Článek

Tak půjde Zeman do druhé kandidatury, nebo ne? Odborník prý slyšel, že...

 
Odborníci oslovení deníkem Blesk se shodují, že prezident Miloš Zeman bude zřejmě za tři roky obhajovat svůj mandát. Svědčí prý o tom jeho výroky, kterými se snaží udržet v přízni voliče, kteří ho dostali před dvěma lety na Hrad. V souboji o post našeho nejvyššího ústavního činitele by se dle odborníků mohl utkat s Václavem Klausem. I on si prý totiž začal testovat půdu pro svou případnou kandidaturu.
20.08.2015 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků) , Miloš Zeman (20457 článků)
Podobné články

Herečka se obula do Hilary Clinton: Je její kandidatury jsem zmatená a neklidná

 
Herečka Jada Pinkett Smith v sobotu 18. dubna na svém profilu na Facebooku vyvěsila dlouhý traktát týkající se kandidatury Hillary Clinton do úřadu prezidentky USA. Manželka herce Willa Smithe prý byla z oznámení této kandidatury víc zmatená a neklidná než nadšená. Smithová zmínila především to, že bílé Američanky se těm barevným dodnes neomluvily za ignoraci v době, kdy bojovaly za práva žen.
21.04.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Will Smith (119 článků) , Hillary Clinton (90 článků) , Will Smith (119 článků)

Zaorálek: Zeman trvá na odbornosti, a sám není odborník na nic

 
„Schopný politik nemusí být největší odborník v daném oboru. Přesto může podat velmi dobrý výkon. Divím se Miloši Zemanovi, který je politik, že tak zvýrazňuje odbornictví, když on sám není odborník na nic,“ reagoval na prezidentovo vystoupení, kterým komentoval návrhy na složení nové vlády místopředseda ČSSD a nominant na ministra zahraničí Lubomír Zaorálek.
10.01.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2402 článků)

Prezidentská kandidátka Fischerová: Už jsem velká holka, moc mě nepožere!

 
ROZHOVOR Opojení mocí jí prý nehrozí, protože kolem sebe má spousty inteligentních lidí, kteří na ni dohlédnou. Proto nepotřebuje ani šaška, jako zrcadlo. Herečka a aktivistka Táňa Fischerová má v těchto otázkách jasno. Ostatně připomněla i prvenství redakce při ohlášení její kandidatury. „Vy jste byl ten spouštěč mé kandidatury,“ zasmála se v rozhovoru s reportérem ParlamentníchListů.cz.
04.10.2012 17:15 |

podobné články

Prezidentská kandidátka Fischerová: Už jsem velká holka, moc mě nepožere

 
ROZHOVOR Opojení mocí jí prý nehrozí, protože kolem sebe má spousty inteligentních lidí, kteří na ni dohlédnou. Proto nepotřebuje ani šaška, jako zrcadlo. Herečka a aktivistka Táňa Fischerová má v těchto otázkách jasno. Ostatně připomněla i prvenství redakce při ohlášení její kandidatury. „Vy jste byl ten spouštěč mé kandidatury,“ zasmála se v rozhovoru s reportérem ParlamentníchListů.cz.
04.10.2012 17:15 |

podobné články

Dryml vyzval Haška, ať se vzdá titulu či kandidatury na šéfa ČSSD

 
Senátor Vladimír Dryml (ČSSD) vyzval jihomoravského hejtmana Michala Haška, ať se vzdá titulu JUDr., nebo kandidatury na předsedu sociální demokracie. Hašek získal titul loni na fakultě v šestitisícovém slovenském městě Sládkovičovo.
10.03.2011 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (285 článků) , Michal Hašek (2318 článků)

Senátor vyzval Haška, ať se vzdá titulu či kandidatury v ČSSD

 
Senátor Vladimír Dryml (ČSSD) vyzval jihomoravského hejtmana Michala Haška, ať se vzdá titulu JUDr., nebo kandidatury na předsedu sociální demokracie.
10.03.2011 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (285 článků) , Michal Hašek (2318 článků)

Jiří Krampol: Kultura šla do hnoje. Nic tady už není naše, v TV samý americký sračky. Všechno se rozkradlo. A Zeman v Moskvě...

 
Podle herce Jiřího Krampola si Miloš Zeman dělá a říká, co chce, a přitom je mu asi jedno, o jak důležitou věc jde. O Zemanově cestě do Moskvy na oslavy konce druhé světové války sice prý herec slyšel, ale nechce ji nijak hodnotit. Údajně je to proto, že politice vůbec nerozumí. „Ale míchají mě jiné věci. Stát je zadlužený kvůli těm slavným restitucím, všechno se tu rozkradlo, všechno rozprodalo...,“ uvedl herec a pak se rozpovídal na úplně jinou notu. Jiří Krampol prostě zřejmě není až tak jiný nežli Zeman...
12.05.2015 18:23 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (619 článků) , Miloš Zeman (20457 článků)

Tlumočník z Mandelova pohřbu: Slyšel jsem hlasy, jsem schizofrenik!

