Článek

Ta ale vyrostla! Takhle dnes vypadá nejkrásnější holčička světa Kristina Pimenová

 
Nejkrásnější holčička na světě se jmenuje Kristina Pimenová (10) a fotografy prý zaujala už ve třech letech. Je to nejobsazovanější dětskou modelkou a její sláva se dávno dostala za hranice Ruska, odkud pochází.
12.09.2016 20:50 |

podobné články

Podobné články

Nejkrásnější dívka na světě má vaši konkurenci: Vyhlašujeme soutěž o eXtra nejkrásnější českou holčičku!

 
"Kristina Pimenová (9)":http://www.extra.cz/tema/kristina-pimenova, nejmladší supermodelka z Moskvy, "jejímž otcem je fotbalista Ruslan Pimen a matkou modelka Gilkerija":http://www.extra.cz/chteli-jste-videt-jak-vypadaji-rodice-nejkrasnejsi-holcicky-na-svete-tady-je-mate, je podle mnohých nejkrásnější dítě na světě. Dostává spousty zakázek a fotí ty nejlepší reklamní kampaně, ale vy pořád tvrdíte, že denně na ulici potkáváte hezčí a doma je máte taky.
04.12.2014 17:48 |

podobné články

Matka nejkrásnější holčičky obvinila lidi z pedofilie. Kvůli téhle polonahé fotce své dcery

 
"Kristina Pimenová":http://www.extra.cz/tema/kristina-pimenova (8), která je neoficiálně titulována jako "nejkrásnější holčička na světě":http://www.extra.cz/vite-co-je-tohle-devce-zac-10-uchvatnych-fotek-te-nejkrasnejsi-holcicky-na-svete, nedávno vyvolala vášnivou debatu fotografií, na níž je oblečena pouze v šortkách a má holé nohy. Snímek je prý příliš sexistický a provokativní.
06.12.2014 14:57 |

podobné články

Pimenová a dalších jejích 15 konkurentek: Jak se vám líbí malé české modelky?

 
Slovanské ženy patří mezi nejhezčí na světě a už je to vidět v jejich malém věku. Přestože nejslavnější dětskou modelkou je teď "devítiletá Kristina Pimenová z Moskvy":http://www.extra.cz/tema/kristina-pimenova, šanci dáváme i holčičkám, které odmala nechodí přehlídky a nefotí se do prestižních časopisů.
14.12.2014 09:41 |

podobné články

Chtěli jste vidět, jak vypadají rodiče nejkrásnější holčičky na světě? Tady je máte!

 
"Celý svět ji zná jako nejkrásnější holčičku":http://www.extra.cz/vite-co-je-tohle-devce-zac-10-uchvatnych-fotek-te-nejkrasnejsi-holcicky-na-svete, co právě chodí mezi námi. "Devítiletá Kristina Pimenová z Moskvy":http://www.extra.cz/tema/kristina-pimenova je nejobsazovanější dětskou modelkou, která dostává ty nejprestižnější zakázky.
29.11.2014 16:21 |

podobné články

Z nejkrásnější holčičky na světě se pomalu stává žena. Kristina Pimenová slaví 11 let!

 
Je jí teprve 11 let, ale s přehledem by strčila do kapsy kdejaké topmodelky. Kristina Pimenová z Ruska je označována už několik let za nejkrásnější holčičku na světě, a právem! Fotí kampaně pro ty největší světové značky, které se o ni doslova perou. Dokonce si zahrála i ve filmu.
02.01.2017 08:15 |

podobné články

Dalších 15 českých holčiček, které nám zasíláte do soutěže: Je mezi nimi i ta vaše?

 
Když jsem vyhlásili soutěž o nejkrásnější českou holčičku, která by mohla porazit malou ruskou modelku "Kristinu Pimenovou (9)":http://www.extra.cz/tema/kristina-pimenova, "strhla se s vašimi fotkami malých holčiček doslova lavina":http://www.extra.cz/nejkrasnejsi-holcicka-pimenova-a-jeji-ceska-konkurence-tady-je-prvnich-10-vasich-krasnych-dcer.
11.12.2014 20:26 |

podobné články

Chtěli jste nejkrásnější holčičku na světě bez make-upu, tady je 9x! Ale smůla - i tak je pořád nejkrásnější

 
Když jsme napsali první článek o "Kristině Pimenové (9)":http://www.extra.cz/tema/kristina-pimenova, devítileté ruské modelce, málem jste nám ztrhali web. Jednak jste byli všichni zvědaví na to, "jak vypadá údajně nejkrásnější holčička na světě":http://www.extra.cz/vite-co-je-tohle-devce-zac-10-uchvatnych-fotek-te-nejkrasnejsi-holcicky-na-svete, a pak jste nám taky nechávali hodně vzkazů.
28.11.2014 21:17 |

podobné články

Kristina je známá jako nejkrásnější holčička na světě. Jak ale vypadají její rodiče?

 
Devítiletá Kristina Pimenová z Moskvy je nejobsazovanější dětskou modelkou, která dostává ty nejprestižnější zakázky. Její tvář můžete znát z mnoha kampaní předních světových značek. Říká se o ní, že je nejkrásnější holčičkou na světě, a svůj pomyslný titul si drží od tří let. Roste totiž stále do krásy. Jak vypadají ale její rodiče?
11.11.2015 14:41 |

podobné články

Nejkrásnější holčička na světě je i úspěšnou gymnastkou! Podívejte se, jak tento andílek tančí

 
Nejkrásnější holčička na světě Kristina Pimenova je dívka dvou tváří. Většina lidí ji zná jako malou modelku, ona se však věnuje i gymnastice, ve které je, jak uvidíte, velmi dobrá.
20.11.2014 22:21 |

podobné články

Nejkrásnější holčička na světě se už fotí jako dospělá žena: Navíc ji brzy uvidíte v kinech!

