Článek

Tak schválně! Uhádnete, kolik let je téhle »malé« holčičce?

 
Děti v dnešní době velmi často bojují s nadváhou. Váha je problém i této morbidně obézní holčičky, která patří mezi nejobéznější děti světa…
03.12.2015 13:10 |

podobné články

Podobné články

Robot zachránil život malé holčičce: Chytil padající regál!

 
Ruský robot Promobot prý zachránil život malé holčičce. Na internetu se objevilo video, které zachycuje, kterak stroj přispěchal na pomoc malé dívce, která se rozhodla vylézt po vratkém regálu. Ten na ni ale začal padat a nejspíš by ji i rozdrtil, právě kdyby nebylo »hrdinného« robota.
06.07.2017 16:05 |

podobné články

K roční holčičce už se tulilo 130 celebrit! Tohle je teta Meryl, strejda 007...

 
Potkali jste už někdy hollywoodskou celebritu? Ano? A kolik? Jednu? Dvě? Oproti téhle holčičce jste každopádně břídilové! Rok jí byl teprve nedávno, ale už se stačila vyfotit se 130 celebritami těch nejzvučnějších jmen!
14.01.2012 05:10 |

podobné články

O téhle holčičce tvrdili, že bude nejkrásnější ženou světa. Jak vypadá dnes?

 
Už jako malé holčičce jí předpovídali zářnou kariéru ve světle modelingových reflektorů. Krásná Thylane Blondeau (15) zaujala už jako desetiletá a její cesta modelky směřuje k výšinám. Jak se mladá hnědovláska změnila od dob, kdy svojí dokonalou tváří zaujala svět?
22.02.2017 15:10 |

podobné články

Jak zabavit malé dítě při cestování

 
Zdlouhavé cestování bývá mnohdy otrava i pro dospělého natož, pro malého caparta. Proto je vhodné se předem na takovou cestu připravit. Velmi také záleží na tom, jak malé či velké dítě máme. Jestliže je dítě schopno komunikace a hrát s vámi různé hry, jako je slovní fotbal, kolik červených aut uvidíš, máte to snadnější. Mnohem horší je to s úplně malými dětmi. O tom jak zabavit naše nejmenší bude dnešní článek. Naplánujte si předem trasu Při delším cestování je vhodné naplánovat cestu tak, abychom mohli dělat přestávky. Naštěstí kolem cesty existují větší čerpací stanice, kde mají přebalovací pulty, můžete se projít, osvěžit a chvíli oddychnout. Malá změna rozptýlí nejen vás, ale i vaše dítě. Prvním krokem tedy je pořádně naplánovat trasu a přestávky. V případě, že pojedete autobusem, vlakem nebo dokonce poletíte, tento krok samozřejmě přeskočíte. Zjistěte si přepravní podmínky Jestliže budete cestovat jiným způsobem, je vhodné znát své možnosti. Jak a kde přebalit dítě. Kolik prostoru budu mít k dispozici, zda je možné využít vlastní autosedačku a jiné podrobnosti. Na cestu sebou vezměte hračky, které dítě zabaví. Pomoci může i uklidňující hudba, kterou má rádo, pokud již dokáže sledovat pohádky – nezapomeňte na ně. Malé děti zabaví i lízátko Malým dětem přibalte deku, aby byl jejich spánek příjemný, polštářek a oblíbené plyšové zvířátko, budou tak klidnější. Zabavit malé dítko může i obyčejné lízátko, lahvička s pitím a žužlání nějakého jídla (křupky, rohlík). Na tyto věci jsou mrňouskové nenároční a jeho pozornost přitáhnou i obyčejné klíče, zkrátka to, co máte zrovna po ruce. S přepravou jídla až tak velký problém není, ale tekutiny do letadla pouze v uzavíratelných nádobách. Je vhodné mít sebou vlhčené utěrky na utření pusinky a ručiček. Přiberte i barevné knížečky s říkankami, omyvatelné hračky, náhradní dudlíky. Příspěvek Jak zabavit malé dítě při cestování pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
14.08.2015 08:25 |

podobné články

Boří všechny mýty o kráse a mládí: Uhádnete kolik je téhle »vysloužilé« modelce?!

 
Bílé vlasy a dlouhatánské nohy jsou její poznávací znamení. Seznamte se s nejstarší pracující modelkou Carmen Dell'Orefice.
07.04.2015 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Carmen Dell'Orefice (7 článků)

Nečasi, kolik máte poradců a kolik berou? zajímá se Zaorálek

 
ČSSD považuje za nepřijatelné, že premiér Petr Nečas nezveřejnil, kolik má poradců a kolik peněz berou. Podle opozice Úřad vlády okolo problému schválně mlží.
28.07.2011 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9267 článků)

Víte, kolik zlata bylo dosud na světě vytěženo a kolik vážil největší zlatý nuget?

