Tahle kráska vyhrála soutěž modelek. Má to ale »háček«. Ona je on!

Nizozemskou verzi soutěže Next Top Model vyhrála Loiza Lamers. Dvacetiletá kadeřnice po celou dobu boje o titul tajila, že se narodila v mužském těle. Teprve po korunovaci světu přiznala, že musela kvůli své ženské kráse přetrpět změnu pohlaví.
29.10.2015 14:00 |

V Česku konečně předváděly modelky XXL. Podívejte se na 5 krásek, které rozvlnily svoje špíčky vedle známých vychrtlin

"Ve světě je to běžné":http://www.extra.cz/konec-vychrtlych-modelek-svet-fascinuje-tahle-80kilova-kraska-ktera-pozuje-naha, u nás se na modelky větších velikostí pohlíží stále ještě s despektem a pohrdáním. Trend XXL modelek nebo správně plus size modelek se ale konečně objevil i v Česku.
04.12.2013 19:25 |

Dcera exministra Tvrdíka vyhrála světové finále soutěže modelek

Češka Jana Tvrdíková (15) zvítězila ve 33. ročníku modelingové soutěže Elite Model Look. Soutěž se poprvé konala v Lisabonu. Dcera exministra obrany Jaroslava Tvrdíka je pátou Češkou v pořadí, která vyhrála světové finále soutěže modelek.
24.11.2016 10:30 |

Tahle kráska vydělala a ušetřila nejvíc ze všech českých modelek. Teď má džob snů

Karolína Bosáková byla jednou z nejžádanějších českých modelek v zahraničí. V šestadvaceti s tím, ale sekla a věnuje se mu z druhé strany jako majitelka modelingové agentury. "Tahle profese se dá dělat maximálně do třicítky. Chtěla jsem odejít v době, kdy o mne ještě stáli. Poslouchat, že už nejsem úplně čerstvé zboží, se mi nechtělo. Modeling je nemilosrdný," řekla Super.cz Bosáková.
17.11.2011 17:10 |

Osobnosti: Karolína Bosáková (17 článků)

Romskou soutěž krásy vyhrála tahle Slovenka! Zelenooká kráska učarovala porotu smyslným čardášem

"Romská soutěž krásy Miss Roma 2014":http://www.extra.cz/tomu-neuverite-romska-miss-internetu-zatim-vypada-takhle-muze-vyhrat-celou-soutez, která se uskutečnila včera večer v Hodoníně, zná svou vítězku.
15.06.2014 14:06 |

Soutěž modelek vyhrála dcera exministra Tvrdíka i ukrajinská emigrantka

Čtveřici modelů a modelek, kteří budou ve světě reprezentovat Česko a Slovensko, vybrala tradičně porota soutěže Schwarzkopf Elite Model Look. Středeční finále ale přineslo jedno překvapení navíc – ze soutěžících se rekrutovala ještě pátá vítězka, která bude ve světě soutěžit za Ukrajinu.
01.11.2015 15:45 |

Osobnosti: Karel Gott (4224 článků)

Miss Junior vyhrála kopie Andrey Verešové: Podívejte se, jak tahle kráska s kočičím pohledem vypadá v plavkách

Česko má novou nejkrásnější juniorku. Titul Miss Junior 2014 získala osmnáctiletá studentka Andrea Žiačiková. A v soutěžích krásy rozhodně není žádným nováčkem. "Loni jsem vyhrála Miss středních škol. Je to moje jedenáctá soutěž a desátý titul. Líbí se mi ten pocit, že jsem krásně nalíčená, učesaná, jdou na mě reflektory a jsem součástí dění," řekla Super.cz pár minut po svém zvolení Andrea.
05.12.2014 17:05 |

Osobnosti: Andrea Verešová (1071 článků)

Neskutečně vytuněná holčina: Tahle kráska s tělem divé laně vyhrála soutěž pro milovníky aut

Auta a krásné dívky k sobě patří stejně neodmyslitelně jako Pat k Matovi nebo Zdeněk Macura k Ivetě Bartošové. Proto se není co divit, že příznivci tuningu aut si vymysleli soutěž podobnou té, kterou pořádá prestižní časopis pro pány. Každý měsíc se vyhlašuje Tuning girl, z celé dvanáctky se pak za rok vybere nejhezčí dívka roku. Podívejte se na nádherné snímky divoké osmnáctileté kočky Báry, která je červencovou vítězkou. Opravdu má co nabídnout!
20.06.2013 17:20 |

Osobnosti: Iveta Bartošová (6612 článků)

Šílené! Anorektička vyhrála soutěž modelek!

Svět modelingu se úplně zbláznil! Jinak se ani nedá vysvětlit šokující výsledek americké verze soutěže Hledá se Supermodelka. Již během castingu v ní způsobila rozruch Ann Ward (19), jejíž superúzký pas objal jeden z porotců svými dlaněmi. Jakkoli neuvěřitelně to zní, tato vyzáblá dívka nakonec vyhrála!
03.12.2010 17:05 |

Soutěž modelek vyhrála v Nizozemsku kadeřnice, která bývala mužem

Nizozemská kadeřnice Loiza Lamersová (20) se přihlásila do místní verze soutěže Next Top Model. Po celou dobu soutěže tajila, že bývala mužem. Porotci to nepoznali a Lamersová vyhrála.
27.10.2015 17:11 |

10 nejlépe vydělávajících modelek: Gisele, Kate a Heidi!

