Článek

Tajemství z basy: Spoluvězenkyně drasticky změnily miliardářskou dcerku Rezešovou

 
Opilá na dálnici způsobila autonehodu, při které zabila čtyři lidi. Dědička miliardového impéria Eva Varholíková-Rezešová (37) za to skončila v maďarské base na 9 let. Zpočátku měla stále hvězdné manýry, ale ty ji brzy přešly. Prozradila to její spoluvězeňkyně, která se už z vězení dostala.
04.05.2016 15:30 |

podobné články

Podobné články

Miliardářská dcerka Rezešová: Poprvé v černém a prolomila mlčení

 
Více než rok uběhl od tragické nehody, při které zemřeli čtyři lidé. Žalobci z jejich smrti viní miliardářskou dcerku Evu Varholíkovou-Rezešovou, ta ovšem svoji vinu popírá. Zlomilo se v ní ale snad svědomí? K dalšímu soudnímu líčení přišla v černém a poprvé promluvila!
03.09.2013 14:40 |

podobné články

Blíží se osudný den pro Rezešovou: Pošlou ji příští týden do basy?

 
Nad magnátovou dcerou Evou Varholíkovou-Rezešovou (36) se stahují mračna. Již příští týden může padnout rozsudek v jejím ostře sledovaném případu. Za usmrcení čtyř lidí pod vlivem alkoholu na maďarské dálnici jí hrozí až 10 let za mřížemi.
16.11.2013 17:36 |

podobné články

3 tajemství krásy, která musíte znát

 
Vidíme-li nádhernou ženu, která na nás působí dojmem, že je absolutně spokojená a nic jí nechybí, lámeme si hlavu nad tím, jaká jsou její tajemství krásy. Odjakživa se držíme představy, že krásné ženy taková tajemství mají, protože kdyby ne, vypadaly by asi tak nějak, jako my – obyčejné smrtelnice, jež mají dle svého názoru do dokonalého vzhledu hodně daleko… Možná i vy chcete znát ona tajemství krásy, díky kterým byste si mohla zvýšit sebevědomí, cítit se lépe ve vlastním těle, líbit se sama sobě a zároveň i lidem ve vašem okolí. Každá z nás chce být krásná a je jedno, zda zrovna vynáší pytel plný odpadků, nakupuje v obchodním centru, chystá se na pracovní pohovor nebo sedí doma na pohovce u oblíbeného seriálu. Pojďme si prozradit tajemství krásy Jak to sakra dělá? Je tak krásná, přímo dokonalá! Vypadá spokojeně, určitě musí mít nějaký fígl! Pokud i vám podobné fráze proběhnou hlavou ve chvíli, kdy spatříte krásnou ženu, pak jste tu správně. Teď společně s námi můžete odhalit tajemství, která stojí za dokonalým vzhledem žen, jež vídáme na ulici, v televizi nebo v módních časopisech. Jste připravené? Jdeme na to! Tajemství č. 1: Arašídy vám zajistí krásné a lesklé vlasy! Mít krásné vlasy, plné lesku, života a zdraví – no řekněme si, milé dámy, která z nás po tom netouží. Ne všem byla dána do vínku bohatá hříva, která i bez kdovíjaké péče vypadá dobře, má objem a nechybí jí lesk. Jestliže ani k vám nebyla příroda štědrá, ba přímo naopak, doporučujeme vám vsadit na arašídy. Ty jsou známé pro vysoký obsah vitamínů B a vlákniny, které vám zajistí bujné vlasy hýřící zdravím a krásou. Tajemství č. 2: Pevný zadeček díky špenátu? Zkuste to! Ačkoli se traduje, že se za pěkným a pevným ženským zadečkem otočí jen muži, není to vůbec... Čtěte více Příspěvek 3 tajemství krásy, která musíte znát pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.03.2017 03:15 |

podobné články

Spoluvězeňkyně Lindsay Lohan zuří

 
Spoluvězeňkyně Lindsay Lohan pěkně zuří. Nemůžou vystát fakt, že s Lin je ve vězení zacházeno jako s celebritou a pravidla jako pro ostatní, pro ni neplatí… Lindsy Lohan se má ve vězní doslova jako v bavlnce. Nejen, že jí byl trest zkrácen z původních 90 dní na 30, přičemž se může dostat ven mnohem dříve za [...]
25.07.2010 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (686 článků) , Lin Lin (51 článků)

Studená sprcha pro Rezešovou: Dostala tři roky navíc! V opilosti zabila 4 lidi

 
Doufala v nižší trest, ale u odvolacího soudu čekala milionářskou dcerku Evu Rezešovou studená sprcha. Nekompromisní soudce ji k šestiletému trestu přidal další tři roky!
11.09.2014 12:50 |

podobné články

Rodina obětí vzkazuje Rezešové: Shnij v base!

 
Nedokáží jí přijít na jméno. Příbuzní manželského páru, který zahynul na maďarské dálnici po srážce s miliardářskou dcerkou Evou Rezešovou, se tvrdě vyjádřili na adresu bohaté Slovenky. Její rodině vzkázali, že je na zítřejším pohřbu nechtějí vidět.
27.09.2012 12:15 |

podobné články

Rezešová je na dně: Milenec i bratr ji odkopli!

 
Už čtvrtým týdnem pokračuje soud s miliardářskou dcerou Evou Rezešovou (36), která způsobila nehodu, při níž zemřeli 4 lidé. Při každém stání ji v soudní síni podporuje matka a švagrová. Její milenec a bratr se tam však ani jednou neukázali. Proč ji odkopli?
16.09.2013 12:20 |

podobné články

Drsný vzkaz pro Rezešovou: Příště ti auto natankuje penězi Satan!

