Článek

Svitavský (A co Brno?): Tvrdý bossing ze strany místostarosty za TOP 09 na zaměstnancích

 
Dne 4.11.2015 si Ing. Petr Kunc, místostarosta MČ Brno-Židenice „pozval“ na osobní pohovor zaměstnance ÚMČ, kteří jsou členové politické strany ČSSD nebo jsou přátelé členů této strany a bylo jim z jeho strany vyhrožováno, že budou vyhozeni ze zaměstnání. Důvodem je dlouhodobý tlak opozičních stran na zprůhlednění financování investičních a provozních nákladů ve společenském centru Karas.
07.11.2015 15:41 |

podobné články

Podobné články

Svitavský: Správa veřejných financí podle místostarosty Kunce v Židenicících

 
Správa veřejných financí podle místostarosty Kunce (TOP 09) a místostarosty Mgr. Aleše Mrázka (ANO) v Brně-Židenicících.
02.04.2017 12:20 |

podobné články

Největší problémy policie jsou šikana a bossing. Případů přibývá v elitním útvaru

 
Největším problémem české policie je podle statistik šikana a bossing. Objevují se i v elitních útvarech, například v Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality (ÚOKFK) si na tyto případy stěžují více než v minulosti.
25.05.2013 18:00 |

podobné články

Svitavský (BPP): TOP 09 a Žít Brno má v Brně další vážný předvolební problém!

 
TOP 09 a Žít Brno má v Brně další vážný předvolební problém! Jejich přední kandidát do Zastupitelstva JMK je prošetřován pro podezření ze šikany!
05.10.2016 21:55 |

podobné články

Svitavský (BPP): Šikana ze strany židenického místostarosty Kunce potvrzena

 
Tak nám pan místostarosta šikanoval zaměstnance úřadu paní Müllerová....
23.01.2017 04:30 |

podobné články

Dienstbier chtěl po zaměstnancích vládní agentury, aby hájili jeho zájmy

 
Ministr Jiří Dienstbier chtěl po zaměstnancích vládní Agentury pro začleňování, aby hájili jeho politické zájmy. Řada pracovníků proto okamžitě dala výpověď. V televizním rozhovoru to přiznala dnes už bývalá zaměstnankyně agentury Lucie Macků. Dienstbier to ovšem považuje za normální, že vládní zaměstnanci plní politické zadání a ti, kteří to dělat nechtějí by si měli založit nějakou neziskovou organizaci.  
24.05.2015 13:21 |

podobné články

Svitavský: Místostarosta Ing. Petr Kunc šikanuje zaměstnance ÚMČ Brno-Židenice

 
Chceme takového kandidáta do krajského zastupitelstva Jihomoravského kraje, kandidujícího na 4. místě za TOP 09? Koho bude šikanovat následně?
20.06.2016 14:15 |

podobné články

Hackeři ZESMĚŠNILI BRNO! Primátor Onderka je údajně hodlá zažalovat

 
Neznámí hackeři v úterý napadli oficiální webové stránky města Brna, www.brno.cz, a vytvořili na něm zesměšňující stránku platformy Žít Brno, www.brno.cz/zitbrno. Město Brno se od této stránky distancuje - i nadále je jedinou oficiální stránkou platformy Žít Brno stránka www.zitbrno.cz.
30.08.2011 12:55 |

podobné články

V Praze 11 se kvůli odvolání místostarosty rozpadla koalice

 
Na radnici Prahy 11 se rozpadla koalice Hnutí pro Prahu 11, ANO a TOP 09. Důvodem je odvolání místostarosty Ladislava Kosa (HPP 11). Odvolání předcházela několikahodinová diskuse, při které se přeli především členové koalice. Koalice měla v 45členném zastupitelstvu většinu 32 hlasů. Praha 11 zahrnuje Jižní Město, žije v ní asi 80 tisíc lidí.
17.03.2016 19:55 |

podobné články

Jihomoravští zastupitelé TOP 09 nepřivítají Zemana na návštěvě

 
Koaliční zastupitelé Jihomoravského kraje za TOP 09 a Žít Brno se nezúčastní přivítání prezidenta Miloše Zemana, který jižní Moravu navštíví příští týden. Novinářům to dnes řekl předseda klubu zastupitelů TOP 09 spolu s Žít Brno Petr Kunc (TOP 09). Podle něj by se měl Zeman věnovat řešení vládní krize, a ne si dělat kampaň pro prezidentské volby. Neúčast při návštěvě je formou protestu i proti způsobu vedení prezidentského úřadu, řekl Kunc. TOP 09 s Žít Brno mají čtyři krajské zastupitele.
22.05.2017 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20121 článků)

