Článek

Tak jde Zeit: Dělej jakoby nic

 
Ruská propaganda kam se podíváš, Babišovy děti z Číny a užitečné filmové tipy.
24.03.2016 10:50 |

podobné články

Podobné články

Navzdory střelbě dělník zadržel zločince: Lupiče se samopalem přetáhl železnou tyčí

 
Řekl mi: „Lehni p..o!“ a mířil na mě samopalem. „Tak dělej p..o, dělej!“ zakřičel jsem na něj já, vzpomínal včera u soudu na loňské přepadení benzínky v Dřevohosticích klíčový svědek dělník Jano Čeh (50), který se s kolegy postavil lupičům. Pak vnímal jen vyšlehnutí plamenů z hlavně samopalu a lupiče, který ho naštěstí minul, přetáhl tyčí.
16.07.2013 22:15 |

podobné články

Východoevropané dříve hledali azyl, nyní běžence nechtějí, napsal německý Zeit

 
Za časů komunismu našly na Západě azyl tisíce lidí z východoevropských zemí, nyní se tytéž státy samy zdráhají přijmout uprchlíky ve větších počtech. Napsal to v komentáři německý týdeník Die Zeit s tím, že východní členové Evropské unie od Bulharska přes Maďarsko, Českou republiku a Polsko až po pobaltské republiky společně prohlašují, že u sebe nechtějí žádné žadatele o azyl.
13.05.2015 10:09 |

podobné články

Dříve sami hledali azyl, nyní běžence nechtějí, kritizuje nás německý Zeit

 
Za minulého režimu z východoevropských zemí prchaly na Západ tisíce lidí. Tytéž země ale dnes odmítají zachovat se stejně, napsal německý týdeník Die Zeit v reakci na odpor Česka, Bulharska, Maďarska nebo Polska k větším počtům žadatelů o azyl. 
13.05.2015 12:03 |

podobné články

Německý týdeník: Babiš je český Trump. Jeho obří střet zájmů dopadá i na Evropu

 
Střet zájmů českého ministra financí Andreje Babiše je obrovský a má evropský dosah, píše ve svém čtvrtečním vydání německý týdeník Die Zeit. Babišovy firmy podle odhadů expertů, na které se týdeník odvolává, získaly v prvním roce jeho úřadování na ministerstvu financí o 50 procent vyšší dotace. Die Zeit v textu Babiše také srovnává s republikánským kandidátem na amerického prezidenta Donaldem Trumpem.
04.08.2016 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8307 článků) , Donald Trump (2451 článků)

Paroubek: Die Zeit píše o Babišovi

 
Die Zeit je v Německu dlouhodobě považován za týdeník s mimořádně seriozním autorským a redakčním zázemím, kde je naprostou samozřejmostí ověřovat si veškeré zveřejněné informace z několika zdrojů.
05.08.2016 18:10 |

podobné články

Hroch zachránil v Tanzanii tonoucí mládě zebry

 
Pruhované mládě zebry spadlo nešťastnou náhodou do řeky Mara v africké Tanzánii, když se chtělo napít a oddělilo se od svého stáda. Po chvíli se začalo topit, protože mu docházely síly. Naštěstí poblíž plaval statný hroch, který ukázal, že u něj hroší kůže neznamená lhostejnost. K zebře připlaval a začal ji tlačit ke břehu. Dojemné záběry netradiční záchrany ze zvířecí říše se podařilo zachytit turistickému průvodci Tomovi Yulovi, který vše sledoval se svým synem Michaelem (13). „Hroch začal zebru jemně vystrkovat ven z vody  jakoby říkal: Dělej, nevzdávej se, dokážeš to. Jen skoč a budeš tam,“ popsal situaci Tom.
22.12.2010 03:15 |

podobné články

KAMERY usvědčily BOURAJÍCÍ řidičku z nehody! Dělala jakoby nic...

 
Řidičku, která není zrovna zářným příkladem slušnosti, zachytily bezpečnostní kamery na náměstí v Berouně. Žena při vyjíždění z parkoviště nabourala jiné vozidlo, a přestože se u něj po chvíli potkala s jeho majitelem, tvářila se jakoby nic a nechala ho odjet. Záznam na kameře ale promluvil.
23.02.2011 00:50 |

podobné články

Tom Cruise natočí Mission Impossible 4

 
Třikrát a dost herci Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Mission Impossible . Sám se počtvrté zhostí role neohroženého Ethana Hunta. Do kin by měl snímek vstoupit v květnu 2011 a na produkci se bude podílet také J. J. Abrams .
12.02.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (852 článků)

Vtípek se sexy Petrou

 
Jde mravenec k řece a vidí tam slona. Zařve na něj: „Dělej, vylez z té vody!"
21.05.2011 06:15 |

podobné články

Vítkovická střídačka má slavného vrátného, útočníka Viktora Ujčíka... Ujčo, Ujčo, dělej!

