Článek

Svobodní: Slavíme! Přestáváme pracovat na stát

 
Svobodní slaví Den daňové svobody. Budou nadělovat žvýkačky - v pondělí po celé ČR.
03.06.2016 10:50 |

podobné články

Podobné články

Svobodní slaví: V pondělí 29. května přestáváme pracovat na stát

 
Svobodní oslaví ve Zlíně tradiční Den daňové svobody, tedy den, od kterého už pracují lidé "na sebe". Datum dne daňové svobody ukazuje, že český stát si už z výplat vezme více jak 40 %. Svobodní se řídí metodikou Liberálního institutu, který letos spočítal toto datum na pondělí 29.5.
26.05.2017 05:40 |

podobné články

Mach (Svobodní): Den daňové svobody se slavil ve 38 městech, lidé podepisovali petice

 
Svobodní v 38 městech po celé ČR dnes upozorňovali veřejnost na to, že právě dnes přestáváme pracovat na stát. Termín spočítala společnost Deloitte. Svobodní tak chtěli především upozornit na to, že daně jsou příliš vysoké a byrokracie přebujelá. Kolemjdoucí občané také houfně podepisovali dvě petice – proti zavedení online pokladen a za vypsání referenda o vystoupení ČR z EU. Lidé dále vyplňovali anketu, kam by rádi směřovali svoje daně.
22.06.2015 21:42 |

podobné články

Svobodní dnes stříhají lidem žvýkačky

 
V pondělí 6. června slaví Svobodní, tak jako každý rok, Den daňové svobody. Tedy den, kdy všichni přestáváme pracovat na stát a začínáme pracovat konečně na sebe.
06.06.2016 14:40 |

podobné články

STRACH MEZI TAXIKÁŘI: Přestáváme jezdit se setměním, přiznávají

 
Pražští detektivové dnes zveřejnili, že propojili všechny tři případy vražd taxikářů a řeší je v jednom týmu. Zároveň policisté varovali i ostatní taxikáře, aby byli ostražití. "Máme strach, raději přestáváme jezdit v noci," přiznali někteří pro TN.cz.
18.04.2014 17:55 |

podobné články

Nepracujícím lidem se nevyplatí pracovat, díky dávkám mají vlastně více peněz než ti, kteří pracují. Senátor Zeman přináší konkrétní výpočty. A Dežo z mojí z fabriky...

 
ROZHOVOR Senátor ODS Jaroslav Zeman dokladuje na konkrétních údajích o dvou modelových rodinách, že lidem žijícím na dávkách od státu se nevyplatí pracovat. Jasným logickým řešením dle něj je, aby se pracujícím vyplatilo pracovat a aby se nepracujícím nevyplatilo nepracovat. Uvedl i příklad člověka, který pracovat chtěl, ale finančně se mu to nevyplatilo, a tak přestal pracovat. Současný sociální systém lidi nutí, aby se flákali.
16.06.2016 13:40 |

podobné články

Dnes slavíme den otců. Měl by připomenout především rovnost obou rodičů

 
Otec hraje při výchově dětí stejně důležitou roli jako maminka. Právě to bychom si měli připomínat v den otců, který slavíme dnes. Připomenout by si to měli i čeští soudci, kteří v rozvodovém řízení často zohledňují jen mateřskou péči a otcové pak své děti nevidí, jak je rok dlouhý. O tom, že řada otců děla pro své děti první poslední, přitom svědčí i příklad pana Jaroslava Břízy, který se péči o dítě věnuje čtyřiadvacet hodin denně.
17.06.2012 10:00 |

podobné články

Den otců slavíme v neděli: 7 dárků pro tatínka

 
Kdy vlastně vznikl Den otců? Jeho tradici údajně založila jistá Američanka už v roce 1910, ale u nás se začal připomínat až v posledních letech. Každopádně je tu, abychom poděkovali tátům za to, co pro nás dělali. Slavíme ho třetí neděli v červnu, tedy už o tomto víkendu. Aha! přináší tipy na dárky, které tatínky určitě potěší.
14.06.2013 05:15 |

podobné články

Přečtěte si, o kolik vám zatím pravicová vláda zvýšila daně

 
Podle Liberálního institutu bude letos „Dan daňové svobody“, pomyslný den, kdy přestáváme pracovat na stát a začínáme vydělávat na sebe, 9. června, o pět dní dříve, než loni. „Tomu asi málokdo věří, když vidíme, že vláda neustále zvyšuje daně a vytrvale naši zemi zadlužuje,“ komentoval to ekonom a předseda Strany svobodných občanů Petr Mach.
23.05.2012 14:40 |

podobné články

Přečtěte si, o kolik vám zatím pravicová vláda zvýšila daně

 
Podle Liberálního institutu bude letos „Dan daňové svobody“, pomyslný den, kdy přestáváme pracovat na stát a začínáme vydělávat na sebe, 9. června, o pět dní dříve, než loni. „Tomu asi málokdo věří, když vidíme, že vláda neustále zvyšuje daně a vytrvale naši zemi zadlužuje,“ komentoval to ekonom a předseda Strany svobodných občanů Petr Mach.
23.05.2012 14:50 |

podobné články

Kandidát na hejtmana (Svobodní): Vystoupení z EU není cíl, ale cesta

 
Svobodní ani Soukromníci nemají v zastupitelstvu Libereckého kraje žádného zástupce. Pro nadcházející volby se tak rozhodli spojit síly. Radek Uchytil (Svobodní) věří, že nyní atakují hranici 5 % ve všech krajích. S jedničkou na kandidátce jsme si povídali o jeho plánech s krajem. Prozradil nám i více o svém návrhu na řešení imigrační krize pomocí vybudování integračního táboru na území neuznaného Království Severního Súdánu. A řeč přišla také na vystoupení Česka z EU, o které Svobodní dlouhodobě usilují.
20.07.2016 09:35 |

podobné články

Špidla: Pracovat do 70-ti? Možná, ale když to nepůjde?

