Článek

Tak to jste ještě neviděli! Designér vytvořil unikátní přesýpací hodiny s bublinami

 
Japonský filuta Norihiko Terajama ze studia Studio Note dost možná zahájil revoluci, o které se možná bude za pár let učit na základních školách.
15.10.2015 11:02 |

podobné články

Podobné články

Nábytek se sexy designem aneb Inspirace v ženských křivkách

 
Může být stůl, sklenička nebo židle sexy? Nepochybně! Klíčová je inspirace, kterou si designér najde. Holandský designér Mario Philippona ji našel v ženském těle a vytvořil sérii dřevěných skvostů nazvanou Sexy nábytek.
20.08.2009 14:15 |

podobné články

Hubněte podle typu postavy: Jste jako přesýpací hodiny?

 
Po svátcích mnozí z nás zkouší různé diety. Možná se vám stane, že začnete s takovou, po které vaše kamarádka přímo zázračně zhubla, zatímco vám se nedaří shodit ani gram. Může to být v tom, že máte jinou postavu.
23.01.2012 06:25 |

podobné články

Kim Kardashian v bikinách: Nejvíc sexy přesýpací hodiny, co jste kdy viděli, nebo příliš retuše?

 
Ženštější postavu, než má Kim Kardashian  (31) , byste mezi celebritami hledali jen velmi těžko. Konkurovat jí snad může pouze Mexičanka Salma Hayek, ta se ovšem nepyšní takovými boky a zadečkem. Ačkoli se Kim pravidelně mučí v posilovně a občas nosí stahovací spodní prádlo, poslední dobou se roztrhl pytel s odhalenými fotografiemi pouze v bikinách nebo ve spodním prádle, kde je buď sama, nebo ve společnosti svých neméně krásných sester Kourtney  (32) a Khloé  (27) . Samotná Kim snímky ráda posílá na internet a pak s oblibou poslouchá ze všech stran, jak dokonalá je. Ovšem je její postava skutečně taková, jakou ji prezentuje, nebo má jen šikovného grafika, který dokáže kouzlit s Photoshopem?
29.03.2012 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (218 článků) , Kim Kardashian (1108 článků)

Škodovka, pivo i loutky. Velčovský vytvořil Plzni nový erb

 
Známý designér Maxim Velčovský vytvořil pro Plzeň svítící erb, který odkazuje na plzeňského rodáka Ladislava Sutnara.
11.05.2015 14:01 |

podobné články

Němka má v pase 40 centimetrů a chce být ještě štíhlejší

 
Zapomeňte na ideální míry 90-60-90. Podle čtyřiadvacetileté Michele Köbke z Berlína je žena tím krásnější, čím užší má pas. Ona zatím pomocí korzetů dosáhla 40 centimetrů v pase a rozhodně u toho nechce zůstat. Další články k tématu: Britka tráví život v korzetu, v pase má necelých 40 centimetrů Modelčin vosí pas vyvolal diskusi o kráse příliš štíhlých žen Vogue šokuje modelkou s vosím pasem sešněrovaným na 33 centimetrů Rumunka vypadá jako přesýpací hodiny, v pase má jen 50 centimetrů
10.06.2013 16:30 |

podobné články

To jsou krásné přesýpací hodiny: Shakira předvedla svůj vosí pas a kypré boky v bikinách

 
Kolumbijská zpěvačka Shakira Isabel Mebarak Ripoll známá pouze pod křestním jménem Shakira  (35) se odjela ohřát do jihoafrického Kapského města. V těchto dnech si tam užívá slunce a pláže se svým bratrem a kamarádkou. Pěvecky i tanečně nadaná umělkyně si oblékla veselé barevné bikiny a hodně průsvitné černé šortky, což odhalovalo její krásně žensky tvarovanou postavu.
17.02.2012 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Shakira (186 článků) , Isabel (9 článků)

Mějte ji vysoko! Bokové sukně jsou už dávnou out

 
Přijde vám, že připomínat přesýpací hodiny není už dávno v módě? Opak je pravdou. Styl z padesátých let, který jednoduše, ale efektivně zdůrazní vaše křivky, slaví návrat. Přečtěte si, jak vybírat a kde hledat. Faktem je, že zavedením ...
17.05.2012 21:15 |

podobné články

Britka tráví život v korzetu, v pase má necelých 40 centimetrů

 
Doslova vosí pas má dvaadvacetiletá Britka Nerina Ortonová. Jeho obvod je pouhých 39,8 centimetrů. Aby toho dosáhla, stahuje si pas v korzetu, který sundavá pouze kvůli koupeli. Životem v korzetu Ortonová docílila toho, že se stala britskou rekordmankou v útlosti pasu. Další články k tématu: Vogue šokuje modelkou s vosím pasem sešněrovaným na 33 centimetrů Modelčin vosí pas vyvolal diskusi o kráse příliš štíhlých žen Rumunka vypadá jako přesýpací hodiny, v pase má jen 50 centimetrů
10.10.2012 14:50 |

podobné články

Kayne si uměl vybrat: Tohle jsou nejžhavější snímky maminy Kim Kardashian

 
Profesionální celebrita Kim Kardashian je známá po celém světě nejen díky reality show, v níž účinkuje ona i celá její početná rodinka, ale také svým sexy tělem připomínajícím přesýpací hodiny. Mrkněte se na pár snímků, které učarovaly mnoha lidem na světě a Kim popostrčily zase o pomyslnou příčku slávy výše.
25.08.2013 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1108 článků)

