Článek

Syna (1,5) půjčovala k sexuálním hrátkám!

 
Jak to tohle může udělat máma vlastnímu dítěti? Denisa K. (23) z Havlíčkobrodska dlužila vzdálenému bratranci Pavlu Š. (28) z Prahy peníze, aby je nemusela vracet, půjčila mu syna (tehdy 1,5) k sexuálním hrátkám. A to není vše...
04.06.2016 05:10 |

podobné články

Podobné články

Prarodiče prodávali vnučku k sexuálním hrátkám

 
Rakouští prarodiče prý několik let prodávali svoji nyní patnáctiletou vnučku k sexuálním hrátkám, když k nim jezdila na prázdniny. Oba skončili ve  vazbě spolu s dvěma dalšími sousedy. Jeden ze zadržených je bývalý soudce.
20.09.2010 17:15 |

podobné články

#NebojímSeToŘíct. Ukrajinským Facebookem se masově šíří příběhy o sexuálním zneužívání

 
Ukrajinským Facebookem se jako lavina začal šířit hashtag #NebojímSeToŘíct, který sdružuje příběhy o sexuálním zneužívání, jemuž byli jeho uživatelé vystaveni. Přišla s ním aktivistka a novinářka Nastja Melnyčenková, která už nemohla dále mlčet o všudypřítomném sexuálním násilí. Informuje GlobalVoices.org.
08.07.2016 22:35 |

podobné články

Australský pár se oddával milostným hrátkám na terase domu. Lidé si je točili

 
Lidský exhibicionismus dosahuje alarmující úrovně. V současnosti obletělo celý svět video, na kterém se australský pár oddává milostným hrátkám na balkoně. Jejich vášnivé chvilky natočil jeden ze svědků z protější administrativní budovy. Zahanbený pár dostal pokutu.
05.10.2011 22:20 |

podobné články

Pár se v Klatovech oddával milostným hrátkám vedle mumií. Zasahovala policie

 
Tak toto se jim ještě nestalo! Klatovští policisté přistihli v klatovských katakombách vášnivý pár, který se měl oddávat milostným hrátkám nedaleko proslulých mumií.
09.04.2017 09:45 |

podobné články

Nesnášela jsem, jak vypadám, přiznala Claudia Schifferová

 
Jednačtyřicetiletá Claudia Schifferová vyrůstala na malém městě, kde se všichni znali. Často se cítila jako outsider, protože byla příliš vysoká a hubená. Přednosti, které později využila v modelingu, se snažila zakrývat oblečením, které si půjčovala od syna souseda. Další články k tématu: Rus se prohlašuje za otce dcery Claudie Schifferové, modelka to vyvrací Vychrtlá Schifferová se dává do kupy, najala si trenérku Madonny Modelka Schifferová porodila třetí dítě, jméno dcerky tají Těhotná Claudia Schifferová pózovala nahá pro Vogue Minogue i Schifferová bojují proti rakovině zahalené jen v šátku Herzigová, Campbellová a Schifferová se společně svlékly
06.02.2012 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Claudia Schiffer (103 článků)

Smrt hvězdy Kill Billa: Zavraždila ho tajná sekta?

 
Rodina vylučuje smrt kvůli sexuálním hrátkám.
10.06.2009 11:35 |

podobné články

Berlusconi měl několik prostitutek, jedna ho nahrála na mobil. ZÁZNAM

 
Dvaačtyřicetiletá Patrizia D'Addariová tvrdí, že byla jen jednou z mnoha žen, které italský premiér využíval ke svým sexuálním hrátkám.
21.07.2009 21:55 |

podobné články

Bohatá dědička prý provozovala sex v letadle, navíc se zadaným

 
Dědička společnosti Guinness Clare Irbyová byla zadržena na letišti a obviněna z opilosti, kvůli které prý ztratila zábrany a svolila k sexuálním hrátkám se spolucestujícím v letadle, zatímco jeho přítelkyně spala vedle něj.
17.09.2009 14:45 |

podobné články

Za hlučný sex do vězení. Podmínečný trest ženu neztišil

 
Žena se brání, že sexuálním hrátkám věnovala jen deset minut v jídelně, odkud se vzdechy nemohly rozléhat.
25.03.2010 07:15 |

podobné články

Manželé pronajímali dcery pedofilům!

 
Nechutné věci si musely prožít dvě dívky z Velké Británie. Místo toho, aby jim jejich adoptivní rodiče zajistili novou, lepší budoucnost, půjčovali je k sexuálním hrátkám pedofilním sousedům!
18.08.2010 15:10 |

podobné články

Rakouští prarodiče prodávali vnučku k sexuálním hrátkám

 
Rakouská policie vyšetřuje případ, ve kterém jsou obviněni čtyři lidé ze sexuálního zneužívání nezletilé dívky. Kauzu v pondělí popisuje rakouský deník Die Presse.
20.09.2010 14:00 |

podobné články

Policie dopadla muže, který nutil chlapce k sexu

 
Prostějovští kriminalisté zatkli pětadvacetiletého muže, který v bytě v Mostkovicích na Prostějovsku nutil k sexuálním hrátkám dva nezletilé chlapce. Recidivista, který již stál před soudem kvůli krádežím a násilí, je obviněn z ohrožování mravní výchovy a svádění k pohlavnímu styku.
16.08.2011 12:00 |

podobné články

To je šok: Magazín Hustler tvrdí, že má intimní video Rihanny a rappera J. Colea

 
Rihanna  (23) zřejmě pořádně zuří. Pánský magazín Hustler totiž tvrdí, že vlastní nahrávku, na níž se světoznámá zpěvačka oddává sexuálním hrátkám s rapperem J. Colem (26). Informaci zveřejnil server RadarOnline.com.
25.08.2011 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Trailer: Keira Knightly se oddává sexuálním hrátkám

