Článek

Svačinka (KSČM): Bezpečnost nejen v ulicích

 
Vzhledem k ekonomické situaci obcí, které mají zabezpečovat místní záležitostí veřejného pořádku obecními policiemi a omezeným možnostem policie státní, bychom mohli iniciovat rozšíření kamerových systémů ve spolupráci s podnikatelskými subjekty.
07.04.2015 13:26 |

podobné články

Podobné články

Svačinka, cigareta a pak infarkt. Příběh prvního Čecha s darovaným srdcem

 
Na počátku první transplantace u nás byla svačinka a cigaretka na dílně. Pak Josefovi Divinovi puklo srdce. A pak ještě jednou. A pak mu dali nové...
16.01.2014 14:25 |

podobné články

Víme, jak bude vypadat Výbor pro bezpečnost a Výbor pro obranu

 
EXKLUZIVNĚ Jak informovaly ParlamentníListy.cz Výbor pro obranu a bezpečnost se rozdělí na Výbor pro obranu příslušný rezortu obrany a Výbor pro bezpečnost kontrolující ministerstvo vnitra. Výboru pro bezpečnost bude šéfovat dle koaliční dohody předseda Věcí veřejných Radek John a podle informací ParlamentníchListů.cz by měl Výboru pro bezpečnost šéfovat Jan Vidím z ODS.
13.12.2011 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2455 článků) , Jan Vidím (72 článků)

Bezpečnost měst v tuzemsku střeží tisíce kamer, další přibývají

 
Na bezpečnost v ulicích měst v České republice dohlížejí tisíce bezpečnostních kamer. Ve městech se první z nich začaly objevovat od poloviny devadesátých let. I když jsou investice nákladné a radnice musí platit i za jejich samotný provoz a obnovu, města si jejich účinnost pochvalují. Na mnoha místech se tak systém stále rozšiřuje. Kamery pomáhají snižovat především kriminalitu v ulicích, strážníci je využívají i při dopadení vandalů či zlodějů. Záběrů kamer běžně využívají při své práci i státní policisté.
25.08.2013 11:30 |

podobné články

Novotný (Svobodní): Bezpečnost především! Ale co svoboda v dopravě?

 
Článek se věnuje dopravním kolizím a rizikům plynoucí z inženýringu dopravy. Jaké řešení by mělo být nabídnuto, aby se zajistila bezpečnost bez ukrajování svobody. Lze maximalizovat jak svobodu, tak i bezpečnost v dopravě? Svoboda = anarchie? Bezpečnost = totalita?
27.08.2015 15:46 |

podobné články

Premiér Sobotka to schytal nejen od vlastního senátora. Měl prý víc mlčet

 
V Kauze Libanonce Alího Fajáda a dvou Češek unesených v Pákistánu v roce 2013 došlo k řadě úniků citlivých informací, a to je opravdu velký problém. Předseda senátního výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost František Bublan (nestr. za ČSSD), členky sněmovního výboru pro bezpečnost Jana Černochová (ODS) a Zuzka Bebarová Rujbrová (KSČM) se shodli na tom, že by premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) měl raději mlčet. A nejen on.
09.02.2016 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (7364 článků) , František Bublan (170 článků) , Jana Černochová (286 článků)

Slané koláčky s rajčaty

 
Z listového těsta se dá připravit prakticky cokoliv – chutný oběd, svačinka i luxusní večeře a to hned ve dvou formách. A to buď sladké, nebo slané. Tentokrát vám nabízíme recept na unikátní slané koláčky ...
07.10.2010 07:05 |

podobné články

Vznikla Společnost J. K. Vaňhala

 
Čechošvýcar Pavel Svačinka poskytl Právu informaci o vzniku nové mezinárodní společnosti zabývající se českou klasickou hudbou. Nazývá se Asociace Johann Baptist Wanhal a tvoří ji muzikologové, hudebníci a další nadšenci milující dílo skladatele českého klasicismu, u nás zvaného Jan Křtitel Vaňhal.
20.12.2010 10:45 |

podobné články

Zeleninové rolky z rýžového papíru

 
Skvělá svačinka, která rychle zažene hlad. Příprava zabere 35 minut. Pro dvě osoby potřebujete 8 listů rýžového papíru ( o průměru 16 centimetrů, asi 40 gramů) Jednu salátovou okurku (a asi 70 gramů) Jednu malou mrkev Jeden stonek celeru Jedna jarní ...
28.01.2011 06:05 |

podobné články

Vilhelmová na procházce se svými syny: Tatiano, párek v rohlíku není dobrá svačinka!

