Článek

Tak to je překvapivé: Putine, dávej si pozor na tohoto člověka, varovala prezidenta opozice

 
Ruská liberální opozice vydala minulý týden u příležitosti prvního výročí zavraždění Borise Němcova zprávu, která označuje čečenského vůdce Ramzana Kadyrova za vážnou hrozbu pro národní bezpečnost země i samotného prezidenta Vladimira Putina.
01.03.2016 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3087 článků)
Podobné články

ArcelorMittal: Edukační kampaň „Dávej na sebe pozor!“ zavítá i do mateřských škol

 
Dnes startuje druhý ročník vzdělávací kampaně „Dávej na sebe pozor!“ k prevenci úrazů pro děti z Moravskoslezského kraje. Didaktické obrázky malířky Vlasty Švejdové opět upozorní na rizikové situace, se kterými se mohou děti potkat doma i venku.
28.09.2013 10:35 |

podobné články

Těla obětí naložili do chladících vagonů: Putine, pošli mi syna domů, prosí matka

 
Záchranáři v místě dopadu malajsijského letounu našli těla 196 z celkových 298 obětí. Nyní by měla být uložena v chladicích vagonech ve městě nedaleko místa pádu letadla. Spekuluje se však, že je proruští separatisté odvážejí pryč! A pozůstalí se bouří: "Putine, pošli nám je domů, pošli je domů," prosila ruského prezidenta matka, jejíž syn s přítelkyní nasedli do letu MH17.
20.07.2014 15:50 |

podobné články

Putine, ke mně! měl na šatech kníže. Zaorálek: Je to nešťastné

 
Ministr zahraničí Karel Schwarzenberg (TOP 09) nosil ve čtvrtek ve sněmovně v klopě saka placku s nápisem "Putine, ke mně! Mazej na místo!". Podle jeho slov se jednalo o vtip.
16.12.2011 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3727 článků)

Putine na místo! velel Schwarzenberg

 
Ministr zahraničí Karel Schwarzenberg (TOP 09) nosil ve čtvrtek ve sněmovně v klopě saka placku s nápisem "Putine, ke mně! Mazej na místo!". Podle jeho slov se jednalo o vtip; stínový ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) označil jednání šéfa české diplomacie za nešťastné. Ve svém dnešním vydání to píše Mladá fronta Dnes (MfD).
16.12.2011 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3727 článků) , Lubomír Zaorálek (2409 článků)

Schwarzenberg nosil ve Sněmovně placku s nápisem: Putine, na místo

 
Ministr zahraničí Karel Schwarzenberg (TOP 09) nosil ve středu a ve čtvrtek ve sněmovně v klopě saka placku s nápisem "Putine, ke mně! Mazej na místo!". Podle jeho slov se jednalo o vtip.
16.12.2011 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3727 článků)

Taková drobnost. Placka "Putine, k noze" se Schwarzenbergovi zle vymstila

 
Někdo má v klopě karafiát, jiný trikoloru. Ministr zahraničí České republiky Karel Schwarzenberg přikráčel do sněmovny s plackou na klopě, na níž se skvěl nápis „Putine, ke mně! Mazej na místo!“. Drobný módní doplněk oděvu předsedy TOP 09 vyvolal na politické scéně někdy až vyhrocené ohlasy.
17.12.2011 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3727 článků)

Placka "Putine, k noze" se Schwarzenbergovi zve vymstila

 
Někdo má v klopě karafiát, jiný trikoloru. Ministr zahraničí České republiky Karel Schwarzenberg přikráčel do sněmovny s plackou na klopě, na níž se skvěl nápis „Putine, ke mně! Mazej na místo!“. Drobný módní doplněk oděvu předsedy TOP 09 vyvolal na politické scéně někdy až vyhrocené ohlasy.
17.12.2011 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3727 článků)

Na co si dát pozor při online seznamování

 
Jste nějakou dobu sami a cítíte, že nadešla ta pravá chvíle se seznámit? Máte málo času a nevíte, kam vyrazit a poznat někoho zajímavého? Dnes není nic neobvyklého na seznamování se po internetu. Určitě to má své výhody, ale je dobré vědět na co si dát pozor. Oči i uši na pozoru Váš vztah je již minulostí a cítíte, že jste připraveni navázat vztah s někým novým. Jenže to neznamená, že je připravená i druhá strana. To bývá často kámen úrazu. Jestliže už máte začít nový vztah, neměl by si druhý partner tahat do nového vztahu staré problémy. Pokud vám začne druhá strana psát, jaký je chudák, jak byl podveden, rozhodně není připraven začít další vztah. Délka rekonvalescence po rozchodu se různí. Někdo strádá týden a jiný rok. Rozhodně tohle je známka, že druhá strana není úplně zahojená a do nového vztahu by vnesl své problémy. Pozor na lháře Je pravdou, že i v běžném životě můžete narazit na podvodníka, ale na internetu dvojnásob. Jestliže už se chcete seznámit tímto prostřednictvím, vyhledejte kvalitní seznamky. Také se nenechte ovlivnit fotografií. Fotografie sice umí divy, ale upravit fotku není tak těžké. Mnoho lidí používá i fotografii staršího data. Potkat člověka, který má pak o 20kilo více, by byl asi docela šok. Ptejte se, žádejte aktuální fotku a stůjte nohama pevně na zemi. Sledujte rovněž, nakolik má vyplněn profil. Varovat by vás mělo balamutění, tajnůstkářství, mlžení, slovíčkaření. Ze začátku si dejte pozor na to, pokud z vás někdo ihned tahá soukromé informace: kde bydlíte, studujete, kde trávíte večer. Schůzka Přeskočila jiskra po síti a domlouváte si schůzku. Rozhodně by měla proběhnout někde na veřejnosti a přátelům dejte vědět, kam jdete a v kolik hodin se přibližně vrátíte. Nejlépe, když vám ještě kamarádka zavolá i během schůzky – jen tak pro kontrolu, že jste v pořádku. Více než na... Čtěte více Příspěvek Na co si dát pozor při online seznamování pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.08.2015 08:21 |

