Článek

Tady rodí slavní: Špitál s cenami pětihvězdičkového hotelu!

 
Možná jste si říkali, kde rodí celebrity a jak probíhá jejich porod, jestli je klasický, jako u běžných žen nebo jiný. Jiné to je určitě, ale v čem?
20.04.2016 09:20 |

podobné články

Podobné články

Tady rodí slavní: Špitál s cenami pětihvězdičkového hotelu!

 
Možná jste si říkali, kde rodí celebrity a jak probíhá jejich porod, jestli je klasický, jako u běžných žen nebo jiný. Jiné to je určitě, ale v čem?
17.04.2016 12:15 |

podobné články

Lišky v kuchyni: Recepty přímo od pětihvězdičkového šéfkuchaře!

 
Toužíte ochutnat něco exkluzivního, ale máte pocit, že si to vaše peněženka nemůže dovolit? Kdepak! I skutečné pochoutky můžete vykouzlit z běžně dostupných surovin. Vykouzlete kompletní menu, kterým ohromíte rodinu. Jak na to, vám poradí šéfkuchař pětihvězdičkového pražského hotelu Le Palais Martin Ševít.
30.08.2013 11:10 |

podobné články

Rodiče viní špitál: »Nalili« do Iony (†1,5) 3 litry vody

 
Už čtyři roky se přou rodiče Iony (†1,5) s královéhradeckou nemocnicí. Viní lékaře z toho, že děvčátko při léčbě převodnili a »přesolili« a žádají tři miliony odškodného. Špitál to odmítá. Soud stále nerozhodl.
10.07.2015 22:20 |

podobné články

Bývalý morový špitál v Českých Budějovicích se znovu zabydlí. Bude sloužit i NPÚ

 
Bývalý českobudějovický morový špitál prošel stavební obnovou a brzy znovu ožije. V nově zařízených prostorech vzniknou kanceláře Národního památkového ústavu, kapli Nejsvětější Trojice čeká restaurování a následné zpřístupnění veřejnosti.
20.01.2016 10:50 |

podobné články

Turistka ohlásila skupinové znásilnění v 5* hotelu. Omdlela po drogách v pití v Indii

 
Skupina Indů měla zdrogovat a znásilnit Američanku přímo v pokoji jejího pětihvězdičkového hotelu v Dillí. Případ se měl odehrát v květnu tohoto roku. Indická policie potvrdila, že se obviněním vážně zabývá.
06.12.2016 13:15 |

podobné články

Milenci ze StarDance Ridi s Hunčárovou: Bazénová pohodička v luxusním hotelu

 
Italský šéfkuchař Emanuele Ridi (43) se plácl přes kapsu. Svou lásku ze StarDance tanečnici Lucii Hunčárovou (31) vzal do luxusního pětihvězdičkového hotelu ve Slovinsku. Páreček se pochlubil plavkovou fotkou u bazénu.
23.08.2017 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Emanuele Ridi (78 článků) , Lucie Hunčárová (72 článků)

Zákeřná bakterie zabila ve zlínském hotelu cizince: Ředitel stanul před soudem, svádí to na majitele

 
Okresní soud ve Zlíně začal řešit případ čtyřiatřicetiletého Pavla Šindolára z Prahy, který byl provozním ředitelem hotelu v Březůvkách na Zlínsku, kde se ve vodě objevila nebezpečná bakterie legionella. Podle policie po pobytu v hotelu předloni zemřel na nemoc způsobenou touto bakterií jeden cizinec a další muž onemocněl. Obžalovaný je stíhán pro obecné ohrožení a těžké ublížení na zdraví. Podle státního zástupce Jana Zubka totiž hosty v hotelu ubytovával i poté, co se ve vodě legionella objevila a hygienici mu provozování hotelu zakázali.
10.10.2016 15:05 |

podobné články

Vodu v hotelu měl zamořenou legionellou, která zabila hosta, přesto nezavřel: Dostal čtyři roky natvrdo

 
Po pobytu v jeho hotelu zabila jednoho cizince legionella, druhý onemocněl. Okresní soud ve Zlíně v podnělí uložil pětatřicetiletému Pavolu Š. z Prahy trest čtyři roky a dva měsíce vězení za obecné ohrožení a ublížení na zdraví. Muž byl provozním ředitelem hotelu v Březůvkách na Zlínsku, kde se ve vodě nebezpečná bakterie objevila. Pavol Š. podle obžaloby v hotelu ubytovával i poté, co mu hygienici kvůli legionelle provozování hotelu zakázali.
14.11.2016 12:00 |

podobné články

Rodí se tady nový vůdce, silně varuje bývalá ústavní soudkyně Wagnerová. Nevylučuje zcela ani svou kandidaturu na Hrad

