Článek

Tady už pomůže jen křovinořez: Politička s příšerným účesem kolosálních rozměrů byla opět na ondulaci

 
O politických úspěších této soudružky, která je na ruské politické scéně výrazná téměř jako Vladimir Putin, se toho příliš neví, ale díky fenomenálnímu účesu se stala celosvětovou internetovou senzací.
20.06.2015 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3012 článků)
Podobné články

Křovinořez vám pomůže uskutečnit sen

 
Zanedbaný pozemek probudí křovinořez. Univerzální pomocník, který si poradí s každou překážkou.
07.04.2011 00:20 |

podobné články

Na zanedbanou zahradu platí křovinořez

 
Na zahradu nemáte dostatek času, tráva je proto přerostlá a kolem domu roste křoví a mlází, kterého se potřebujete zbavit? Zahradu vám pomůže dát do pořádku kvalitní křovinořez.
29.06.2011 00:20 |

podobné články

Mladý Brit uklouzl a vrazil si křovinořez přímo do stehna

 
Kuriózní, ale poněkud nebezpečnou nehodu řešili v úterý britští záchranáři z hrabství South Yorkshire. Sedmatřicetiletý muž z Boldonu si totiž při prořezávání keřů velmi nešťastně vrazil do nohy křovinořez. Během své práce uklouzl a nohou spadl přímo na zapnutý přístroj, který mu doslova zaplul do nohy a zasekl se v ní.
20.05.2010 11:40 |

podobné články

Lupič vykradl benzínku! Nejspíš si chtěl vybavit chalupu - vzal vysavač, křovinořez...

 
Velmi netradiční lup si odnesl zloděj z pelhřimovské benzínky. Kromě jiného ukradl i vysavač, křovinořez a nabíječku na autobaterie, řekla v pátek agentuře Mediafax pelhřimovská policejní mluvčí Hana Kotková.
07.10.2011 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Hana Kotková (23 článků)

Křovinořez srnečce amputoval nohu: Už jí vymýšlejí protézu!

 
 Už napořád bude v zajetí. Pro srnečku, kterou křovinořez připravil o nohu, by návrat do volné přírody znamenal jistou smrt. Nyní bojuje s osudem v záchranné stanici.
26.05.2014 12:15 |

podobné články

Opilý syn z Přerovska hodil po otci křovinořez a kladivo, pak mu podpálil kabát

 
Drsný útok opilého syna na otce se odehrál o víkendu na Přerovsku. Vše začalo hádkou, ale nakonec vzduchem létaly věci jako křovinořez nebo kladivo. Syn na závěr otci polil kabát benzinem a zapálil ho.
08.08.2016 14:50 |

podobné články

Co to tady lítá za rozčepýřené kuře? Justin Bieber si zase do něčeho strčil hlavu a takhle vypadá!

 
O Justinu Bieberovi se v posledních letech mluví více ve spojitosti s jeho drogovými excesy, příšerným vystupováním na veřejnosti nebo jeho milostnými pletkami se Selenou Gomez. Už v listopadu se nicméně Justin chystá opět představit jako hudební interpret a do nového boje vyráží také s novým účesem.
11.09.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (356 článků) , Justin Bieber (1365 článků)

Chlapečka (2) drtil obří nádor, byl větší než on sám

 
Dítěti nádor narostl do kolosálních rozměrů. Lékařům se však při unikátní operaci naštěstí podařilo dvouletému chlapci o váze 12 kilo nádor vážící 15 kilo odstranit.
27.06.2012 15:15 |

podobné články

Ježíši Kriste, Fentone! Legendární labrador znovu honí stádo jelenů

 
Je to přesně rok, co pejskaře po celém internetu pobavil neposlušný labrador Fenton, který utekl svému majiteli v londýnském Richmond Parku a jal se pronásledovat jeleny. Jeden kolemjdoucí, který si zvěř natáčel na mobilní telefon, tak zachytil scénu, která dokáže rozesmát i po roce. Britský telefonní operátor EE nyní tento ikonický výjev přepracoval do kolosálních rozměrů.
14.11.2012 12:20 |

podobné články

Ježíši Kriste, Fentone! Legendární labrador už honí i slony, a dokonce dinosaury

 
Je to přesně rok, co pejskaře po celém internetu pobavil neposlušný labrador Fenton, který utekl svému majiteli v londýnském Richmond Parku a jal se pronásledovat jeleny. Jeden kolemjdoucí, který si zvěř natáčel na mobilní telefon, tak zachytil scénu, jež dokáže rozesmát i po roce. Britský telefonní operátor EE nyní tento ikonický výjev přepracoval do kolosálních rozměrů.
14.11.2012 12:40 |

podobné články

Na zítra nic nechystejte: Dneska možná Zemi zničí obří asteroid!

