Článek

Tahanice s Dahlgrenem: Soud o vydání do Česka byl odročen!

 
Soud v americkém státě Virginia odročil jednání o stížnosti Kevina Dahlgrena proti vydání do Česka. ČTK to sdělila mluvčí velvyslanectví ve Washingtonu Pavla Veličkinová. Soud se znovu sejde 12. června. Stání u soudu ve městě Alexandria se konalo na žádost státního zástupce, který usiloval o zamítnutí Dahlgrenovy stížnosti vznesené již v září 2013. Soudce Claude Hilton však krátce po začátku jednání odročil, aniž by rozhodl.
22.05.2015 18:50 |

podobné články

Podobné články

Soud s Dahlgrenem byl odročen, podepište PETICI za jeho vydání do Česka

 
Soud ve městě Alexandria v americkém státě Virginia měl dnes rozhodovat, zda propustí z vazby na kauci Američana Kevina Dahlgrena podezřelého ze spáchání čtyřnásobné vraždy v Brně. Soud ale dnes jednání odročil! Další termín jednání není znám. Za jeho vydání do Česka vznikla petice!
06.06.2013 18:50 |

podobné články

Soud kvůli nehodě Dary Rolins byl plný emocí, ale bez zpěvačky

 
Ve středu pokračoval soud kvůli nehodě zpěvačky Dary Rolins, při níž v létě 2010 zemřel motocyklista. U soudu vypovídali policisté, kteří byli přivolaní k nehodě, a další znalci. Rolins se ještě v lednu z jednání omluvila, je totiž na dovolené na Bali. Soud byl odročen na 16. května. Další články k tématu: Soud s Darou Rolins byl odročen, zpěvačka se dalšího stání nezúčastní Dara Rolins: Ruka, která mě po nehodě držela, už patřila jiné ženě Zpěvačka Dara Rolins si vyslechla obvinění, hrozí jí až tři roky vězení Dara Rolins kvůli smrtelné nehodě zřejmě skončí u soudu
14.03.2012 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2197 článků)

Soud s Pomeje odročen na den jeho narozenin: Dostane vězení jako dárek?

 
Soud s Jiřím Pomeje (46), který probíhal od rána kvůli jeho finančním dluhům, byl odročen na 13. prosince. V den svých sedmačtyřicátých narozenin se tedy dozví, jestli půjde do vězení na tři roky nebo bude osvobozen. Pomeje během deseti let stihl už 5 soudů a 98 stání. Tentokrát čelí obvinění, že způsobil Státnímu fondu na podporu a rozvoj české kinematografie v souvislosti s filmem Andělská tvář škodu zhruba 5,5 milionu korun. Pokud ho soud uzná vinným, hrozí mu až tři roky za mřížemi.
25.10.2011 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1421 článků)

Stres Dary Rolins nekončí, soud byl odročen na srpen

 
Jsou to již téměř dva roky, co pod koly zpěvaččina automobilu zahynul důchodce Jindřich Rotrekl, jenž se právě vracel na motorce z ryb, případ však stále není uzavřen. Poté, co byla v procesu na podnět Dařina právníka vyměněna soudkyně, se celý případ začal dnes u soudu projednávat znova. Ortel však ještě nějakou dobu neuslyšíme - soud byl odročen na 13. srpna.
09.07.2012 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2197 článků)

Smrt hokejistů v Jaroslavli: Obžalovaný popřel vinu, soud byl odročen

 
V ruské Jaroslavli ve středu startoval proces s jediným obžalovaným v případě tragické nehody letounu, která připravila o život hokejisty z klubu Lokomotiv. Vinu za tragédii Vadim Timofejev, bývalý vysoce postavený pracovník letecké společnosti Jak Servis, odmítá. Soud byl krátce po zahájení odročen o dva týdny na žádost obžaloby s odůvodněním, že české a německé rodiny obětí nebyly o začátku procesu informovány.
03.12.2014 16:21 |

podobné články

Dara Rolins dostala za nehodu podmínku, zpěvačka se odvolá

 
Pro Daru Rolins ani po dvou letech neskončily soudní tahanice kvůli nehodě v Šáreckém údolí. Zpěvačka podle soudu vjela do protisměru a následně z nedbalosti usmrtila motocyklistu. Rolins dostala trest dva roky a dva měsíce s tříletou podmínkou a tříletý zákaz řízení. Zároveň musí zaplatit zhruba milionovou škodu. Zpěvačka plánuje odvolání. Další články k tématu: Soud s Darou Rolins kvůli nehodě bude pokračovat v srpnu Soud s Darou Rolins byl odročen, zpěvačka se dalšího stání nezúčastní Soud kvůli nehodě Dary Rolins byl plný emocí, ale bez zpěvačky Patrik mě vyfasoval s balíčkem starostí a trápení, říká Dara Rolins
23.10.2009 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2197 článků)

Topolánkův rozvod odročen: Manželka Pavla chce víc peněz! Mirek se schovával v autě!

