Sydney uvidí české finále. O titul si zahraje Kvitová s Plíškovou

Už před finále je jasné, že tenisový turnaj v Sydney bude mít českou vítězku. Karolíně Plíškové se splnilo přání a o titul si zahraje proti slavnější krajance Petře Kvitové.
15.01.2015 13:57 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků) , Karolína Plíšková (307 článků)

České finále pro Kvitovou! Plíškovou udolala v tie-breacích

Tenistka Petra Kvitová pojede na grandslamový Australian Open ověnčena titulem z turnaje v Sydney. V prvním českém finále na okruhu WTA po šesti letech udolala po dvouhodinové bitvě Karolínu Plíškovou dvakrát 7:6 a získala svůj 15. titul v kariéře.
16.01.2015 13:27 |

V Sydney může dojít na český boj o titul. Berdych smetl Hewitta

Dvě ze tří českých tenistek si zahrají na turnaji v Sydney semifinále. Petra Kvitová postoupila po výhře nad Australankou Jarmilou Gajdošovou 4:6, 6:3, 6:4 a v boji o titul může narazit na Karolínu Plíškovou. Ta vyřadila Carlu Suárezovou ze Španělska 4:6, 6:4 a 6:0. Čtvrtfinále se naopak stalo konečnou zastávkou pro Barboru Záhlavovu-Strýcovou.
14.01.2015 14:12 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků) , Karolína Plíšková (307 článků) , Jarmila Gajdošová (4 články)

Do finále Wimbledonu postupuje z české bitvy Kvitová. O titul se utká s Kanaďankou Bouchardovou

Do finále nejslavnějšího tenisového turnaje na světě prošla z české bitvy Petra Kvitová. Svou krajanku a kamarádku Lucii Šafářovou porazila po setech 7:6 a 6:1. Česká jednička se v sobotním finále utká s 20letou  Kanaďankou Eugenií Bouchardovou, pro níž to bude první grandslamové finále kariéry. O 4 roky starší Kvitová naopak může navázat na svůj triumf z All England Clubu z roku 2011.
03.07.2014 17:00 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Petra Kvitová (1470 článků)

Kvitová je v Katovicích ve finále. Letos podruhé si zahraje o titul

Petra Kvitová si zahraje letos podruhé o titul. Nejlepší česká tenistka plní roli turnajové jedničky premiérového turnaje v polských Katovicích na výbornou a je ve finále.
13.04.2013 21:05 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků)

Plíšková a Kvitová po boku nových chlapů: Prohodily si trenéry

Český tenis čekají pořádná škatulata. Dvě nejlepší české tenistky Karolína Plíšková a Petra Kvitová se už definitivně rozhodly, kdo je bude trénovat. Dlouho hledat nemusely - kouče si prohodily. Plíškovou povede bývalý kouč Kvitové David Kotyza a Kvitové se naopak ujme Jiří Vaněk, který se v listopadu rozešel s Plíškovou.
01.12.2016 16:45 |

Osobnosti: Jiří Vaněk (13 článků) , Petra Kvitová (1470 článků) , Karolína Plíšková (307 článků) , David Kotyza (9 článků) , Petr Vaněk (20 článků) , Petr Vaněk (6 článků)

Kvitová si finále v Sydney nezahraje, vypadl i Štěpánek

Tenistka Petra Kvitová si finále turnaje v Sydney nezahraje. Druhá nasazená dnes prohrála v semifinále s Bulharkou Cvetanou Pironkovovou 4:6 a 3:6. Ve čtvrtfinále skončil podle očekávání Radek Štěpánek, který podlehl Juanu Martínu del Potrovi za dvě hodiny 4:6, 6:3 a 3:6.
09.01.2014 07:30 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (816 článků) , Petra Kvitová (1470 článků) , Petr Štěpánek (576 článků) , Radek Petr (168 článků) , Petr Štěpánek (576 článků)

Česká odplata na Turnaji mistryň: Šafářová pomstila Plíškovou a je ve finále

Česká tenistka si zahraje finále Turnaje mistryň v Singapuru. Lucie Šafářová spolu s Američankou Bethanií  Mattekovou-Sandsovou porazily nejvýše nasazené Francouzky Caroline Garciaovou a Kristinu Mladenovicovou, které v předchozím utkání vyřadily z turnaje Karolínu Plíškovou. Česko-americký pár slavil postup po výhře 6:3 a 6:7.
29.10.2016 09:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Karolína Plíšková (307 článků)

První letošní finále! Kvitová si v Dubaji zahraje o titul

Petra Kvitová si poprvé letos zahraje o titul! V Dubaji si poradila s bývalou světovou jedničkou Caroline Wozniackou z Dánska 6:3 a 6:4.
22.02.2013 18:05 |

Kvitová porazila světovou jedničku Williamsovou a je ve finále!

