno vzniklý Odbor strategické komunikace při diplomatické „Evropské službě pro vnější činnost“, zaměřený na boj s ruskou protizápadní propagandou, v rámci svého „Dezinformačního review“ v posledním čísle informuje hned o několika příkladech, které mají čtenáři objasnit, jaké dezinformace o Evropské unii, a o Západu obecně, šíří prokremelská ruská média.
25.05.2016 11:40 |

podobné články

Je strašné, že ParlamentnímListům.cz věří tolik lidí, varoval mládežníky přednášející Jakub Janda. A navrhl, jak ochránit ty slušné novináře

 
REPORTÁŽ Tématem jedné z diskusí Letní žurnalistické školy v Havlíčkově Brodě bylo „Jak funguje prokremelská dezinformační kampaň a jak jí čelit“. Účastníkům přišli problematiku osvětlit Jakub Janda z think-tanku Evropské hodnoty a publicista Roman Máca. „Každá společnost má své extremisty nebo nácky, takový okraj společnosti. Otázkou je, jaký ohlas takový okraj má, a to je právě ten problém. Pak totiž přicházejí nosiče informací, jež z těch bizarních informací udělají příběh, který si může přečíst několik set tisíc lidí, a to je ten tlampač,“ uvedl Janda.
17.08.2016 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (367 článků)

Stranu Petra Robejška platí Rusové, vznesl konkrétní nařčení Petr Havlík

 
Za novou politickou stranou Realisté stojí prokremelská banka. V rozhovoru pro internetovou televizi DVTV to uvedl publicista a politik Petr Havlík.
19.12.2016 09:15 |

podobné články

Zrzavá reportérka z Primy v mini. To jsou nožky

 
Takhle jí rozhodně neznáte. Reportérka Lenka Pastorčáková vyrazila na kosmetickou akci v upnutých minišatech, které odhalily její sexy křivky. Vystřídá tahle kočka Jana Punčocháře v Partii, jak se spekuluje?
24.04.2013 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Pastorčáková (19 článků)

To je pokoukáníčko: Krásná reportérka Primy si vyrazila bez spodního prádla

 
Reportérka Martina Jandová opět září spokojeností. Vrátila se k partnerovi, muzikantovi Danovi Dobiášovi a sluší jí to jako nikdy. A protože během šestitýdenního odloučení pořádně zhubla, může si dovolit velmi odvážné outfity.
12.06.2013 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Janda (82 článků) , Martina Jandová (74 článků)

Ivanku Trump v Saint Tropez překvapila reportérka Blesku: "Vy mluvíte česky?" potěšilo milionářku

 
Na dovolenou do Francie vyrazila česká rodačka a bývalá manželka Donalda Trumpa Ivana Trump (66). Léto si přijela užít do Saint Topez, kde se oddávala procházkám u moře. A tam na ni narazila reportérka Blesku...
29.07.2015 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3209 článků) , Ivana Trump (261 článků) , Ivanka Trump (149 článků)

Krásná reportérka Novy: Brutální domácí násilí!

 
Strašné!  Známá reportérka televize Nova Bára Divišová (31) byla dlouho obětí domácího násilí. Tvrdí, že ji mlátil teď už bývalý přítel. Poté, co ji shodil ze schodů a ona si vyrazila zuby, od něj utekla. Jenže...
27.04.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Bára Divišová (44 článků)

VIDEO: Reportérka ve vstupu rozdávala rány, další z Pomejeho udělala ženu

 
Živé vstupy dají reportérům někdy pořádně zabrat. Hlavně když je dělají mezi rozdováděnými fanoušky. Markéta Křívánková během vstupu do VIP zpráv v úterý večer musela zpacifikovat jednoho z fanoušků festivalu Rock For People. Její kolegyně zase z Jiřího Pomejeho udělala ženu. Další články k tématu: VIDEO: Fanoušci obtěžovali ukrajinskou reportérku při natáčení Redaktorku svezlo psí spřežení. Radostně jsme všichni vyli, říká Reportérka si osahala Beckhamův rozkrok, teď přišla omluva VIDEO: Reportéra v přímém přenosu na dráze smetlo auto
04.07.2012 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1242 článků)

