Článek

Sváteční pohoštění pro děti: na zdravý způsob

 
Občerstvení pro děti o svátcích během rodinných návštěv může být zdravé. Stačí popustit uzdu fantazii a začít kouzlit i z běžných "zdravých“ potravin.
17.12.2009 00:20 |

podobné články

Podobné články

Občerstvení na sváteční stůl – rychlé a výtečné!

 
Přípravy na silvestrovské oslavy již vrcholí! Také chystáte pohoštění pro své přátelé a chtěli byste se před nimi vytáhnout? Připravte letos něco nového a nabídněte scým hostům neotřelé chutě! Přinášíme vám tipy na nevšední a zároveň vynikající pomazánky.
31.12.2014 10:16 |

podobné články

Skvělé tofu na čínský způsob

 
Pokud máte rádi zdravý jídelníček, který vám zároveň bude chutnat, určitě by ste měli vyzkoušet nový recept se sýrem tofu na čínský způsob. Nažhavte své kuchařské schopnosti, a zkuste tak vynikající zahraniční kuchyni. Budete potřebovat 400g klasického ...
20.06.2009 11:10 |

podobné články

Nová DVD: Projekt X, Dva na cestě a Tom a Jerry: Sváteční strašení

 
Projekt X je komedie, kde jsou k vidění kousky, jež není hodno následovat. V edici Největší filmové klenoty vychází film s Audrey Hepburnovou Dva na cestě. A pro děti jsou tu Tom a Jerry – tentokrát Sváteční strašení.
04.09.2012 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Audrey Hepburn (50 článků) , Audrey Tom (2 články)

Nová DVD: Projekt X, Dva na cestě a Tom a Jerry: Sváteční strašení

 
Projekt X je komedie, kde jsou k vidění kousky, jež není hodno následovat. V edici Největší filmové klenoty vychází film s Audrey Hepburnovou Dva na cestě. A pro děti jsou tu Tom a Jerry – tentokrát Sváteční strašení.
04.09.2012 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Audrey Hepburn (50 článků) , Audrey Tom (2 články)

To nejlepší pro zdravý vývoj vašich dětí? Poradíme vám!

 
Špatně zvolená strava může mít fatální vliv na dětský vývoj. Mateřské mléko je pro dětský vývoj nejzásadnější, ale přijde chvíle, kdy musíte svého drobečka dokrmovat. Nepodceňujte výběr kojeneckého mléka – dostatek vitamínů, minerálních látek či stopových prvků je zásadní pro správný a zdravý růst všech dětí. Jak ale poznáte, co je nejlepší? Poradíme vám!
03.06.2013 14:05 |

podobné články

Třikrát víc na pohoštění? Hrad má odpověď: Jsme aktivní

 
Nehýříme, pouze jsme pořádali více protokolárních akcí, reagovala prezidentská kancelář na informaci úterního Práva, že žádá od státu na příští rok na pohoštění 1,4 miliónu korun, což je třikrát více, než kolik měl předchůdce Miloše Zemana Václav Klaus.
11.12.2013 01:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (7950 článků) , Miloš Zeman (13183 článků)

Na Vánočních dárcích letos šetříme, děti však neošidíme

 
Češi v ekonomické krizi plánují nakoupit levnější vánoční dárky. Pořídí je však pro stejný počet osob jako v loňském roce. Rozhodně nebudou šetřit na přáních dětí a vánočním pohoštění. Vyplynulo to z průzkumu mezi zákazníky prodejen Albert.
11.11.2009 10:15 |

podobné články

TRAGICKÝ sváteční den plný NEHOD. TŘI mrtví!

 
I ve sváteční den se stalo několik tragických havárií. Nehody u Prahy, na Znojemsku a Pelhřimovsku si vyžádaly smrt tří lidí.
28.10.2010 21:15 |

podobné články

Sváteční dekor: Čas vánoční nostalgie

 
Romantický styl je jemný, sváteční, a především ženský. Dovolí vám zapomenout na shon běžných dní a nenápadně vás přiměje ke snění a rozjímání.
25.12.2009 06:15 |

podobné články

Jessica Alba prozradila brutální způsob, jakým po porodu dosáhla štíhlého těla

 
Nečekejte tradiční rady typu pravidelné cvičení a zdravý jídelníček s pravidelným příjmem potravy pětkrát denně po menších porcích. Jessica Alba prozradila mnohem drastičtější způsob, jak po porodu docílila postavy, o které si může nechat zdát i většina bezdětných dvacetiletých slečen. Alba se totiž tři měsíce škrtila v úzkém korzetu. A nepoužívala jeden, ale rovnou dva.
26.04.2013 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Alba (135 článků)

Sváteční recepty: Pochutnejte si netradičně!

 
Na štědrovečerní tabuli se v českých rodinách bude servírovat kapr či řízky s bramborovým salátem na mnoho způsobů. Co ale přichystat pro sváteční hosty, kteří vás navštíví na boží hod? Překvapte je netradičními dobrotami!
24.12.2011 05:05 |

podobné články

Dětské pochoutky: Dobré pro děti? Ani náhodou!

 
Co bychom neudělali pro děti! Bohužel, co se stravy týká, nemají pro zdravý jídelníček pochopení a raději než po mrkvičce sáhnou po sušence či čokoládové tyčince. A výrobci, kteří potřebují vydělat, s tím počítají.
12.03.2010 07:10 |

podobné články

Když partner nenávidí Vánoce: Proč muži nemají rádi svátky?

 
Sváteční zvyky a rituály si většinou každý neseme z dětství. Co ale dělat, když ona sváteční přípravy miluje, on je ale nemůže ani cítit?
19.12.2013 07:57 |

podobné články

Šestatřicetiletý panic zplodil čtrnáct dětí

 
Šestatřicetiletý Trent Arsenault je panic, protože nikdy neměl pohlavní styk. Přesto pomohl zplodit čtrnáct dětí. Ačkoli je sice oficiálně panicem, masturbuje pravidelně jako téměř každý zdravý muž. Proto se také rozhodl, že své sperma využije a daruje ho těm, kteří děti mít nemohou.
19.01.2012 16:25 |

podobné články

Jak se nezbláznit z jeho dětí!

 
On se nad nimi rozplývá a snesl by jim modré z nebe. Vás zdaleka tak nezaujaly a už jste si pomyslela, že se možná kvůli nim budete muset rozejít. Jeho děti... Jak s nimi vycházet a udržet si zdravý rozum?
21.11.2010 08:20 |

podobné články

Silvestrovské a novoroční mše: Víme, kam můžete jít!

 
Nechte se prostoupit sváteční a tajemnou atmosférou Vánoc, nechejte za sebou celoroční problémy i shon nákupních center. Zajděte do kostela, na půlnoční a další sváteční mše. Jsou pro rozjímání jak stvořené. Přinášíme přehled kostelů v jednotlivých diecézích, kde se mše konají.
23.12.2013 13:52 |

podobné články

Svobodová (OMMO): Zdravý rozum? No…, raději rozum darebný

 
Znáte tu pověstnou větu z Vančurovy knihy Rozmarné léto, jež byla předlohou pro stejnojmenný film J. Menzela, kterou pronáší R. Hrušínský ve vodě stojící: „Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným.“
13.08.2015 06:36 |

podobné články

Tajemství DLOUHOVĚKOSTI? Děti, káva, víno a další překvapivé rady

 
Chcete mít dlouhý a zdravý život? Zbavte se vysokých podpatků, sundejte všechny šaty, mějte děti a pijte kávu. To jsou jen některé rady doktora Davida Arguse, odborníka na rakovinu.
17.03.2014 18:40 |

podobné články