Článek
Podobné články

Nadržený beran přeskočil ohradu a během 24 hodin zplodil 33 potomků

 
Randy (Nadrženec), tak se jmenuje beran, který se během pouhých 24 hodin stihl spářit téměř s třetinou ovcí na farmě v anglickém Northamptonshiru. Stačilo jen přeskočit ohradu a dostat se ke stádu. Dalším podobným skokem si pak Randy před Vánoci dokonce zachránil život.
08.01.2012 10:10 |

podobné články

Půltunová žena se přiznala k zalehnutí chlapečka: Teď hubne, aby získala děti do péče!

 
Tak této ženě se přezdívá půltunová vražedkyně. Celá kauza začala v roce 2008, kdy na policii potvrdila, že zalehla svého synovce. Pravda je ale úplně jinde.
09.12.2013 05:15 |

podobné články

Hasiči naháněli na Táborsku 180 býků: Vyplašená zvířata prorazila ohradu a utekla

 
Desítky hasičů a dobrovolníků naháněly v úterý na Táborsku 180 vyděšených býků. Zvířata prorazila ráno ohradu farmy v Borotíně a rozprchla se do okolí.
15.12.2015 18:50 |

podobné články

Muže na Nymbursku rozmačkal býk: Natlačil ho na železnou ohradu

 
V Sokolči na Nymbursku došlo k tragické nehodě. Pracovník (†59) zemědělského družstva šel ráno vyhánět býky do venkovní ohrady, jedno ze zvířat ho ale přimáčklo na železnou ohradu. Muž byl na místě mrtev.
10.08.2016 11:40 |

podobné články

Štěňátková bestie z Prahy: Továrna na peníze a psí utrpení! Neuvěříte, jak daleko zašla...

 
"Kauza Kristýny Kundrtové z pražského Opatova":http://www.extra.cz/bestie-v-prevleceni-za-chovatelku-civav-trpely-kvuli-ni-desitky-stenatek-a-rodin-ktere-ji-naletely-neokradla-i-vas, které redaktorky eXtra neřeknou jinak než "Štěňátková bestie", nabírá na obrátkách.
17.07.2014 13:11 |

podobné články

Štěňátková bestie: U nás "podniká" legálně, v Rakousku je za mafiánku! Podívejte, jak ji natáčeli skrytou kamerou!

 
Debatu, kterou na Facebooku, eXtra a Blesku otevřel "případ krutého zacházení s čivavou Lisou":http://www.extra.cz/bestie-v-prevleceni-za-chovatelku-civav-trpely-kvuli-ni-desitky-stenatek-a-rodin-ktere-ji-naletely-neokradla-i-vas, kterou si od neznámé překupnice (která se prý "vydávala za štěňátkovou podnikatelku Kristýnu Kundrtovou z Prahy":http://www.extra.cz/stenatkova-bestie-to-je-ona-uz-vime-proc-se-tak-bala-ze-uverejnime-jeji-tvar) koupil moderátor ČT Smetana, mají v sousedním "Rakousku a Německu dávno za sebou":http://www.oe24.at/oesterreich/chronik/13-Welpen-vor-der-Mafia-gerettet-BILDER/88380958.
19.07.2014 09:15 |

podobné články

Komunistická bestie ve službách Gottwalda: Likvidoval vyslýchané, po revoluci byl rehabilitován

 
Narodil se jako bestie a jako bestie také zemřel... Miroslav Pich-Tůma (✝75) se svými pohůnky hrál první ligu komunistických mlátiček pod hlavičkou Státní bezpečnosti. V roce 1945 poslal celou svoji brigádu Mistra Jana Husa na smrt a právě krutost ho pasovala do role nelítostného »čističe nepohodlných« ve službách StB z Gottwaldovy éry.
12.02.2018 05:55 |

podobné články

Exekutor, kterého srazila Erbová: Dostal jsem ránu a odlétl na plot!

 
Ráno hrůzy prožila ve středu nejen modelka Vlaďka Erbová (32), ale hlavně exekutor, kterého modelka srazila autem. Úředník strávil pár hodin v nemocnici, kde ho lékaři ošetřili. Nyní poprvé promluvil o tom, co se v osudný okamžik stalo  a jaké si nese následky.
29.05.2014 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Vlaďka Erbová (929 článků)

Policie obvinila herečku Jakubiskovou za nehodu, při níž zemřel chodec

 
Policie obvinila herečku a producentku Deanu Horváthovou-Jakubiskovou kvůli říjnové dopravní nehodě, při které srazila na přechodu pro chodce staršího muže. Ten na místě zemřel. Za trestný čin usmrcení z nedbalosti může jít Jakubisková až na šest let do vězení. Další články k tématu: VIDEO: Jakubisková muže srazila až za přechodem, tvrdí svědci Herečka Jakubisková srazila autem chodce, ten na místě zemřel
16.01.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Deana Horváthová-Jakubisková (42 článků)

