Článek

Tahle talentovaná sedmnáctka dělá čest svému jménu ‚Kráska‘

 
Dostát naplno svému jménu ‚Kráska‘ se už několik let daří této americké televizní hvězdičce, která je nadanou herečkou, zpěvačkou i tanečnicí. Nejvíce Bella Thorne proslula hlavní rolí v seriálu pro děti Na parket!, kde ztvárnila postavu CeCe Jones.
06.06.2015 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Bella Thorne (12 článků)
Podobné články

Dělá čest svému jménu! Jmenuje se Arnold a je »nesmrtelný«!

 
Tenhle kocour dělá čest svému jménu! Jmenuje Arnold, po slavném akčním hrdinovi Arnoldu Schwarzeneggerovi (68) a během tří let svého života už dvakrát přežil jistou smrt!
11.09.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (555 článků)

Klaus vydává pokračování Zápisků z cest

 
Prezidentu Václavu Klausovi v těchto dnech vychází další pokračování knižní podoby jeho Zápisků z cest, tentokrát pod názvem Zápisky z nových cest. O dojmy ze státnických cest se pravidelně dělil se čtenáři Práva a Novinek. Novinkám při této příležitosti odpověděl na pár otázek.
31.10.2012 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9090 článků)

Klaus dnes pokřtil svou novou knihu z cest. Prý je lepší než ta předchozí

 
Prezident Václav Klaus dnes novinářům představil další knihu, která shrnuje jeho poznámky ze zahraničních cest. Texty, které v minulých třech letech publikoval v deníku Právo a na serveru Novinky.cz, nyní vycházejí v knize Zápisky z nových cest. Prezident tak navázal na svou předchozí cestopisnou knihu Zápisky z cest.
01.11.2012 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9090 článků)

Tahle sedmnáctka tasí ženské zbraně stejně mocně jako starší ségra Kim Kardashian

 
Jó, tyhle holky se maj... Celé dny se Kardashianky a Jennerky věnují svému zevnějšku, cestování, opalování nebo selfíčkům. Do toho si odskočí na nějakou tu společenskou akci, párty nebo módní přehlídku a u toho všeho se nechávají snímat kamerami do jejich reality show Keeping Up With the Kardashians, která jim už sedmou sezónu vynáší pořádný balík. A zatímco benjamínek rodiny Kylie Jenner  (17) byla zpočátku pihatou desetiletou holkou, dneska se hlavně ráda vystavuje na sociálních sítích. A na první pohled je jasné, od koho to odkoukala...
05.10.2014 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1214 článků) , Kylie Jenner (107 článků)

Seznamte se! Tahle talentovaná samice bude s Absolonovou bojovat o Thálii

 
Vyhlášení divadelních Cen Thálie 2011 se nezadržitelně blíží. Už 24. března 2012 bude na prknech Národního divadla o cenu v kategorii mimořádný ženský jevištní výkon v žánru operety, muzikálu a jiného hudebně dramatického žánru bojovat zpěvačka Monika Absolonová  (35) . Ta to letos ale rozhodně nebude mít jednoduché. V nominaci s ní se totiž ocitla talentovaná a přeci jen o něco zkušenější Hana Fialová (42), která sbírá slova uznání i obdiv kritiky za ztvárnění titulní role v muzikálu Marguerite v Národním divadle moravskoslezském, ke kterému hudbu napsal několikanásobný držitel Oscarů a hudebních cen Grammy Michel Legrand.
13.02.2012 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (939 článků) , Michel Legrand (1 článek) , Hana Fialová (17 článků)

Zmáčený Václav Vydra dělá čest svému jménu

 
Potkali nebo viděli jste někoho slavného? Práskněte to! Foťte, ale i pište!
03.11.2010 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Vydra (221 článků) , Václav Vydra (221 článků) , Václav Vydra (221 článků)

Mrkněte: Legendární Twiggy je i v 62 letech jako proutek

 
Legendární britská modelka Twiggy (62) svému jménu stále dělá čest. Ačkoliv už dávno překročila šedesátku, stále si udržuje štíhlé tělo, které před více než 40 lety proslavilo. Na svůj věk navíc vůbec nevypadá.
01.12.2011 06:50 |

podobné články

Lank (Úsvit): Demagog.cz dělá čest svému jménu

 
Hlídací pes pravdy – server Demagog.cz – se zakousl do politické diskuse Tomio Okamury a Jiřího Dienstbiera. Žádné velké překvapení. Zatímco prvního nemilostně roztrhal, druhého více méně láskyplně olízl….
03.04.2014 07:25 |

podobné články

Ta má ale jazyk! Tohle není chlap, ale známá a za jiných okolností velmi šarmantní herečka