Div, že jí nevypadly z výstřihu: Reportérka Novy dala vyniknout po mozku druhé nejlepší části svého těla

 
Sympatická novácká reportérka Veronika Sasková, kterou diváci mohou znát jak z Televizních novin, tak z pořadu Prásk stejné stanice, je opravdu krásná holka. Kdyby ale jen to. Pomyslná sláva, která rychle přišla a ještě rychleji může odejít, s ní nezacloumala, a rádi ji nemají snad pouze ti, co jí závidí, že dobře vypadá a navíc si z ničeho nedělá hlavu. Teď se také naučila prodat pořádně svoje vnady jednoduchým modelkovským fíglem. A je to nádhera!
24.11.2014 06:00 |

podobné články

Brněnská nestyda se opět odhalovala v kalhotkách. Během focení odvážných snímků pro přítele málem přišla k úhoně

 
Když Nela Slováková  (25) vybírala narozeninový dárek pro svého přítele, tak se rozhodla být originální. Namísto obvyklých darů mu věnovala svou vlastní nahotu.
10.10.2015 21:00 |

podobné články

Reportérka Topstaru je maminkou: Porod provázely komplikace a pět vyvolávacích injekcí

 
Moderátorka a reportérka primáckého Top Staru Mirka Roubíková je maminkou. Na první letní den porodila v pražské podolské porodnici dceru Adélku. Holčička po narození měřila 50 centimetrů a vážila 3640 gramů a na svět přišla s týdenním předstihem. A byl to pořádný adrenalin.
23.06.2015 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Mirka Roubíková (10 článků)

Reportérka Divišová obětí domácího násilí: Začalo to fackou, skončilo vyraženými zuby

 
Otevřeně popisuje, jak vypadá domácí násilí, jež sama zažila! Reportérka TV Nova Bára Divišová (31) jde s kůží na trh hlavně proto, že chce pomoci dalším obětem partnerského teroru.
28.04.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Bára Divišová (44 článků)

Boží znamení?! Blesk uštípl prostředníček soše Ježíše v Riu

 
Vypadá to skoro jako boží varování! Při čtvrteční bouři, jež se přehnala nad Riem de Janeirem, totiž přišla k úhoně i světoznámá socha Krista Spasitele, která se tyčí nad městem. Po úderu bleskem totiž třicetimetrový Kristus přišel o prostředníček pravé ruky.
18.01.2014 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Ježíš Kristus (58 článků)

Ukrajinský oligarcha může být v klidu, soudit ho nebudou. A co na to známá reportérka Petra Procházková?

 
Bližší okolnosti případu ukrajinského oligarchy Dmytra Firtaše, kterého ve čtvrtek večer odmítl vydat rakouský soud do USA, přináší známá reportérka Petra Procházková v dnešních Lidových novinách.
02.05.2015 09:21 |

podobné články

Osobnosti: Petra Procházková (109 článků)

Pád ryby v USA poškodil sklo auta

 
Kuriózním způsobem přišel k úhoně automobil turistky v americkém státě Ohio. Přední sklo vozu rozbila ryba, kterou upustil ze spárů orel.
12.08.2009 22:10 |

podobné články

Válečná reportérka Procházková: Volby nikdo nezpochybnil, tak proč ne komunisty

 
JINÝMA OČIMA Jasná hranice mezi demokratickou a nedospělou Evropou je tam, kde začínají být zpochybňovány volby. I když u nás vyhráli komunisté, nikdo to nezpochybnil. Nicméně lezení do zadku Rusku není dobré a řeči premiéra Petra Nečase o dalajlámismu jsou jen trapné. V Moskvě ho stejně nikdo nezná. Bývalá válečná reportérka Petra Procházková si za tím, co říká, stojí, a o Rusku toho ví opravdu hodně.
25.10.2012 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9235 článků) , Petra Procházková (109 článků)