Článek

Svět lahodných čokoládových bonbonů je v ohrožení! Pátrejte s námi po Červeném a Žlutém!

 
Hlavní hrdinové značky M&M’s se ztratili, takže svět lahodných čokoládových bonbonů je v ohrožení.
28.05.2016 15:40 |

podobné články

Podobné články

Čokoláda v ohrožení! Zapojte se do pátrání po Červeném a Žlutém!

 
Hlavní hrdinové značky M&M’s se ztratili, takže svět lahodných čokoládových bonbonů je v ohrožení.
26.05.2016 11:30 |

podobné články

Vyhrajte balíček plný čokoládových novinek ORION

 
Zapojte se do naší SMS soutěže a vyhrajte pro své děti balíček čokoládových novinek ORION. Čokolády jsou vyrobené z čistě přírodních ingrediencí a vaše děti si na nich určitě pochutnají.
31.08.2009 12:40 |

podobné články

Soutěžte s Bleskem Křížovkami o balíčky vánočních kolekcí!

 
Oslaďte si vánoční chvíle s čokoládovými kolekcemi. Zažijte pohádkové Vánoce s ORION fi gurkovou mléčnou kolekcí a velkou rodinnou kolekcí. Svůj stromeček můžete rozzářit zlatými, stříbrnými, červenými nebo modrými bonbóny. Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte balíček čokoládových kolekcí. Oslaďte si vánoční chvíle s čokoládovými kolekcemi. Zažijte pohádkové Vánoce s ORIONfi gurkovou mléčnou kolekcí a velkou rodinnou kolekcí. Svůj stromeček můžete rozzářitzlatými, stříbrnými, červenými nebo modrými bonbóny. Odpovězte správně na soutěžníotázku a vyhrajte balíček čokoládových kolekcí. POZOR! soutěž výjimečně trvá JEN DO 18.12.2011, aby k Vám kolekce stihly dorazit včas.
07.12.2011 00:05 |

podobné články

Soutěžte s Bleskem křížovkami o 7 velikonočních balíčků Orion!

 
Zpříjemněte si Velikonoce sladkým balíčkem ORION. Hrajte o čokoládové slepičky plné lentilek a krémové fi gurky s příchutí malin nebo vaječného likéru. Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte jeden ze sedmi čokoládových balíčků. Zpříjemněte si Velikonoce sladkým balíčkem ORION. Hrajte o čokoládové slepičkyplné lentilek a krémové fi gurky s příchutí malin nebo vaječného likéru. Odpověztesprávně na soutěžní otázku a vyhrajte jeden ze sedmi čokoládových balíčků.
07.03.2012 00:15 |

podobné články

Podnikavec se snažil propašovat drogy v čokoládových tyčinkách, neuspěl

 
Obvinění z pašování drog čelí Američan, který se pokusil provézt více než 1,8 kilogramu metamfetaminu do Japonska. Jako zástěrku zvolil poměrně nezvyklý způsob: drogu zamaskoval coby desítky čokoládových tyčinek.
31.07.2012 10:25 |

podobné články

Nejhezčí herečka republiky: Voříšková ukázala nebeská kukadla a nehty z lentilek

 
Je jednou z nejnadějnějších českých hereček, i přes své mládí má za sebou už pěknou řádku filmů a seriálů. Tereza Voříšková  (23) je sexsymbolem své doby. A oprávněně! Na nedávné akci nadace Světluška, jež se stará o podporu nevidomých, se naplno projevil její dívčí půvab. Na muže, jimž v rámci charitativní sbírky prodávala píšťalky nebo tykadla, pomrkávala svými neskutečně nádhernými kukadly a pochlubila se i laškovnými nehtíky vyvedenými v pestrých barvách čokoládových bonbónů.
17.10.2012 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Voříšková (239 článků)

Kolik chlapů stihne nymfomanka ve vlaku? Odpověď zná dánský mág

 
Dvě dívky se ve vlaku vsadí, kolik jedna z nich osouloží během cesty mužů. Výhra v sázce? Pytlík čokoládových bonbonů.
29.06.2013 19:55 |

podobné články

Včely ve Francii olizují odpad z bonbónů a produkují modrý a zelený med

 
Nový význam získal pojem medové zbarvení na severu Francie. Tam totiž včely produkují sladilo modré a zelené barvy. Včelaři z oblasti Alsaska jsou naštvaní na továrnu produkující bioplyn u Ribeauville. Včely totiž létají na její skládku a tam olizují cukr z bonbonů M&Ms. Nasávají do sebe i modré a zelené barvivo, které se pak dostává do medu, který tak ztrácí charakteristické medové zabarvení.
05.10.2012 18:00 |

podobné články

K Ukrajině: Můžete leda bouchnout pytlík od bonbónů, směje se Zaorálkovi a jiným pravičák