 
Je jí teprve deset, ale daří se jí na všech frontách. Kristina Pimenová je označována za nejkrásnější holčičku světa a už pěkných pár let fotí kampaně pro světové značky. Teď se jí navíc otevírají dveře i do světa filmu.
11.12.2016 12:11 |

podobné články

Jak se má nejkrásnější holčička světa Kristina Pimenová? Hraje ve filmu a láká pedofily!

 
Vzpomínáte si na Kristinu Pimenovou alias nejkrásnější holčičku světa? Již od tří let působí jako dětská modelka. Ve svých jedenácti letech má tak na kontě milionové zakázky pro značky, jako jsou Dolce a Gabbana nebo Armani. Teď navíc natáčí film! Její matka je však stále ostře kritizována za fotky, které dává na Kristinin Instagram.
07.02.2017 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Kristina Pimenova (3 články)

Nejkrásnější holčička světa roste jako z vody. Je stále tak nádherná?

 
Celý svět ji zná jako nejkrásnější holčičku, co právě chodí mezi námi. Devítiletá Kristina Pimenová z Moskvy je nejobsazovanější dětskou modelkou, která dostává ty nejprestižnější zakázky.
05.09.2015 16:26 |

podobné články

Dětská modelka z kontroverzní kampaně vyrostla: Takhle si vykračovala na přehlídce!

 
Před šesti lety byla Francouzka Thylane Blondeau považována za nejkrásnější holčičku na světě a měla úspěch jako třeba ruská dětská modelka Kristina Pimenova. Dokonce se ocitla i v kontroverzních kampaních a magazín byl tenkrát vystaven kritice.
15.09.2017 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Kristina Pimenova (3 články)

Víte, co je tohle děvče zač? 10 úchvatných fotek té nejkrásnější holčičky na světě

 
"Je jí teprve osm let, ale už má za sebou úspěchy":http://www.extra.cz/pedofilove-se-raduji-mala-kralovna-krasy-vydelava-miliony-tim-ze-navrhuje-svou-vlastni-kolekci-sperku-pro-deti, co by jí záviděli všichni dospělí. Kristina Pimenova z Ruska je objektivně podle módních návrhářů a majitelů slavných značek ta nejkrásnější holčička na světě.
16.11.2014 19:46 |

podobné články

Matka nejmladší topmodelky sklidila kritiku za její fotky

 
Kristina Pimenová je v devíti letech vyhledávanou modelkou a nazývají ji "nejkrásnější dívkou světa". Její fotky obletěly svět, ale nesklidily jen obdiv. Podle kritiků na sociálních sítích je holčička na snímcích příliš provokativní. Její matka se brání. Sex v nich prý může vidět jen pedofil.
05.12.2014 16:46 |

podobné články

Potvrzeno: David, Vojtek, Rolins a Rytmus budou hledat nejkrásnější Hlas

 
Televize Nova a slovenská Markíza budou na jaře hledat nejkrásnější Hlas Česko Slovenska. Po spekulacích, kdo se zhostí rolí koučů, je definitivně rozhodnuto. Zpěvákům se zlatem v hrdle budou pomáhat Michal David, Josef Vojtek, Dara Rolins a rapper Rytmus. Další články k tématu: Michal David bude jedním z koučů pěvecké soutěže Hlas Česko Slovenska Do poroty Hlasu Česko Slovenska může zasednout Dyk, Žbirka i Vondráčková Revue iDNES.cz udělilo divoké karty do soutěže Hlas Česko Slovenska Nejkrásnější hlasy si střihly hvězdné duety s Duffy, Adele i Levinem Mexiko nadchla nevidomá zpěvačka, uspěla v soutěži o nejkrásnější hlas Poslechněte si nejkrásnější hlasy ze zahraničí, u nás to můžete být vy Hledáme nejkrásnější hlas Česka a Slovenska, posílejte své nahrávky Nova a Markíza hledají nejkrásnější hlas Česka a Slovenska Pády a vzestupy roku: Rolins zažila obojí, Pomeje oproti Bartošové slavil Televize vsadily na osvědčené duo, Hlas budou moderovat Mareš a Tina RECENZE: Rytmusovy schody nevedou do nebe, ale do slepé ulice
28.12.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2147 článků) , Michal David (1287 článků) , Josef Vojtek (572 článků)

Bobbi Kristina nechce jméno po otci: Bude z ní Kristina Houston!

 
Dcera Whitney Houston (†48) Bobbi Kristina Brown (19) nemůže vystát své jméno kvůli spojitosti s jejím otcem Bobby Brownem (43) a rozhodla se pro radikální změnu. Své jméno si změní, nově z ní bude Kristina Houston.
11.03.2012 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (469 článků) , Bobby Brown (95 článků)

Nejkrásnější holčičkou světa má být osmiletá Ruska

 
Téměř devítiletá plavovlasá Ruska Kristina Pimenová se už od tří let věnuje dětskému modelingu. Jablko nepadlo daleko od stromu, její matka je totiž také modelkou. Na focení proto dceru ochotně doprovází, aktivně za ni také komunikuje na sociálních sítích.
30.11.2014 12:41 |

podobné články

Roztomilé a krásné, nebo úchylné? Osmiletá holčička si hraje na modelku

 
Je jí teprve osm let, ale má našlápnuto k tomu, aby se stala světoznámou módní ikonou. Kristina Pimenova je fotogenická, jak jen může být, ale není ve svém věku přece jenom na modeling příliš mladá?
28.11.2014 20:35 |

podobné články