 
Spravedlnost byla na Evu Varholíkovou-Rezešovou (36) a její právníky krátká. Teď si s ní vyřizuje účty maďarský rapper. A vzkazuje jí, že ji bude soudit Bůh a příští party může uspořádat v pekle.
21.12.2013 19:07 |

podobné články

Nerovný boj v případu Rezešové: Dědičku bude hájit právnické eso, pozůstalé neznámá advokátka!

 
Soudní bitva mezi zhýralou slovenskou prominentkou Evou Varholíkovou-Rezešovou (36) a pozůstalými obětí, které na maďarské dálnici připravila o život, pokračuje. Nejde však o rovný boj. Zatímco Rezešovou bude hájit zkušený advokát, pozůstalé neznámá právnička.
08.04.2014 20:10 |

podobné články

6 hvězd, které radikálně změnily vizáž kvůli roli - druhý díl

 
Zde je "další várka slavných":http://www.extra.cz/6-filmovych-hvezd-ktere-drasticky-zmenily-vzhled-kvuli-roli-dil-prvni, kteří kompletně změnili svůj vzhled kvůli roli ve filmu.
29.07.2013 09:05 |

podobné články

ČRo: Začíná výstava nejlepších dětských výtvorů na téma Nápady, které změnily svět

 
Jaké nejlepší nápady, vynálezy a objevy změnily náš svět k lepšímu, a jak se na ně dívá nejmladší generace? Na tyto otázky přináší odpověď výstava s názvem Nápady, které změnily svět, která představuje vítězné práce 17. ročníku mezinárodní dětské výtvarné soutěže Malujeme po síti, pořádané Českým rozhlasem ve spolupráci s dětským časopisem Igráček a Národním muzeem.
06.06.2012 09:40 |

podobné články

Luxusní domácí vězení pro miliardářskou dcerku: Rezešová tam může mít milence i děti!

 
Maďarské soudy již brzy rozhodnou o osudu milionářky Evy Varholíkové-Rezešové (36), která loni způsobila smrtelnou dopravní nehodu. Rodiny obětí jsou ale v šoku. Magnátova dcera by si totiž případný trest mohla "odpykávat" v luxusním komplexu, navíc s rodinou po boku!
04.10.2013 20:50 |

podobné články

Miliardářská dcerka Rezešová: Zabila 4 lidi a dostane jen domácí vězení! Rozhodl soud...

 
Je vinna! Slovenskou prominentku, Evu Varholíkovou-Rezešovou (36), poslal dnes maďarský soud na 6 let do basy. Loni při autonehodě na dálnici pod vlivem alkoholu zabila 4 lidi. U soudu jí nepomohly krokodýlí slzy, právnické kličky, ani řeči o tom, jaká je skvělá matka. Advokát miliardářské dědičky zažádal o domácí vězení, což soud odsouhlasil. Prokurátor se však hned odvolal.
22.11.2013 09:12 |

podobné články

Milionářská dcerka Rezešová dostala za zabití čtyř lidí šest let basy! Odvolala se

 
Šestiletým vězením dnes budapešťský soud potrestal Evu Varholíkovou-Rezešovou, dceru bývalého slovenského podnikatele a politika, za loňskou tragickou nehodu, při které na maďarské dálnici zahynuli čtyři lidé.
22.11.2013 10:17 |

podobné články

Rezešová se psychicky zhroutila: Převezli ji do vězeňské nemocnice!

 
Na zhýralou slovenskou prominentku Evu Rezešovou-Varholíkovou (36) toho bylo už příliš! Poté, co ji po jedenáctidenním pobytu v luxusním domácím vězení chtěla převézt policie zpátky do basy, se nemohla odtrhnout od zámožných příbuzných, načež se zhroutila.
06.12.2013 18:25 |

podobné články

Milionářskou dcerku Rezešovou v base navštívily dcery: Drásavé scény a pláč!

 
Už dva roky sedí milionářská dcera Eva Varholíková Rezešová za způsobení nehody, při níž zemřeli čtyři lidé, v maďarské base. Dva roky je bez svých dvou dcer. Ty ji však nyní do vězení přišly navštívit. V neděli totiž bude mít jejich matka 37. narozeniny. O žádnou oslavu za branami věznice však nešlo, naopak! Spíš než radost prožily všechny obrovské trauma.
07.08.2014 19:50 |

podobné články

Přísnější trest pro milionářskou dcerku: Za smrt 4 lidí dostala 9 let!

 
Maďarský odvolací soud potrestal Evu Varholíkovou-Rezešovou, dceru bývalého slovenského podnikatele a politika, devíti lety vězení za dopravní nehodu, kterou způsobila v roce 2012 a při níž zahynuli čtyři lidé. Dostala tak přísnější trest, než rozhodl dříve soud nižší. Původně ji poslal do vězení na šest let.
11.09.2014 12:30 |

podobné články

Tajemství sexy letušek: Jak se změnily jejich uniformy za poslední století?

 
Už přes sto let nás doprovází na cestách a starají se o nás na palubách letadel. Letušky jsou neopomenutelnou součástí letecké dopravy. Musí být nejen ochotné a schopné, ale také šik a elegantní! Podívejte se, jak se během sto let změnily jejich uniformy.
26.02.2016 20:25 |

podobné články

Před 20 lety zemřel Miloš Kopecký (†73): Tajemství jeho rodiny! Vnuk skončil v kriminále

 
Dnes je tomu právě 20 let, co zemřel populární herec Miloš Kopecký (+73). Po jeho smrti čekala rodinu řada těžkých zkoušek, ta největší jeho milovanou dceru Barboru – jejího syna a Kopeckého vnuka Martina totiž soud před časem poslal do vězení za krádeže! Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
16.02.2016 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Kopecký (90 článků)