 
I když před rokem odešla od svého manžela za mladším milencem Vojtou Dykem (26), je pořád mámou na plný úvazek. Herečku Tatianu Vilhelmovou (33) zastihli fotografové na procházce s jejími syny Františkem (6) a Cyrilem (4) po parku na pražské Letné. Jen jim při té příležitosti mohla dopřát zdravější a chutnější svačinku.
31.03.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (385 článků) , Vojtěch Dyk (641 článků)

Když nechtějí jíst: 4 zdravé a chutné svačinky do školy

 
Víte, co ráno zabalit malému školákovi do svačinového boxu, aby byla dopolední svačinka zdravá a přitom dobře chutnala? Nabízíme vám pár rychlých receptů.
06.09.2012 11:15 |

podobné články

VIP Prostřeno! Líný Soukup prostře papírové tácky a plastové příbory

 
Porcelánové talíře a nerezové příbory u otce čtyř dětí nehledejte. Herec Pavel Soukup (64) přichystá soupeřům nejedno překvapení. Tekutá pozornost od četníka ze Saint-Tropez, svačinka ze služebny, vzpomínka na školení v bulharském centru pro počítačovou kriminalitu a placka kpt. Vejnara... Co se skrývá za tajemným policajstkým menu?
31.01.2013 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Soukup (124 článků)

»Svačinka« přelstila leoparda! Koukejte, jak se mu schovala

 
Utéct leopardovi? Takřka nemožné! Běhá až 60 km/h, dokáže vyskočit až tři metry vysoko a překážkou pro něj není ani strom...
01.04.2014 05:10 |

podobné články

Sladké potěšení: Lahodné borůvkové muffiny

 
Sladká svačinka se ke kávičce nebo šálku výborného čaje hodí každý den. Upečte si podle našeho receptu delikátní muffiny s ovocem
19.05.2014 05:10 |

podobné články

Lítý boj na greenu 17. jamky: Had chtěl spolknout obří žábu!

 
Na golfovém hřišti v Gloucestershire ve Velké Británii se dva muži nestačili divit. Hru přerušili, když se přímo na greenu stali svědky toho, jak obřímu hadovi utekla jeho žabí svačinka.
01.08.2014 18:45 |

podobné články

Fit fruitík – chutná svačinka do školních lavic

 
Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a školáci již za několik dní zasednou zpět do školních lavic. V posledním prázdninovém týdnu jistě většina z nich vyrazí s maminkami na obligátní nákup studijních potřeb, sešitů, obalů a dalších nepostradatelných pomůcek. Kromě povinné výbavy bychom ale neměli zapomínat na správnou výživu školáka.
25.08.2014 22:00 |

podobné články

Zabalte to: 3 recepty na dokonalé rolády

 
Hodí se na snídani, jen tak ke kávě i jako svačinka pro děti. Řeč je o sladkých roládách. Zkuste si je upéct podle našich receptů.
13.11.2014 06:10 |

podobné články

Z babiččina notýsku: Křížaly z jablek

 
Nejlepší laskomina pro zimní večery, skvělá svačinka na procházku nebo ozdoba na staročeský vesnický vánoční stromek. To všechno jsou křížaly. A pěkně zabalené se hodí i jako dárek.
04.12.2014 06:15 |

podobné články

Pozor, stříká hamburger! Půlnoční svačinka Verešové málem způsobila katastrofu

 
I když Andrea Verešová (35) vypadá, že naposledy jedla o Vánocích, tak tomu tak není. Ve středu na party ve vodkovém stanu neodolala vůni grilovaného hamburgeru a o půlnoci si ho poručila. Jedla s takovou vervou, že to málem odnesly její luxusní šaty.
09.07.2015 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (994 článků)

Hudební festival v Transylvánii přijímá platby krví

 
Čím jiným než krví by měli platit návštěvníci hudebního festivalu v horách, které proslavil román o upírském hraběti Drákulovi? V Transylvánii na festivalu Untold to skutečně jde. Není to svačinka pro upíry, ale darovaná krev putuje přímo do krevní banky. Akce má podpořit dárcovství krve v Rumunsku, kde se zdravotníci potýkají s jejím nedostatkem.
23.07.2015 15:06 |

podobné články