Článek

Svátek žertíků má dlouhou tradici a zabírá i dnes: Vyveďte někoho aprílem!

 
Držíte apríla? Jako děti jsme ho milovali a s výzvami na internetu kanadské žertíky znova získaly oblibu. Chystáte se někoho vyvést aprílem? Aha! vám předkládá jeho historii a několik tipů!
01.04.2016 05:10 |

podobné články

Podobné články

Co zabírá na celulitidu?

 
Vánoce se kvapem blíží, vůně cukroví se začíná linout většinou domácností a vy se možná již teď děsíte představy vánočního přejídání se, což bude mít za následek příbytek na váze a pravděpodobně i vznik nevzhledné a mezi ženami neoblíbené pomerančové kůže. Není se proto vůbec čemu divit, že vám hlavou začíná vířit spousta otázek, mezi nimiž určitě zaznívá i tato: co zabírá na celulitidu?!  Ačkoli by někdo mohl říci, že do novoročních předsevzetí přeci jen nějaký ten týden ještě zbývá, pokud se svou postavou chcete něco udělat, nemusíte to nutně odkládat na prvního ledna nového roku. Jestliže se ptáte, co zabírá na celulitidu a máte v plánu říci nepěkným dolíčkům na bříšku, zadečku nebo stehnech sbohem, pak jste tady správně a měli byste si přečíst dnešní článek. Pojďme odhalit tajemství, co zabírá na celulitidu! Cellulitida, dolíčky na kůži, pomerančová kůže – říkejte si tomu, jak chcete, jedno je nám všem jasné: žádná žena tuhle vadu na kráse jednoduše nechce! Věděli jste, že právě celulitida trápí více jak 80% žen a dívek všech věkových kategorií?! Možná se zdá, že je pomerančová kůže neporazitelným soupeřem, my si však dokážeme tvrdit, že přeci jen známe způsob, jak s ní zatočit! Hodně, hodně, hodně vody! Pitný režim a jeho důležitost se omílá dnes a denně, ale i přesto na dostatek pití hodně lidí nedbá. Následně se diví, že je jejich pokožka vysušená, tvář o několik let starší a kila naskakují sama. Pokud se chcete zbavit dolíčků na zadečku nebo na stehnech, pak hodně pijte – ale opravdu hodně! Díky tomu ze svého těla vyloučíte toxiny, které mají pomerančovou kůži na svědomí. Hlavně pohyb! Celulitidy se nezbavíte tak, že si sednete k televizi, plácnete sebou na gauč nebo většinu dne strávíte v posteli. Proti této vadě na kráse musíte bojovat i pohybem, bez kterého se s... Čtěte více Příspěvek Co zabírá na celulitidu? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
08.12.2016 07:45 |

podobné články

Kleslová si chtěla 'přihřát polívčičku' na Peroutkovi a stala se obětí žertíku

 
"Vila Karla Čapka, kterou MČ Praha 10 loni koupila odkoupila, dnes opět vydává opravdové poklady. Peroutkův článek je konečně na světě, vzkazuje světu s nadsázkou naše paní starostka  Radmila Kleslová," uvedla radnice na svém Facebooku pod fotkou s útržkem údajného článku Ferdinanda Peroutka, po kterém několik měsíců zoufale pátral Hrad. Jenže jak se později ukázalo, Kleslová se stala obětí kanadského žertíku. 
29.06.2015 18:21 |

podobné články

Osobnosti: Karel Čapek (116 článků) , Ferdinand Peroutka (186 článků) , Radmila Kleslová (185 článků) , Karel Zeman (276 článků)

Zelený svátek: Den svatého Patrika můžete oslavit i v Česku

 
Můžeme slavit nejrůznější svátky. Rodinné, romantické, náboženské či důstojné. Den Svatého Patrika je však svátek lumpáren a neodmyslitelně k němu patří irská whiskey, čtyřlístky, leprikóni a hlavně zelené pivo. U nás nemá sice dlouhou tradici, ale uznejte, že takový svátek si zamiluje každý.
17.03.2017 08:55 |

podobné články

V ULICI přitvrdili: Bezvědomí z alkoholu a sex s šokující dohrou!

 
I když je dnes první duben, tedy svátek všech taškářů, ne každý se bude smát. Například v seriálu Ulice se také dnes inspirují aprílem, ale nic veselého z toho nevzejde. Zejména pro Vaška a Gábinu!
01.04.2014 14:15 |

podobné články

Korte začal hebrejsky: Vhelvhalím, vhelvhalím, vhel. Poslanci: Vyveďte ho!

 
Poslanec TOP 09 Daniel Korte, který už se podivným chováním proslavil jednou, když zazpíval svůj nesouhlas s vyslovením nedůvěry vládě, dnes pokračoval. Promluvil na Poslaneckou sněmovnu hebrejsky a citoval z Bible.
18.07.2012 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Korte (132 článků)

