Článek

Tady končí pro Růžičku veškerá sranda! Policie ho chce dostat za mříže na 5 let

 
Kdo si špatně vede účetnictví, ten si koleduje o malér, a jedním z takových lidí je i Vladimír Růžička. Přijetí půlmilionové částky od podnikatele Palaščáka se mu nyní může stát osudným, jelikož ho policie chce obžalovat ze zpronevěry.
28.04.2016 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Růžička (294 článků) , Vladimír Růžička (290 článků)
Podobné články

Podraz na Růžičku? Další svědectví o nenávisti! Co se dělo ve Slavii před jeho odchodem? Nikdo se zahořklým koučem nemluvil!

 
"Hlavně nic neřešit před MS," zní hokejovým prostředím, ale v řadě lidí spojených s prazvláštní kauzou "úplatku", který měl převzít na skandální videonahrávce trenér Vladimír Růžička, zůstává hořká pachuť a hlavně obavy, že celá kauza nejen, že byla vykonstruovaná ve snaze Růžičku poškodit, ale Růžičku i poškodí, protože některé otázky se budou důležití svědci bát zodpovědět.
25.04.2015 10:11 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Růžička (294 článků) , Vladimír Růžička (290 článků)

Smrt Lokvence a teď křeslo ve Slavii! Růžičku střídá kontroverzní Lubina

 
Vladimíra Růžičku nahradí ve funkci trenéra hokejistů Slavie Ladislav Lubina. Jeho asistentem bude Josef Beránek. Pro Lubinu, který má za sebou kontroverzní minulost, to bude druhé extraligové angažmá v roli hlavního kouče.
19.03.2014 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Josef Beránek (10 článků) , Vladimír Růžička (294 článků) , Vladimír Růžička (290 článků) , Ladislav Lubina (12 článků)

Vláda má svého Rudu z Ostravy: S ministrem Ciencialou však sranda není. Majetek nepřiznal

 
Říká se, že "Ostravaci maji kratke zobaky". Ministr průmyslu a obchodu Rusnokovy vlády se v tomhle nezapře. Má podobný přízvuk i dikci jako bavič Ruda z Ostravy s tím rozdílem, že tohle není recese. Sranda však končí i v momentě, kdy Ciencala odmítá přiznat své majetkové poměry. Není však jediným z nových ministrů.
11.07.2013 12:30 |

podobné články

Naše děti pijí první ligu! Otevřeli byste vlastnímu dítěti lahev vína? Pokus na ulici ukázal šokující pravdu

 
Tady už přestává veškerá sranda! Naše děti prý pijí první ligu, ukázal to nedávný výzkum. A jak se k tomu staví dospělí? To si děti samotné vyzkoušely přímo na ulici. Reakce vás překvapí.
01.06.2015 19:11 |

podobné články

Tahle kráska v negližé vyjela na kolegy z Big Brothera: Výrazy má horší než dlaždič!

 
Uvažujete, že se někdy přihlásíte do reality show? A vydrží to vaše srdce? Britská celebritka Megan McKenn ukazuje, že to není žádná sranda a je to pomalu o infarkt! No uznejte sami, tady přestává veškerá legrace.
18.01.2016 14:06 |

podobné články

Vrchní transparentník Ondráčka varuje: Politika není žádná sranda. Když tam uděláte chybu, musíte platit

 
Ředitel Transparency International David Ondráčka všechny budoucí politiky varuje, že tenhle typ práce není žádná sranda a člověku v ní na bedrech leží veliká odpovědnost, jak už dal najevo i Obvodní soud pro Prahu. Má pro ně ale i pár slov, která by je mohla trochu uklidnit.
31.07.2015 21:31 |

podobné články

Osobnosti: David Ondráček (75 článků)

Přímá volba prezidenta. Sranda za dvě miliardy, která prý odrovná Senát

 
Přímá volba prezidenta bude Česko stát dvě miliardy. "Drahá sranda" se dokonce zřejmě vymstí i zákonodárcům. Horní komora parlamentu prý kvůli ní může skončit.
25.12.2011 08:05 |

podobné články

Téma: Ploty a ohrady, aneb sranda-fotky ze života!

 
Ploty máme k tomu, aby nás kryly, ochraňovaly, oddělovaly. Ploty jakoby samy lákaly, aby přes ně někdo lezl. Někdy vypadají úsměvně, někdy je kovařina povýšena na umění. Jak to vypadá, když se plotu podaří zadržet narušitele a pár jiných sranda fotek vám ukážeme v naší dnešní fotogalerii.
28.06.2012 05:35 |

podobné články

Hodně blbá sranda: Brňanka si vymyslela únos!

 
Byla to hodně blbá sranda! Těmito slovy zhodnotila Brňanka policistům svůj „únos“, kterým chtěla maskovat to, že peníze určené na placení složenek prohrála v automatech.
28.09.2013 08:00 |

podobné články

Klaus za mříže, profesorka Dvořáková na Hrad. Starý disident to nevzdává

 
Patří prezident Klaus za mříže nebo ne? Jaká píseň by se vám líbila jako nová hymna revoluce? Nebo jakého byste chtěli nového prezidenta? To vše jsou otázky a odpovědi, které lze najít na v mnoha ohledech jistě kontroverzním webu Opona2009. Zatímco lidé odpovídají v anketě by z většiny prezidenta za mříže poslali, zdá se, že novou hymnou by mohla být píseň Karla Kryla Demokracie – ta vítězí nad slavnou písní husitů Kdož sú boží bojovníci. Pokud by návštěvníci webu měli možnost ovlivnit volbu budoucího prezidenta, pak stojí za zmínku, že by na Hrad posadili s velkou převahou Marka Ebena nebo také třeba politoložku Vladimíru Dvořákovou.
15.12.2011 04:25 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (301 článků) , Karel Kryl (122 článků) , Vladimír Marek (32 článků)

Jak vypadá život před a po pořízení pejska? Tyto vtipné kresby musíte vidět!