 
Evropská unie vůči Rusku nemůže udělat vůbec nic, maximálně „bouchnout prázdný pytlík od bonbonů“. Pravicový publicista, bývalý člen ODS a provozovatel serveru ostrava-online.cz Petr Sedláček se směje bezzubosti ostrých prohlášení evropských lídrů na ruskou adresu kvůli Ukrajině.
04.03.2014 16:30 |

podobné články

Čína zahájila vojenská cvičení ve Žlutém moři

 
Čínské námořnictvo zahájilo ve středu rozsáhlé manévry ve Žlutém moři, které předcházejí společným námořním cvičením USA a Jižní Koreje.
01.09.2010 16:05 |

podobné články

Tisíce lidí ve žlutém v Malajsii volaly po demisi premiéra. Kvůli korupci

 
Ulice malajsijského hlavního města Kuala Lumpur naplnili lidé oděni ve žlutém. Protestovali proti předsedovi vlády Najibu Razakovi, který čelí obvinění ze zpronevěry. Údajně navíc nechal zatknout opoziční vůdce.
19.11.2016 19:30 |

podobné články

Numeroskop poradí, kam na dovolenou

 
Chcete vědět, kde si letní odpočinek nejlépe užijete? Prozradí to vaše osobní číslo. Lenošení u moře, skok padákem, nebo túry přes vrcholy hor? Zkuste se přestat přizpůsobovat okolí a pátrejte po tom, čím jsou pro vás naplněná slova: ideální dovolená. V přemýšlení vám pomůže vaše životní číslo a pravidla numeroskopu.
23.06.2011 05:45 |

podobné články

Pátrejte po svých předcích! Historici připravili unikátní projekt. Jak je najdete?

 
Vojenský historický ústav společně s Národní knihovnou připravil unikátní projekt. Díky němu budete moci pátrat po svých předcích. V digitální kolekci tištěných pramenů je zpracováno více než 78 tisíc stran dokumentů z let 1914 - 1919. Přečtěte si, jak na to.
22.02.2014 17:30 |

podobné články

V hlavní roli nového seriálu Českého rozhlasu Dvojka osudové ženy

 
Milena Jesenská, Olga Scheinpflugová, Berta Suttner nebo Anna Falcká. Životní příběhy žen, které ovlivnily muže a své okolí. Pátrejte po jejich osudu a životním příběhu spjatým s milostnými a partnerskými vztahy. První díl populárně-naučného seriálu Osudové ženy vysílá Český rozhlas Dvojka v pátek 10. března od 18.30.
09.03.2017 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Milena Jesenská (2 články) , Anna Falcká (1 článek) , Olga Scheinpflugová (6 článků)

Srbsko, Rumunsko a gurmánské putování Srbskem a rumunským Banátem s turistikou

 
Chcete-li si v letních měsících odpočinout od narvaných pláží, měst přeplněných zahraničními návštěvníky a hor, které spíše připomínají promenádu než místo pro aktivní odpočinek a meditaci v klidu, tak nehledejte kompromis. Vydejte se s námi do Srbska - země překrásných soutěsek, kouzelných krasových útvarů, lahodných nápojů a balkánských specialit.
29.06.2010 20:15 |

podobné články

Vydejte se na exkurzi do světa gastronomie! Soutěžte s námi o poukazy na kurz vaření

 
Vášnivě rádi vaříte a chcete se zdokonalit? Sushitime ve spolupráci se školou vaření Chefparade vyhlašuje soutěž o poukazy na kurz vaření. Spolu s profesionály se naučíte připravovat pokrmy z těch nejlepších světových kuchyní. Dozvíte se, jak na skvělý steak, ryby, dary moře a sezonní suroviny. Vydejte se na výpravu do světa lehkých předkrmů, skvělých hlavních jídel a lahodných dezertů.
09.01.2012 12:00 |

podobné články

Úseků řek na stupni ohrožení je už jen 11, ubývá i zavřených cest

 
Hladiny a průtoky řek klesají, úseků toků na nejvyšším povodňovém stupni, tedy ohrožení, je už jen 11. Jde hlavně o části Vltavy a Labe. V pátek byl stupeň ohrožení na 13 úsecích. Navíc byl dnes kolem 01:00 odvolán stav extrémního povodňového ohrožení na Kamenici v Hřensku. Ubývá rovněž silnic, které jsou kvůli záplavám uzavřené a energetikům se daří postupně obnovovat dodávky proudu.
08.06.2013 12:00 |

podobné články

Svět lahodných chutí stvořených přírodou

 
Jakou chuť si představíte, když se v myšlenkách ocitnete uprostřed krásy deštného pralesa? Svěží byliny… a tropické ovoce! Chuť exotické maracuji z tropických oblastí Ameriky jsme nechali vyniknout ve společnosti voňavé citronové trávy a jemné zklidňující meduňky.
11.01.2010 02:05 |

podobné články

Leoši, tohle je nový módní trend? Mareš vyrazil na párty v obleku s obrovskou dírou na kalhotách

 
Moderátor Leoš Mareš  (39) si na outfity potrpí, a proto využívá i služby stylisty. Ne vždy se ale zadaří. Když vyrazil na další karlovarskou párty ve stylu filmu La Grande Belleza, Leoš to moc nevychytal a na červeném, tedy v tomto případě žlutém, koberci, vzbudil pozornost spíše nežádoucí.
06.07.2015 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2949 článků)