V Holešově Vandase vypískali. Vyveďte je, vyzýval policii

 
REPORTÁŽ Vandas rovná se neonacista, Ne DSSS - to stálo na transparentech, s nimiž přivítali předsedu Dělnické strany sociální spravedlnosti jeho odpůrci v Holešově. Nechyběl pískot a zuřivé výkřiky. „Stop rasismu, Antifa, Antifa,“ vykřikovali lidé na náměstí, takže to, co říká předseda strany, nebylo přes skandování téměř slyšet.
29.04.2012 20:30 |

podobné články

Podle tance poznáš kance

 
Vyveďte muže na ples a hned uvidíte, co dokáže předvést v posteli… Vznešené róby, vybrané chování, krásná hudba. Tanec je ušlechtilou zábavou, ale z biologického hlediska se pod pozlátkem skrývá hlavně snaha o získání co nejzdatnějšího sexuálního partnera.
25.10.2012 12:40 |

podobné články

Na muže nejvíce zabírá 40 procent nahého ženského těla

 
Ženy dobře vědí, že na muže zabírá odhalená ženská kůže. Ale kolik z celého těla jí má dáma ve společnosti ukázat, aby si získala pozornost přítomných pánů a nepůsobila přitom odpudivě? Podle britských odborníků je to přesně 40 procent celkového povrchu těla. Ani míň, ani víc.
19.11.2009 09:00 |

podobné články

DNEŠNÍ TISK: Vlezlá reklama "tatatata" zabírá, nová forma praní špinavých peněz v Česku

 
V středečních novinách se dozvíte, že otravná reklama obchodu s nábytkem XXXLutz zřejmě opravdu zabírá, nebo že se u nás rozmáhá nový způsob praní špinavých peněz.
14.07.2010 07:40 |

podobné články

ÚOOZ zasahuje v ČEZ. Zabírá materiály k solárním elektrárnám

 
Útvar pro odhalování organizovaného zločinu zasahuje podle informací ČT v ČEZ. Zabírá materiály, které souvisí se solárními elektrárnami.
10.12.2013 14:15 |

podobné články

Šokující terapie nadměrného pocení, která zabírá na každého

 
Ač je pocení ve velké většině případů zdravé, lidé, kteří trpí jeho nadměrnou formou, hyperhidrózou, si myslí pravý opak. Je až neuvěřitelné, kolik se mezi námi najde lidí, kterým se potní žlázy doslova zbláznily a chrlí litry potu denně, aniž by k tomu byla jakákoli vnější příčina. Dokonce i z tak neobvyklých míst, jako jsou dlaně, obličej nebo hýždě. Máte s nadměrným pocením problémy i vy? Tato terapie prý zabírá na každého.
19.08.2015 09:05 |

podobné články

Andrej Hryc zuří: Imitátor jeho jménem uspořádal mejdan plný celebrit!

 
Imitátoři často využívají svých schopností k tomu, aby někoho po telefonu napálili. Teď se terčem krutého žertíku stal slovenský herec a režisér Andrej Hryc (68) a rozhodně to nevzal s humorem. Jakmile zjistil, že někdo napodobil jeho hlas a jeho jménem uspořádal narozeninovou oslavu plnou známých tváří, rozzuřil se a zvažuje žalobu!
04.12.2017 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Hryc (26 článků)

Kde jsi? Dnes hraješ! Volali jsme hercům na apríla: Poslechněte si, jak reagovali

 
VIDEO: Nejhorší noční můrou herců je obava, že prošvihnou představení. S blížícím se aprílem, jim Blesk magazín ten vlezlý sen proměnil ve skutečnost.
01.04.2013 17:20 |

podobné články

V Česku žije 47 osob s příjmením Žert

 
INFOGRAFIKA Už vás dnes někdo vyvedl aprílem? Díky přesným a spolehlivým statistickým údajům si na Vás s žerty nikdo nepřijde, vzkazují pracovníci Českého statistického úřadu.
01.04.2016 15:20 |

podobné články

Prezident Zeman obnoví tradici vánočních poselství

 
Prezident republiky Miloš Zeman naváže na tradici První Československé republiky a obnoví tradici vánočních poselství.
10.12.2013 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20186 článků)

Přeháňky, v lepším případě polojasno, slibuje předpověď na víkend

 
Letošní září je prozatím teplotně podprůměrné a svým střídáním počasí si příliš nezadá s aprílem. Dobrou zprávou je, že konec pracovního týdne a první polovinu víkendu bude doprovázet jen minimum srážek v podobě přeháněk. V neděli se však znovu zatáhne a bude pršet. Novinkám to sdělila Dagmar Honsová ze společnosti Meteopress.
16.09.2010 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (696 článků)

Doktor Macek: Tluchoř si spletl Dušičky s Aprílem

 
Vnitřní šarvátky v ODS zaujaly i doktora Miroslava Macka. Ostrý glosátor politického dění se tentokrát pozastavil nad tím, že z klobouku stranických rebelů je jako „nová tvář“ vytažen Pavel Blažek, který již přes dva roky vysedává ve stranickém vedení. Omluvou pro jejich protimluv je však prý to, že místopředseda Blažek byl celou tu dobu dokonale neviditelný.
31.10.2012 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Blažek (550 článků)

Doktor Macek: Tluchoř si spletl Dušičky s Aprílem

 
Vnitřní šarvátky v ODS zaujaly i doktora Miroslava Macka. Ostrý glosátor politického dění se tentokrát pozastavil nad tím, že z klobouku stranických rebelů je jako „nová tvář“ vytažen Pavel Blažek, který již přes dva roky vysedává ve stranickém vedení. Omluvou pro jejich protimluv je však prý to, že místopředseda Blažek byl celou tu dobu dokonale neviditelný.
31.10.2012 12:42 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Blažek (550 článků)

Bláznivý apríl!

 
Apríl! Asi neexistuje člověk, kterého by někdy někdo "nevyvedl aprílem". Prvního dubna jsou – již tradičně po celé Evropě – skoro všechny nečekané zprávy přijímány s lehkou nedůvěrou.
01.04.2014 14:00 |

podobné články