 
Všichni to moc dobře známe, co nám dokážou naši čtyřnozí miláčci připravit jako překvápko. V momentě, kdy si pořídíme domácího mazlíčka, přestává veškerá sranda. Z bytu se nám stane chlívek a z auta ještě větší. Taky už se nikdy v klidu nenajíme. To všechno vtipně nakreslil majitel jednoho zlatého retrívra.
05.02.2016 16:20 |

podobné články

Fakt to není sranda: Čech Jedlička dál buduje stát. Jeho kumpány pochytala policie a svlékla je

 
Chorvatská policie si posvítila na výpravu Čechů, kteří se chtěli dostat do nově vyhlášeného státu Liberland na západním břehu Dunaje mezi Chorvatskem a Srbskem. Pohraniční policie pozatýkala několik lidí, hodiny je držela na služebně a po zaplacení pokuty vyprovodila až k hranici s Maďarskem. Prezident Liberlandu Vít Jedlička pro ParlamentníListy.cz popisuje, jakých úspěchů zatím dosáhl.
04.05.2015 16:50 |

podobné články

Květnový růst průmyslu překonal veškerá očekávání, říkají analytici

 
Květnové tempo růstu průmyslové výroby překonalo veškerá očekávání, nejvíce k výsledku přispěly automobilky, shodli se analytici oslovení ČTK. Nicméně řada ukazatelů podle nich naznačuje, že ve druhé polovině roku růst průmyslu zpomalí.
08.07.2011 11:25 |

podobné články

Policie obvinila hokejového trenéra Růžičku ze zpronevěry

 
Pražská policie zahájila trestní stíhání hokejového trenéra Vladimíra Růžičky. Podle informací ČTK si dnes převzal obvinění ze zpronevěry. V případě prokázání viny mu hrozí až pět let vězení nebo peněžitý trest. Bývalý reprezentační kouč od loňského roku čelil trestnímu oznámení. Policie se zabývala podezřením, že Růžička během působení v pražské Slavii chtěl úplatky od některých rodičů, aby jejich děti mohly hrát hokej.
27.01.2016 13:06 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Růžička (294 článků) , Vladimír Růžička (290 článků)

Tady končí sranda: Na Ukrajině hrozí nový Černobyl. Podívejte se na video

 
Od havárie černobylské jaderné elekrárny uplyne příští rok třicet let. Podle posledních zpráv však na Ukrajině hrozí riziko podobné katastrofy právě v těchto dnech. V ohrožení života jsou tentokrát obyvatelé žijící v dosahu několika set kilometrů od chemičky Stirol.
11.08.2014 10:20 |

podobné články

Tady končí sranda: Na Ukrajině prý hrozí nový Černobyl. Podívejte se na video

 
Od havárie černobylské jaderné elekrárny uplyne brzy třicet let. Podle posledních zpráv však na Ukrajině hrozí riziko podobné katastrofy právě v těchto dnech. V ohrožení života jsou tentokrát obyvatelé žijící v dosahu několika set kilometrů od chemičky Stirol.
11.08.2014 10:40 |

podobné články

"Opotřebovaný" Ivan Mládek: Vysmál se vrstevníkům a ukončil kariéru!

 
Ivana Mládka (73) máme zažitého hlavně jako zpěváka a komika, také se ale věnuje psaní textů, skládání hudby a kreslení. Jeho kariéra trvala dlouhých 46 let. Teď ovšem přišel s prohlášením, ze kterého je jasné, že tady končí sranda…
26.02.2015 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Mládek (136 článků)

Erik Best o zásadní Kalouskově chybě, která ho prý může dostat za mříže

 
Obojaké lavírování Karolíny Peake mezi nedávnou pravicovou koalicí a Rusnokovou vládou (které podporu taky úplně nevyloučila) je prý dokonale průhledné. Myslí si to komentátor blogu The FleetSheet Erik Best. Mnohem nevyzpytatelnější je prý Miroslav Kalousek, kterého mohou poslední politické chyby dovést až za mříže.
27.06.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5960 článků) , Karolína Peake (1599 článků)

Tajný plán soudců, jak Rychtáře dostat za mříže! To by mohlo vyjít...

 
Kolikrát to nevypadá a člověku až zůstává rozum stát, co si profesionální hlídač Josef Rychtář (55) dovolí. Jenže on sám dobře ví, že tentokrát to má šeredně nahnuté. Možná, že se pan manažer Ivety Bartošové (47) tváří sebejistě, ale určitě mu cvaká zadek. Dnes si totiž měl vyslechnout rozsudek, který ho asi pošle za mříže. Soudci však chytře řízení oddálili, aby mu mohli napálit vyšší sazbu.
22.10.2013 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6593 článků)