 
ROZHOVOR Po sněmu ANO to podle senátorky Elišky Wagnerové vypadá, že se tady rodí nový vůdce, který bude mít poslední slovo téměř ve všem. „To je strašně nebezpečné, to je koncentrace moci a s těmi návrhy, které mají osekávat různé ústavní pojistky, je to trend nesmírně nebezpečný, posouvající demokracii směrem k autokracii a nakonec k despocii,“ prohlásila v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz bývalá ústavní soudkyně Eliška Wagnerová.
03.03.2017 07:35 |

podobné články

Nevyhazujte peníze! Najděte si nejlepší cenu hotelu

 
Už je nehledejte! Nejnižší ceny hotelů jsou tady! Jakto? Na českém internetu se usídlil mezinárodní vyhledávač cen hotelů HotelsCombined.cz. Jak vám pomůže? Najde pro vás zdarma tu nejnižší cenu vašeho vybraného hotelu. A to s garancí!
09.09.2013 00:05 |

podobné články

Madonna přiletěla do Prahy, bydlí na Malé Straně

 
Soukromé letadlo s americkou zpěvačkou Madonnou na palubě v úterý hodinu po půlnoci přistálo na starém ruzyňském letišti. Na přistávací ploše čekaly na popovou ikonu dvě černé limuzíny Audi a dodávka. Ihned vyrazily do luxusního pětihvězdičkového hotelu Mandarin Oriental na Malé Straně, kde se zpěvačka s doprovodem ubytovala. Padesátiletá Madonna, která přiletěla do Prahy bezprostředně po koncertu z Kodaně, vystoupí ve čtvrtek v přírodním amfiteátru na Chodově.
12.08.2009 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Hotelový komplex v Malajsii: Luxus uprostřed pralesa

 
Kolem je jenom džungle a mraky. I přesto si ale člověk může dopřát luxus pětihvězdičkového hotelu. Kde? V hotelovém komplexu Genting – City of Entertainment (Město zábavy), který vyrostl padesát kilometrů od hlavního města Malajsie Kuala Lumpuru.
22.11.2009 07:00 |

podobné články

Hotel v Malajsii: Luxus uprostřed pralesa

 
Okolo jen džungle a mraky. Přesto si zde můžete dopřát luxus pětihvězdičkového hotelu.
30.11.2009 17:10 |

podobné články

Silikonová kráska Pavelková si z Venezuely odvezla štípance

 
Modelka Romana Pavelková oslavila Nový rok na ostrově Margarita a stále si tam užívá luxusu pětihvězdičkového hotelu a krásného počasí. Vadou na kráse byl jen výlet na pevninu, při kterém byla pobodána moskyty.
08.01.2010 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Romana Pavelková (170 článků)

Van Dammovo ubytování v Praze vyjde Maláčovou na statisíce

 
Světová filmová hvězda Jean Claude Van Damme si bude v Praze užívat opravdového luxusu. Bude bydlet v apartmá pětihvězdičkového hotelu, jehož pronájem na jednu noc stojí čtyři tisíce eur, tedy zhruba 105 tisíc korun.
12.03.2010 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Jean-Claude Van Damme (49 článků)

V Německu otevřeli hotelový řetězec pro psy s vlastním divadlem a pláží

 
Majitelé, kteří se rozhodnou své čtyřnohé kamarády ubytovat během své nepřítomnosti v psím hotelu, rozhodně nemusí mít žádné výčitky svědomí. Alespoň v případě, že je umístí do nového pětihvězdičkového hotelového řetězce s názvem Paw Hotels (Packa hotely), který nedávno začal působit u našich německých sousedů. Čeká na ně totiž komfort, který páníčci a paničky svým psům doma většinou dopřát ani nemohou.
14.06.2010 07:15 |

podobné články

Ubytování nároďáku v Polsku: Ráj flamendrů! 35 hospod 350 metrů od hotelu!

 
Tak tohle vypadá na velký flám a průšvih jedním vrzem! Vedení fotbalové reprezentace vybralo pro ubytování mančaftu při EURO 2012 hotel Monopol v centru Vratislavi. A doslova za humny pětihvězdičkového paláce najdete 35 restaurací!
28.12.2011 12:15 |

podobné články

Hotel Transylvania

 
Málokdo o Draculovi ví, že není jen princem temnoty, ale také vlastníkem stylového Hotelu Transylvánie - luxusního pětihvězdičkového resortu, kde se mohou všechna monstra světa (tedy Frankenstein, Mum...
03.10.2012 13:20 |

podobné články

Krainová překvapuje: Místo pětihvězdičkového hotelu bydlí v karavanu!

 
Každý rok se modelka Simona Krainová (40) těší na dovolenou s přáteli do Toskánska. A ani letos tomu nebylo jinak!
13.05.2013 05:06 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1894 článků)