 
Zraněné koleno ho nepustí do boje, na tribuně nevydrží, chce být týmu nablízku. A tak na sebe vzal vítkovický útočník Viktor Ujčík (39) úlohu vrátného na hokejové střídačce. Dobrovolně. Většinou otevírají kustodi. Ale tady slavný útočník…
01.12.2011 12:11 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Ujčík (21 článků)

Kája Saudek kreslil Rosenberga při souloži: Dělej si to, jak chceš, já si to nějak chytím, říkal Kája

 
Nahota a erotika byly pro Káju Saudka (†80) hlavním tématem jeho tvorby. Koho jiného by si tedy pro inspiraci měl pozvat, než hvězdu porno branže Roberta Rosenberga (40). A tak Rosenberg souložil a Saudek kreslil...
29.06.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Robert Rosenberg (159 článků) , Karel Saudek (111 článků)

Platím tě? Tak dělej, co chci! Podnikatel se pustil do škol a politologů

 
Místopředseda Asociace exportérů Otto Daněk se zhurta opřel do českých politiků. Měli prý už před lety počítat s tím, že české podniky budou potřebovat spíš techniky, a ne humanitně vzdělané osoby. Politologové by si prý mohli připlatit na studium klidně 80 tisíc ročně.
03.01.2017 23:20 |

podobné články

Tobiáš (ČSSD): Jsem rozhodně proti rozsahu amnestie a proti odpuštění trestů

 
Ano, i já jsem rozhodně proti rozsahu amnestie a proti odpuštění trestů a zrušení stíhání různých podvodníků a tunelářů. Musím se však pozastavit nad jiným aspektem této věci. Zaráží mě, že naše sdělovací prostředky se jakoby probudily až nyní a až nyní reagují na něco, co pan Václav Klaus udělal zcela evidentně špatně, jakoby v dobách dřívějších pan Václav Klaus nic špatného neprovedl anebo se možná jen maličko někdy zmýlil.
27.01.2013 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8471 článků)

Dělej, střel mě, znělo hecování a voják střelil!

 
Český voják postřelený nedávno na základně v Kosovu údajně utrpěl zranění při hloupém hecování se svým kolegou, uvedla televize Nova.
15.12.2009 07:50 |

podobné články

Test „chytrosti“ pravé nohy!

 
Z emailu od Vás: Legrační záležitost, která ti bude vrtat hlavou! Budeš to zkoušet nejméně padesátkrát, abys zjistil, jestli to tu pravou nohu naučíš. Ale tvoje noha to nikdy nedokáže! 1. V sedě na židli zvedni pravou nohu ze země a dělej s ní kruhy po směru hodinových ručiček. 2.  A teď, když děláš ty kruhy, začni psát [...]
11.01.2010 07:35 |

podobné články

Královská Výsost (25) si natloukla pozadí: Dělej, vyfoť to!

 
Už s tím začíná být k smíchu! Britský princ Harry ( 25) se rád ve společnosti chlubí, jak dobře hraje koňské pólo. Pravda ale je, že se málokdy udrží po celý zápas v sedle.
29.06.2010 05:15 |

podobné články

Osobnosti: princ Harry (236 článků)

Šeps vzkazuje Gunčíkové: Dělej radši modelku! Ten jekot se nedá poslouchat...

 
Na začátku dubna jich bylo dvanáct, prý i skvělých kamarádů, finalistů druhé řady soutěže Česko Slovenská SuperStar. Dvanáct nejlepších z více než deseti tisíc uchazečů na startovní čáře.
06.06.2011 12:15 |

podobné články

PROSTŘENO – Míša při vaření nadávala: Dělej, ty zm*de!

 
Ostravské Prostřeno v pátek uzavře Míša Zelinská, která se v kuchyni projevila jako pořádný hulvát. Kdo by do drobné blondýnky řekl, že mluví jak dlaždič?
30.09.2011 05:10 |

podobné články

Foť tu rakev. Dělej! Ošklivé scény z Havlova smutečního průvodu

 
REPORTÁŽ Na poslední cestu s Václavem Havlem se ve středu do centra Prahy vydaly tři typy lidí. Ti, co chtěli Havlovi vyjádřit úctu, "čumilové", ale i primitivní lovci fotografií. Právě ti soutěžili o to, kdo pořídí nejlepší fotku Havlovy rakve. Místo pietního ticha, které je asi největším vyjádřením úcty, pak v průvodu řešili běžné banality. Hypotéky, nebo třeba mytí oken.
21.12.2011 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4441 článků)