Článek

Švantnerová má velký problém. Na soutěž organizovanou Donaldem Trumpem musí odjet o měsíc dříve

 
Nikol Švantnerová  (22) se potýká s poměrně velkým problémem. Její titul Česká Miss 2015 ji opravňuje reprezentovat naši zemi na mezinárodní soutěži krásy Miss Universe. Organizátoři jedné z nejvýznamnějších akcí svého druhu jí ale pěkně zavařili, neboť posunuli termín konání akce o několik týdnů dříve. Nejkrásnější Češce se tak zhroutil její plán příprav.
18.11.2015 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (832 článků) , Nikol Švantnerová (194 článků)
Podobné články

To není vosková figurína! Mladinká československá zpěvačka se setkala s Donaldem Trumpem. Věnoval jí balík peněz!

 
Chvíle nepopsatelné radosti zažívá zpěvačka Celeste Buckingham  (18) . V těchto dnech odstartovala plánované pracovní aktivity v USA, a to rovnou návštěvou New Yorku, kam byla pozvaná Donaldem Trumpem a jeho nadací Fund Anything. Ta finančně podporuje výjimečné projekty i jednotlivce, a do kampaní zapojuje donátory z celého světa.
10.05.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (832 článků) , Celeste (76 článků) , Celeste Buckingham (137 článků)

Clintonová půjde do střetu s Trumpem. Bude první prezidentkou USA?

 
Hillary Clintonová (68) se na sjezdu Demokratů ve Filadelfii stala jako první žena v dějinách USA prezidentskou kandidátkou velké politické strany. V listopadových volbách se střetne s uchazečem Republikánů Donaldem Trumpem.
27.07.2016 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (832 článků)

Švantnerová: Věci, které se o příteli psaly, jsou pro mě minulost

 
Po dvoutýdenní dovolené v Anglii už má Česká Miss Nikol Švantnerová (22) zcela jasno o svém vztahu s fotbalistou Jakubem Horou (24). Ten měl podle bulvárních deníků lákat mladé slečny na svůj sexuální um. Švantnerová se tím nehodlá zabývat.
24.08.2015 13:56 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Hora (43 článků) , Nikol Švantnerová (194 článků)

Vilhelmová a Švantnerová vyvedly maminky: A hosté plesu se nestačili divit!

 
Na Ples jako Brno vyvedly své maminky herečka Táňa Vilhelmová (37) a česká miss 2015 Nikol Švantnerová (22). Obě dámy si vysloužily spoustu komplimentů. Paní Švantnerová za svůj mladistvý vzhled, hereččina maminka za temperament na parketu.
03.02.2016 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Švantnerová (194 článků)

Nikol Švantnerová a Leoš Mareš radí nové České Miss, jak nezapadnout. Budete se divit, co vymysleli

 
Česká Miss Nikol Švantnerová  (23) předala o víkendu korunku své nástupkyni Andree Bezděkové . Jak se jí nová královna krásy líbí? "Moje favoritka byla trošičku jiná, ale spokojená jsem. Je sympatická. Jen hlas má trošku atypický. I na projevu se ale dá zapracovat. Nové vítězce to přeji, věřím, že bude šikovná," řekla Super.cz Švantnerová.
05.04.2016 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2721 článků) , Nikol Švantnerová (194 článků)

Jak budou Američané oslovovat muže prezidentky?!

 
Spojené státy mají před sebou další problém spojený s listopadovou volbou nového prezidenta. Naštěstí tento patří mezi ty zábavné! Pokud nad Donaldem Trumpem (70) vyhraje Hillary Clinton (68), jak se potom bude oficiálně titulovat její manžel Bill (69)?
31.07.2016 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (832 článků) , Hillary Clinton (59 článků)

VIDEO: Detektivové NPC se zásahovou jednotkou zadrželi organizovanou mezinárodní skupinu

 
V rámci operace „OTAKAR“ se podařilo detektivům Národní protidrogové centrály, ve spolupráci s policejními orgány Slovenska a Německa, zadržet kompletní devítičlennou mezinárodní organizovanou skupinu pachatelů, zabývající se výrobou a obchodem s metamfetaminem. Metamfetamin distribuovaný touto skupinou pachatelů představoval významný zdroj pro odběratele v Ústeckém kraji, na Slovensku a v Belgii.
29.03.2014 11:45 |

podobné články

V rámci akce „Lucky“ zadrželi detektivové z NPC organizovanou skupinu distributorů drog

 
V rámci společné operace Národní protidrogové centrály SKPV a policejních orgánů Rakouska, Einsatzgruppe Nord Bundesland Oberösterreich – Zásahové skupiny Sever spolkové země Horní Rakousy a BKA Wien – Spolkového kriminálního úřadu Vídeň, se detektivům podařilo odhalit tříčlennou organizovanou skupinu pachatelů, která se zabývala nákupem metamfetaminu na území České republiky, jeho distribucí v rámci republiky a vývozem do Rakouska, a dalších sedm osob, které se na této trestné činnosti podílely. Metamfetamin pocházející od této skupiny pachatelů představoval významný zdroj metamfetaminu pro odběratele zejména z hornorakouského města Linec a z jeho okolí.
10.09.2014 12:50 |

podobné články

Policie zadržela údajně organizovanou skupinu zlodějů aut v Praze

 
Kriminalisté zadrželi údajně organizovanou skupinu zlodějů aut, která kradli zejména v Praze 4 a 10. Skupina tvořená devíti lidmi, kteří se různě obměňovali, se zaměřovala hlavně na vozy Škoda. Podle policistů jich ukradli více než 100 a způsobili tak škodu za 30 milionů korun. Toto číslo ale není konečné, protože detektivové identifikují další a další odcizené vozy, kterých bude podle odhadu 150 až 180, sdělil dnes ČTK policejní mluvčí Jan Daněk.
05.11.2014 13:40 |

podobné články

Namyšlený Donald Trump tvrdí: Lady GaGu jsem dal světu já

 
S republikánem Donaldem Trumpem si zpěvačka Lady GaGa  (25) politicky nerozumí téměř v ničem. Přesto prý má být tomuto miliardáři vděčná. To on prý odstartoval její hvězdnou kariéru, když ji před třemi roky nechal vystoupit ve finále Miss Universe. GaGa tam představila svůj první hit Just Dance.
21.12.2011 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (832 článků)

Miliardář Donald Trump: Ruce pryč od mé dcery, Tigere Woodsi!