 
Víte, kolik zlata bylo dosud na světě vytěženo? Kolik vážil největší zlatý nuget? Kde se odehrála první zlatá horečka? Kolik zlata obsahují moře a oceány a kolik celý vesmír? Která zlatá mince je sběratelským skvostem? Jak fungují novodobé zlaté doly?
03.12.2014 17:12 |

podobné články

Vystrašené holčičce (6) zubařka dala facku: Z ordinace vyšla s otiskem její ruky na tváři

 
Pro šestiletou Noriku ze Slovenska byla návštěva zubaře už tak stresující, po posledním zážitku ale do zubní ordinace jen tak nevstoupí. Malé holčičce totiž zubařka dala prý facku.
22.03.2016 22:25 |

podobné články

Tahle reklama vás bude šokovat! Schválně, jestli na jejím začátku uhádnete, co vlastně propaguje

 
Tato thajská "reklama":http://www.extra.cz/dalsi-silenstvi-z-japonska-zeny-dostavaji-zaplaceno-za-reklamu-na-svych-stehnech začíná jako mnoho jiných - dlouhé záběry na nádhernou dívku, na její smyslné tělo a roztomilý obličej. Když se ale záběr zopakuje potřetí, člověk začíná tušit, že je něco špatně.
07.08.2013 19:40 |

podobné články

Schválně jestli uhádnete, s jakou seriálovou hvězdou teď randí Cameron Diaz

 
Cameron Diaz vždy randila s podivnými chlápky a nikdy neměla dlouhodobější vztah s nějakým opravdu slavným chlapem, ke kterému by se lepila na červeném koberci a v rozhovorech o něm vykládala, že je to otec jejích dětí a muž, který je úplně jiný než ostatní a rozumí jí, protože je taky herec a nevadí mu, že je slavná a má náročnou práci.
22.08.2013 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Cameron Diaz (360 článků)

Poznáte, kdo je tahle zakuklená sestra Harryho Pottera bez poprsí?!

 
Schválně, jestlipak uhádnete, která slavná hvězda britského stříbrného plátna v kulatých brejličkách vyrazila se svou maminkou na nákupy do deštivého anglického počasí?
06.02.2015 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Harry Potter (1248 článků)

Poznáte roztomilou holčičku z fotky: Setkání s mimozemštany z ní udělalo hvězdu!

 
Schválně, jestlipak uhádnete, jaká filmová hvězda se skrývá za tou nevinnou dětskou tvářičkou na fotografii. Napovíme, že v době, kdy snímek vznikl, už měla herečka na kontě obří filmový úspěch.
18.02.2015 15:05 |

podobné články

Poznáte zubatou holčičku oškubanou na páže? Její tělo dnes vydělává miliony!

 
Schválně, jestlipak uhádnete, která Češka, jež díky své kráse šíří slávu naší země i za oceánem, je zachycena na snímku?
27.02.2015 23:05 |

podobné články

Poznáte baculatou holčičku v kloboučku? Dnes je z ní anorektická celebrita!

 
Schválně, jestli uhádnete, kdo je ta roztomilá holčička s faldíky, která si ve slušivém kloboučku užívá u moře!
16.03.2016 12:05 |

podobné články

Komu patří tyhle sexy nožky? Uhodnete?

 
Schválně, jestli uhádnete, které české celebritě patří luxusní nožky v odvážně střižených šatech.
04.11.2016 16:00 |

podobné články

Tuhle modelku miluje celý internet! Neuvěříte, kolik je let téhle sexy kočce!

 
Věk téhle modelky vás opravdu dostane. Má perfektní postavu, krásné dlouhé vlasy a stále se jí hrnou lukrativní nabídky. Kdyby Yazemeenah Rossi bylo dvacet let, tak to není nic k neuvěření. Ale jí je už jednašedesát let a stále se o ni perou nejpřednější světové značky.
17.12.2016 21:00 |

podobné články

Copak vyrostlo z téhle nádherné holčičky? Česká zpěvačka, která má potíže s alkoholem a sociálkou

 
Když bylo téhle dívence deset let, cítila se nejistá a nepřijatá rodinou. Coby jedna z dvojčat má dodnes pocit, že byla nechtěná a neměla se nikdy narodit. Podívejte, jakápak slavná česká osobnost vyrostla z téhle roztomilé slečny, jíž jeden čas celá republika ležela u nohou.
03.12.2011 08:05 |

podobné články

Nechal syna v rozpáleném autě: Upekl ho tam asi schválně

 
Případy, kdy roztržití rodiče zapomenou v autě malé dítě a ono se v plechové výhni doslova upeče, jsou vždycky tragické. Ale jaký trest by zasloužil otec, který něco takového udělá schválně?
24.06.2014 14:25 |

podobné články

Kolik platíte za plyn? Možná vám tím unikají tisíce

 
Víte, kolik utratíte za benzin do svého auta? Samozřejmě! Víte, kolik dáte za pečivo, zeleninu, maso před víkendem? No jistě! Ale víte, kolik stojí megawatthodina plynu a kolik jich ročně spotřebujete? Asi těžko… Ale měli byste! Je pravděpodobné, že vám v tom unikají až tisíce korun!
22.01.2016 15:30 |

podobné články