MPSV: „Důstojné pracoviště“ pomůže s obranou proti šikaně v zaměstnání

 
Šikana na pracovišti, soustavné pronásledování zaměstnance ze strany vedoucího pracovníka, kolegy či podřízeného, bývá těžko dokazatelná. Tyto problémy označované také jako bossing, mobbing či staffing mají zaměstnanci nejen v soukromém sektoru, ale i ve veřejné správě. Pomoc přinese projekt Důstojné pracoviště ve veřejné správě, který realizuje Fond dalšího vzdělávání v úzké spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí, Státním úřadem inspekce práce a Kanceláří veřejného ochránce práv.
02.10.2017 14:20 |

podobné články

Žalobkyně zrušila obvinění místostarosty Prahy 3

 
Státní zástupkyně ve čtvrtek zrušila obvinění místostarosty Prahy 3 Jana Šmída a vedoucího odboru výstavby na žižkovské radnici Karla Urbana, podezřelých ze zneužití pravomoci úřední osoby.
18.06.2010 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Karl Urban (8 článků) , Jan Šmíd (11 článků) , Karel Šmída (3 články)

V Kolíně budou hlasovat o odvolání starosty a místostarosty

 
Pouhý jeden den před volbami budou v Kolíně zastupitelé rozhodovat o svržení starosty Jiřího Buřiče a místostarosty Romana Pekárka (oba ODS). Pekárek čelí podezření, že si podle existující nahrávky rozhovoru mezi ním a ředitelem pražské firmy loni řekl o miliónový úplatek za to, že prosadí v zastupitelstvu prodej pozemků této firmě. Pekárek vinu odmítá.
08.10.2010 11:45 |

podobné články

Machrující politik Slanina odstoupil jen napůl

 
Jako by se vlk nažral a koza zůstala celá. Tak může připadat postoj bývalého místostarosty brněnské části Medlánky Tomáše Slaniny(ČSSD), který po ostudě s podezřením z ovlivňování zakázky sice opustil post místostarosty, ale ponechal si zastupitelský mandát.
23.02.2011 11:00 |

podobné články

Policie vzala do vazby údajné vrahy místostarosty Vytopila

 
AKTUALIZOVÁNO. Městský soud v Brně vzal dnes do vazby muže a ženu, kteří jsou podezřelí z vraždy místostarosty Brna-Židenic Aleše Vytopila (ODS). ČTK to řekla mluvčí soudu Gabriela Stočková. Mohli by se podle něj pokusit uprchnout anebo ovlivňovat svědky. Rozhodnutí ještě není pravomocné. Muž se proti němu na místě odvolal, žena si ponechala lhůtu na rozmyšlenou.
25.11.2011 15:15 |

podobné články

Tajemství vraždy místostarosty Vytopila: Tahle »kočka« ho zabila!

 
Bývalí manželé Radka (45) a Filip (37) Onderkovi jsou ve vazbě! Soud je tam poslal na základě důkazů, které policisté shromáždili k vraždě místostarosty Brna-Židenic Aleše Vytopila.
28.11.2011 12:10 |

podobné články

Škola v Třemošné odvolala stávku, údajně na nátlak místostarosty

 
Ke školám, které se zúčastní středeční jednohodinové stávky, měla patřit i základní škola v Třemošné na Plzeňsku. Tamní učitelé to ale nakonec zabalili, podle odborářů kvůli pohrůžkám tamního místostarosty Petra Žižky (SNK Třemošná 2010). Ten odmítá, že by na školu činil jakýkoliv nátlak, stávka však prý nebyla řádně ohlášená.
06.12.2011 16:00 |

podobné články

Policisté hledají cyklistu, mohl vidět vraždu místostarosty Vytopila

 
V případě vraždy místostarosty Brna-Židenic Aleše Vytopila hledá policie cyklistu, který v den politikova zmizení 9. září projížděl Mariánským údolím. Jak sdělila v pondělí Mediafaxu krajská policejní mluvčí Petra Vedrová, svědek by mohl do případu vnést důležité informace.
12.12.2011 12:00 |

podobné články

Komunisté chtějí hlavu místostarosty Tábora: „Je nekompetentní a neví, co dělá“

 
Zmatky, nekompetentnost, stahování materiálů z jednání zastupitelstva, někdy podivná vyjádření, která pak dementuje – tak vidí zastupitelé za KSČM v Táboře chování a jednání místostarosty města za ČSSD Emila Nývlta. Proto také komunisté chtějí, aby místostarosta odstoupil.
14.06.2012 12:40 |

podobné články

Vražda brněnského místostarosty Vytopila: Nové důkazy proti vrahům!

 
V kauze záhadné brutální vraždy brněnského místostarosty Aleše Vytopila (†36) se objevily nové důkazy. Obviněné bývalé manžele Radku O. a Filipa O., kteří už 11 měsíců sedí ve vazbě, usvědčují pachové stopy!
27.07.2012 12:40 |

podobné články