Poprvé v kariéře se Petře Kvitové podařilo porazit světovou jedničku Serenu Williamsovou a v Madridu si zahraje finále. Kvitová doslova smetla americkou soupeřku na antuce 6:2 a 6:3. Pro světovou jedničku to byla vůbec první porážka v sezoně. Ve hře o titul se Kvitová utká s Ruskou Světlanou Kuzněcovovou.
08.05.2015 15:45 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků) , Světlana Kuzněcovová (36 článků)

Bludný Holanďan: Milan letěl do Sydney v Austrálii, skončil v Sydney v Kanadě

Velkým překvapením skončil pro mladíka z Nizozemska výlet do Sydney. Milan Schipper totiž kvůli nepozornosti při vybírání letenky nezamířil do Austrálie, ale do Sydney v kanadském Novém Skotsku.
01.04.2017 08:20 |

To nebylo finále, ale poprava! Kvitová zničila soupeřku a slaví titul

Až v čínském Wu-chanu získala česká tenistka Petra Kvitová svůj první letošní titul. Suverénně ovládla celý turnaj, když ve finále porazila Slovenku Dominiku Cibulkovou dvakrát 6:1. Šestadvacetiletá Kvitová tak salví svůj už osmnáctý triumf na okruhu WTA, i když v turnaji byla nasazená jako čtrnáctá hráčka. Čtyřhru na stejném turnaji ovládla Lucie Šafářová ve dvojici s  Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou a společně si zajistily postup na Turnaj mistryň.
01.10.2016 11:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Dominika Cibulková (77 článků) , Petra Kvitová (1470 článků)

Kvitová nebo Slovenka Rybáriková? Finále o titul v New Havenu bude na ostří nože

Tenistka Petra Kvitová si na turnaji v New Havenu zahraje potřetí za sebou ve finále. Dvojnásobná wimbledonská šampionka porazila v pátečním semifinále Samanthu Stosurovou z Austrálie suverénně 6:3, 6:1 a v duelu o titul se v sobotu střetne se slovenskou hráčkou Magdalénou Rybárikovou.
23.08.2014 10:10 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků) , Magdaléna Rybáriková (6 článků) , Samantha Stosurová (46 článků)

Konečná pro Plíškovou: Česká tenistka nestačila v Sydney na světovou dvojku

Narozdíl od loňska si Karolína Plíšková tentokrát nezahraje ve finále turnaje v Sydney. Česká tenistka nestačila ve čtvrtfinále na světovou dvojku Rumunku Simonu Halepovou, se kterou po tuhé bitvě prohrála 4:6 a 5:7.
13.01.2016 11:45 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (307 článků)

Kvitová slaví titul! V Madridu porazila ve finále Kuzněcovovou

Česká tenistka Petra Kvitová ve finále antukového turnaje v Madridu hladce porazila ruskou tenistku Světlanu Kuzněcovovou po setech 6:1 a 6:2, a zaslouženě vyhrála titul. Pro Kvitovou to bylo teprve druhé vítězství na antukovém turnaji v kariéře. Tomáš Berdych možnost boje o titul prohrál v semifinále s Rafaelem Nadalem.
09.05.2015 19:35 |

Tenista Dlouhý si po týdnu opět zahraje o titul

Český tenista Lukáš Dlouhý si po týdnu opět zahraje o titul. Spolu s Australanem Paulem Hanleym postoupil do finále turnaje v Sydney, v kterém narazí na nejvýše nasazený pár americká dvojčata Mika a Boba Bryanovy.
14.01.2011 09:30 |

Osobnosti: Lukáš Dlouhý (38 článků)

Kvitová si zahraje ve Wu-chanu o titul

Tenistka Petra Kvitová si v premiérovém ročníku turnaje ve Wu-chanu zahraje o titul. Turnajová trojka dnes v semifinále porazila Elinu Svitolinovou z Ukrajiny 6:3, 7:5 a má na dosah čtrnáctý triumf v kariéře.
26.09.2014 11:35 |

Kvitová zvítězila ve Wu-chanu. Zahraje si Turnaj mistryň

Tenistka Petra Kvitová vyhrála premiérový ročník turnaje v čínském Wu-chanu. Světová trojka v dnešním finále porazila stejně jako letos ve Wimbledonu Kanaďanku Eugenii Bouchardovou 6:3, 6:4. Kvitová získala třetí titul v sezoně a kvalifikovala se na Turnaj mistryň v Singapuru.
27.09.2014 11:30 |

V Sydney prošly do čtvrtfinále všechny tři české tenistky

Úterý bylo pro všechny české účastnice tenisového turnaje v Sydney úspěšným dnem. Kromě světové čtyřky Petry Kvitové do čtvrtfinále postoupily i Barbora Záplavová-Strýcová s Karolínou Plíškovou.
13.01.2015 15:32 |

Asijská krasojízda českých tenisek: Kvitová a Strýcová doplnily Plíškovou

České tenistky Petra Kvitová a Barbora Strýcová ovládly své zápasy druhého kola na turnaji v čínském Wu-chanu. Suverénní Kvitová ztratila ve svém zápase pouhé čtyři hry, Strýcová uštědřila soupeřce kanára. Do druhého kola už dříve postoupila i Karolína Plíšková. Dařilo se i Jiřímu Veselému v prvním kole v Šen-čenu. Naopak Radek Štěpánek a Tereza Martincová na svých turnajích už skončili.
27.09.2016 11:00 |

Osobnosti: Jiří Veselý (153 článků) , Radek Štěpánek (816 článků) , Petra Kvitová (1470 článků) , Barbora Strýcová (186 článků) , Jiří Veselý (153 článků) , Karolína Plíšková (307 článků) , Jiří Veselý (153 článků) , Petra Martincová (12 článků) , Petr Štěpánek (576 článků) , Radek Petr (168 článků) , Petr Štěpánek (576 článků) , Radek Veselý (30 článků)