Americký časopis Forbes zveřejnil žebříček nejlépe vydělávajících modelek světa za období duben 2009 – duben 2010. V době zmítané ekonomickou krizí nejvíce bodovaly »známé fi rmy« – Gisele Bündchen, Kate Moss a Heidi Klum. Renomované společnosti jako například Victoria´s Secret sázejí raději na jistotu v podobě zavedených modelek a nové tváře nepřijímají...
15.05.2010 12:30 |

Osobnosti: Heidi Klum (514 článků) , Kate Moss (575 článků) , Gisele Bündchen (283 článků)

Dost pohublých modelek! Bujaré křivky kyprých žen se stávají opět hitem. Vyzáblá tělíčka anorektických modelek už netáhnou a do módy se dostávají ženy s normálními tvary. Velikost XL je pro ně přednost a muži po nich touží. Podívejte se na sedm nejkrásnějších modelek s konfekční velikostí 42 plus!
24.10.2013 20:05 |

Kult ženských tvarů je zpět! Modelkou roku se stala tahle dokonale tvarovaná kráska s andělskou tváří

Tak tohle asi nikdo nečekal. Na pomyslný vrchol nejhezčích modelek světa nevystoupala žádná tvář chrastící kostmi, ale žensky tvarovaná floridská "kráska":http://www.extra.cz/tohle-vam-pokazi-detstvi-10-osudu-ktere-by-postihly-hrdinky-disneyho-animaku-v-dnesni-dobe "Kate Upton (21)":http://www.extra.cz/tema/kate-upton. Ta získala titul Modelka roku 2013.
03.09.2013 20:00 |

Nejprestižnější soutěž Elite Model Look vyhrála dcera nejvlivnějšího lobbisty: Táta mi modeling zakázal!

Snad každá začínající modelka sní o tom, že by vyhrála tu nejprestižnější soutěž v hledání nových talentů přehlídkových mol Schwarzkopf Elite Model Look. Teď se jedné holčině sen splnil. Ale není to jen ledajaká školačka. Je to dcera bývalého ministra a momentálně nejvlivnějšího lobbisty Jaroslava Tvrdíka (47). Kdo by si ale myslel, že jí do soutěže krásy dostrkal, tak se krutě mýlí.
01.09.2016 12:05 |

Syriza znovu vyhrála řecké volby, naznačují odhady. Má to ale háček

Předčasné parlamentní volby v Řecku podle předběžných odhadů těsně vyhrála levicová strana SYRIZA bývalého premiéra Alexise Tsiprase, která by tak obhájila své vítězství z předešlých lednových voleb. Vyplývá to z průzkumu ankety řeckých televizních stanic u voličů, kteří odešli z volebních místností, a z průzkumu Makedonské univerzity.
20.09.2015 18:41 |

Osobnosti: Alexis Tsipras (59 článků)

V roce 2002 vyhrála světovou soutěž krásy a měla nakročeno ke slávě. Kariéru ale vyměnila za poklidný rodinný život

Ester Geislerová (29) měla nakročeno k velké kariéře v modelingu. Mladší sestra slavnější Ani Geislerové vyhrála v roce 2002 prestižní soutěž Elite Model Look a sklízela úspěchy i jako herečka. Zahrála si v Králi Ubu, Krvi zmizelého, Hodině tance.
03.02.2014 10:45 |

Osobnosti: Ester Geislerová (31 článků) , Elite (2 články)

Šikanovaná albínka vyhrála soutěž krásy

Osmnáctiletá Sarah Wrightová z Velké Británie to v životě neměla jednoduché. Narodila se totiž jako albínka a kvůli své odlišnosti si toho musela od okolí hodně vytrpět. Teď si ale výrazně zvedla sebevědomí a začala věřit ve svou vlastní krásu. Vyhrála totiž alternativní soutěž krásy a získala smlouvu u modelingové agentury.
07.02.2014 13:30 |

Osobnosti: Sarah Wright (1 článek)

Vyhrála soutěž krásy a prozradila, že před finále čtyři dny nejedla

Modelka Natalya Šuvalovová (21) vyhrála soutěž krásy. A podle ní zřejmě jen díky tomu, že čtyři dny nic nejedla, aby měla ploché břicho a dokonalé křivky. Hned po vítězství se prý ale rozjela do rychlého občerstvení pro hamburger.
27.07.2016 00:05 |

Internet zaplavila fotka zasněžené sfingy. Má to ale háček!

Sněhová bouře a mrazivé počasí vyvolalo na Blízkém východě šok. Sněžení zaskočilo Libanon, Sýrii, Izrael a Egypt. Na sociální síti nyní koluje fotografie zasněžené sfingy, má to ale háček.
14.12.2013 15:20 |

Zpěvačka Nosková má nového chlapa, ale má to háček! Sex po internetu?

Muzikálová zpěvačka a velká kamarádka rodiny nemocného Stanislava Grosse Michaela Nosková září štěstím. Našla novou lásku. Má to však háček. Jde o vztah na dálku, který nedávno krachnul například modelce Simoně Dvořákové a Tomáši Topolánkovi. Míša ale věří, že je dva vzdálenost neohrozí…
12.02.2015 09:05 |

Osobnosti: Michaela Nosková (178 článků) , Michael Gross (10 článků) , Stanislav Gross (666 článků) , Simona Dvořáková (40 článků)