 
Včera ráno se měl během několika minut hladce vyřešit rozvod šéfa ODS Mirka Topolánka (53) a jeho manželky Pavly (54). V rychlý průběh doufala celá ODS a určitě i současná Topolánkova partnerka, místopředsedkyně Sněmovny Lucie Talmanová (42). S tou má Mirek dvouletého syna Nicolase. Soud byl ale odročen a znovu bude až za měsíc. Kvůli majetku!
20.01.2010 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2138 článků) , Lucie Talmanová (129 článků)

KAUZA RATH: Proces odročen kvůli nemoci

 
Kvůli onemocnění člena senátu byl dnes odročen proces na Krajském soudu v Praze s exposlancem Davidem Rathem a dalšími deseti obžalovanými z korupce. „Zprávu o náhlé indispozici jsme obdrželi ráno,“ řekl soudce Robert Pacovský s tím, že by soud měl pokračovat ve čtvrtek.
15.10.2013 10:30 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4393 článků)

Rath se dobelhal k soudu a žádal odročení. Kvůli chybějícímu posudku mu soud vyhověl

 
V pondělí začalo další soudní přelíčení s bývalým poslancem a hejtmanem středočeského kraje Davidem Rathem. Jeho obhájci požádali soud o další odložení, protože se jejich klient teprve zotavuje z následků pádu z kola a není ještě zcela v pořádku a lékaři mu nařídili úplný klid. Teď už je na pražském krajském soudu, jaký navrhne další postup. Bývalý poslanec si stěžoval na výpadky paměti a velké bolesti hlavy. Soud byl během dne na krátkou dobu přerušen, aby žalobci dodali zdravotní posudek. Ten se nakonec nepodařilo sehnat, a tak byl soud odročen na úterý. 
11.05.2015 10:11 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4393 článků)

Kautmanovou vyděsil Červín: Dceru chce do střídavé péče!

 
S tím Barbara Kautmanová (33) nepočítala! Tahanice mezi ní a bývalým přítelem Michalem Červínem (41) o výživné pro dceru Rozárku (2,5) skončily u soudu. Ten měl včera v půl druhé vyřešit výši alimentů. Místo toho byl ale odročen. Důvod? Milionář z reality show Vem si mě! se nedostavil a navíc žádá svěření dcery do střídavé péče. „To je naprostý výsměch, neviděl ji celé dva roky,“ kroutí hlavou Barbara nad jeho snahou vyhnout se placení.
22.06.2011 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Barbara Kautmanová (80 článků) , Michal Červín (119 článků)

Začne zcela nový proces kvůli nehodě Rolins, odvolali soudkyni

 
Ve středu 16. května měl pokračovat soud kvůli nehodě zpěvačky Dary Rolins, při níž zemřel motocyklista. Místo toho ale začne pro devětatřicetiletou zpěvačku zcela nový proces. Kvůli námitce jejího právníka totiž odvolali soudkyni Zuzanu Zápalkovou, která podle nich jednala zaujatě. Další články k tématu: Soud kvůli nehodě Dary Rolins byl plný emocí, ale bez zpěvačky Soud s Darou Rolins byl odročen, zpěvačka se dalšího stání nezúčastní Byl to osud, říká Simona Krainová o nehodě Dary Rolins Zpěvačka Dara Rolins si vyslechla obvinění, hrozí jí až tři roky vězení Patrik mě vyfasoval s balíčkem starostí a trápení, říká Dara Rolins
11.05.2012 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2197 článků) , Simona Krainová (1893 článků)

Pražský soud se vrátil k případu nájemné vraždy z roku 2006

 
Serchio Beriša odmítá, že by před devíti roky s dalším komplicem organizoval vraždu obchodníka se šperky. V minulosti za to byl odsouzen k 12,5 roku vězení. Před zákonem se však skrýval, než byl dopaden v Budapešti. Pražský městský soud dnes začal proces opakovat. Kvůli tomu, že nepřišel poslední svědek, byl soud odročen na 8. června. Tento den by měl padnout i rozsudek.
18.05.2015 18:20 |

podobné články

ONLINE Šok u soudu s Dahlgrenem: Vynesení doživotí narušila jeho tlumočnice!