 
Ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek ve svém nedávném rozhovoru pro server iDnes.cz uvedl mimo jiné to, že lidé budou schopni pracovat do 70 let. Vychází totiž z předpokladu, že před padesáti lety nemohl pracovat ten, kdo může dnes, a tak za dalších padesát let budou moci pracovat i ti, kteří dnes nemohou.
30.06.2011 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1070 článků)

Svobodní: Den daňové svobody 2017

 
29. května je den, kdy přestáváte pomyslně pracovat na stát a začínáte si užívat své výdělky. Ano, tak vysoké platíte v České republice daně. V pondělí 29. 5. proto v Den daňové svobody Svobodní vyrazí mezi vás a ukážou vám, jak chtějí vaše daně snížit. V Praze u metra Anděl pak budete moci potkat předsedu Svobodných a europoslance Petra Macha.
28.05.2017 07:35 |

podobné články

Madonnino vysněné povolání? Prodavačka v cukrárně!

 
Zpěvačka Madonna (51) snila v mládí o jiném povolání, než být královnou popu. Přála si pracovat v cukrárně. Proč? A proč s ní nechtěl spolupracovat Michael Jackson? Madonna se přiznala, že je sladkým a dorty doslova posedlá. Nicméně pak se přestěhovala do New Yorku a rozhodla se vydat na dráhu popstar. „Mým snem bylo vždy pracovat v cukrárně,“ říká Madonna. „Bylo to proto, že mám vášeň – sladké. Teď už jím tak posedlá nejsem. Mám totiž zkažené zuby!“ „Když jsem se přestěhovala do NYC, bylo to v době, kdy jsem věděla, že se chci stát zpěvačkou a psát písničky a být umělkyní. Nestarala jsem se o to, jestli budu hladovět a bydlet v pokoji s pěti kluky, mýt se jen v umyvadle. Je to to, co chci dělat. Bylo mi to jedno, protože můj život nebyl nic moc.“ Zpěvačka nedávno také přiznala, proč nikdy nespolupracovala s Michaelem Jacksonem. „On prostě měl strach z provokativní muziky. Nechtěl se mnou pracovat,“ říká Madonna. „Strávili jsme spolu hodně času, stali se z nás přátelé. Ale nikdy jsme nenatočili společný hit. Napsala jsem spousty textů a ukazovala mu je, ale nechtěl o tom nic slyšet. Řekl mi na to: ´To je jako kdybys chtěla, aby Quentin Tarantino nedal do svého filmu žádné násilí´. Jenomže mně to přišlo, že se spíš styděl.“
11.12.2009 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Michael Jackson (1626 článků) , Quentin Tarantino (189 článků) , Michael Jackson (603 článků) , Michael Jackson (603 článků)

Stát by měl podpořit jen ty lidi, kteří chtějí pracovat, říká Zeman

 
Stát by podle prezidenta Miloše Zemana měl podporovat pouze nezaměstnané, kteří chtějí pracovat. Řekl to dnes ve Větřní na Českokrumlovsku, kde jsou sociálně vyloučené lokality. Lidem, kteří odmítnou nabízenou práci, by podle Zemana měl naopak stát snížit sociální dávky.
02.06.2015 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20457 článků)

Pivo pijeme pořád, ale mléko nám přestává chutnat

 
Jak se za posledních 60 let změnily chutě Čechů? Jedním slovem řečeno zásadně! Jíme více masa, hlavně kuřat, ovoce a sýrů, pijeme víc limonád a alkoholu. Na druhou stranu přestáváme jíst klasické potraviny, jako je například chléb a brambory. Zatímco mléčné výrobky se drží dobře, mléka pijeme stále méně.
20.02.2011 12:20 |

podobné články

Konec Ivety Bartošové. Na Super.cz o ní teď nebude ani čárka!

 
Kontroverzní zpěvačka Iveta Bartošová  (45) bude mít dnes o půlnoci hned dvojnásobný důvod k otevření šampaňského. Nemusí slavit jen konec roku, ale i velkorysý dárek, který jí dává redakce Super.cz. Rozhodli jsme se totiž na žádost Ivety, že o ní přestáváme psát.
31.12.2011 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků)

Šetříme: Přestáváme pít pivo!

 
Národ pivařů – a nepijeme pivo! Ještě v roce 2005 každý Čech včetně nemluvňat vypil 164 litrů piva, podle nejnovějších čísel to je už jen necelých 145 litrů!
19.04.2012 12:05 |

podobné články

Ztrácíte se v módních trendech? Zkuste styling prověřený celebritami!

 
Jaro už je v plném proudu a ze všech stran se na nás valí zaručeně trendy novinky, módní výstřelky a není divu, že už se přestáváme orientovat v tom, co je in a co už ne. Víte, co vždy bylo a vždy bude trendy? Kvalitní a padnoucí džíny! Denim letos slaví velký comeback a my vám poradíme nejen, jaké džíny vám budou slušet, ale také co obléknout k nim!
27.05.2013 15:05 |

podobné články

Přestáváme mít rádi Američany a Rusy, ukazuje nový průzkum

 
Celková ztráta oblíbenosti se netýká jen Ruska, také USA si pohoršily v očích lidí. Jako nejvíce pozitivní lidé stále vidí Německo. Ukazuje to nejnovější průzkum stanice BBC.
04.06.2014 09:30 |

podobné články