 
Asteroid kolosálních rozměrů, který by byl schopen po srážce se Zemí vyhladit život, proletí v pátek velmi blízko kolem Země. Vesmírné těleso známé mezi astronomy jako 2014-YB35 je varováním pro lidstvo, že jeho dějiny mohou navždy skončit v řádu několika minut.
27.03.2015 19:05 |

podobné články

Hrůza: Tohle že je módní trend?!

 
Na Fashion Weeku v Paříži se to extravagantními modely jenom hemžilo. Jenže některý z návrhářů měl zřejmě krizi a tak nedostatky na modelech maskoval příšerným účesem.
04.03.2013 12:20 |

podobné články

Báro, snad ti Ježíšek nadělil lepší vkus! Nemožná Basiková letos děsila příšerným účesem i XXL šatníkem

 
Zpěvačka Bára Basiková letos překonala věkovou hranici padesáti let a vypadá to, že o sebe přestala dbát. Tolik nevzhledných a nelichotivých outfitů jako letos totiž nikdy dříve ve svém repertoáru neměla.
24.12.2013 15:12 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (567 článků)

Dvacet let ji změnilo k nepoznání: Ze zpívající lolitky a sexsymbolu 90. let Vanessy Paradis je vyžilá paní s příšerným účesem

 
Na bývalé partnerce Johnnyho Deppa se čas opravdu nehezky podepsal. Před dvaceti lety patřila k nejžádanějším ženám světového šoubyznysu, ale v jednačtyřiceti vypadá naprosto ztrhaně.
18.02.2014 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (706 článků) , Vanessa Paradis (140 článků)

Co to má na hlavě? Podívejte se, jakým příšerným účesem děsil okolí Jaro Slávik

 
Producent a někdejší porotce Talentu Jaro Slávik  (39) se po dlouhé době objevil ve společnosti. Nenechal si ujít slavnostní otevření nového luxusního hotelu.
13.06.2014 18:55 |

podobné články

Džambulka se možná nevdá! Macura chystá atentát s únosem přímo ze svatby!

 
Zatímco "Iveta Bartošová":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (44) postupně střízliví, začíná poznávat svět okolo sebe a rozdíl mezi "Pepou Rychtářem":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar a židlí, "Zdeněk Macura":http://www.extra.cz/tema/zdenek-macura se nevzdává a kuje plány na další epický únos "Džambulky":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova na druhý konec Evropy za asistence falešného hraběte s čerstvě provedenou italskou ondulací.
13.08.2013 11:50 |

podobné články

Dnes už byste filmovou hvězdu se slabostí pro trvalou ondulaci nepoznali: Tato dáma před 30 lety okouzlila Indianu Jonese

 
Film Indiana Jones a Chrám zkázy byl pro herečku Kate Capshaw přelomový hned ze dvou důvodů. Díky roli upovídané Willie Scott se stala dobovým sexsymbolem, a navíc při natáčení poznala svého budoucího manžela, režiséra Stevena Spielberga.
01.09.2014 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Steven Spielberg (142 článků) , Kate Capshaw (2 články)

Gottová s hororovým účesem byla mimo mísu

 
OČIMA FRANTIŠKY: Manželka legendárního Karla Gotta je sice v manželství s o sedmatřicet let starším zpěvákem šťastně ukotvená, ale v módě se stále panicky hledá. Styling, jenž předvedla v čele s účesem na křtu cédéčka svého chotě Sentiment, byl opět mimo mísu, jak se lidově říká.
29.09.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4616 článků)

To je změna! Absolonová si ostříhala ofinu. Líbí se vám?

 
Monika Absolonová  (35) výrazně změnila image. Novým účesem s krátkou ofinou se pochlubila na představení nejlepších českých divadelníků, kteří byli nominováni na prestižní cenu Thálie. Monika se v nominacích ocitla již potřetí. "Ale to, že se tady poprvé objevím s novým účesem, nebyl úmysl," řekla Super.cz.
24.01.2012 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (921 článků)