 
Vrchní soud v Olomuci potvrdil doživotí Američanovi Kevinu Dahlgrenovi (25). Muž v květnu 2013 brutálně v Brně vyvraždil čtyřčlennou rodinu svých příbuzných a poté utekl do USA. Stal se tak prvním člověkem, kterého americká justice vydala ke stíhání do Česka. Vrchní soud ve čtvrtek potvrdil červencový rozsudek Krajského soudu v Brně v plném rozsahu. Neuznal, že v době spáchání vražd byl Kevin Dahlgren nepříčetný. Naopak, znalci vypověděli, že sice trpí vážnou poruchou osobnosti, ale ta nesnižuje jeho rozpoznávací schopnosti. Vynesení rozsudku narušila Dahlgrenova tlumočnice, která jej zmeškala...
23.03.2017 08:45 |

podobné články

Tahanice kolem prodeje Liverpoolu pokračují, zastavil ho soud

 
Tahanice kolem prodeje fotbalového Liverpoolu ještě podle všeho neskončily. Ačkoli středeční rozhodnutí londýnského soudu vydláždilo cestu k tomu, aby zadlužený klub koupila americká společnost NESV, spolumajitelé Tom Hicks a George Gillett Jr. získali u soudu v Texasu předběžné opatření, které prodej blokuje.
16.10.2010 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Tom George (2 články) , Tom George (4 články)

Dva roky po nehodě čeká zpěvačku Daru Rolins nový soud

 
Téměř na den přesně dva roky po nehodě, při níž zemřel motocyklista, zpěvačce Daře Rolins opět začíná soudní kolotoč. Nové pojednávání s novou soudkyní je stanoveno na 9. července 2012, potvrdil iDNES.cz zpěvaččin právník Robert Vladyka. Další články k tématu: Začne zcela nový proces kvůli nehodě Rolins, odvolali soudkyni Patrik mě vyfasoval s balíčkem starostí a trápení, říká Dara Rolins Soud kvůli nehodě Dary Rolins byl plný emocí, ale bez zpěvačky Soud s Darou Rolins byl odročen, zpěvačka se dalšího stání nezúčastní Stíhání zpěvačky Rolins kvůli smrtelné nehodě končí, nejsou důkazy Zpěvačka Dara Rolins si vyslechla obvinění, hrozí jí až tři roky vězení VIDEO: Projeli jsme zatáčku, kde havarovala Dara Rolins
05.09.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2197 článků)

Dahlgrenova stížnost proti vydání do Česka: Soud ani teď nerozhodl

 
O stížnosti amerického občana Kevina Dahlgrena proti vydání do České republiky kvůli obviněním ze čtyřnásobné vraždy dnes soud v americkém státě Virginie nerozhodl, učinit by tak měl v nadcházejících dnech. Informovala o tom Česká televize. Pokud soud stížnost na návrh prokuratury odmítne, bude to další krok na cestě k Dahlgrenovu vydání české justici.
12.06.2015 22:00 |

podobné články

Americký zabiják Dahlgren už se z vězení nedostane. Za vyvraždění celé rodiny padl doživotní trest

 
Soud vynesl rozsudek nad Američanem Kevinem Dahlgrenem, který byl obžalován ze čtyřnásobné vraždy svých příbuzných z Brna-Ivanovic, kteří mu nabídli pomocnou ruku. Na verdikt soudu čekal ve vazební věznici v Bohunicích. Z vězení už se do konce svého života nedostane. Soud rozhodl o doživotním trestu.
20.07.2016 09:35 |

podobné články

Soud v kauze žhářského útoku byl odročen na příští úterý

 
Krajský soud v Ostravě odročil projednávání případu loňského žhářského útoku na domek Romů ve Vítkově na Opavsku. Jednání bude pokračovat příští úterý, dokdy by soud měl rovněž rozhodnout, zda k výslechu znovu povolá důležitého svědka. Dobrovolný hasič z Opavska, který policii přivedl na stopu čtyř neonacistů, už během hlavního líčení měl vypovídat, ale odmítl to ze strachu o život.
09.09.2010 11:00 |

podobné články

Kauza RATH po pauze pokračuje. Soud se svědků zeptá na zdravotnické zakázky

 
Soud s Davidem Rathem může pokračovat, minulý týden byl totiž odročen kvůli nemoci jedné z obžalovaných, podnikatelky Lucie Novanské. Soud má v plánu se svědků zeptat na zdravotnické zakázky v nemocnicích ve Středočeském kraji.
22.10.2013 06:25 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4393 článků)