 
Curych, 1904. Psychiatr Carl Jung (Michael Fassbender) žije se svou těhotnou ženou Emmou (Sarah Gadon) v nemocnici Burgholzli a na prahu třicítky stojí na počátku hvězdné kariéry. Inspirovaný prací Sigmunda Freuda (Viggo Mortensen) chce na mladé pacientce, u níž byla diagnostikována hysterie, vyzkoušet experimenální léčbu zvanou psychoanalýza. Léčba Sabiny Spielrein (Keira Knightley) je úspěšná a Sabina v hovorech s Jungem přiznává, že v dětství byla ponižována a bita autoritativním otcem. Jung tak odhaluje rušivý sexuální element, který ovlivňuje její dysfunkci, což podpoří jeho teorii o propojení sexuality a emočních poruch. O svých poznatcích Jung s nadšením píše S. Freudovi a na základě vzájemné korespondence o Sabinině případu mezi nimi postupně vzniká přátelství. Freud žádá Junga, aby léčil jeho přítele, psychiatra Otta Grosse, kterého popisuje jako zcela nemorálního, navíc drogově závislého člověka. Jung je ale fascinován Grossovým vzdorem a logickými argumenty, jimiž odmítá monogamii, a ovlivněn jeho názory odloží vlastní morální zásady a oddá se milostnému vztahu se Sabinou, který může mít pro oba fatální následky.
05.02.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Sigmund Freud (26 článků)

Katolička Eliška Bučková ztrácí denně panenství a svléká se před publikem. Víme, jak se cítí

 
Katolička Eliška Bučková  (22) asi bude muset ke zpovědi. Bývalá Česká miss totiž začala hrát v muzikálu, kde před zraky diváků vystupuje nahá a oddává se tam sexuálním hrátkám. Světla jsou ovšem ztlumená a partnerem na jevišti je její skutečný životní druh Václav Noid Bárta.
24.03.2012 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (996 článků) , Václav Bárta (1138 článků)

To je síla! Tahle nejtěžší žena světa zhubla 44 kilogramů sexmaratónem

 
Poté, co se obézní Pauline Potter (47) před třemi lety rozvedla se svým manželem, začala morbidně přibírat na váze, a s 292 kilogramy se stala nejtěžší ženou světa. Když dosáhla hmotnosti neuvěřitelných 317 kilogramů, její exmanžel Alex (vážící 70 kilogramů) nemohl jejímu trápení přihlížet a rozhodl se k ní vrátit. A jeho návrat Američance pomohl. Díky jejich sexuálním hrátkám shodila již úctyhodných 44 kilogramů a v hubnutí hodlá pokračovat.
13.07.2012 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (417 článků)

Nadržení Britové: Sex na pláži za bílého dne

 
Kolemjdoucí nevěřili vlastním očím. Na pláži v britském Brightonu se totiž oddával sexuálním hrátkám mladý pár přímo za bílého dne!
24.08.2012 22:25 |

podobné články

Srbská režisérka Maja Milošová: Chtěla jsem udělat otevřený a upřímný film

 
Autorský snímek srbské režisérky Maji Milošové Klip si vysloužil kvůli otevřeným sexuálním scénám náctiletých přívlastek kontroverzní i zákaz promítání v Rusku. Příběh se odehrává v současném Bělehradu, kde se mladičká Jasna nezdráhá pařit, fetovat a oddávat se všemožným erotickým hrátkám. Vše si navíc hrdě natáčí na mobil. Klip vstoupil ve čtvrtek do tuzemské distribuce, premiéru měl na pražském Fresh Film Festu, který se koná do neděle. Maja Milošová je jednou z porotkyň.
31.08.2012 11:55 |

podobné články

Srbská režisérka Maja Milošová: Chtěla jsem udělat otevřený a upřímný film

 
Autorský snímek srbské režisérky Maji Milošové Klip si vysloužil kvůli otevřeným sexuálním scénám náctiletých přívlastek kontroverzní i zákaz promítání v Rusku. Příběh se odehrává v současném Bělehradu, kde se mladičká Jasna nezdráhá pařit, fetovat a oddávat se všemožným erotickým hrátkám. Vše si navíc hrdě natáčí na mobil. Klip vstoupil ve čtvrtek do tuzemské distribuce, premiéru měl na pražském Fresh Film Festu, který se koná do neděle. Maja Milošová je jednou z porotkyň.
31.08.2012 15:35 |

podobné články