podobné články

Ukrajinská opozice se obává, že o víkendu bude vyhlášen výjimečný stav

 
Aktivisté ukrajinské opozice i v noci na dnešek v centru Kyjeva zpevňovali barikády, které mají zabránit případnému dalšímu zásahu pořádkových sil. Na náměstí Nezávislosti nocovalo podle kyjevského rozhlasu asi 4000 lidí, v centru města a jeho okolí hlídkovalo až 2000 policistů. Opozice varovala, že režim na víkend připravuje masivní provokace a vyhlášení výjimečného stavu. 
13.12.2013 10:25 |

podobné články

Šimůnku! Nebav se a dávej pozor!

 
Nikde jinde si tak dobře nepopovídáte s partnerem jako v práci. Své o tom ví moderátor Miroslav Šimůnek (31).
12.12.2009 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Šimůnek (116 článků)

Klusova přítelkyně před porodem riskuje: Tomáši, dávej na ni pozor!

 
První potomek Tomáše Kluse (26) na sebe nechává čekat. Zpěvákova přítelkyně Tamara Kubová (24) měla termín porodu ve čtvrtek, ale miminku se ven nechce. A tak si nastávající rodiče vyrazili do zoo.
20.04.2013 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (800 článků)

Kate, dávej pozor! Londýnské větrné počasí princezně málem způsobilo nemilé odhalení

 
Vévodkyně z Cambridge i jako maminka obráží jednu společenskou či charitativní akci za druhou. Klidu po porodu prince George si tak příliš dlouho dopřávat nemohla. Ve středu se její pozornost zaměřila na dobročinnou událost Place2Be. A bylo to právě neblaze proslulé anglické sychravé a větrné počasí, které se mohlo postarat o princezniny perné chvilky.
21.11.2013 16:01 |

podobné články

Prostředníček pro Prachaře?! Totálně zhroucená Agáta ukázala totálně neslušné gesto. Aguš, dávej pozor na plod!

 
Tak nyní už se v tom opravdu nevyznáme. Podle Veroniky Žilkové by Agáta měla být těhotná a totálně zhroucená. A uklizená do ústraní. Ona se místo toho ale směje a ukazuje vulgární gesto. Patří vztyčený prostředníček manželovi?
06.02.2017 21:05 |

podobné články

Psal kolegovi výhrůžné maily, pokutu ale zaplatit nechce

 
Radši nechoď večer ven a dávej pozor na přechodech! Stačí jedna injekce v trolejbusu. Nikdy nevíš, odkud to přijde. Hřebík do žaludku! Tyto a další výhrůžky psal v e-mailech podle brněnského soudu profesor Břetislav Horyna (52) svému kolegovi Jaroslavu H. (64).
25.02.2011 15:20 |

podobné články

Petře Kraciku, dávej si pozor: Takhle se tvá žena Tereza Kostková tiskla k polonahému Hámovi

 
Tereza Kostková  (36) a Aleš Háma  (39) jsou již sehrané duo na moderátorském poli. Televizní diváci je mají v živé paměti jako moderátory televizní show Duety…když hvězdy zpívají. Nyní se však spolu představí na divadelních prknech ve hře Frankie a Johnny, kterou intenzivně zkoušejí.
11.10.2012 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Háma (143 článků) , Tereza Kostková (686 článků)

Sláviku, dávej si na ni pozor! Takhle si po nocích užívá tvoje Karolína!

 
Krásná zpěvačka Karolína Krézlová si nedá pokoj. Na soutěži Miss Libimseti High School 2012 zazářila v upnutých šatech a hlavně bez podprsenky.
30.01.2013 15:25 |

podobné články

Voliči, dávej pozor. Profesorka Dvořáková o divadle, které pro tebe rozehrává pravice

 
POLITOLOGOVÉ Přetahovaná o křeslo pražského primátora mezi ODS a TOP 09 ukázala, že bratrovražedný boj o pravicového voliče se rozhořel naplno. A kde jinde by měl nabrat obrátky než v hlavním městě? TOP 09, nejprve vyšachovaná uzavřenou koalicí ODS a ČSSD, byť ve volbách v metropoli zvítězila, se v půlce volebního období přece jen k moci dostala a získala v radě města většinu.
23.05.2013 07:10 |

podobné články

ČT: Příběh o romské dívce byl nominován na Japan Prix 2013

 
Krátký film režisérky Kamily Zlatuškové Dávej pozor! o devítileté romské dívce, která se potýká s velkými problémy ve škole, byl jako jediný český zástupce nominován na Japan Prix 2013. Film již získal hlavní cenu za nejlepší český populárně-vědecký snímek na mezinárodním festivalu Academia Film Olomouc.
05.09.2013 18:00 |

podobné články

Polonahý stařec na kouli: Dávej si pozor Miley, máš silnou konkurenci!

 
Miley Cyrus (20) je v posledních dnech asi nejčastěji skloňovaným jménem v médiích. Nejen, že se z náctileté Hannah Montany vyloupla v lascivní rebelku, ale nedávno se také pustila do vášnivé debaty se Sinéad O'Connor (46) a dočkala se dokonce parodie na svůj nový klip od slavného wrestlera Hulka Hogana (60).
08.10.2013 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Hulk Hogan (24 článků) , Miley Cyrus (853 článků)