 
Nejsem podvodník, ale mistr! To tvrdí tlumočník do znakové řeči, který způsobil skandál na pietním ceremoniálu za uctění památky Nelsona Mandely. Tisíce neslyšících mu nerozuměly prý proto, že trpí schizofrenií a v době, kdy Obama velebil osobnost bojovníka proti rasismu, prý slyšel hlasy a měl halucinace.
12.12.2013 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Nelson Mandela (202 článků)

Takové blbosti, že prý uprchlíci jsou invaze. Dokonce jsem slyšel, že Evropané jsou indiáni a muslimové jsou kovbojové, naříkal významný host Jana Čulíka

 
Andrew Stroehlein, evropský ředitel pro média lidskoprávní organizace Human Rights Watch, se minulý týden účastnil zasedání petičního výboru českého parlamentu, na kterém se projednávala petice protiislámské iniciativy Islám v ČR nechceme proti přijímání uprchlíků do naší země. V rozhovoru s šéfredaktorem Britských listů Janem Čulíkem si následně posteskl, jaké slyšel blbosti. Uprchlíci prý nejsou marťani a není pravda, že čelíme jejich invazi.
29.06.2015 08:46 |

podobné články

Zeman jmenoval nové generály, povýšil i syna popraveného Heliodora Píky

 
U příležitosti výročí konce druhé světové války prezident Miloš Zeman ve čtvrtek na Hradě jmenoval nové generály. Syn Heliodora Píky Milan se stal brigádním generálem, náčelníka generálního štábu, generálporučíka Petra Pavla, povýšil do nejvyšší hodnosti armádního generála. Zeman zároveň vyzval ministerstvo obrany k podpoře Pavlovy kandidatury do vysoké funkce v NATO.
08.05.2014 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20457 článků)

Řebíček se vzdal kandidatury. Kvůli aféře bratra

 
Policejní inspekce navrhla kvůli korupci stíhat několik teplických policistů včetně bratra bývalého ministra dopravy Aleše Řebíčka. Ten se vzdal kandidatury za ODS do podzimních sněmovních voleb.
30.06.2009 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Řebíček (94 článků)

Rath na kandidátce ČSSD zatím zůstává

 
Předsednictvo ČSSD v pátek v podvečer jednalo o osudu kandidatury středočeského hejtmana Davida Ratha v říjnových volbách do Sněmovny. Část strany se staví proti němu, předseda Jiří Paroubek se však jeho kandidatury zastal. Rath se jednání účastnil. Po vzrušeném dni nakonec k žádné změně na středočeské kandidátce nedošlo, Rath na ní zůstává.
03.07.2009 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků) , David Rath (4393 článků)

Jitka Seitlová se vzdala kandidatury na ombudsmana

 
Zástupkyně ombudsmana Jitka Seitlová se vzdala ve středu kandidatury na ombudsmana. Agentuře Mediafax to sdělil dobře informovaný zdroj.
25.08.2010 12:00 |

podobné články

Starec se vzdal kandidatury na ústředního tajemníka ČSSD

 
Současný předseda ústřední kontrolní komise ČSSD Martin Starec, který v pátek získal nominaci na funkci ústředního tajemníka strany, se vzdal kandidatury.
11.12.2010 13:55 |

podobné články

PŘEKVAPENÍ! RATH i ŠKROMACH se vzdali kandidatury na prvního místopředsedu!

 
Středočeský hejtman David Rath se v pátek večer vzdal své kandidatury na prvního místopředsedu strany. Soudí, že post si zaslouží úspěšnější kandidát.
18.03.2011 21:55 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4393 článků) , Michal Hašek (2318 článků)

Volba druhého muže ČSSD prohlubuje rozkol, kandidují Hašek a Zaorálek

 
Do souboje o funkci prvního místopředsedy ČSSD, zástupce stranického šéfa, byli nominováni Michal Hašek, Zdeněk Škromach, Lubomír Zaorálek a David Rath. Ten se ale v projevu vzdal kandidatury ve prospěch Zaorálka. Stejný postup zvolil i Škromach, který se vzdal kandidatury ve prospěch Haška.
18.03.2011 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2402 článků) , Zdeněk Škromach (579 článků) , David Rath (4393 článků) , Michal Hašek (2318 článků)

Volba druhého muže ČSSD prohloubila rozkol, nakonec vyhrál Hašek

 
Do souboje o funkci prvního místopředsedy ČSSD, zástupce stranického šéfa, byli nominováni Michal Hašek, Zdeněk Škromach, Lubomír Zaorálek a David Rath. Ten se ale v projevu vzdal kandidatury ve prospěch Zaorálka. Stejný postup zvolil i Škromach, který se vzdal kandidatury ve prospěch Haška. Po emotivních projevech nakonec zvítězil Hašek s 363 hlasy.
19.03.2011 02:50 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2402 článků) , Zdeněk Škromach (579 článků) , David Rath (4393 článků) , Michal Hašek (2318 článků)

Někteří prezidentští kandidáti by měli podle Roithové odstoupit

 
Europoslankyně a kandidátka na prezidenta Zuzana Roithová na svém dnešním happeningu požádala své příznivce, aby vyzvali některé jiné prezidentské kandidáty k odstoupení z kandidatury. "Vyzvěme ty, kteří nemají na to, aby tuto zemi posunuli o kousek dál v její důvěryhodnosti, aby ze své kandidatury odstoupili," prohlásila. Žádného ze soupeřů ve volbě o prezidentskou funkci ale nejmenovala.
16.11.2012 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Roithová (150 článků)

MD: V případě kandidatury Hamburku na olympiádu získá ČR nové přístavní území

 
Ministr dopravy Dan Ťok dnes jednal v Hamburku o budoucnosti českého přístavního území, jehož využití by omezila výstavba spojená s kandidaturou města na pořádání Letních olympijských her v roce 2024. Ministr se s představiteli Hamburku dohodl na tom, že v případě kandidatury na olympiádu získá ČR za své dotčené území adekvátní náhradu. Ta zajistí ČR i v dalších letech plnohodnotné využití přístavu, včetně námořní dopravy.
21.09.2015 17:51 |

podobné články