 
Světoznámý golfista Tiger Woods už po sedmnácté vyhrál turnaj World Golf Championship. Získanou trofej obdivovala jeho fanynka Ivanka Trump (31), která mu přišla poblahopřát i se svým otcem, miliardářem Donaldem Trumpem (66). Ten záletníkovi pohrozil prstem, jako by mu chtěl říct – Ruce pryč od mé dcery!
12.03.2013 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Tiger Woods (304 článků) , Donald Trump (832 článků) , Ivanka Trump (118 článků)

Tleskáme: Tohle tělo v bikinách patří téměř padesátileté herečce a exmanželce Donalda Trumpa Marle Maples

 
Americká herečka Marla Maples proslula víc než filmovou kariérou sňatkem s miliardářem Donaldem Trumpem. Stala se dokonce důvodem rozpadu manželství s Ivanou Trump. Jejich románek údajně trval dva roky, než na něj Ivana přišla a následně podala žádost o rozvod. Marla se dodnes udržuje v perfektní kondici, což dokázala o víkendu na pláži v Malibu. A to v říjnu oslaví již páté kulatiny!
14.05.2013 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (832 článků) , Ivana Trump (197 článků) , Marla Maples (2 články)

Celeste Buckingham finančně podpořil miliardář Donald Trump

 
Celeste Buckingham v těchto dnech odstartovala plánované pracovní aktivity ve Spojených státech návštěvou New Yorku, kam byla pozvaná Donaldem Trumpem a jeho nadací FundAnything.com. Ten se rozhodl podpořit její talent a na rozvoj mezinárodní kariéry věnoval slovenské zpěvačce 25 tisíc dolarů.
15.05.2013 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (832 článků) , Celeste (76 článků) , Celeste Buckingham (137 článků)

Chatujte s porotkyní X Factoru Celeste Buckhingham: Jak uchvátila miliardáře Trumpa?

 
Je nejmladší členkou poroty pěvecké soutěže X Factor, ale už se může pochlubit jednou deskou a zahraniční spoluprací s miliardářem Donaldem Trumpem, který jí věnoval štědrý šek! Zpěvačka Celeste Buckingham bude ve středu hostem chatu v redakci Blesk.cz. Odpovídá právě teď!
04.03.2014 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (832 článků) , Celeste Buckingham (137 článků)

Pětašedesátiletá Ivana Trump se minišatů nevzdá: Neodradí ji ani potlučená kolena

 
Slabost Ivany Trump  (65) pro snědé Italy není žádným tajemstvím, ačkoli nejvážnější vztah prožila s americkým miliardářem Donaldem Trumpem. Od rozvodu s ním ale dává přednost o poznání mladším ročníkům s horkou italskou krví. Po Rossanu Rubicondim, který byl mladší o 23 let, se v jejím srdci usídlil realitní investor Marc Antonio Rota, kterému je prý okolo padesáti.
31.08.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (832 článků) , Ivana Trump (197 článků)

Gabriela Franková na Miss Universe: Klofne miliardáře Trumpa jako Ivana?

 
To je ale náhodička! Během pobytu na světové soutěži krásy se Česká Miss 2014 Gabriela Franková (21) už stačila potkat i s americkým magnátem Donaldem Trumpem (68), vlastníkem a hlavním mecenášem celé soutěže.
18.01.2015 17:41 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (832 článků) , Gabriela Franková (121 článků)

Miliardář a exmanžel Ivany Trump naštval televizi i Mexičany. Kvůli řečem o přistěhovalcích

 
Americká televize NBC dnes oznámila, že ukončí své obchodní vztahy s podnikatelem a miliardářem Donaldem Trumpem. Mexiko odmítlo vyslat zástupkyni na Miss Universe. Důvodem jsou Trumpovy komentáře, které pronesl na adresu imigrantů.
29.06.2015 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (832 článků) , Ivana Trump (197 článků)

Přežije přátelství Chelsee Clintonové a Ivanky Trumpové volební válku rodičů?

 
Jejich rodiče nepropásnou jedinou příležitost, kdy by se mohli navzájem urazit, nebo do sebe alespoň trochu rýpnout. Boj mezi Hillary Clintonovou a Donaldem Trumpem o křeslo v Bílém domě připomíná válku. Jejich dcery, pětatřicetiletou Chelsea Clintonovou a třiatřicetiletou Ivanku Trumpovou, přitom pojí blízké přátelství, připomíná agentura DPA. Přežije i následující vyhrocené měsíce? 
29.08.2015 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (832 článků)

Donald Trump je horší než Voldemort, varuje autorka Harryho Pottera

 
Autorka Harryho Pottera J. K. Rowlingová se vypořádala s republikánským kandidátem na prezidenta Donaldem Trumpem. Po tom, co slovně zaútočil na muslimy, slavná spisovatelka napsala, že je tento politik horší než Lord Voldemort. Připomeňme, že jde o postavu ztělesňující všechno zlo ve vymyšleném kouzelnickém světě.
13.12.2015 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (832 článků) , Harry Potter (1155 článků) , Lord Voldemort (8 článků)