Šinkorová v roli Morticie z Addams Family: Tělo jako přesýpací hodiny

 
O dvanáct kilo lehčí Daniela Šinkorová (41) si zasloužila hrát aspoň druhou premiéru v muzikálu Addams Family. V roli Morticie vypadá daleko autentičtěji než Lucie Bílá (48), která odehrála obě premiéry.
20.12.2014 19:07 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2079 článků) , Daniela Šinkorová (229 článků)

Miss zemřela opuštěná. Měla korunku krásy, přesto posledních 15 let strávila na ulici

 
V roce 1973 se ve věku 26 let účastnila Miss Sucre (státu na severu Venezuely) a zaujala porotce mimo jiné postavou. Damarys Ruiz měla postavu tvarovanou jako přesýpací hodiny, kterou dnes tolik propaguje například Kim Kardashian. Ale na rozdíl od zhýčkané celebritky Kim, o které už moc nikdo neví, kde a proč se vzala, měla Damarys život hodně tvrdý. Nyní zemřela. Po patnácti letech života na ulici.
22.05.2015 20:41 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1108 článků)

Věstonická Venuše z Afriky: Tato žena je obětí svého pozadí! Neuvěříte, o co přichází…

 
Postava jako přesýpací hodiny je v současnosti velmi módní. Pomocí implantátů už se nezvětšují jen prsa, ale ženy platí horentní sumy i za zvětšení pozadí. To ovšem není případ jihoafrické ženy Lerato Pitso, která díky své postavě, kterou má od přírody chtěla spáchat i sebevraždu…
09.07.2015 05:10 |

podobné články

Studentka medicíny má překrásnou tvář, ale její disproporční nohy děsí: Srovnávají ji se zahradním trpaslíkem!

 
Mindy Sittinpretty je sexy studentka medicíny, která každou volnou chvilku tráví ve fitku. Postavu má doslova jako přesýpací hodiny a taková Kim Kardashian se může jít zahrabat. Jenomže kombinace překrásného něžného obličeje a namakaných nohou leckoho vyděsí.
08.12.2016 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1108 článků)

Krajané ze západní Evropy se diví: Jak můžete pořád volit komunisty? A komu jste to naletěli letos?

 
JINÝMA OČIMA Voliči naletěli politickým stranám, které jsou jen mediálními bublinami. Komunistickou stranu mohli volit jenom slepí lidé. Takhle hodnotí situaci v Česku dva krajané, kteří žijí v zemích, jež jsou největšími tahouny Evropské unie. Marie Hodousková z Paříže pracuje jako filmová produkční, Erhard Špaček z Mnichova je výtečným kuchařem, nyní v důchodu.
12.12.2013 18:10 |

podobné články

Chris Avellone o Planescape Torment a vývoji dnešních RPG

 
Není mnoho umělců, kteří by svou tvorbou reálně změnili pohled na svět mnoha desítkám tisíců lidí. Americký herní designér Chris Avellone (naposledy designér Fallout New Vegas + některých DLC) takovým hrdinou je. Tento čtyřicetiletý sympaťák, který novináře z východní Evropy neodmítne i s vědomím, že jeho myšlenky budou obratem přeloženy do nerozluštitelného...
09.12.2010 14:20 |

podobné články

Young Fashion Designer: Přehlídka českých návrhářů zaplnila Žofín

 
Soutěž módních návrhářů Young Fashion Designer 2011 vyvrcholila včera na pražském Žofíně. Své modely zde představili tři finalisté. Mezi porotci byla i herečka Zuzana Norisová.
02.09.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Norisová (79 článků)

Designér Avatara se pustí do řecké mytologie

 
Film Theseus, akční trikovou podívanou, začal připravovat designér Joseph C. Pepe, který se podílel na Avatarovi, a bulharský režisér Javor Gardev.
25.06.2012 17:50 |

podobné články

Uznávaný designér Karel Kobosil zemřel

 
V pátek zemřel v Brně po dlouhé a těžké nemoci v nedožitých sedmašedesáti letech významný designér Karel Kobosil. ČTK to v sobotu řekla jeho partnerka Ivana Vašicová.
03.11.2012 19:00 |

podobné články

Designéry roku se stali Lucie Koldová a Dan Yeffet, Zdeněk Ziegler byl uveden do Síně slávy

 
Tvůrčí duo Lucie Koldová a Dan Yeffet se v sobotu večer stalo držitelem ocenění Designér roku a Grand designér 2012. Ceny Czech Grand Design se udílely v pražském Stavovském divadle posedmé a do Síně slávy byl uveden osmdesátiletý Zdeněk Ziegler, a to za přínos na poli grafického designu a typografie.
16.03.2013 22:15 |

podobné články