 
Každoroční kalendář Proměny dělá vždy čest svému jménu, metamorfózy známých tváří, které se svou účastí zapojí do bohulibé věci, jsou úžasné. Letos se projekt realizuje již pošesté a my vám přinášíme první vlaštovku, fotku, na níž je osoba, která se jako jediná objevila ve všech předchozích ročnících. Chantal Poullain.
17.10.2014 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Chantal Poullain (224 článků)

Krásce z Fantoma opery odvaha nechybí: Mrkněte, jak se vášnivá herečka oddávala milostným hrátkám v seriálu plném nestydatostí

 
Americký seriál Shameless, jehož název odkazuje na nestydatost, dělá čest svému jménu. V dalších dílech tohoto kontroverzního seriálu už poněkolikáté odhodila zábrany herečka Emmy Rossum, která bravurně sehrála další z řady postelových scén.
26.02.2015 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Emmy Rossum (2 články)

Michal bojuje s těžkou hemofilií: Nerad vzpomínám na socialistickou péči

 
Michal Šťastný dělá čest svému jménu. Ačkoliv trpí těžkou hemofilií, úspěšně podniká, sportuje, snaží se být co nejvíce aktivní, i když zažil velmi těžké období za socialismu. Nerad vzpomíná i na 70. léta, kdy se většina hemofiliků kvůli špatné krvi nakazila virem HIV nebo hepatitidou.
23.09.2015 06:25 |

podobné články

Poznáte, které holywoodské hvězdy je tahle kráska dcera?

 
Tahle krásná dívka a talentovaná spisovatelka to v posledních týdnech nemá lehké. Zaměřuje se na ní pozornost amerických médií kvůli rozvodu jejích slavnějších rodičů. Hlavně kvůli milostným avantýrám jejího hvězdného otce.
17.06.2011 18:20 |

podobné články

Kerestešová (31): Neuvěříte, co dělá s přítelem před spaním!

 
Tahle sĺovenská talentovaná kráska si na svou postavu rozhodně nemůže stěžovat. Při tom, jakou má životosprávu, je ale s podivem, že se nám ještě nezakulatitla…
13.08.2016 12:20 |

podobné články

Kerestešová (31): Neuvěříte, co dělá s přítelem před spaním!

 
Tahle sĺovenská talentovaná kráska si na svou postavu rozhodně nemůže stěžovat. Při tom, jakou má životosprávu, je ale s podivem, že se nám ještě nezakulatitla…
18.08.2016 13:05 |

podobné články

Vraždící děti zabíjely ve jménu Islámského státu. Tahle zvěrstva nemají s islámem nic společného!

 
Islámský stát vyslal do světa další poselství. Že v jeho řadách jsou kluci, kteří budou zabíjet. Že i malé děti mohou vraždit ve jménu černé vlajky. Islámský stát zveřejnil obrázky ze syrské Palmýry. Bylo zde popraveno 25 syrských vojáků.
05.07.2015 11:01 |

podobné články

Nastávající rodiče Noid a Dvořáková: Hádky kvůli jménu dítěte!

 
Jako budoucí maminka prožívá Gabriela Dvořáková (25) šťastné dny. Jenže i nad sluncem zalitým životem se občas stáhnou mračna. Snoubenec Václav Noid Bárta (33) jí prý dělá peklo kvůli jménu dítěte!
05.06.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1140 článků)

Putin jen vychází vstříc Rusům. Západ jedná ve jménu menšin, Rusko ve jménu národa. Putin se rozloučí s liberály na příkaz lidu, říká Zachar Prilepin pro Aspen Review

 
Rusko není pozadu, jen se vyvíjí trochu jinak, než si na západě představujeme. Levice není levice, pravice není pravice. A Putin opravdu jen vychází vstříc svému lidu. To aspoň tvrdí „advokát komunismu“, současný ruský spisovatel Zachar Prilepin. Uvedl tak v rozhovoru pro čtvrtletník Aspen Intitute.
09.06.2015 12:56 |

podobné články

Miriam Chytilová: Kvůli jménu měla problém s kariérou, teď plánuje odjezd z Česka

 
Herečka a dabérka Miriam Chytilová (51) prozradila, že v minulosti měla problém kvůli svému jménu a hodně jí to zkomplikovalo kariérní rozvoj. V současné době má naopak hodně práce, a protože potřebuje i odpočívat, za rok plánuje odjezd do zahraničí.
08.02.2017 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Miriam Chytilová (8 článků)

Stárnoucí Mariah Carey nemá SOUDNOST! Za tuhle fotku se jí opět všichni vysmáli!

 
Mariah Carey si nedá pokoj ani o Vánocích. Místo aby šla konečně do sebe, přijala svůj věk a začala se podle toho chovat a oblékat, tak zase dělá ostudu svému kdysi věhlasnému jménu. Opět dala na sociální sítě fotku, na které je naprosto patrné, že ji prohnala Photoshopem. Tahle ženská je neskutečná zoufalka.
29.12.2016 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (446 článků)