Policie navrhla obžalovat Jakubiskovou, za nehodu jí hrozí šest let

 
Policie navrhla obžalovat herečku a producentku Deanu Horváthovou-Jakubiskovou kvůli říjnové dopravní nehodě, při které srazila na přechodu pro chodce staršího muže. Ten na místě zemřel. Za trestný čin usmrcení z nedbalosti může jít manželka režiséra Juraje Jakubiska až na šest let do vězení. Další články k tématu: Policie obvinila herečku Jakubiskovou za nehodu, při níž zemřel chodec VIDEO: Jakubisková muže srazila až za přechodem, tvrdí svědci Herečka Jakubisková srazila autem chodce, ten na místě zemřel
17.09.2012 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Jakubisko (139 článků) , Deana Horváthová-Jakubisková (42 článků)

Čtyři mladíci se zranili při čelním nárazu do kamionu: Další čtveřice se srazila s kamionem

 
Úterní ráno dobře nezačalo hned pro dvě posádky osobáků. Obě auta se srazila s náklaďákem, v obou případech byli zraněni čtyři lidé. Hůř je na tom ale čtveřice mladíků ve věku okolo 17 let, která se ve Frýdku-Místku čelně srazila s náklaďákem.
03.09.2013 10:40 |

podobné články

Půltunová bomba paralyzovala Caen, 20 tisíc lidí evakuováno

 
Bombu z druhé světové války našli na staveništi v centru města.
14.02.2010 18:15 |

podobné články

Půltunovou machnu obvinili z rozdrcení dítěte, teď je z ní slušná samice!

 
Více než půltunová američanka Mayra (32) měla před pěti lety svou vahou nedopatřením zavraždit dvouletého synovce. Žena od té doby drasticky hubne a dnes vypadá opravdu k světu! Kromě neuvěřitelné proměny se jí navíc daří očistit své jméno a ukázat, že vše bylo jinak.
20.11.2013 21:31 |

podobné články

Američané vyrazili na pár piv. Našli lebku praslona

 
Tři miliony let čekala lebka praslona na objevení. Skupina Američanů našla při rozlučce se svobodou v písku dosud nejzachovalejší lebku stegomastodonta na světě. Půltunová kost bude vystavena v muzeu v USA
23.06.2014 10:20 |

podobné články

Pohled na tři kůzlata skotačící na hřbetě trpělivého koně pobaví

 
Tři kůzlata sdílejí ohradu s koněm jménem Pan G a mláďata si umanula, že si z o několik set kilo těžšího koně udělají atrakci. A Pan G jim to dopřál. Video, o jehož původu není bohužel nic známo, baví lidi po celém světě.
28.06.2014 13:25 |

podobné články

Mareček (ČSSD): Parkovací místa postupně přibývají

 
Mezi prioritami vedení radnice Prahy 13 byla v posledních letech výstavba parkovacích míst. Především jsme se zaměřili na nejproblematičtější sídliště – Velkou Ohradu, konkrétně na ulice Janského a Tlumačovská, kde vznikla nová parkoviště.
06.10.2014 14:31 |

podobné články

Pár si koupil zakrslé prasátko, teď se jim na gauči válí skoro půltunová prasnice!

 
Dokážete si představit spolužití s třistakilovou prasnicí? Jeden kanadský pár už ano.
23.12.2014 08:56 |

podobné články

Energetici pomáhali v dětském domově, hospici, Armádě spásy i na ranči - v Moravskoslezském a Olomouckém kraji

 
Montéři, fakturantky, pracovníci vodní elektrárny Dlouhé stráně, operátorky call centra, specialistka na marketing a další pracovníci Skupiny ČEZ zamířili v rámci programu Čas pro dobrou věc do pěti severomoravských neziskových organizací, ve kterých strávili celý pracovní den. V dětském domově pomáhali s velkým jarním úklidem, na ranči budovali ohradu pro výcvik koní a v Armádě spásy radili, jak by se mohla organizace lépe představit veřejnosti.
15.06.2015 11:46 |

podobné články

Striptérka skočila do arény, aby hladila umírajícího býka

 
Švédská striptérka Amina Axelssonová projevila obrovskou kuráž, když v Malaze přeskočila ohradu arény La Malagueta a běžela za umírajícím býkem s transparentem „Stop býčím zápasům!“. Její úsilí samozřejmě přítomní neocenili, ovšem do výše teď vyzdvihují ochránci zvířat po celém světě i organizace PETA.
23.09.2015 20:00 |

podobné články